Автор Тема: Штучне запліднення  (Прочитано 32314 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Re: Штучне запліднення
« Reply #238 : 29 Лютий 2016, 15:20:55 »
мені колись робили дві інсемінації, і в результаті,- нуль, робили в центрі репродукції, навіть не перевіривши прохідність труб, а виявилось пізніше, що труби непрохідні, тому мене тільки на гроші за ті інсемінації в центрі репродукції розвели...

Offline Alino4ka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #239 : 29 Лютий 2016, 23:01:01 »
[quote author=Саша В link=topic=4971.                              А можна дізнатися в кого Ви лікувалися бо я теж там лікуюся нехочеться наступати на тіж граблі

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +123/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #240 : 01 Березень 2016, 14:48:17 »
 Саша В, і мене цікавить лікар, бо теж маю проблеми, думаю може лікаря поміняти :xmm

Offline SV-SVETA12

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олесь 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #241 : 16 Березень 2016, 04:10:05 »
Николин не раджу нікому, приємна жінка, багато говорить - результат 000.А гроші тю-тю

Offline kytas*

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #242 : 13 Квітень 2016, 22:56:06 »
І  я вклинюся в розмову.Дівчата, ніхто вам не поможе крім вас самих.Всі лікарі, які би вони добрі не були не сильно вами гризуться.Так, їм легше зробити інсемінацію, а ще легше штучне запліднення.Великі гроші і результа-вийде-добре, не вийде-ну що ж.......Мусимо одні одному самі помагати, питатися одні в одного...Хтось вище написав, що не прохідні труби і пішли на інсемінацію.А чого ви лікарки не запитали перед інсемінацією, чого вам не перевірили труби?....тільки таким чином ви мусити робити...лікарів слухати, але всьо тримати всвоїх руках...

Я маю баагато досвіду спілкування з лікарями-гінекологами......знаю добре, які є лікарі .....знаю що таке інсемінація, що таке штучне.....знаю, як лежати не збережені....Дякувати Богу, мені попалися і добрі лікарі, а ще більше я завдячую Богу, що зустрілася з такою людиною(зовсім не медик), яка розказала,підтримала.....

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #243 : 14 Квітень 2016, 09:26:04 »
Цитувати
А чого ви лікарки не запитали перед інсемінацією, чого вам не перевірили труби?.
Вот бачите, молода була, зелена, не знала толком що до чого, думала, лікарю видніше, може по узд було видно, може ще з чогось лікарка взяла, що труби прохідні, я так думала.... Це то саме, якби в мене щось боліло, і я звернулась, наприклад, до хірурга, а він каже, вам потрібно пройти таку і таку діагностику, а я лікарю кажу, я чому Ви мені ще і таку якусь процедуру не призначаєте... я ж не маю медичної освіти і не знаю які бувають діагностики, тому і довірилась лікарці.
Єдиний плюс з того, через що я пройшла, це те, що тепер перед кожною процедурою, перед кожним прийомом призначених ліків, як собі, так і чоловіку і дітям, я вивчаю всю інформацію через інтернет, а потім приймаю рішення, що далі буду робити, і всім раджу таке робити

Offline Юлія1985

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #244 : 01 Серпень 2016, 14:50:58 »
дівчата,  хто знає?  якщо жінці зробили штучне запліднення,  то чи може вона народити сама,  чи тільки кесареве  ?

Offline Iruna1

• Активна Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #245 : 01 Серпень 2016, 15:11:09 »
Може, я сама народила, в мене все було добре завжди перепитували чи нехочу я кесарського, але не наполягали.

Сказали спасибо: Юлія1985

Offline Dina_Dina

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #246 : 28 Січень 2017, 16:23:59 »
Продам залишки ліків після ЕКО: 12 вагін. гел.8% кринон ( до липня 2017)за 850 грн, 15 таблеток Лютеїна 50 (80 грн), 1 упаковка (5 ампул) інжеста 2,5 (до жовтня 2017)25 грн.

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #247 : 14 Жовтень 2017, 19:32:23 »
Моїй подрузі робили 2 інсемінації, невдало, на жаль. Дуже їх з чоловіком шкода: так люблять і хочуть дітей, і не можуть.

Offline west_girl

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #248 : 29 Січень 2018, 16:34:56 »
Штучне запліднення це не погано,коли це єдиний шанс завагітніти,тут нема чого боятися,головне результат.В нас хороші лікарі в центрі репродукції