Автор Тема: Штучне запліднення  (Прочитано 34431 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Штучне запліднення
« Reply #17 : 07 Квітень 2011, 10:18:18 »
Поки я навчалась, з малою сиділа чоловікова бабуся (мама його рано померла, в 41), бабусі тоді було якраз 66, то ще роки два я їй дитину довіряла, але зараз хоча і малій вже скоро 4 боюсь її залишити з бабусею, в такому віці вже почав проявлятися склероз, я за свою дитину переживаю, а що буде з тією лялькою, коли її більше нікому доглянути, фізіологія ж у майже 70 все ж бере своє d112, та навіть чи погодувати забула, чи не так суміш розвела, чи температури високої не замітила, та будь-що, це ж стара людина.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #18 : 07 Квітень 2011, 10:25:20 »
так уже зараз сусіди та преса замічала, що дитину годує бабка через 6 годин, про колвки ніц не знає, дитина постійно плаче... Спочатку від вживаного одягу відмовлялася, мовляв, моя крихітка має бути у всьому новому. Ну, мабуть, коли за комбез віддала всю пенсію, то попустилась.

Offline Веронік

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #19 : 07 Червень 2011, 15:39:07 »
я дотримуюся думки, що народжувати першу дитину після 45р вже не варто...

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #20 : 18 Червень 2011, 00:03:38 »
А я думаю, що вікове обмеження на материнство встановлено природою! От коли в жінки наступає менопауза, значить все, поізд поіхав.
Так взагальному судити важко, кожен випадок індивідуальний! Якщо поставити на вагу наприклад вагітність 25 річноі дівчини, яка веде непонятний спосіб життя ( алкоголь, наркотики ) має цілий букет болячок і ій абсолютно байдуже, що в ній зародилось життя і вагітність 45 річноі жінки, яка має чоловіка, матеріально забезпечена , і з повною відповідальністю поставиться і до виношування і до виховання малечі, то я б напевно віддала голос за  2 випадок  d104

Offline хрустик

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
  • Мій молодший гарбузик
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #21 : 19 Червень 2011, 23:11:07 »
Я думаю, що народжувати дітей у поважно зрілому віці - щонайменше БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО!!! Чим думає та жінка у свої 20-30 років?
Думаю, що всьому повинен бути свій час. А в 50 років вже час внуків бавити, а як нема, то завсте собачку  d27

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #22 : 19 Червень 2011, 23:22:10 »
Цитувати
А я думаю, що вікове обмеження на материнство встановлено природою!

І я так думаю. Тут не ми і не наші погляди встановлюють ліміт. Якщо жінка завагітніла у 45 чи навіть у 55 р. значить так має бути і ця дитинка має бути народжена, просто інакше не може бути.

Offline RomaS

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 10 років, Єлизавета 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Романа
« Reply #23 : 04 Липень 2011, 15:15:17 »
і я за ці обмеження!!! І особливо мені шкода цю дитинку у тієї бабулі, яка весь час бідна не доїдає, голодна, плаче і хто зна коли вона їй памперси ті перебирає. І взагалі вона з нею може назбирати цілий букет хворіб. А те, що далі з нею буде, коли бабулі не стане навіть думати страшно, ліпше би відмовилась від дитини і може хтось усиновив, мала дитина може хоч якесь майбутнє.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 04 Липень 2011, 15:29:49 »
цікаво як там далі з тою бабулькою. А от народила, преса її помучила і тепер всі забули.

Offline RomaS

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 04 Липень 2011, 18:00:24 »
а що далі? дитина голодна, весь час напевно мокра, бо бабуля як згадає, то тоді і переодіне памперс, якщо вона ще його купує і вдіває і ходить з бабулею хто зна де цілими днями. І взагалі може і в бабулі ставлення до дитини і змінилось в гіршу сторону, так ще преса нею цікавилась, була майже знаменитість через дитину, а тепер все скінчилось

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 04 Липень 2011, 18:02:53 »
та може навпаки почала більше метикувати, може зрозуміла, що без сторонньої допомоги ніяк, може там якісь сусідки взялися домомагати словом чи ділом...

Offline rosco

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #27 : 04 Липень 2011, 18:31:43 »
А мені тільки дитинки шкода, бо не думаю, що та бабуля за нею нормально доглядає.

Offline RomaS

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 05 Липень 2011, 00:13:57 »
Цитувати
та може навпаки почала більше метикувати, може зрозуміла, що без сторонньої допомоги ніяк, може там якісь сусідки взялися домомагати словом чи ділом...
це ми просто собі так думаємо, бо нам шкода тієї дитинки, бо самі мами і знаємо коли дитинка плаче чи голодна чи шось болить, що мало сам не починаєш біля неї плакати, але хто зна шо там з нею є

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #29 : 05 Липень 2011, 01:17:03 »
Ну що ви почали "бабулька-бабулька...". У теперішній час не одна молода мама гірше подивиться за своїм чадом ніж та бабулька.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #30 : 05 Липень 2011, 08:42:55 »
Ну є жінки, які і в старшому віці ще ого-го, але це вже таки "бабулька", що би не говорили d104
Цитувати
У теперішній час не одна молода мама гірше подивиться за своїм чадом ніж та бабулька.
З цим я не згідна, бо якщо дитина жінці не потрібна, то це від віку не залежить, а бабулькам треба час від часу дивитися за внуками під контролем мами, а не за власними дітьми d110 Ну це вже перебор, ще як би вона жила десь за кордоном з іншим рівнем життя і медцини і мала чоловіка чи ще якихось родичів, то можна було б про щось говорити, а в її випадку, я цього не розумію d104

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #31 : 26 Липень 2011, 22:31:11 »
Я перечитала. І вважаю, що цей закон невірний. Майже у кожному повідомлення що це "бабулька ,яка скоро помре, а дитину не з ким залишити. І їй буде важко." Я вважаю, якщо жінка захотіла штучно завагітніти та народити і це її обдумане рішення, то НІХТО не повинен в це втручатися. Якщо іі організм достатньо молодий, щоб виносити дитя, то чому НІ.??  d141 Вона платить гроці за цю операцію і не малі, то виходить вони в неї є.
А казати, що "не судьба!" як Лілічка, я  так не змогла б.
 Ми не знаємо, чому ця жінка не завагітніла у 20. Може проблеми були зі здоров"ям, як у мене і не дозволяли лікарі вагітніти, а може вона працювала, щоб зараз, коли дитинка скаже "хочу конфету за 50 коп", а мати стоїть купляє собі пиво ,а дитині каже, що грошей нема..
Краще б обмежити материнство, тій котра оре на малюка, як  d110. Чи б"є його в 2 місяці (кажучі "він мене дістав, чому він оре??"). Оце б таких матерів вбивати, або каструвати. 
Фффффффух. Вибачте, дівчатка, але накипіло!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 26 Липень 2011, 22:42:01 »
Кар знаєш, про цю бабульку дали дуже мало інформації (ну і правильно!). У друкованих виданнях, коли вона народила, все так красиво подавали, про Бога не забули (а вже як Бог - ну то які тут матеріальні соображенія?) а потім всі типу побачили як вона реально не справляється. А достеменно - що у неї і чому - ніхто не знає, тому всі розмірковують лише на основі того, що чули чи читали. Якщо по суті - то ну ніякими законами не мож забороняти людині мати дітей. Це ж організм, навіть часто люди вагнітніють неплданово, і що тоді? А ЯК визначити хто буде хорошою матір"ю, а хто ні? Материнський інстинкт може прийти в одну мить. Так само як і гроші. Або піти геть  d104
А стосовно тої бабульки - ну то на основі поданої інформації я так і не передумала. Бо люди відповідальні за своїх дітей. Не можна просто так собі народити дитину, бо дуже хочеться. Ну, це вже говорилося, не буду знов. 

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #33 : 21 Січень 2012, 16:01:02 »
У нас вставала жінка на облік з третьою вагіністю у віці 45 років. І коли ми її запитали чому вона вирішили зберігати вагітність, все ж таки вже вік і старші діти скоро будуть мати своїх дітей...
То жінка відповіла: "Пані мені потрібно дах перекрити" d107 d107 d107 от так ... А Ви кажете ліміт! d111