Автор Тема: наслідки пологів: закреп і геморой.  (Прочитано 35390 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline radyga

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: наслідки пологів: закреп і геморой.
« Reply #204 : 30 Травень 2017, 12:47:52 »
Дівчата,пораджу гарний засіб від закрепів. Свічки гліцеринові не те зовсім d112. Вичитувала в інтернеті різні способи поки не згадала про Дуфалак. Але ціна його кусюча. Знайшла аналог і всім раджу Прелаксан. По суті то й же Дуфалак, але в рази дешевший. На маля не впливає ніяк .Не потрібно морочитися з клізмами , свічками , оліями і т.д. Живіт від нього не крутить, відбувається природний позив. Пару днів попила а далі саме налагодилося все.
  Всі бажаю якнайшвидше відійти від пологів і насолоджуватися немовлям.

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +178/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 15 років, Влад 1,10 року
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #205 : 17 Червень 2017, 15:44:11 »
Читаю, що гепаринова мазь розсмоктує ті вузли. Правда не знаю що взяти. Мучуся вже пару днів, зараз 30 тижнів. Вилізло й болить. Мій лікар лиш реліф знає, свічки ставлю, але мене зовні тривожить, больно сидіти й ходити. Мазюкала проктоседилом, до вагітності помагало, а зараз ні. Як подумаю, як то буде після родів, то аж в піт кидає!

Offline radyga

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #206 : 21 Червень 2017, 15:32:54 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Читаю, що гепаринова мазь розсмоктує ті вузли. Правда не знаю що взяти. Мучуся вже пару днів, зараз 30 тижнів. Вилізло й болить. Мій лікар лиш реліф знає, свічки ставлю, але мене зовні тривожить, больно сидіти й ходити. Мазюкала проктоседилом, до вагітності помагало, а зараз ні. Як подумаю, як то буде після родів, то аж в піт кидає!
Можете пробувати .Мені після пологів лікар призначала гепаринову мазь. Трішки легшало. П'ять днів мінімум казала. Згодом все пройшло. Але я ще пробувала натерту картоплю як тут дівчата писали. Від неї гарний ефект, незнаю чи мазь помогла чи картопля  :)

Offline pepa2

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #207 : 25 Березень 2019, 09:02:44 »
В мене після других родів був дуже великий геморой. Як перепелине яйце а навколо маленькі кульки, я жартома казала що то квіточка :flv...😖. Я вилікувалися так.. Купила геперинову мазь, обліпіхуву олію  і мазь  в бабки на ринку з трав. Все це на мазюкала поступово через кожних 3 год. Тобто спочатку гепарин, потім олія потім мазь. Так 3 тижні. Все затянулося... А було таке, що лікарі в роддомі тільки мені співчували.... боліло так що це жах....

Offline Savanna22

• Новенька
  • *
  • Всім привіт!
    • vn.com.ua
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліна
« Reply #208 : 17 Вересень 2019, 12:11:31 »
цього боюсь більше всього.... тому думаю щодо КС

Offline vanilka

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата 14.09.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #209 : 18 Листопад 2019, 12:33:30 »
Доброго дня, дівчатка.
Я не впевнена чи мене з моєю проблемою з цієї теми "не попруть", але пишу тут, бо щось на форумі не знайшла іншої відповідної.
Так от, я (і всі мої рідні) після других пологів - кесерів розтин - вже 7 місяців страждаю від підвищеного газоутворення. Щоб я не з'їла. Ви ж розумієте,що перші 3 місяці, як мінімум, я не їла ні жареного ,ні бобових, ні капусти, ні часнику чи цибулі, нічого такого, щоб могло спровокувати газоутворення у мене, а згодом і у сина (в мене грудне вигодовування). Далі вже потроху почала все їсти, але все одно стараюсь бобові і часник не їсти, бо від цього ще більше здуває живіт.
Як не дивно, на дитину це не впливає. Всі лякали, що в хлопчиків коліки і проблеми з животиком набагато частіше зустрічаються. Але на відміну від першої дитини, з другою ніяких проблем з животиком.
Може хтось щось підкаже, як рятувався з такою проблемою.
Ще додам стосовно геморою.
Він у мене при першій вагітності виліз.І з другою теж трохи проявився. Зараз мені допоміг крем від варикозу від ТМ "Прімафлора". Знімає зуд і печіння. Я взагалі почала його купляти від варикозу на ногах. А потім вичитала в інструкції, що його можна успішно використовувати при геморої. Раніше купляла його в магазинах "Терра Органіка", тепер чогось туди більше не привозять. Знайшла його в неті і собі і мамі замовила через їхній сайт. Може комусь ця інфа допоможе. Мама, наприклад, каже, що їй дуже при варикозу на ногах помагає. В мене не така страшна варикозна сітка, тому відчутного ефекту на ногах я не бачила, а от з гемороєм реально мені допомогло.