Автор Тема: Штучне запліднення  (Прочитано 33952 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Re: Штучне запліднення
« Reply #85 : 03 Вересень 2012, 15:30:24 »
Важке питання d143 Напевно я все таки проти особливо для людини,яку я буду бачити досить часто,мені буде важко бачити ту дитинку d104
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #86 : 03 Вересень 2012, 15:39:00 »
Собі навіть таке не можу уявити!Як це десь є моя дитина,а я не знаю,чи з нею усе гаразд.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сянулька

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
« Reply #87 : 05 Вересень 2012, 21:17:44 »
Ми всі говоримо з точки зору, що не дали б свою яйцеклітину. Ми всі так говоримо, бо у нас є діти!!! А якщо взяти іншу сторону, якщо людина не може мати своїх дітей, якщо для людини "купити яйцеклітину" -- це єдиний шанс у житті??? Чому б ні? Тому відповідно є люди, які готові  її "продати" ........

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #88 : 05 Вересень 2012, 21:44:00 »
ви знаєте, у нас з чоловіком проблеми з тим, щоб завагітніти. саме чоловічий фактор. і ми дуже серйозно розглядали питання донорської сперми. правильно пишуть ті дівчата, які кажуть, що поки не стикнешся - не знаєш, як би вчинив і що б почував. спочатку - це сльози і розпач, а потім починаєш мислити та аналізувати.
в теорії все дуже класно, а на практиці - я люблю свого чоловіка, в нас чудова сім"я. та шлях саме до своєї дитини в нас важкий. і не виключено донорство. ну справді, не потайки мені ж вагітніти (а були й такі поради).
все насправді дуже складно. тому я за донорство, тільки у розумних межах. 

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #89 : 05 Вересень 2012, 23:01:13 »
Я якось навіть раніше не задумувалася як до такого ставлюся d130, стати донором яйцеклітини точно би не змогла, особливо для рідних, бо не уявляю як це бачити, що моя росте десь поряд в чужих людей, хоча не виключаю, що якби не могла мати дітей, то скористалася би донорською яйцеклітиною, бо все таки є жінки, які простіше до цього ставляться і здають їх. Щодо донорської сперми, то думаю легше знайти "донора на одну ніч" d112, ніж мучити свій організм додатковими ліками і процедурами. До сурогатного материнства ставлюся негативно, якось для мене не зрозуміло, що хтось би виношував мою дитину,краще тоді всиновити дитину з дит. будинку і взагалі я до усиновлення ставлюся дуже позитивно, і думаю змогла би усиновити.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #90 : 06 Вересень 2012, 00:11:07 »
Цитувати
ну справді, не потайки мені ж вагітніти (а були й такі поради).
так це дуууже давный метод, бо раныше жынок якы не могли завагытныти выдправляли "на води" - на всякы курорты з лыкувалними водами, то там були чоловыки якы краще води лыкували d112

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 06 Вересень 2012, 13:59:17 »
Цитувати
Щодо донорської сперми, то думаю легше знайти "донора на одну ніч" , ніж мучити свій організм додатковими ліками і процедурами
легше в якому сенсі? так дуже легко насправді тільки говорити. от Ви змогли б зараз піти і просто так переспати з чужим. іншим чоловіком?
а я кохаю свого чоловіка і не збираюсь пускати у наші відносини третього.
це насправді не смішно, дівчата. от чесно. це - важко.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #92 : 06 Вересень 2012, 18:10:29 »
Якщо би вже питанння стояло так, що іншим способом я не завагітнію, то так, я би краще переспала з іншим чоловіком і забула про нього, ніж вдавалася до послуг донорської сперми, то ж і в одному і в іншому випадку дитина біологічно була би від іншого чоловіка d104

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #93 : 06 Вересень 2012, 18:57:19 »
я собі не уявляю життя без дітей, тому завжди ЗА різні способи досягнення і сповнення мрії! Якщо комусь з моїх близьких потрібна булаб ТАКА моя допомога, то це навть не обговорювалось би. Відповідь однозначна - коли і як я можу допомогти.

що до донорів сперми то також ЗА, уявіть собі що це дасть радість батьківства комусь, хто роками про це мріяв ! і не потрібно торкатись і щоб тебе торкались лапи чужого хлопа ( це для тих пишу хто пропонує знайти когось на одну ніч) у жінки і так паршиво на душі, а тут ще пестити якогось самця, бо він тобі потрібен брррррр d106 а донор з пробірки не мацає, не смердить і не вітається на вулиці

вибачте за прямолінійність, але інакше не вийшло, якось не розумію чому всі мамусі так проти донорства, хоча самі щодня і щохвилини радіють тримаючи на руках своїх мацьоп, а що робити тим у кого якісь проблеми??? всиновлення то вже інша парафія

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +385/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #94 : 06 Вересень 2012, 19:49:57 »
вставлю і я своїх п"ять копійок  d27

100% згідна з Nelly ....всі такі категоричні тільки тому, що мають своїх дітей, а якби стикнулися з проблемою непліддя, то різко би поміняли свою думку.....
яйцеклітина чи сперма - це всього навсього біологічний матеріал, такий як нирка чи ще щось, що пересаджують іншій людині.....невже ви б думали, й як там моя нирка поживає?....це ж також частинка вас самих!!!!

нехочу бути категоричною, бо у кожного своя думка, але я б точно віддала свою яйцеклітину, якби була така потреба .....
а зараз шокую всіх!!!    а як вам, коли люди просто дарують свої ембріончики, які за лишаються після ЕКО????

і за це ніхто нікому не платить, просто люди допомагають тим, хто немає цієї радості, тримати своїх дітей на руках......

я особисто знаю пару в якої народилися двійнятка з ЕКО і вони подарували ембріончики за кордон.......ПРОСТО ПОДАРУВАЛИ.......бо хотіли щоб ще хтось зміг відчути радість батьківства......хоча чесно, мене це трішки шокувало....я б не змогла.......
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 06 Вересень 2012, 19:54:44 »
а ще один аспект......а хто сказав, що з чужим мужчиною переспавши один раз можна завагітніти?????
а вдруг треба буде ще раз і ще раз.........

Fantazzy   у вас обов"язково все вийде!!!!  ви на правильній дорозі і я бажаю вам якнайскоріше  d101
і зробіть це так, щоб вас ніколи не мучила совість!!!!
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 06 Вересень 2012, 19:59:08 »
Подарували ембріончики????-оце круто Ну поки що для мене виглядає,якби подарувати дітей.Хоча,якщо ти знаєш,що сама їм ніколи не даш життя(зайві),то нехай мають шанс в другій сім,ї народитися.Ще я не дуже знаю,але під час ЕКО підсаджують декілька.а потім забирають?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 06 Вересень 2012, 20:06:05 »
я з цими ньюансами не знайома  d112
не знаю кого там забирають, просто розказала історію, яку знала, щоб дати можливість задуматися людям, які надто категоричні в своїх судженях...
я взагалі після народження дітей, категорично вже ні до чого не відношуся....за час, коли лежала на підтримці і виходжувала дітей по лікарнях, багато надивилася і наслухалася  d16

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 06 Вересень 2012, 20:08:55 »
однозначно скажу тільки. що свою яйцеклітину я б віддала.......і чоловік мій думаю теж..... :)
я вистраждала своїх дітей і без сумніву допомогла б комусь ще......
може в майбутньому так і буде......що я стану донором  d112

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 06 Вересень 2012, 20:10:28 »
мої категоричні погляди теж деколи підлягають перегляду z5 z5 z5

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 06 Вересень 2012, 20:15:45 »
Ліліана, дякую :)
я знаю, що в нас все вийде, ми настроєні зробити для цього все можливе. ми вже пройшли одне ЕКЗ, на жаль, не вийшло, і лікар мені настирливо пропонував підсадити не тільки чоловікові, а й донорський ембріон. я відмовилась. всиновити я зможу і пізніше, а зараз хочеться виносити і народити, адже я на це здатна.
а лягати під якогось мужика... просто мало хто всерйоз собі це уявляє. от вище Oksana_Rus каже, що в будь-якому випадку це дитина від чужого чоловіка. але якщо донор - ти не знаєш хто це, що це, а якщо переспав з кимось - це спогади і не найлегші для обох.
я бажаю всім ніколи не стикатись з таким вибором. і вважаю, що донорство сперми і яйцеклітин має право на існування.

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 06 Вересень 2012, 20:18:38 »
Luda75
Цитувати
під час ЕКО підсаджують декілька.а потім забирають?
підсажують зараз три ембріона. часом приживаються всі. тоді, за рішенням батьків, або залишають, або проводять редукцію. це сумно. бо це міні-аборт.
в нас не прижилось жодного з чотирьох, хоча ми готові були на всіх.