Автор Тема: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?  (Прочитано 26076 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
А я погоджуюся з всіма.Бо всі по своєму праві.
На корпоратив не пускати не правильно..Бо правильно пишуть дівчата,якщо чоловік хоче,то краще пустити,ніж з сварками сам розвирнеться і піде.
Але з другої сторони кожна жінка знає про корпоративи своїх чоловіків,про їх поводження,про поводження колективу.Тому кожна може сказати за конкретно свого чоловіка...і за конкретно його корпоратив!!!
Я особисто є дуже ревнива,але вже доросла до того ,що чоловіка треба пускати розвіятися.Я навіть замічаю,що після походу з друзями він стає добрішим!!!
Светочка,а в твоїй ситуації треба мабуть все ж пускати і надіятися на розум чоловіка,бо ти дійсно не зможеш завжди вберегти від тої придурошної....Хотя думаю,що твій чоловік не буде робити дурниць!!!!!!!!!Він має хорошу красиву жінку!!!!!!!!!!Навіщо йому якась співробітниця??
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Перечитала я все і зрозуміла: скільки чоловіків-стільки думок , і кожна з нас знайшла індивідуальний підхід до своєї ситуації і свого мужа, і своїх корпоративів....і такі варіанти для нас є найкращими
100 %. Ми всі тут радимося, що робити? Але кожна сім'я індивідуальна і в кожної жінки свій підхід до чоловіка  :)

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Цитувати
дівчата ви в моїй ситуації як би поступили?  
Якби я знала, що мій чоловік на неї реагує нейтрально, тобто йому на неї плювати з високої колокольні, а вона дуже відверто натякає на те що не проти з ним розважитись - то б пояснила в максимально відкритій формі що я про це думаю їй особисто  d30 (І можливо не тільки словами) Одне діло якась дівчинка, яка вирішила пофліртувати на якісь спонтанній зустрічі за столом один раз, а тут ситуація як я розумію не нова, відповідно дама напрошується на комплімент давно. Але самим правильним я вважаю, мають бути дії Вашого чоловіка - саме він їй має пояснити щоб заспокоїлась  і цим самим уберегти Вас і Вашу сім'ю від сварок.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Він має хорошу красиву жінку!!!!!!!!!!Навіщо йому якась співробітниця??
От і я про це, Свєта - ти "в не конкуренції"  z1 z1
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
бачила безліч успішних чоловіків,які мають гроші і цим самим позволяють собі дозволене й не дозволене, аргументуючи це тим,що в них в сім'ї рівноправ'я і він жінці також не забороняє так робити...(гуляти ) То тут вже вибір кожного,хтось хоче грошей,а хтось сім'ю.
так то не в присутності чи відсутності грошей справа, а в тому, які відносини і що в голові d112 Чому таке бачення, що гроші все псують і звідки до грошей таке відношення? d104 Якщо захоче хтось гульнути, то як є гроші - гульне шикарніше, як нема - гульне просто :)
Цитувати
Я теж вважаю, що після шлюбу чоловік і жінка належать один одному і обов'язково мають рахуватись з думкою один одного.
рахуватись з думкою - однозначно так, але не вважаю, що хтось комусь належить.
Цитувати
Але я вважаю що чоловік і дружина це одне ціле тому й відпочивати мають разом.
так обговорюємо не відпочином з сім"єю, а саме корпоратив, а так то звичайно, що чоловіко і жінка мають відпочивати разом.
Цитувати
Виключенням є зустрічі Мамок. Там ж самі Мамки і розмови там тематичні))))) Чоловік навіть радий, що я йду на такі зустрічі.
ну от, про такі виключення ми і говоримо тут, про корпоративи, мальчішніки і дівчішніки, ті самі подиденьки з мамками, ну а для чоловіка - це тематичні посиденьки в чоловічому колі d112

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Не пускати чоловіка на корпоратив не можна. Хто його буде поважати, коли дізнається, що дружина не пустила? Це ж не дитина ваша.
Інше питання в тому, що ви з маленькою дитиною нікуди не ходите, це здається несправедливо, тому він, якщо це розуміє, прийде не дуже пізно і не в "дрова"   d30
Щодо зради, то захоче - зрадить, піде на корпоратив чи ні. І від збільшення заборон збільшиться кількість брехні.
Я на корпоративи ходила і їздила з ночівлею, чоловік ніколи не був проти, тому і у мене язик не повернувся б сказати "не йди".
Свєта, в твоєму випадку я б пішла туди з чоловіком, якщо вже ти не можеш йому довірити таку відповідальність не дати залізти собі в штани.

Offline koval4u4kas

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Я твой недостаток, ты - моя Вселенная...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Якщо в сім'ї живе злагода, любов і взаєморозуміння, то ніякі корпоративи не стануть на заваді щастю  ;)
В мене чоловічок завжди додому спішить, тому на корпоративи ходить рідко (але мітко  z5 ) А ще, я знайома зі всім колективом чоловіка, а він з моїм, тому відпускаємо одне одного без проблем  ;)
Котёнок вырастет котом, мышонок превратится в мышь и лишь для матери родной ребёнок - навсегда малыш...

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
мене чоловік в той час коли я працювала завжди відпускав, навіть з ночівлею в гори!!!!  :)
хоч і ревнував напевно страшно, але ніколи не заперечував чи не казав щоб не йшла......я сама деколи відмовлялася, бо він вдома сидів сам   d112

чи відпущу я його?.....напевно так.....бо довіряю!!!
поводу для недовіри він не давав, та й я ніколи би собі такого не дозволила  d112

але якщо знаєш, що хтось реально на нього полює, то набагато важче відпустити.....то вже 100%   d143

я недавно чула розмову двох дівчат  d16
так от одна каже:   - так він же одружений!!!
а інша:                  - ну і що?......я знаю що у мене є шанс!!!

так що треба бути обережному завжди.....тепер ніхто не дивиться чи одружений і чи є в нього діти......головне що у неї є шанс!!!!    d111
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline uljana

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Така цікава темка... мій також має йти на корпоратив 29 числа. я така людина що хочу щоб він завжди був зі мною ні на крок , я розумію що так неможна, що він неможе завжди буди поруч, але... Минулого року його похід закінчився моїм тонусом матки і лікарнею... я неможу спокійно лягнути спати і буду кожну хвилину себе накручувати ось така я дурна d111. але хоть я би його і непускала він всеодно би пішов, тим більше він перший рік з цим колективом каже :треба поблище з усіма познайомитися то не гарно буде як я не піду. тож мені залишається всього лиш перечекати d104

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
ой дівчат кожний раз як бачу нове повідомлення в темі думаю "Та відпустіть  вже того чоловіка на корпоратив", пускати не пускати це ж не іграшка, якщо ви створили сімю це означає, що люди один одного поважають розуміють та підтримують. Корпоративи невідємна частина робочого процесу. Як хочете, що чоловік сидів дома то не дозволяйте йому бачитись з друзями і т.п....

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Аж смішно як можна чоловіка не впустити на корпоратив  d140 d140 d140 d140 Можна дитину не впустити на вулицю а чоловік,що в рабстві щоб його не впускати  d112 d112 d112 d112 Так смішно звучить тема:чи відпускаєте  d112.Ніби прив"язали і тримаєте біля себе  z5 z5 z5 z5 z5 z5 Я уже сама питаю де буде проводитися корпоратив чоловіка,хочу щоб пішов розвіятися,тим більше фірма замовляє на усіх готельні номери,щоб не їхати у ночі додому.Можна і з чоловіком йти на корпоратив,та мені не хочеться дітей залишати на довго  :)

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
        Я вже раніше писала, що завжди відпускаю чоловіка, тому що довіряю і т.д. Але пару годин тому дізналась, що одна близька мені людина розходиться з чоловіком, вони вже давно одружені і дитинка є.,і дуже довіряли один одному. А вот чоловік знайшов собі на роботі іншу і вже давно зустрічаються за спиною у жінки. Тому хочешь не хочешь,а думки про те, що пускати чи ні зявляються самі по собі.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
чоловік знайшов собі на роботі іншу і вже давно зустрічаються за спиною у жінки
Так він же й без корпоративу собі вимацав її. То ніхто ні від чого не застрахований.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
[quoteТак він же й без корпоративу собі вимацав її. То ніхто ні від чого не застрахований.][/quote]
        Ну да, я з цим погоджуюсь. І знаю, що якщо захоче, то знайде собі в лубий час. Але я мала на уваці, що після таких випадків, то і про корпоратив замислюєшся.

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
 Я вчора до 1 години сиділа і це перечитувала. Я згідна з Вами всіма, що біля себе не прив"яжеш і не вбережеш, але я така, що не пускаю. Чого я маю сидіти вдома з дітьми, а він по корпоративах ходитиме. Так, я егоїстка. Незнаю, що мене чекає, коли вийду на роботу, можливо мене попустить, бо я ходитиму і хай ходить він, але зараз - ну ніяк d128. Я навіть і якщо відпущу його, то він прийде, а я говорити не буду, надуюся, бо мене жаба душить, що в нього права, а в мене обов"язки d104. Ось така я прикра жінка d141.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
Цитувати
А вот чоловік знайшов собі на роботі іншу і вже давно зустрічаються за спиною у жінки.

от і спрацювало......ще одна свій шанс не упустила.....сумно  :(
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
Ось така я прикра жінка .
нас тут таких багато  z5

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!