Автор Тема: Коли найкраще купляти одяг для немовляти  (Прочитано 43091 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Коли найкраще купляти одяг для немовляти
« Reply #85 : 17 Жовтень 2011, 16:49:24 »
Я також все наперед купляла. І кімната вже була готова, чекала на нашу принцесу  d82. Я не могла себе позбавити такого задоволення. Тим більше, що після родів молодій мамусі не до цього. А щодо забобонів, то я ще будучи вагітною натрапила на статтю у журналі "9 місяці" (доречі для вагітних - суперовий журнал) про купівлю одягу і т.д. для діток до їхнього народження. Так там було написано, що згідно цих же ЗАБОБОНІВ нічого не купляти до 7 місяця вагітності. А після дозволяється!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tin@

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко 2 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #86 : 23 Жовтень 2011, 00:47:16 »
Дівчатка,підкажіть...а з собою у роддом що краще брати..:бодіки і сліпи....чи роспашонки і штанішки?
На УЗД сказали що малий приблизно 4 кг буде...який розмір краще взяти??
[/URL] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #87 : 23 Жовтень 2011, 00:55:56 »
Цитувати
Так там було написано, що згідно цих же ЗАБОБОНІВ нічого не купляти до 7 місяця вагітності. А після дозволяється!

А яка різниця, до 7 чи після?..Я готувала своїм діткам завжди наперед одяг, неспіша. Я знала, що після родів, я не зможу то повипирати, повигладжувати і все підготувати, а допомого я не мала як такої.

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #88 : 23 Жовтень 2011, 01:27:03 »
Цитувати
Дівчатка,підкажіть...а з собою у роддом що краще брати..:бодіки і сліпи....чи роспашонки і штанішки?
Це, напевно, кому як зручно. Мені і досі зручніше і спокійніше коли малий в сліпіку z4 - так і тепер кладу і не хвилююсь чи розкриється, не задреться, не сповзе. Однозначно краще коли на кнопках, а не на гудзиках або завязках, для самих маленьких краще, щоб застібки були спереду, а ще краще з боку. Дуже зручно, коли сліпіки розщепаються між ніжками - перший місяць часто приходиться міняти підгузник, а так це зробити найлегше. І страшенно незручно вдягати на малечу, яка ще не тримає голівку, речі через голівку!
А розмір, краще купляти 56 і 62, адже малеча так швидко росте і те що носили пару днів тому після прання може виявитись вже маленьким d112 - так що краще бути на поготові. А в пологовий брати 56, або 0-3 :).
Перші покупочки для малечі - самі хвилюючі d9
Приємних вам покупочок!

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #89 : 23 Жовтень 2011, 12:45:16 »
я взяла в роддом речі 56 розмір, то вже дуже впритик були, малий родився 56 см, більше 4 кг

Offline IR@

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 23 Жовтень 2011, 20:47:46 »
Цитувати
А яка різниця, до 7 чи після?
Це пояснювалося тим, що дітки які народилися до 7 місяців мають менше шансів на життя. І тому готувати завчасно небажано.
Цитувати
Мені УЗД ставило вагу більше 4 кг, а родилася донечка 3550. А жіночці, яка була зі мною в палаті УЗД ставило 3000, а родилася дівчинка 4000. УЗД може і помилятися. Беріть щось 56. Влізете!!! А щодо моделі, то однозначно человечіки і бодіки. Вони найзручніші.

Offline Tin@

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 24 Жовтень 2011, 00:26:34 »
І я думаю що це так,але батьки d128...кажуть що неможна))))забобони і т.д......а я так нехочу відавати радість перших покупок свекрусі. d142..і чоловіка напрягати нехочеться в перші дні...хочеться щоб він з НАМИ побув,а не шаства по магазинах!!!
[/URL] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #92 : 24 Жовтень 2011, 00:36:12 »
Я такого не розумію, як це не купляти нічого до народження дитини, 9 місяців тому і потрібні щоб як найкраще підготуватись до родів! В 35 тижнів у мене вже практично все було складене у сумку, до того часто ходили в магазин приглядатись, в 37 у мене вже стояло зібране ліжко з матрасами і боковинками!
А попрати все це, попрасувати, розкласти, потім часу не буде  d104 Я б нікого не слухала, а робила так як вважаю я і мій чоловік!

Offline Tin@

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 24 Жовтень 2011, 00:48:11 »
Та я так і роблю....добре що чоловік у всякі забобони не вірить!!!

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #94 : 24 Жовтень 2011, 00:49:44 »
а в мене мама з татом  десь від 15 тижнів моєї вагітності скупляли все в магазинах,шо бачили!!!викиньте забобони з своїх голів і голів батьків!!!!

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #95 : 24 Жовтень 2011, 10:22:34 »
Я теж все з одягу потрохи літом скуповувала, хоч родила 1 жовтня ;), ліжечко в нас було, то лиш все в ліжко і коляску вибирала :) А потім чоловік поїхав по коляску, того кольору, що я хотіла на той час не було і йому в Пелікані схожого, але темнішого продали d111 То поїхав через день міняти, бо щось мені та темніша ніяк не підходила z3
Я правда нічого не зберігаю, практично весь одяг зразу пороздавала родичам, дещо продала, а як буде ляля, то будемо з доцею ходити і все новеньке вибирати ;)

Offline Tin@

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 24 Жовтень 2011, 19:37:41 »
В мене ще одне питання назріло.....,а як у пологовому нянічкі справляються з чоловічками??то ж здається перший раз вони малятко вдягають))))чи краще спочатку дати розпашонку і штанішки,а потім самій переодіти????

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #97 : 24 Жовтень 2011, 20:27:31 »
Цитувати
як у пологовому нянічкі справляються з чоловічками??то ж здається перший раз вони малятко вдягають))))чи краще спочатку дати розпашонку і штанішки,а потім самій переодіти????
они со всем справляются причем очень быстро, опыт то у них ого-го!!! Но нам в консультации говорили в родзал все же собирать распашонку и ползунки, я в роддом только их брала, может оно и удобнее потом для того чтобы врач осматривал. Но в следующий раз буду брать человечки сразу в роддом. они все таки намного удобнее.ж в родзал если скажут возьму распашонку и ползунки, а потом сама переодену.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #98 : 24 Жовтень 2011, 20:32:22 »
Я тоже немного не понимаю тех, кто зарание не покупает, вот у меня подруга привезла малую в дом и ничего не было готово и она так как свекрови не довиряла, на следующий день после родов поехала выбирать постельное белье и бортики  d111, сама еще еле на ногах держалась, поэтому купила даже не выбирая, лишь бы в обморок не упасть, а ведь это же еще надо все перестирать-перегладить!! кому нужен этот менингит!!!  d104 У меня уже с 34 недели все белье и одежда и пеленки были постираны и выглажены! Где бы я после родов этим занималась d111

Offline IR@

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 24 Жовтень 2011, 22:33:10 »
Цитувати
а як у пологовому нянічкі справляються з чоловічками??то ж здається перший раз вони малятко вдягають))))
в родзалі дитинку вбирає лікар-неонатолог, який вправно вдягне в любу одежку, яку Ти будеш мати. Я для своєї донечки в родзал брала чоловічок і бодік. І все було добре. Як на мене це найзручніше і для дитинки і для тебе.

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #100 : 24 Жовтень 2011, 22:44:30 »
В мене теж сумки були складені з 37 тижня. Я чекала з покупками до останнього,але  не тому що вірила в забобони,а просто народжувати мала в кінці грудня - перед НР,а це передноворічні ЗНИЖКИ!!!!!!!!!Корочє,як почались акції то мене і понесло  d140 Я б нікому не довірила цей процес,тай він мені стільки насолоди приносив  :8 Перегладжувала і перескладувала по 10 разів в день. А коляску і ліжечко ми просто в магазині відклали під завдаток,і чоловік забрав коли я в роддомі була.

Offline Tin@

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 25 Жовтень 2011, 19:48:48 »
Дуже дякую ВАМ усім дівчатка....ви мені допомагаєте.,а то подруг немає які вже родили,а мами вже і толком нічого не пам"ятають......