Автор Тема: Грудне життя. Лялякалка про ГВ.  (Прочитано 36830 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛюбцяАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Консультант з ГВ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлія - 6 років Таїсія - 4 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Грудне життя. Лялякалка про ГВ.
« : 14 Березень 2010, 18:36:55 »

Шановні мамусі, татусі і ті, в кого все ще попереду!!!

Сподіваюся, що ця тема допоможе Вам годувати Вашу крихітку успішно та з задоволенням, так, як це закладено природою.
Я  впевнена, що жінка, котра ХОЧЕ годувати свою дитину грудьми, і не ставить жодних обмежень у часі, а хоче це робити, якомога довше - буде годувати стільки,  скільки це необхідно.
Немає молока, воно не жирне, дитина не бере груди і таке інше - не аргументи, а тільки виправдання.
Значиму допомогу в тому, щоб у такий спосіб виправдати себе, надають наші педіатри і персонал пологових будинків. Зараз дуже багато пишуть про ГВ, про те, як це добре, і в пологових будинках теж, надриваючись , волають про те, що ми за грудне вигодовування..., але на ділі, як тільки з'являються найменші проблеми, неважливо якого характеру, відразу пропонується перейти на догодовування  і , як наслідок,  на повне штучне вигодовування. Мати не хоче брати на себе відповідальність і пробувати налагодити ГВ, а педіатр тим більше не хоче брати на себе ніякої відповідальності.
Проблема ще в тому, що багато жінок взагалі не знають про важливість ГВ  і вважають, що спокійно можуть, погодувавши місяць, перейти на ШВ без шкоди для дитини... В чому тут причина? d130 У відсутності інформації? Ні. Зараз дуже багато інформації, не тільки в Інтернеті, але й у глянцевих журналах,  в центрах для вагітних, та й майже в кожному місті є центр підтримки ГВ... Причина в небажанні взагалі одержувати інформацію, вчитися, діяти, шукати. Так, напевно.
Жінки готові витрачати гроші на суміші, вибираючи найкращу  і, повідомляючи потім , як дорого обходяться діти. Готові витрачати гроші і час на пляшечки, їхнє кип'ятіння, готові миритися із закрепами та зниженим імунітетом у діточок... І готові втрачати так багато, не одержуючи нічого взамін...Адже, якщо не годувати свого малюка, то ніколи не побачиш як він дудить у цицю, як він розмовляє з нею. Ніколи не відчуєш повної своєї необхідності для когось у цьому світі.
Але головне - забажайте годувати свою дитину своїм молочком! Не бійтеся й не панікуйте, пам'ятайте, що будь-яку проблему можна вирішити. Важливо знати свою мету, тоді й знайдуться рішення. Задавайте свої питання,  а я постараюся допомогти Вам підказкою.  ;)
Отже починаємо…
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Грудне життя. Лялякалка про ГВ.
« Reply #1 : 14 Березень 2010, 22:31:05 »
Цитувати
Немає молока, воно не жирне, дитина не бере груди і таке інше - не аргументи, а тільки виправдання.
Значиму допомогу в тому, щоб у такий спосіб виправдати себе, надають наші педіатри і персонал пологових будинків.
+5  z4
Памятаю прибуло на третій день у мене молоко, ніч, малюк спить як вбитий (я ще перевіряла чи дихає!), я його будити мол на молочко прийшло, а він за попередні сутки так насмоктався молозива, що відключився!!!!
я цідити...........теорію знаю, а на практиці не виходить. Мурдую груди, а вони хлоп і камінь, це о 6 ранку, я до акушерок по допомогу, а вона натиснула зі словами "ойо-йой!!!!!" і сказала що немає часу зі мною бавитися, мол прийди пізніше. Прихожу- перезмінка.9 год. ще перезмінка. 10 бере аналізи, 11 ще іде по палатам брати аналізи. А груди цемент.А я ж знаю чим це закінчитися може- скальпелем!! І тут мені руки опускають, розумію що ніхто не допоможе, а сама не можу, малюк сам вже не розсмокче. Але слава Богу прийшла моя рятівниця, моя лікарка, зробила розгон.......мене цідили півтори сутки годину через годину.  Ворогу не побажаю це пережити!!!!!!!!!!!!!!!! Але я мала ціль- довготривале гв!! і тому терпіла.
зараз нам 10 місяців і буду годувати мінімум до 2-х рочків. Чесно, я навіть не уявляю як можна заспокоїти дитину без грудей, а ніч це взагалі для мене загадка!!!!!!!!! і коли зубки!!!!!!!!  а задоволення, не описати взагалі!!!!!!!!!!!!!!!1
Буде бажання буде гв!!!!!!!!!!! і ніякі плоскі соски не помішають!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline ЛюбцяАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Консультант з ГВ
    • Награды
« Reply #2 : 14 Березень 2010, 23:02:44 »
Нажаль медперсонал  у наших лікарнях заставляє бажати кращого в плані людяності і володіння навиками  підготовки молодої мами до ГВ :( Насправді будь-хто до кого звертається жінка - від лікаря до санітарки, - повинен відповісти на її питання відносно годування груддю так, щоб топомогти їй налагодити цей порцес. Власне я після кесаревого розтину сама відразу ж годувала дитину. Хоча лікарі і були проти, мовляв і мама ослаблена і яке там ще може бути молоко, після кесаревого воно приходить на третій день. Вимагали купити дитячу суміш d128 але власні зусилля і моя мацьопка в ролі моловідсмоктувача і все в нас було OK  :)

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 14 Березень 2010, 23:28:30 »
Цитувати
Нажаль медперсонал  у наших лікарнях заставляє бажати кращого в плані людяності і володіння навиками  підготовки молодої мами до ГВ
У мене взагалі враження що вони там проти гв!!!!! пропонують суміші, накладки, дають мамам таблетки для закінчення ще не розпочатого гв., розказують страшні історії що нема у тебе молока (а то лише другий день!) і т. п.

Цитувати
Насправді будь-хто до кого звертається жінка - від лікаря до санітарки, - повинен відповісти на її питання відносно годування груддю так, щоб топомогти їй налагодити цей порцес.
ага, мені надала....натиснула, молоко бризгнуло і сказала "ось так!"  d109

Цитувати
Хоча лікарі і були проти, мовляв і мама ослаблена і яке там ще може бути молоко, після кесаревого воно приходить на третій день.
припухли! а молозиво вже не в ціні у них!!!

Ти молодчинка!!!!!!! z4

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 15 Березень 2010, 11:21:20 »
Грудне життя
Грудне вигодовування - це подарунок природи, що забезпечує повноцінне живлення дитині з моменту його народження. Грудне вигодовування, це корисно, це смачно і це:

Грудне вигодовування - це ще і незвичайно красиво і жіночно. Жінка, що вигодовує дитину своїм молоком, дістає можливість реалізувати себе в найважливішому завданні у своєму житті.

Грудне вигодовування вважається у всьому світі таким важливим, що йому навіть ставлять пам'ятники.

Чому краще вибирати грудне вигодовування?
Та просто тому, що Вашому малюкові може просто не сподобається якесь інше живлення!

А грудне молоко подобається усім дітям без виключень.

І ще, тому що з найперших щасливих секунд вашої зустрічі з дитиною у нього вже готове усе необхідне для повноцінного раціону.

І тому що грудне вигодовування - це справжня халява для мами і дитини. Ні що не дає такої можливості подрімати зайві півгодинки, як вчасно запропонованого перекушування грудним молоком

І потім, вам не буде потрібно ніякі спеціальні умови для годувань, не треба йти з улюбленого місця, щоб погодувати свою дитину, залишайтеся там, де вам подобається найбільше

Грудного молока вистачить на усіх! Двійнята отримують стільки ж грудного молока від однієї матері, скільки і один малюк

І упевнені в собі мами продовжують годувати двійнят виключно грудним молоком

Грудне вигодовування - сама древня їжа людей.
Воно об'єднує жінок мегаполісів і жінок в колисках цивілізації.

Історичні картини і ікони підтверджують неодноразово, що грудне вигодовування завжди було невід'ємною частиною материнства.

Грудьми годувати зручно, можна годувати грудьми скрізь, де є можливість, в черзі у ВВІРІ, наприклад. Круто, якщо ще компанія в цій черзі попадеться відповідна, як на наступному фото.

Звичайно шкода, що татки не можуть годувати грудьми. Зате папи можуть хоч на Еверест піднятися, щоб донести до мами її грудничка.

ну, або вони можуть піти на крайності, але кому це треба?

Зрозуміло, що матері дітей, які не годуються грудьми, вільніші, тому що їх дітей можна залишити з ким завгодно і де завгодно

Та зате штучне живлення обходиться ним дорожче і зв'язано із складнощами приготування їжі дитині і пильнування над її якістю.

А ще через грудне вигодовування ваша дитина не лише живиться, а ще і пізнає світ, що необхідно для його розвитку

А якщо вам все-таки дуже треба погодувати з пляшки..

Погодуєте кошеня!

І найголовніше - не довіряйте інформації від всяких неперевірених джерел, які збивають з пантелику своєю неписьменністю!

Годуєте грудьми! : -)
джерело Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #5 : 15 Березень 2010, 11:41:32 »
СУПЕР!  z4
Грудне вигодовування це найкраще і найкорисніше, що може дати мама. Навіть, якщо склалось так, що ви годували свою дитинку хоча б місяць, знайте - ви дали найцінніше своїй дитині!

Offline ЛюбцяАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Консультант з ГВ
    • Награды
« Reply #6 : 15 Березень 2010, 13:30:45 »
 Мамусі - варто чи неварто годувати дитинку грудьми? Ви народите своє малятко, уперше візьмете його на руки, пригорнете до себе, воно питливо подивить на Вас своїми зоренятками, потягнеться до маминої циці уперше заплаче і посміхнеться бо мамуся поруч, мамуся з нею, така рідна, дорогенька і так смачно пахне молочком. От тоді Ви все зрозумієте, материнське сеце підскаже Вам правильне рішення...... Удачі Вам і повні циці молочка :)

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #7 : 15 Березень 2010, 13:37:58 »
гарна добірочка... :)
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline ксенька

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #8 : 15 Березень 2010, 13:53:32 »
Я цілком підтримую всіх матусів які годують грудним молочком, бо сама це роблю і скажу Вам це така НАСОЛОДА коли дитятко посміхаючись, радіючи з приємністю просить ням-ням!!!! Годуйте подовше дитятко буде Вам тільки вдячне за цей неоціненний подаруночок! Смачного!!!!

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #9 : 15 Березень 2010, 14:28:38 »
Моєму зайчику лише 4 тижні, але він прекрасно розуміє, що прийшов час годування, коли мама готує цицю :-) коли бачу, як він слідкує за мене синіми оченятами по всій кімнаті, як тут йому відмовити? Шкода щиро мамусь, у котрих не склалось з ГВ, шкода тих діток, мами яких добровільно обрали пляшечки...

Не можу намилуватись, як синок солодко спить на циці, обнявши її руцями...

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #10 : 15 Березень 2010, 14:37:31 »
Найбільше вбило, що з роддому  зараз виписують на 3-й день, ще до того як починає прибувати молоко (принаймні у мене на 3-1 день ще було молозиво). В результаті жінка лишається сам-на-сам з набряклими грудьми, дитина розсмоктати не може, в мене малюк плакав страшенно - істи хочеться, а циця тверда... Кинулись шукати масажиста, а на вулиці ніч, до кого дзвонити? Добре, що чоловік розмасажував (у мене сил не ставало), зцідили...

А на рахунок догодовування - це жах. І в роддомі, і педіатр радили догодовувати. Ми навіть суміш купили з переляку, давали 1 раз - поки не розцідили груди. Зараз п"ю чай з молоком і посміюсь з їхніх порад

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 15 Березень 2010, 15:56:22 »
Мені якось повзло в цьому плані, молоко з’явилось на другий день в обід, але були проблеми, груди затверділи до вечора що я думала лопну, поки не прийшла людина з сусідньої палати і не сказала, що так не можна терпіти. треба розмасажувати і порадила звернутись до жінки яка це робить дуже акуратно. А ті медсестри мені ні слова не говорили що і як має бути. Ходила в невідомості. 

Цитувати
ага, мені надала....натиснула, молоко бризгнуло і сказала "ось так!"
кошмар  d16 d110

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #12 : 15 Березень 2010, 17:07:01 »
Дуже гарна ілюстрована стаття! Іра молодець! z4
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #13 : 15 Березень 2010, 18:22:47 »
а добра жінка, що робить масажі, то часом не старша акушерка

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 15 Березень 2010, 18:27:12 »
мені чоловік все розмасажував, бо теж нічого не розказали - мол прибуде молоко і почнеться злагоджене годування,а чоловік по 3 рази на день робив масаж  і все було ок, лікарі все казали от і нічого страшного -  прибуло молоко і жодних проблем /вони ж не бачили як чоловік трудився для цього d110/

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 15 Березень 2010, 18:30:43 »
а от ця жіночка, яка акушерка брала за свої послуги не мало не багато, а 30 грн за один масаж, і то такий , що жінки з сусідніх палат розказували як рушник до рота брали, щоб не кричати від болю  d16.І заздрили що в чоловіка все так легко виходить, ще сміялись - ми в тебе його на масаж позичимо d27 z5

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 15 Березень 2010, 18:31:20 »
не знаю, хто саме вона, але вона ходила завжди з неонатологом. Її звати Ірина Василівна, я до неї дзвонила ще і тоді, коли додому прийшла і мала проблеми. От тільки телефон треба пошукати  d143 Гроші брати не хотіла, я їй ледве в кишеню впхала