Автор Тема: Штучне запліднення  (Прочитано 33951 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Re: Штучне запліднення
« Reply #68 : 01 Вересень 2012, 11:17:56 »
Цитувати
можна просто завагітніти від когось мало знайомого і чоловік може стати донором сперми сам цього не знаючи... 
нууу не знаю як в нас, а в інших країнах донорів сперми дуже вивчають - роблять тести на психічні розлади на рівень інтелекту і взагалі аналізують його генетичне і фізичне здоровя т.д.  - то му є якась гарнатія, що дитина не успадкує нічого поганого. І до того ж моральний аспект. Чоловік який став донором випадково може потім мати законні претензії на дитину - бо то ж ЙОГО дитина також! А з донормами сперми такого не пройде - вони не знають якій саме жінці дали їх сперму.
Цитувати
Дівчата, а донорами крові ви могли б бути?
Так , але твоя кров не буде потім окремо від тебе бігати і не піде в школу  d143

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #69 : 01 Вересень 2012, 11:27:12 »
А мені здається,шо я змогла би дати свою яйцеклітину рідній та близький людині,якби це було необхідним!!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #70 : 01 Вересень 2012, 11:43:36 »
Цитувати
Дівчата, а донорами крові ви могли б бути?
Так , але твоя кров не буде потім окремо від тебе бігати і не піде в школу 
але жесь буде ходити людина, в жилах якої тече ваша КРОВ...
Можливо, я простіше до цього відношусь через те, що сама деякий час не могла завагітніти, і якби пирйшлось, то шукала б любих шляхів для цього! І взагалі, якби я здала свою яйцеклітину і вона комусь знадобилась,  я була б щаслива з того, що подарувала щастя якійсь родині!

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #71 : 01 Вересень 2012, 11:46:47 »
Ну моя думка зпівпадає з Юліною на всі сто....

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #72 : 01 Вересень 2012, 11:49:17 »
Цитувати
але жесь буде ходити людина, в жилах якої тече ваша КРОВ...
Просто Юля, но ти ж я к медик розумієшь, зщо то не так, ця чужа кров вона живе зовсім не довго, як в принципі і своя тоже, більша частина крові живе всього 7 днів, а то і менше, а пара клітин замінятся максимум через місяц, тому це не зовсім вдалий приклад  d104

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #73 : 01 Вересень 2012, 11:52:17 »
Я до донорства крові відношусь абсолютно нормально. Чоловік як останній раз здавав, то я хотіла разом з ним. Але лікарка мене відговорила. Так що я ще ні разу не здавала кров.

Offline barashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #74 : 01 Вересень 2012, 12:29:18 »
Мені також ця темка стала цікавою.От дехто написав що міг стати донором яйцеклітини якби це було потрібно близкій людині - подрузі чи сестрі. А я не змогла б, якби я віддала яйцеклітину сестрі,і потім спостерігала як росте моя дитина,бо вона все-таки наполовину була б моєю,як на мене це навіть якось моторошно...Мені було б важко з таким жити....А якби чужій людині то думаю що змогла б,якби я знала що родина нормальна,чому не подарувати їй щастя і радість.Є ж сім.ї які по 10 років не можуть зачати дитинку. Як на мене це дуже благородна справа. А щодо сурогатного материнства,то це взагалі зовсім інше,це ж не дитина тієї жінки котру вона виношує,вона просто як тимчасова "хатинка" для дитини.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #75 : 01 Вересень 2012, 21:13:37 »
Я не знаю наскільки складна процедура забору яйцеклітин, але якби це було просто, то я б напевно погодилася. Я ставлюся до цього як до банку сперми, банку крові... Якщо комусь це потрібно і є можливість допомогти, то чому б ні, і так пропаде. А щодо того, що десь будуть ходити мої діти, то це не мої діти, а ДУЖЕ БАЖАНІ діти своїх батьків і бажано, щоб ми з ними ніколи не бачилися і не роздували проблеми на рівному місці. Це я про забір яйцеклітин, а не про сурогатне материнство. Виношену і нарожену мною дитину я б не віддала!
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #76 : 01 Вересень 2012, 21:37:08 »
Я не насмілююсь стверджувати що я зроблю, а що - ніколи, тому що дуже часто після таких моїх слів життя мені ніби спеціально створює саме такі умови, в яких я вважаю абсолютно вірною ту дію, про яку раніше зарікалася, казала, що ніколи не зроблю. І я вже по-інакшому на це дивлюсь.
Саме зараз я яйцеклітину б не віддала. Не хотіла б, щоб мою дитину виховував хтось інший. Я б не знаходила собі спокою, думала, вдивлялася в обличчя дітей...
Але, думаю, що мене можна було б переконати зробити це, якби на те були вагомі причини.
До донорства крові ставлюсь нормально, це просто одна із рідин мого тіла. Якщо комусь потрібна - чому б в ні? Але поки що кров не здавала.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #77 : 01 Вересень 2012, 21:50:24 »
Я до сурогатного материнства ставлюсь добре, тобто якщо жінка не може виносити малятко, а хтось може виносити її рідну дитину то це одне, гловне щоб та що виношує ставилась до цього як до послуги яку вона надає.
А от донорство яйцеклітин чи сперми - це якось морально важко, бо в тих людей що донори виходить є діти яких вони не виховують.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #78 : 02 Вересень 2012, 00:26:04 »
    Я вважаю, що мама дитини - та, яка її народила для себе, а не та, яка здала яйцеклітину (просто біологічний матеріал). З усього можна роздути проблему. Звичайно, морально це трохи важко, якщо заглиблюватися. Але якщо поставитися до донорських рідин, як до ліків, які допомогли завагітніти, то нічого поганого я тут не бачу. Хто сказав, що дитина буде обов"язково схожа на власницю яйцеклітини? Може вона буде копією батька і нема сенсу вглядатися в обличчя дітей і шукати там примарних "своїх". Це все одно, що прядильник ходить по місту і приглядається, в чиєму одязі використані його нитки.
    Це так радує, що у нас тут такі свідомі мамочки, що переживають навіть за клітинку своєї дитинки. В теперішній час це величезна рідкість. Значно частіше на жаль можна зустріти, як відмовляються від народжених дітей.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #79 : 02 Вересень 2012, 00:56:19 »
Добре каже anne. Зараз, не стикнувшись з таким донорством, ми мислимо так. А як прийдеться до справи - то можем тоді свою думку змінити. В реальності вилізають інші різні "+" і "-". Так що можна сказати, що це "палка двох кінців" d112

Offline barashka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 02 Вересень 2012, 11:07:56 »
Згідна з Лілею.Поки хтось не прийде і не спитає то так кажемо,а якби хтось дісно потребував від нас такої послуги,якби від нас залежало щастя родини,яка не може народити дитинку сама без допомоги інших...

Offline Сянулька

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
« Reply #81 : 02 Вересень 2012, 22:38:44 »
Романія, процедура забору яйцеклітин  складна, тривала, під наркозом, а перед тим йде стимуляція, щоб ті яйцеклітини виросли, ціла купа уколів, УЗД і т.д.  Але люди, які хочуть мати дітей, не бояться нічого, використовують всі шанси. А на рахунок чи змогла б віддати свою яйцеклітину, однозначно важко відповісти... Можливо,  так,  але робити на цьому бізнес, так як деякі жінки цим займаються,  - якось не по-людськи.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #82 : 02 Вересень 2012, 23:27:18 »
Сянулька, ось і я про що! За дуже і дуже скалдну процедуру такі маленьки гроші d141
Я взагалі негативно ставлюсь до морального аспекту репродуктивних технологий, але неможна лишати людей вибору. Для мене данна тема чи ЕКО чи суррогтное материнство - однозначно НІ, але це тільки моє відношення. Блін, але мене дуже обурює така маленька сума, за складні дії над організмом  d111

Offline barashka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 03 Вересень 2012, 08:06:36 »
А може це в нас така ціна на це, а за кордоном більша? Може спеціально так економлять на людях бо знають що в нас така ситуація в країні, що народ за такі гроші багато що зробить...

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #84 : 03 Вересень 2012, 15:04:26 »
 в моральному аспекті я категорічно проти  d128 Повністю згідна з Панакота
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]