Автор Тема: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?  (Прочитано 26023 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
 d128 ми обговорюємо саме похід на корпоратив! А не загальне положення в сім'ї відносно гульок і розваг і розподілу обов'язків та допомоги в догляді за дитиною. Корпоративи 1-2 рази в рік. Я за відвідування корпоративів і вище обгрунтовувала чому саме так відношусь до цього.

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Вважаю в Вашому випадку можна пожертвувати тим самим більярдом чи зустрічами з друзями - але сам корпоратив який відбувається так рідко не може негативно впливати на ситуацію.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Мамуські,якшо чоловік захоче вам зради ти,то ніхто і ніколи цього не взнає....бо і в тому самому пабі,роботі,автобусі чи магазині можна зустріти неодружену(а може і одружену)яка захоче розважитись...тому,повірте,корпоративни тут не при чому
я знала що так хтось напише  z5 сама так думаю що як чоловік чи жінка захоче сходити наліво то подружній партнер може і не взнати ніколи і це може статися де завгодно  d112 але є одне але!!! такого бажання чи ситуації в повсякденному житті може і не виникнути ніколи, а от відпустити на корпоратив де я 100% знаю що одна придурошна на нього полює і там звичайно може і нічого не статися але можуть і під впливом алкоголю мозги відключитися, і що мені потім від того легше буде що я йому так довіряла і відпустила????

дівчата ви в моїй ситуації як би поступили?  d143

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
якби я знала, як ти кажеш, що там є якась піранія, то сидів би дома, як миленький, або разом би поїхали
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Ой СВєтка,навіть не знаю....але просто ж ця придурошна може бути і на якомусь "виставлянні" чи просто так....якшо тебе мучить ця коза,то скажи про це чоловікові.почуєш його думку.часто ми самі себе накручуємо страшенно d30і взагалі!!!!навіть не думай собі про те,шо може шось бути не так!думкі матеріальні і тому все буде добре і всі будуть щасливі d140

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
та і я от думаю що відпускати свідомо на ризик, якого по життю могло б і ніколи не статися, а потім всьо життя жаліти ........... хай дома сидить  d141 

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
    • Награды
Свєтуся,цей ризикє всюду і буде завжди d140ти його тепер ні на одне свято без себе не пустиш?

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
Цитувати
але просто ж ця придурошна може бути і на якомусь "виставлянні" чи просто так....
в мене чоловік ніколи не ходить на всякі ДН і виставляння, тим більше вона там вже не працює, і це її нагода одна d140 чоловік може зібратися лиш з самими хлопцями з роботи і сходити на пиво, але це такі люди яких я знаю і довіряю, що ніякого заохочення до скакання в гречку від них не буде, а буде суто чоловічі розмови про футбол, машини, який поганий шеф і т.п.  d27 от в суботу так зібралися собі хлопці бо один свиню зарізав d140 і свіжину виставляв - то так нахрюкалися d16 і прийшов в 4 ранку, ну я зранку для прілічія посварила :/ це так щоб не розслаблявся, d27 але і не дуже сварила бо це в нього таке дуже рідко буває то один раз в півроку можна  d112

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
Цитувати
ти його тепер ні на одне свято без себе не пустиш?
ні, та чого - пущу і не один раз але тільки з провіреними людьми, або по крайній мірі коли я про якусь.... не буду знати, а от так свідомо не пущу  d141

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
    • Награды
Ну ви так розсуждаєте....я от сама часто ходжу на дискотеку,де є купу пацанів(які не проти) ,алкоголь,настрій,веселощі.....але чомусь ні разу мені чоловік не сказав,шо він мене не відпускає...чи він як іде десь на рибалку,охоту ітд....чи там не буває якихось дівок(які живуть десь там поблизу того села ,де той Дністер чи озеро...ітд)якіне проти погульбанити ....ггг..нашо ж себе загружати?я впевнена,шо чоловікам не крутиться це все в голові як нам...ми себе накручуємо,накаляємо обстановку і тому подібне!!!!якшо захоче зрадити,то зробить це просто в туалеті в офісі на роботі і ви про це ніколи не дізнаєтесь чи в останню чергу взнаєте.небезпека є всюду і завжди,і тут не справа в алкоголі чи настрої!!!

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Ух яка темка цікава d27 Я свого чоловіка повсюди відпускаю (а він мене d30).
Не знаю, в мене ніколи не буває такого, щоб він десь пішов, а я сиділа і парилась, що він десь там з кимось пішов на ліво d27
Може ми якась не правильна пара, але ми один одному довіряєм на всі 100 d143
Він може піти на каву з однокласницею, а я на пиво з співробітником - і все ок.
В мого чоловіка взагалі терпіння безмежне d140 Я вчилась в групі де було 15 хлопців і 3 дівчини, і на роботі я була одна в чоловічому колективі - і не пропускала жодного корпоратива d112
Так само відношусь до походів чоловіка на його корпоративи :)
Він що, безвольний бичок, щоб його хтось кудись потянув в гречку d140 А захоче зрадити - навіть знати не буду, тож навіщо всі ці нерви?
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
    • Награды
От мої думкі повністю співпадають з Юліними!!!!!

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
В мене чоловік питає чи можна на корпоратив,я звичайно кажу "так",і говорю, "для чого питаєш,це ж смішно,наче я тебе контролюю і не довіряю".
Тому питає для прілічія,і для того,щоб поставити перед фактом.
Приходив біля 4.00 ранку, хороший,але не дрова))
Я рада,що в нього класне товариство і фірма,хоч то серйозне підприємство.

Єдине,хотіла б піти з ним,показатись у всій красі,інколи і начальник робітника краще цінує,бо в того гарна,толкова жінка d27

Ніколи не ревную,НЕ ДЗВОНЮ(щоб не надокучати),сам телефонує,як має змогу.
Просто в цей час не маю себе куди подіти d111
Хотіла теж йти на корпоративи z3 чи якісь посиденькі))

Щодо ревнивих дружин,то ви найкраще знаєте свого чоловіка,знаєте,яка довіра між вами і які стосунки.
І те,що спокійно реагуєте на корпоратив,змусить чоловіка тільки гордитись вами! z4

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Підхід захоче зрадити-зрадить,занадто загальний. Звісно,що свідомо не захочить. Але я згідна з Черрі,навіщо ходити на краю обрива,якщо є можливість  його безпечно обійти.
0683086060 Маша

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Свєта,а ти не можеш з ним піти на корпоратив?
Якщо та діваха може,не маючи вже відношення до роботи,може й підеш? d130

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
дівчата ви в моїй ситуації як би поступили?
Свєтуля, просто не пускати - це не вихід, ну от як ти скажеш, тільки через мій труп z5 Цим ти показуєш, що ти не впевнена в ньому, і він сам ше почне в собі сумніватись, довіряй йому і він це оцінить, відчує відповідальність за те що ти йому віриш, якщо він відчує твою довіру - нізащо не захоче ризикувати нею і підірвати її ;)

Але якщо ти йому скажеш "будь-ласка, не йди туди, ти ж хочеш щоб я спокійно спала?" і він не піде - то було б дуже добре звичайно d27
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ооо, тут вже така цікава бесіда.
 Перечитала я все і зрозуміла: скільки чоловіків-стільки думок z5, і кожна з нас знайшла індивідуальний підхід до своєї ситуації і свого мужа, і своїх корпоративів....і такі варіанти для нас є найкращими z4