Автор Тема: Штучне запліднення  (Прочитано 32967 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Штучне запліднення
« : 06 Квітень 2011, 09:33:32 »
Більшість клінік у всьому світі відмовляються проводити екстракорпоральне запліднення жінкам старшим 45 років, лише деякі з них приймають пацієнток до 55 років. Обмеження віку проведення цієї процедури  пов'язано як з побоюваннями за життя і здоров'я немолодих матерів, так і з неможливістю гарантувати благополуччя їх дітей, які можуть осиротіти у вельми ранньому віці.
В Україні теж планують встановити обмеження на можливість проведення ЕКЗ. Наскільки це правильно?

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Штучне запліднення
« Reply #1 : 06 Квітень 2011, 09:36:30 »
З однієї сторони, вік завжди проявляє себе хворобами, зрештою, старіння не зупинити. Але якщо жінка абсолютно здорова у свої 50, то чому б ні?
З іншої сторони, де гарантія, що після настання певного віку, мама зможе "підняти" дитину, дати їй освіту, або хоча б дожити до її повноліття? Але ж такої гарантії немає і в 20-ної мами.

Offline Лілічка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #2 : 06 Квітень 2011, 09:40:02 »
Вчора дивилась у новинах про це обмеження. Його вже здається прийняли. Максимальний вік для екстракорпорального запліднення - 54 роки. Вони брали середній вік життя українок-18 років (тобто до повноліття дитинки).
   Я вважаю, що такі обмеження цілком виправдані - от народила в Україні ця бабулька у 66 років. Ну куди вже їй малу дитинку бавити? То за нею вже догляд потрібен. Не факт, що вона вже довго проживе, а дитина сиротою залишиться, і потрапить у дитячий будинок. Всьому свій час. Раз не дано було стати мамою до такого поважного віку - значить "не судьба".
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 06 Квітень 2011, 09:41:44 »
Чи, можливо, обмежувати лише вік одиноким жінкам, які бажають народити? А для сімейних пар таке обмеження "зняти"???

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 06 Квітень 2011, 09:44:03 »
Зрештою, для усиновлення теж потрібн сім*я - тато і мама + матеріальна можливість утримувати дитину. А чи вимагають це для бажаючих робити ЕКЗ в поважному віці? Навряд чи.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #5 : 06 Квітень 2011, 09:46:57 »
Я вчора дивилася про це в новинах і вважаю, що правильно. Що та дитина має робити, якщо її мама не доживе й до її закінчення школи? Жити як на бомбі, постійно про це думаючи? Я розумію, що ніхто від цього не застрахований, але тут майже гарантія. Та й бігати і всюди встигати за дитиною жінка похилого віку навряд чи добре зможе. Добре, якщо є ще хтось молодий в сім"ї, а якщо це перша дитина у старих батьків, то d111 З ким вона залишиться?
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #6 : 06 Квітень 2011, 10:04:01 »
я не дивилась в новинах, але думаю, що вірно. Так гарно "з благим придиханням" в газеті попервах розказували про ту маму 66 років, а виявилось, що вона десь собі у хмарах витає, і про те, як підняти малу дитину, мало що знає. Сама-самонька, матеріальні та фізичні можливості обмежені, народила дитину, бо не хотіла залишитися сама , коли буде вмирати. А те, що її дитина залишиться сама в юному віці - про це не подумала. Куди потім ту дівчинку, у притулок?
якщо для всиновлення є умови, от чому їх не може бути для рідних дітей, вони ж такі самі люди, котрим треба забезпечити нормальний розвиток.

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #7 : 06 Квітень 2011, 10:12:32 »
Я теж такого не розумію - для чого народжувати вже в такому віці! d110 Розумію, що всяке в житті могло бути і хочеться когось після себе залишити, але чому ж тоді не всиновити якусь бідненьку сирітку??? Скільки таких діток є, що хочуть сім'ї і материнського тепла. Мені здається, що якби я до років так 40 не стала мамою, то точно думала б про всиновлення. А люди в 60 років самі як діти робляться, куди їм ганяти за дитиною..........

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #8 : 06 Квітень 2011, 11:22:37 »
І я такого не розумію. Молодим важкувато з новонародженою дитинкою, що вже говорити про старший вік.
А ту жіночку подумують лишити батьківських прав, бо до дитини нікого не пускає і не забезпечує правильного догляду.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #9 : 06 Квітень 2011, 11:29:31 »
І я бачила новини. Цілком правильно вчинили, думаю. Може навіть межу ще більше треба пересунути - до 50 чи 45 років.
Моя мама померла в 42, мені було 20.  Я себе почувала просто на бездоріжжі, повною сиротою, це відчуття не пройшло і досі, хоч мені вже 31.
І я не уявляю, як можна пережити смерть мами в молодшому віці.

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #10 : 06 Квітень 2011, 11:45:11 »
Я теж не дивилась, але вважаю що цю межу треба ще зменшити до 45 хоча б! В мене мама родила в 40 і сама каже, шо вже нема того здоров"я, енергії та витривалості до малого, як до мене!(В нас різниця 20 років) А то уявіть жінку 54 роки і таку собі "Машу"(з мультика)- сама здуріти можеш, а то вже практично пенсіонерка-мама d130

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #11 : 06 Квітень 2011, 15:18:47 »
Я коли побачила в новинах про пенсіонерку-маму,я була шокована,це ж треба так :)
правильно кажуть,чим старший вік тим важче виношувати дитинку...надто великий ризик...
тай дитинка сиротою залишиться в ранньому віці... :(

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #12 : 06 Квітень 2011, 19:06:09 »
Я не розумію якого чорта рожати дитину бабусею і руйнувати їй життя, краще ощасливити якусь лялю, взяти з дитячого будинку у більш підходящому для цього віці, я думаю що до 66 років не могла мати дітей - це не виправдання!

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 06 Квітень 2011, 19:52:59 »
А мені цю жінку дуже шкода. Такий тиск - і ті нахабні (нічого особистого) журналісти і всі кому не лінь, всі хочуть її постійно перевіряти. А скільки сімей, де насилля, бідність і т.п. - і все нормально. Знаю такий випадок, коли зі школи звертались в різні інстанції (батьки залишили двох дітей на престрілих батьків - далеко за 70, стрша дитин вел аморальний спосіб життя). І нікому до цього не було діла. Сенсації ж немає. А тут 65 років. Це ж по новинах можна показати.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
« Reply #14 : 06 Квітень 2011, 21:43:04 »
А по моєму ця бабуся й сама рада, що на старості років отримала таку "славу" d104

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #15 : 07 Квітень 2011, 07:46:14 »
Я після того дивилася в новинах про цю жінку, то дільнична педіатр розказує, що дитину не встигає годувати (дитина на штучному, у мами молока немає), всі бутилочки брудні, з залишками молока, а жінка тільки розповідає коли і кому вона інтерв"ю давала. Журналісти чекали її півдня біля дому, вона прибігла з дитиною, сказала що гуляла 6 год, і мусить дитинку нагодувати, що давно не їла (6 год, така малесенька ляля!)
[/url]

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
« Reply #16 : 07 Квітень 2011, 09:31:21 »
І я думаю що правильно зробили, що встановили обмеження. Враховуючи найстаршу маму україни у якої підхід у вихованні вже доходить до маразму(вона не підпускає лікарів до дитини і не дає їй ті суміші які їй рекомендують). Ну не може жінка в такому віці доглядати за дитиною.На цей процес необхідно багато нервів і здоровя, а вона просто не всилах. Тай в майбутньому як вона зможе порозумітись з дитиною з такою різницею у віці  d104
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!