Автор Тема: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?  (Прочитано 28658 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
а це як так?   а кому він належить після одруження? мамі, татові , сусідці чи мені???? як на мене то після дня одруження ми належимо одне одному і повинні рахуватися з думками подружнього партнера
Во-во, підтримую!
Цитувати
сауну піти чи в паб на пиво
В паб пустила б, а в сауну нізащо і сама туда не ходжу  d142
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
а в сауну нізащо і сама туда не ходжу
а чому так вважаєш? мій в сауну як з хлопцями йде то набирають купу пива тараньки і голячком в басейн пригають z5 і довольні як діти, ми ходимо в одну і ту ж сауну, просто чередуємся, то з сім"ями то самі чоловіки  d112

Offline Леся28

• Своя Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Я теж вважаю, що після шлюбу чоловік і жінка належать один одному і обов'язково мають рахуватись з думкою один одного. В мого чоловіка на роботі одне велике корпоративне свято яке організовує керівництво - це професійне свято і святкують вони його гучно в ресторані. На ці корпоративи я завжди йду з чоловіком. Він сам цього хоче а я цьому і рада. А Новорічний корпоратив у нього організовують так вузьким колом по "відділах" і чомусь ідуть в гори з ночівлею. От цього я не розумію. Щоб на цілу ніч їхати від сім'ї. Я такого роду відпочинок не люблю тому чоловік на ці корпоративи не ходить. А взагалі я вважаю що чоловік з жінкою мають проводити вільний час. Тимбільше що з маленькою дитиною це важко.
І взагалі я не розумію поняття довіри чи недовіри. Я своєму чоловікові довіряю повністю і навіть думки поганої про нього припустити не можу. Але я вважаю що чоловік і дружина це одне ціле тому й відпочивати мають разом. Мені б навіть якось було не приємно і не цікаво відпочивати в якійсь компанії самій. Виключенням є зустрічі Мамок. Там ж самі Мамки і розмови там тематичні))))) Чоловік навіть радий, що я йду на такі зустрічі.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Мій чоловік теж мене не питає, просто ставить перед фактом, що тоді то, тоді, йде на корпоратив, я ж не мама йому, щоб кудись не пускати, а от вже коли я кудись йду, то вже ціла проблема, бо треба щоб він з дітьми посидів z5 От де справедливість? d27 d112
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Черрі, я згідна з тобою на 100%!!! Як то кажуть корпоратив корпоративу рознь ;)
0683086060 Маша

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Цікаво б почитати на чоловічому форумі таку темку z5 В дорослої людини має бути особисте життя! власні захоплення і хобі. І проводити час з колективом - де він живе 8 годин в сутку, фактично більше ніж вдома - це нормально! Я б наприклад не хотіла, якби чоловік не мав бажання йти на корпоративи - для мене це б означало що йому в колективі некомфортно і не цікаво, а для успішної роботи це погано. Є купа інших днів і вечорів щоб провести час з сім'єю. Корпоративи не так часто проводяться.

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Цитувати
а для успішної роботи це погано.
Суть в тому що не всі ж працюють на успішних роботах,скажу більше на більшості роботах корпоратив це просто час проведений в коллективі щоб відірватись і ні проякі підвищення і т. п. не йде мови. Просто роботи різні,колективи різні відповідно й корпоративи різні.
0683086060 Маша

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Як на мене, успішний чоловік тоді,коли він щасливий у сім'ї, а якщо лиш думати про те,щоб він заробляв побільше грошиків не важливо яким способом, то це не по сімейному,як на мене. Якщо в сім'ї обоє противники таких корпоративів,то  це треба обов'язково враховувати,а якщо половинкам байдуже, чи він чи вона йде на корпоратив і довіряють повністю один одному,то це також дуже добре.  Чому я так пишу ?-бачила безліч успішних чоловіків,які мають гроші і цим самим позволяють собі дозволене й не дозволене, аргументуючи це тим,що в них в сім'ї рівноправ'я і він жінці також не забороняє так робити...(гуляти ) То тут вже вибір кожного,хтось хоче грошей,а хтось сім'ю. ІМХО. І ще, кожна сім'я і кожна людина різна тому тут вже треба дивитися по обставинах і стосунках  d112

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
Ну я корпоратив розглядаю саме, як спосіб для покращення роботи колективу z5 Для мене це ніколи не було просто п'янкою. Як в тих приколах про новий рік "Завдяки цим дурацьким тостам я повірив, що працюю в успішній молодій команд z5

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Мамуські,якшо чоловік захоче вам зради ти,то ніхто і ніколи цього не взнає....бо і в тому самому пабі,роботі,автобусі чи магазині можна зустріти неодружену(а може і одружену)яка захоче розважитись...тому,повірте,корпоративни тут не при чому d30і якшо це має статися,то станеться де завгодно!!!це не повід не від пускати,рівність взагалі дуже погана риса,яка часто псує відносини!довіряйте один одному!!!!

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Ну я корпоратив розглядаю саме, як спосіб для покращення роботи колективу
Можна особисте запитання??? Що ви робите на корпоративі на своїй роботі???

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
Якщо це Новий рік - окрім того, що святкуємо саме свято підсумовується минулий рік, згадуємо всі проколи,  результати. Отримують нагороди, премії ті хто працював найкраще. Звісно, що це відбувається в "неофіційній обстановці", але як не крути про роботу якраз найбільше тем для розмови. Всі ігри з прив'язкою до посад та тої діяльності якою ми займаємось.

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
А потім ще місяць активно обговорюється той весь корпоратив - згадуються всі приколи з нього z5 Не пригадую щоб в мене на роботі чи в чоловіка хтось наклюкався в зюзю чи поводив себе зовсім неадекватно.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Взагалі корпорати дійсно сприяють дружності колектива ,що потім позитивно впливає на роботу!!!

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
От дівчата, окрім випадків коли справді такий похід може відобразитись погано на сім"ї, як писала якщо не помиляюсь Черрі, крім вашого егоїзму і того що вас "жаба давить", яка може ще бути причина щоб чоловік "не отримав дозволу d111" провести час з співробітниками? Це безглуздо як на мене. Ті корпоративи відбуваються раз, ну максимум два за рік. Що на них може статися поганого?? Це як для вас зустріч мамок - там також збираються люди в яких є спільні теми для розмов. Від роботи там все рівно не втечеш. Ніяким розвратом там ніхто не займається -хіба я просто не була на таких святкуваннях z5 А от до речі чоловіків, як не прийшли на святкування бо їх дружина не пустила підколюють потім ще дуже довго  :)

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Взагалі корпорати дійсно сприяють дружності колектива ,що потім позитивно впливає на роботу!!!
Це правда. бо справді на роботі ми проводимо значну частину життя. А те, що там будуть якісь "женщіни", то вониж в тому колективі кожен день проводять d112.
Ще таке - собі не уявляю чоловіка поряд, який після мого наказу чемно сидить дома. Ну це хіба надійне чоловіче плече? Правда і наказів зі сторони чоловіка не терплю, та їх і немає.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Цитувати
Мамуські,якшо чоловік захоче вам зради ти,то ніхто і ніколи цього не взнає....бо і в тому самому пабі,роботі,автобусі чи магазині можна зустріти неодружену(а може і одружену)яка захоче розважитись...тому,повірте,корпоративни тут не при чому і якшо це має статися,то станеться де завгодно!!!це не повід не від пускати,рівність взагалі дуже погана риса,яка часто псує відносини!довіряйте один одному!!!!
   Підтримую на всі 100%. Довіра - це головне!!!!