Автор Тема: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?  (Прочитано 28577 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
ми колись з чоловіком ходили разом на корпоративи, бо працювали в одній фірмі, після того як я пішла в декрет я всерівно його відпускала, і він навіть не питав мене чи можна піти, якісь в нас дуже довірливі стосунки а я навіть шось і не задумувалась шоб він десь там провинився
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лесик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Мій чоловік завжди ходить на корпоративи, і я навіть допомагаю йому вибрати одяг, бо в них завжди корпоративи в якомусь стилі. Чоловіку на корпоратив можна приходити з дружиною, але так як я спочатку була вагітною,а через рік синочок був ще на грудному вигодовуванні (корпоративи були в горах з ночівлею), то я не ходила. А цього року синочок уже більшенький і я збираюся з чоловіком на корпоратив!!!! d41 d41 d41

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1038/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Відпускати чоловіка чи не відпускати на корпоратив - мені здається, що це питання довіри. На мою думку, немає нічого поганого в тому, щоб відпустити чоловіка розвіятися, тим більше з колективом. Мені самій приходилося бувати на корпоративах, як працювала, то уявляю собі, як би мені було неприємно, якби чоловік забороняв  відувати подібні заходи z2 Хоча, чесно сказати, мені, особисто, який би захід не був, скрізь бракує мого чоловіка d33
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +315/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Мені не подобається саме поняття: як це відпускати чи ні? Це ж не дитина, яку виховуєш і щось дозволяєш або не дозволяєш  d112 Тому у нас навіть не виникає такої проблеми, якщо корпоратив чи мальчішнік/дівішнік просто попереджаємо, що відбудеться і спокійно ідемо. І взагалі, якщо це зустріч колег чи однокласників, то там свої пріколи і я б сама не хотіла іти з ним, хіба що запрошували всіх з дружинами і чоловіками, але це вже зовсім інший відпочинок. Ну а якщо не хочеться, щоб він йшов чи щоб приходив пізно, то треба так прямо і сказати і обгрунтувати чому, а він після цього вже хай сам вирішує йти чи не йти
Mandarunka, ти чисто прочитала мої думки  z4

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ви праві дівчата! Неможе бути таке поняття як "відпускати" чоловік ж не дитина і вдома ти його не закриєш! Це ми просто неправильно висловлюємося. В моєму випадку,то чоловік і так мане не дуже буде слухати, просто я маю на увазі,що нехочу,щоб він ішов,але непустити його неможу...

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Поки не побачила цю темку мені навіть в голову таке не приходило d30 Як це не пускати?? Корпоративи це не просто гульбан, це перш за все спільне проведення часу з співробітниками і з начальством. Так сказати згуртування колективу. Часто там вирішуються питання, які кардинально можуть вплинути на кар"єру і зарплатню. І ви в першу чергу повинні бути зацікавлені в його участі в таких міроприємствах. В нас бувають випадки коли чоловікові замовники прилітають, чи начальство нагляне - посиденькі в ресторанах в любому випадку до ночі. Буває, що до замовників летить в іншу країну на кілька днів і окрім робочих питань обов'язково є вечері в ресторанах. Так само і в моєму колективі є і корпоративи і виїзди на природу. І працюю я в строго чоловічому колективі.Я собі не уявляю реакції чоловіка якби я заборонила йому піти на корпоратив d30  Це ж його кар'єра, його сфера щоденного спілкування! Я пригадую випадок в себе на роботі - одного співробітника дружина не пустила на корпоратив новорічний. Він втратив дуууже велику премію, яку йому мали вручити на корпоративі.  d30

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
В чоловіка на роботі найчастіше корпоративи "сімейного типу" - тобто наявність дружин обов'язкова, є окремі випадки де збирається суто колектив. Але якщо на корпоратив запрошуються працівники без других половинок, то у вас тільки одна задача - попрасувати чоловікові сорочку і побажати гарно провести час :) Бо якщо ви думаєте, що всі корпоративи приносять задоволення і що це не робота - то ви ніколи напевне не буди на таких святах. Я звісно говорю про адекватних чоловіків, а не про тих які вириваються на свободу і приходять зранку схожі більше на парнокопитних ніж на людей z5

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
А опиратись на думку мами, яка працювала в молоді роки, коли такого поняття як корпоратив ще й не було в нас - це звісно ваше право, але для початку розберіться що таке корпоратив. І мамі поясніть - щоб не думала, що Ваш чоловік просто собі по ресторанах ходить, коли Ви вдома сидите з дітьми. Це кар'єра і запорука Вашого стабільного майбутнього - не плутати з посиденьками з друзями за пивом!

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
Мені не подобається саме поняття: як це відпускати чи ні? Це ж не дитина, яку виховуєш і щось дозволяєш або не дозволяєш

Іра ти просто мою думку висловила, я тільки збиралась це написати. Для мене просто дивно як це чоловік запитає "можна я піду на корпоратив?", а жінка скаже "ні", то яким він чоловіком після цього себе почуватиме  d104 Я спокійно відношусь до того що чоловік іде на корпоратив, чи на виставлялку якусь на роботі, чи з друзями на пиво, я довіряю йому. В нас 2 маленьких діток і моя мама жодного разу навіть не заікнулась що з малими дітьми треба ввдома сидіти, а сама недавно прийшла до нас щоб чоловік міг до співробітника на день народження сходити... Я розумію що через деякий час і в мене почнуться на роботі корпоративи, а лікарі теж гуляють гучно і  я впевнена що чоловік в цей час спокійно буде сидіти вдома з дітками
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +600/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Нарахунок корпоративів в мене ніколи не виникало такого питання, скорше в деяких випадках я не йшла з ним, якщо в цьому не було необхідності. До друзів ми ходимо разом і я вважаю, що це нормально, бо ми сім*я. Тоді можна було б і до третьої ранку, але нема з ким залишити дитину. А для спілкування з приятелями не обов*зково організовувати гулянку до ранку. А якщо піде десь на 1-2 години пива випити - не заперечую, звичайно, не через день і в міру.

"Не відпускати" не приведе ні до чого хорошого, крім "затяжних нарад" в кінці року, квартаду і т.тп
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Мені не подобається саме поняття: як це відпускати чи ні? Це ж не дитина, яку виховуєш і щось дозволяєш або не дозволяєш   Тому у нас навіть не виникає такої проблеми, якщо корпоратив чи мальчішнік/дівішнік просто попереджаємо, що відбудеться і спокійно ідемо. І взагалі, якщо це зустріч колег чи однокласників, то там свої пріколи і я б сама не хотіла іти з ним, хіба що запрошували всіх з дружинами і чоловіками, але це вже зовсім інший відпочинок. Ну а якщо не хочеться, щоб він йшов чи щоб приходив пізно, то треба так прямо і сказати і обгрунтувати чому, а він після цього вже хай сам вирішує йти чи не йти
це про мене. я читаю і не можу зрозуміти: пускаю-не пускаю, а какати він також питає дозволу????? Що то за голова сім'ї, що ховається під спідницею. Розмов таких і йти не може. Хоче він чи не хоте - от в чому питання. якщо хоче, то нащо тримати, він як не цей раз вирветься, то наступний, але вже так.................................
якщо має голову на плечах, то гуд, а якщо ні - то очі бачили що брали. В мого чоловіка конференції і до 4 ночі і дальше можуть затягнутия, бо якомусь з учасників-іногороднім захотілось на диско і що тут робити, я лиш прошу щоб попереджав що все гуд.
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
Мені не подобається саме поняття: як це відпускати чи ні? Це ж не дитина, яку виховуєш і щось дозволяєш або не дозволяєш
і я читаю темку і мені якось не по собі від такої постановки питання! ну і вам він не належить. а якщо питає дозволу, значить йому не безразлічна ваша думка. ну не пустиш ти його зараз, потім не спитає і сам піде. d112 а на рахунок неодружених жінок, ну як на мене це вже брєд якійсь, це просто нема довіри вот і все! не їзолювати ж чоловік від решти "неодруженого" світу d30 якщо жінка в декреті це не означає що чоловік має дома мов прив*язаний сидіти

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
      Я не можу сказати що мій чоловік дуже часто десь ходить без мене, але якщо десь збирається, то я не буваю проти, я йому довіряю. Тим більше я також можу десь піти з подругами, а він з дитиною сидить ( навіть коли грудьми годувала, то на пару годин могла вийти). Я вважаю, що у кожного має бути не великий відпочинок один від одного. Іноді просто необхідно посидіти,поговорити з друзями, відпочити думками від сімї.
      А коли мій чоловік йде на корпоративи, то довго не буває і завжди телефонує, а якщо би я не пускала, то я знаю щоб він назло йщов би, був би довго і не дзвонив.

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Цитувати
якщо жінка в декреті це не означає що чоловік має дома мов прив*язаний сидіти
повністю підтримую z4 якщо жінка сидить дома з дитиною це ж не означає, що навколо неї має весь світ обертатись, деколи треба і про когось подумати. Колись той декрет закінчиться і жінка теж буде ходити на корпоративи...тим більше це частина робочого процесу

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Я би пустила, але на щастя у мого чоловіка немає корпоративів, а от на свої завжди брала чоловіка з собою і було дуже класно.
А взагалі, це слизьке питання. Все дуже залежить від колективу і від самої людини. І чесно кажучи, є компанії, в яких я би свого чоловіка бачити не хотіла. Тут вже не питання довіри, а зовсім інше (бо за компанію + алкоголь можна багато дурниць зробити). Тому я в деякій мірі розумію чого побоюється авторка теми

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
Цитувати
ну і вам він не належить.
а це як так?  d143 а кому він належить після одруження? мамі, татові , сусідці чи мені???? як на мене то після дня одруження ми належимо одне одному і повинні рахуватися з думками подружнього партнера  d104
слава Богу в мене чоловік дуже часто не ходить по корпоративах чи посиденьках з хлопцями, і я часто не ходжу, в мене єдині зустрічі це з мамкою, де збираються самі дівчата (ну за вийнятком сантехніка  d30 d140 d108 ) якщо намічається в когось якийсь захід попереджаємо наперед і обговорюємо чи хтось когось пускає чи ні, от наприклад мене запросили пофотографувати зустріч суддів,де будуть самі чоловіки, і мій чоловік зразу мені сказав що я таке робити не буду, бо він за мене переживає, не то що би ревнує а саме переживає ( як то кажуть береженого Бог береже, самі хлопи і то ж судді і їм все можна d112, ну і звичайно я навіть йому не протирічю, а коли він йде на якусь гулянку то ще залежно з ким, є наші друзі в яких спільні погляди з нами на ставлення до шлюбу і повагу до жінок, тому з ними хоть на край світу і хоть до поросячого визга і до ранку d27 ми часто зустрічаємось сім"ями але і чоловіки деколи хочуть собі зустрітися в чоловічій компанії десь в сауну піти чи в паб на пиво, то будь-ласка, а от на роботі намічається корпоратив, то це навіть не обговорюється,туди він йти не буде, бо буде там присутня курвега одна яка весь час вішається на мого мужа,при чому на цій роботі вона вже давно не працює але весь час приходить бо то її подружка, яка ще працює тут організовує корпоратив  і в нас вже було через неї багато проблем, і купа людей з нею говорили, а їй пофігу , тому в цьому випадку мені свистати на його кар"єру і відносини в колективі якщо вони загрожують моїй сім"ї!!!!!

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
Цитувати
А взагалі, це слизьке питання. Все дуже залежить від колективу і від самої людини. І чесно кажучи, є компанії, в яких я би свого чоловіка бачити не хотіла. Тут вже не питання довіри, а зовсім інше (бо за компанію + алкоголь можна багато дурниць зробити). Тому я в деякій мірі розумію чого побоюється авторка теми
от я про це  z4 все залежить від компанії, я дуже багато корпоративів фотографувала і бачила що там твориться d16 і тут вже навіть не йдеться про довіру - от так як пише Алла, відповідна атмосфера, + алкоголь + отакі люди за яких я вище написала - і результат про який будеш жаліти все життя........ так що то вже кожен собі вибирає відпускати чи ні....  d104