Автор Тема: Штучне запліднення  (Прочитано 32956 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Штучне запліднення
« Reply #102 : 06 Вересень 2012, 20:24:44 »
Fantazzy  обовязково у вас вийде!!!!!
у мене є подруга, вона живе в Італії, так от у неї завагітніти вийшло аж після третього ЕКО.........і я надзвичайно за неї рада  d41 d41 d41
я всіх ньюансів не знаю, але вроді там вони теж донора брали.........і я теж тільки за те, що кожен має право на це щастя........а яким способ - це вже неважливо!!!!
може для когось легше переспати, а я от також би не змогла.......напевно до кінця життя би себе гризла!!!!
і чоловік би вряд чи таке зрозумів, хоч може би й погодився на один раз.......все рівно ніколи би не пробачив d104

якраз під цю тему згадала фільм з Демі Мур в головній ролі (забула як називається).......коли її чоловік погодився щоб вона переспала за мільйон долларів з багатієм і поправила їхнє матеріальне становище.......

все закінчилося тим, що вони розійшлися....і він купив за мільйон їй картину на благодійному аукціоні.......і тільки тоді вони знову зійшлися  :)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #103 : 06 Вересень 2012, 22:19:12 »
для мене є колосальна різниця в донорській спермі і послугах осіменителя на одну ніч.у першому випадку рішення приймається двома членами сімї виважено і ретельно продумано,а у другому випадку-це чистий егоїзм жінки,вже краще розійтись і шукати собі чоловіка,що зможе дати тобі дитину,ніж робити з власного чоловіка ЛОХА.мало того,що йому роги наставили,так ще й він має ростити,кормити і виховувати чужу дитину.мене дивує,що жінки,які пропонують другий варіант,певно брали церковний шлюб і давали клятву бути у вірності,в здоровї і в хворобі,в горі і в радості.то чого не підтримати власного чоловіка,щоб він пролікувався,потерпіти,а не вибирати варіант однієї ночі,прикриваючись благими намірами дати нове життя
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Simaell

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #104 : 07 Вересень 2012, 10:03:27 »
Як би то не було, генетично, дитина запліднена від твоєї яйцеклітини наполовину містить твоє ДНК. Я би не хотіла, щоб мої діти десь ходили по світу. Якось це протиприродно, морально неправильно.

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #105 : 07 Вересень 2012, 13:56:47 »
Дуже складне питання  d130 Я також читала про це донорство і навіть в інтернеті є багато об"яв від молодих жінок, які пропонують себе у якості донора яйцеклітин. Викладають фото, описують себе, наявність своїх здорових дітей. І вони кажуть свою ціну за це. Суми жінки вказують різні, але не менше 17-20 тис. грн. Так от, згідна з Панакотою, що та сума, яку пропонують за це у нашому місті НАДЗВИЧАЙНО мала! На яйцеклітинах насправді заробляють десятки тисяч доларів за кордоном...А у нас це справжнє знущання над організмом жінки, у якої скрутне становище і для неї навіть ця сума є важливою...Дуже сумно стає від таких думок  :(

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Apelsuna

• Своя Мамка
  • Репутація: +143/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Елія
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #106 : 18 Вересень 2012, 21:19:09 »
Але ж можна просто попросити когось стати донором,навіть якогось хорошого знайомого, знаючи його спосіб життя і стан організму, а не лягати з якимось незнайомцем в ліжко!

[/URL]

Offline Halia 2000

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #107 : 31 Жовтень 2012, 11:32:05 »
Привіт , я туту новенька ....Мене також там покищо все задовільняє...Теж задумуємось про еко??? А в якого лікаря хочете робити???

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #108 : 31 Жовтень 2012, 11:42:55 »
Я часто ходжу в екстрамед. За еко нічого сказати не можу, але здирання грошей поки не помітила. В мене лікарка інколи навіть гроші за консультацію не брала.

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #109 : 02 Листопад 2012, 16:56:48 »
Просвітіть мене, що таке ЕКО?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #110 : 02 Листопад 2012, 17:01:14 »
Цитувати
Просвітіть мене, що таке ЕКО?
Екстракорпоральне запліднення - штучне запліднення

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #111 : 02 Листопад 2012, 22:33:10 »
мышка, я з власного досвіду ЕКЗ (правда не в Екстрамеді) можу сказати так - 15 тис це Ви мало порахували. ще в 2009 році в нас з чоловіком вийшло трохи більше 3000 євро. просто Ви зараз аж ніяк не прорахуєте, скільки потратите саме на ліки, бо дози розраховує лікар, їх навіть можуть міняти в процесі.  ціни на сайті - це ціни тільки за процедури, але не за ліки.
ми зараз теж задумуємся над Екстрамедом. в Київ їздити дорого, в ПЦРЛ нас не візьмуть, львівське Інтерсоно мені не сподобалось :)

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #112 : 02 Листопад 2012, 22:58:12 »
Цитувати
в ПЦРЛ нас не візьмуть,
Таня,а чому не візмуть?Моя подружка робила в нашому центрі репродукції,то вийшло з першого разу і тепер бавить синочка,йому вже 2 рочки .

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #113 : 02 Листопад 2012, 23:08:44 »
я в шоці, що у нас в місті Екстрамед робить ЕКО   d107
на мою думку мало "купити велосипед"  треба ще й їздити навчитися!!!!
якби у мене стояло таке питання, то я скоріше б звернулася до тих, хто має досвід і то не малий!!!
Грошей як я розумію треба багато, а от чи можна довіряти це вже інше питання..... d112
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #114 : 03 Листопад 2012, 21:21:26 »
evakamila, тому що в нас чоловічий фактор, і в ПЦРЛ його не беруть. ми там були. нас звідти в Київ відправили. безрезультатно.
Ліліана ЕКЗ то взагалі така штука, що ніхто не дасть гарантій. а гроші візьмуть. ми он в Києві були, в достатньо відомій і розрекламованій на той час клініці. в лікаря, про якого в інтернеті дуже позитивні відгуки. і нічого  d104

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #115 : 03 Листопад 2012, 21:50:58 »
В Екстрамеді є досвід таких операцій і успішних багато. Там є хороший лікар ембріонолог, маємо знайомих які в Києві декілька разів робили ЕКО безрезультатно, а потім вирішили зробити у нас - і все вийшло  d112

Offline Halia 2000

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #116 : 12 Листопад 2012, 13:50:45 »
А все ж таки що ніхто з дівчат не може поділитися досвідом хто там робив еко????? І чи вдала спроба...??? А що в ПРЦЛ з чоловічим фактором не роблять ЕКЗ??????

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #117 : 12 Листопад 2012, 20:21:47 »
Halia 2000, на момент наших відвідин не робили. але в нас дуже-дуже-дуже сильний ЧФ. тому не роблять. і, коли ми робили екз, то в державну програму ЧФ не брали. але це був 2009 рік. як зараз з цим - я не в курсі.

Offline клавушка

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: нема
  • Ваше справжнє ім’я: нема
« Reply #118 : 12 Листопад 2012, 21:27:51 »
Дівчата ,та чого ви всі так категорично говорите про донорську яйцеклітину?? е багато жінок ,яким дійсно потрібна яйцеклітина ,і вони готові на все . то для організму зовсім не шкідливо ,просто жінку простимулюють ,потім під місцевим наркозом візьмуть ооцит ,і все.це дуже благородна справа ,подарувати другій жінці щасття ..бути мамою. d103 d101 d101