Автор Тема: Тиждень за Тижнем  (Прочитано 22112 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natka_JАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Тиждень за Тижнем
« Reply #34 : 17 Січень 2013, 19:50:19 »
Тиждень 34-35.

На цьому тижні дитина знову додала у вазі і важить близько 2 кг. Він як і раніше, намагається дихати своїми формуються легкими і вже йде голівкою вниз. Кістки його черепа дуже м'які, а під час майбутнього проходження по родових шляхах сам череп трохи сплюснеться. На цьому або на наступному тижні ваша дитина буде готуватися до "виходу".

Ви вже забули, коли нормально приймали ванну. При правильно протікає вагітності лікарі не забороняють приймати ванну, але вона ні в якому разі не повинна бути гарячою. Краще до останнього дня таки користуватися душем. Втім, ванна і душ не виключають ризику посковзнутися і впасти. Нехай Вам в цих процедурах допомагає чоловік. В останні місяці вагітності жінки часто хропуть. З'ясувалося, що верхні дихальні шляхи вагітних жінок вужче, ніж у невагітних або вже народили. Якщо це заважає спати Вашому чоловікові - можете спати в останні місяці в різних кімнатах, А взагалі-то він може і потерпіти d140. Скоро взагалі доведеться спати в будь-яких умовах. d30 На цьому тижні дитина знову додала у вазі і важить близько 2 кг.

Він як і раніше, намагається дихати своїми формуються легкими і вже йде голівкою вниз. Кістки його черепа дуже м'які, а під час майбутнього проходження по родових шляхах сам череп трохи сплюснеться. На цьому або на наступному тижні ваша дитина буде готуватися до "виходу". У його печінці накопичується залізо, яке буде допомагати кровотворенню в перший рік життя. Пушок (лануго), що покриває шкіру дитини, особливо плечі і спину, практично зникне. Тільце залишається в мастилі, але стає гладеньким, а щічки пухкими. Ось такі справи!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #35 : 17 Січень 2013, 19:58:24 »
Тиждень 36.
До цього тижня дитинка важить уже 2,75 кг. Його довжина від верхівки до куприка становить 34 см, а в повний ріст - 46 см. Ваш малюк росте, не припиняючи це процес. І як він поміщається в матці, в якій йому вже давно тісно? Але матка жінки - особливий, дивний орган. Вона здатна розтягуватися, надаючи місце маленькому і наполегливому мешканцеві. Вам може бути і хотілося б все завершити якнайшвидше, але на жаль, раніше покладеного терміну, не вийде.

Пора вибирати пологовий будинок. В останні тижні вагітності лікар записує всі зміни, що відбуваються з Вами і Вашим малюком. Копії цих записів зберігаються в пологовому відділенні лікарні або пологового будинку. Попередня реєстрація в пологовому будинку за кілька тижнів до пологів може виявитися дуже корисною. Необхідно заздалегідь дізнатися про всі послуги, що надаються пологовим будинком. Вам теж потрібно підготуватися до пологів: зробіть аналізи на визначення вашої групи крові та резус-фактора, а також ці аналізи повинен здати Ваш чоловік.

Зараз вагітна жінка може отримати направлення в пологовий будинок за місцем проживання або вибрати його сама, відповідно до рейтингу і репутацією лікувального закладу. Крім клопоту з пологовим будинком, є клопоти сімейні. Можливо ви захочете запропонувати чоловікові зробити перестановку меблів, а можливо Ви захочете лягти на профілактику в пологовий будинок, за два тижні до пологів. Дитина весь у Вашій влади. Запам'ятайте, все що відбувається з Вами, повністю відбивається на ньому.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 17 Січень 2013, 20:07:12 »
Тиждень 37.
Ви на фініші. Ось - ось станеться доленосна подія у Вашому житті. Ви зосереджені тільки на цьому. На тридцять сьомому тижні дитина опускається, Вам стає легше дихати. А ось на животі, стегнах з'явилися сині лінії розтяжок, або «стрії». Зараз позбавитися від них буде неможливо, але використовувати нешкідливі, що поліпшують мікроциркуляцію шкіри, гелі та креми, цілком можна. Ви можете після душа втирати їх в стегна і живіт, запобігаючи таким чином розвиток целюліту. Крім того, тіло повинно "дихати", тоді поліпшується обмін речовин. А шкіра схильна истончению, під час вагітності, відновлюється. Дуже корисні повітряні ванни. Вони підвищують обмін речовин, загальний тонус організму і сприяють гартуванню. У літній час повітряні ванни можна приймати на відкритому повітрі при температурі не нижче 18-20 °, у захищеному від прямих променів і вітру місці. Загартовування, гімнастика, прогулянки, сприяють зняттю "сенсорної перевантаження".

Страхи, побоювання, тривога перед пологами в ці останні тижні можуть значно посилитися Постарайтеся завжди бути зайнятою, не залишайте собі часу для роздумів про те, що вас чекає попереду. Якщо це ваша перша вагітність, то Ви повинні доходити до кінця терміну. але, якщо ви перш вже народжували, а також у разі близнецовой вагітності, ці пологи можуть наступити раніше. Середній термін виношування близнюків складає якраз 37 тижнів. Довжина від тім'я до крижів дитини-близько 35 см Вага - приблизно 3100

Ваш малюк готовий з'явитися на світ. Зберіть речі для пологового будинку, з яким Ви вже визначилися. Вам необхідно взяти: халат, тапочки, кілька рушників, прокладки, білизну. Одяг повинен відповідати часу року. Багато жінок відразу беруть комплект для новонародженого з собою, а деякі жінки цього уникають і тільки лише після народження дитини-дзвонять чоловікам і просять привести все необхідне. Нехай з Вами буде мобільний телефон. Приводів зателефонувати близьким буде багато.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 17 Січень 2013, 20:08:08 »
Тиждень 38.
З моменту зачаття до народження дитини має пройти приблизно 266 днів. Найсприятливіший час для зачаття - період овуляції. При 28-денному циклі це відбувається за 14 днів до менструації, тому, щоб обчислити приблизну дату пологів, відлічите 280 днів (266 + 14) від 1-го дня останньої менструації. Малюк на 38 тижні вже готовий до самостійного життя та "вважає" дні до народження ... Пологи, що відбулися на терміні 38-40 тижнів вагітності, вважаються своєчасними.
Перш ніж почнуться справжні перейми, ви можете випробувати помилкові. Посилюються болі в попереку. Матка так сильно давить на сечовий міхур, що Вам важко стримувати сечовипускання. При чханні і кашлі сеча випливає прямо на білизну, трусики стають вологими. Можна і потрібно використовувати прокладку. Шийка матки зараз коротшає і починає розкриватися. У повторно народжують-це відбувається трохи швидше. Ви можете народити з дня на день.

З моменту зачаття до народження дитини має пройти приблизно 266 днів. Найсприятливіший час для зачаття - період овуляції. При 28-денному циклі це відбувається за 14 днів до менструації, тому, щоб обчислити приблизну дату пологів, відлічите 280 днів (266 + 14) від 1-го дня останньої менструації. Середня тривалість вагітності - 40 тижнів, при цьому можливі коливання в межах від 38 до 42 тижнів. Тобто Ви можете народити. У Вас тривога може змінюватися ейфорією, стан непросте, дивовижне. Вам як ніколи потрібна витримка. Зазвичай в 38 тижнів голівка дитини остаточно опускається до входу в малий таз. Маля вже готовий до самостійного життя та "вважає" дні до народження ... Пологи, що відбулися на терміні 38-40 тижнів вагітності, вважаються своєчасними. Зазвичай дитина народжується з вагою 3500 і більше і зростом приблизно 50 см. Він зберігає сировидним змащення, виділяє меконій, стукає Вам під ребра, але вже не так часто. А перед пологами, немов спортсмен "завмирає на старті".

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 17 Січень 2013, 20:09:14 »
Тиждень 39.
Ознакою настання пологів можуть бути все посилюються і все більш часті сутички через рівні проміжки часу. Іншою ознакою буде вилиття вод той момент, коли лусне навколоплідний міхур відійде слизова пробка (в обох випадках потрібно терміново їхати до пологового будинку або викликати акушерку додому). У Вас все готово. Нервова система, немов натягнута струна, чоловік хвилюється, але вигляду не подає і підтримує Вас. Адже і в його житті відбувається найважливіша подія.

Середня довжина маляти 50 см і вагу 3000 - 3500 Первородний стул, званий меконієм зазвичай з'являється протягом першої доби після народження дитини. Це замазкообразная речовина темного кольору, схожу на дьоготь. Приблизно в однієї третини плодів меконій відходить перед пологами прямо в навколоплідні води. Початок пологів у психологічному плані приносить і певне облегчніе. Ви знаєте, що це вершина всього періоду, який Ви терпіли, творили і чекали. Зараз треба максимально зібратися, зосередитися і слухати лікарів, які будуть поряд і зроблять все, щоб Ваша дитина народилася в строк, а пологи пройшли без ускладнень.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 17 Січень 2013, 20:10:30 »
Тиждень 40.
Якщо Ви не народили раніше, то швидше за все на цьому тижні у вас будуть пологи, однак, це може відбутися і пізніше, адже всього 4% жінок народжують у поставлений акушерами термін. Це залежить від Вашого індивідуального циклу і правильних підрахунків. Ми йшли до цього дня рівно 266 днів. До тріумфу і перемоги. Пологи-це апофеоз любові, це божественний акт, важкий, нерідко драматичний. Але пологи-індивідуальні неповторні у кожної жінки, Ви запам'ятаєте на все життя. І ніщо і ніколи в житті не зітре пологи з Вашої пам'яті до кінця днів.

Останні дні треба використовувати для максимального відпочинку. Лікар буде прослуховувати частоту серцевих скорочень дитини протягом усіх пологів. Описати пологи нескладно. Їх опис є на будь-якій книжці і на будь-якому сайті. Ми свідомо уникнемо опису це фізіологічного процесу і віримо, що У Вас народиться абсолютно здорова дитина, а пологи пройдуть легко. Ви ж до них ретельно готувалися. Кажуть, що природа досконала. Довіртеся їй і собі. Не бійтеся, не панікуйте. Всі жінки народжують. Тому що народжують тільки жінки. Так влаштований світ. З Божою допомогою! Щастя Вам і здоров'я!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 17 Січень 2013, 20:14:53 »
Тиждень 41-42.
Дівчаточка і таке буває наприклад як у мене я народила по підрахунках на 41 .5 тижні. Вже вважала себе слоном d111 який неможе народити.....Але так як казав мій Лікар:Вагітною незалишешся.... d27
ВСІМ Бажаю Легких Пологів і головне хорошого настрою... :* :* :*

Offline Lenko

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +249/-1
  • http://nosova-lena.blogspot.com
    • world of creativity
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсен 1,2 рочка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #41 : 02 Січень 2014, 22:25:42 »
Так цікаво почитати! Дуже детально розказано про розвиток малюка ) Мені сподобалось )
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]