Автор Тема: Грудне життя. Лялякалка про ГВ.  (Прочитано 39097 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Re: Грудне життя. Лялякалка про ГВ.
« Reply #17 : 15 Березень 2010, 18:34:38 »
я не кажу, що  усі такі /але більшість точно/.Я народжувала у обсервації, а там всі трішки того d30

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #18 : 15 Березень 2010, 18:43:44 »
Тоня, це не лікар - це живодьорка якась.... d107

Я коли в пологовому лежала, був карантин і чоловіка не пускали, тому прийшлось самій викручуватись. А ця Ірина Василівна так ніжно і акуратно мені розмасажувала, що я ні разу не пікнула z4

Про обсервацію теж чула, що там всі того.... А чого ти там опинилась? Застудилась?

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 15 Березень 2010, 18:58:39 »
ні, просто мій лікар був звідти.так і опинилась. Але в загальному там не погано,тільки от персонал би поміняти.І ще ніколи не забуду того терапевта,яка на другий же день прийшла і пропонувала мені суміш Хумана та авентівські пляшечки, ну я незнаюча зелена мама взяла, бо педіатр радить d109.А головне на кожній палаті намальована перекреслена пляшечка d105, тепер би я їм розказала d109

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #20 : 15 Березень 2010, 19:03:08 »
Я б тепер теж розказала... Хоча я і тоді не пасла задніх у цьому питанні. Обзавелася армією знайомих досвідчених мамочок і всі поради лікарів фільтрувала через них, по телефону. d27 Інакше там точно дурдомом попахує від половини тих всіх порад  d110 d109
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #21 : 15 Березень 2010, 20:34:17 »
В мене є знайом, які вважають що годувати хлопчика після року ЗБОЧЕННЯ. Уявляєте  d110

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #22 : 15 Березень 2010, 21:15:59 »
В пологовому будинку в мене була схожа ситуація з Ірою! Я народила вечером в 22-00,а наступний день в мене вже на тому місті де мали бути груди були камінчики z2,ще й з тріщинами (я ж незнала,що перше прикладування не має бути тривалим,мені про це і не сказали...результат,шалена біль і прпозиція - бутилочка!!!!)!! Акушерка сказала,що розцідити груди не може бо пальчик порізала і пішла спатки,молоковідсмоктувач не допоміг,бо вже були набряки!! На третій день мене пожаліла акушерка і перед випискою допомогла,за 30 гр, і дала телефон своєї напарниці,яка мені зможе допомагати вдома!! Я на то не звернула увагу! Головне,що молочко є, d41 d41 d41,тріщини заживали...а ж поки температура не зашкалила...швидка і діагноз лактостаз!! Направлення до хірурга!! Я позвонила напарниці,чоловік привіз додому,вона розціджувала груди,треба було 3 рази на день,це все коштувало 50 гр,зо один раз!! Пройшло,правда потім ще раз...поки моя доця не навчилась висмоктувати все молочко!!! Само обідно було,що вона ніколи не вставала вночі,а я прокидалась від шаленої болі і "працювала" z2!!! Хоча щастя більшого нема,як то коли твоя дитина вперше ручкою тягнется до грудей!!!Ми вже годуємся майже рік і дай Бог ще стільки ж....Та одне я зрозуміла,коли була вагітна я штудіювала всяку літературу крім годування,Знала,що буду годувати і все...а які проблеми можуть бути я і незнала!! От брак інформації і призвів до купи невиспаних ночей,шаленого виснаження і трати грошей!!! А так добре,що Ви є і можна принаймі спитати,а то просто перечитати і бути готовим до всього!!!

Offline ЛюбцяАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Консультант з ГВ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлія - 6 років Таїсія - 4 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #23 : 15 Березень 2010, 21:16:33 »
Це збочення так думати d109

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #24 : 15 Березень 2010, 22:52:59 »
Мене в міському розціджувала,незнаю, як називається, ну така велика тьотка, оце баба грім, вона як взяла мене в свої руки, то я так ривіла, що думала, що знов роджу, ми їй заплати, але не питали скільки, так мама дала.
Зранку мама знов пішла до неї, щоб вона мене помучила, а вона, так  d110нагло, я за такі гроші не буду розціджувати.Дурьоха.
Дома в мене піднялася температура і нам порадили одну хорошу акушерку, привезли, розцідила, супер і взагалі даже не боліло, а в роддомі я думала, що не переживу тої болі

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 15 Березень 2010, 22:59:13 »
Тема про "Лактостаз" тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 15 Березень 2010, 23:00:03 »
Моє Алінка така хитруня, тільки бачить, що я оголяю цицю, зразу улибається і двома ручками її хап d59(нема підходящого смайлика)

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 15 Березень 2010, 23:19:37 »
А ми недавно знов згадали про груди. Вже ніби скоро рік,як відлучила.... я вчила Аврору казати на груди або "мням-мням" або груди, це для того щоб в людних місцях дитина не кричала: "Дай ціцю", а краще вже: "Дай мням-мням".... так от, недавно дивилась, як я вдягаюсь і так встидливо подивилась на груди і каже: "Мама, дай мням-мням, бубаська (будь ласка)"  :8 Мені так смішно стало  d27 пам’ятає ці чудові дні, хитрунька d27

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 16 Березень 2010, 12:16:48 »
ну так, пам ять у діток чудова, а мене іншийможна сказати прикол - ми маємо знайому, яка годує малого/2р 2міс/, і от після чергової зустрічі /вона до нас у гості заходила зі своїм малим/ у мого синусі виник інстинкт материнства - всі свої іграшки до ціці прикладає    d27  - каже вони так плачуть, хочуть тітьку d27

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #29 : 01 Квітень 2010, 01:20:00 »
Расскажу о наболевшем
Еще будучи беременной, была уверена что кормить ребенка буду долго и что все у меня получится. На это сестра и мама моего мужа (в целом люди хорошие, но кормили своих детей сами 1-2 недели) просто иронично улыбались, типа "Ну-ну, посмотрим, ничего у тебя не получится"

Ремарка: муж у меня человек умный, предпочитает никого не слушать и делать все по-своему. Но в вопросах ГВ не спец, поэтому сестра и мама для него авторитеты

Родилось мое солнышко, прошел месяц. На то что я кормлю ее сама, ничем не подкармливаю, вышеуказаные женщины делали большие глаза.
Теперь при каждом разговоре у них первый вопрос, хватает ли у меня молока, в чем они сильно сомневаются

Сегодня Анечка не спокойная. Грудь не брала потому что была не голодная, на что мой муж заявил что молока у меня нет, ребенок голодный и надо покормить смесью. Девочки, ух какая я была злая. Демонстративно пошла, сделала смесь и показала что ребенок не ест, значит сытый.
Накрутили бабы взрослого мужика, он потом извенился. Я бы такиим "знатокам" настучала бы по голове d109

Пока что я не могу похвастаться многим, но вопреки всему кормлю Анечку уже почти 3 с половиной месяца
Теперь я буду продолжать не только потому что для ребенка это самое ценное и полезное, но и чтоб доказать всем что это возможно!!!

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 01 Квітень 2010, 01:48:21 »
Віка, молодчинка! +1 d41 Все робиш правильно, головне не дуже нервуйся, а те що мама/тато/ і т.д. годували місяць-два це ще нічого не означає, по "генах" це не передається  d27

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #31 : 01 Квітень 2010, 01:53:42 »
Спасибо Марта...Тем более не передается мне от родственников моего мужа d140

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 01 Квітень 2010, 02:00:05 »
 d140 це точно z5
хоча.... всі ми брати і сестри z5 d140 (жарт)

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 01 Квітень 2010, 16:23:12 »
Нічого собі молока не хватає, та вона важить як моя в 6міс z5