Автор Тема: Грудне життя. Лялякалка про ГВ.  (Прочитано 44247 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Грудне життя. Лялякалка про ГВ.
« Reply #68 : 15 Червень 2010, 11:41:03 »
Цитувати
А мамі за цим спостерігати одне задоволення
100 % d3
Як бачу, як вона годує лялю, заколихує на ручках і кладе в свою іграшкову колясочку, то не можу натішитись нею d25
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #69 : 15 Червень 2010, 23:49:40 »
А мій недавно,я в спальні вкладаю Алінку спати, чую хтось Аа-аа-а співає, а йду дивитися, а то Арсенко взяв свого зайчика, що спить з ним і колише на руках, я випала d27, так класно

А він мене побачив, тай каже "Не пить зайка" d104

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #70 : 16 Червень 2010, 22:48:47 »
Дуже позитивна стаття і фотографії так вдало підібрані.Аж настрій піднімається! :)
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #71 : 24 Червень 2010, 22:21:30 »
А в мене така історія, поки прибуло молоко, ляля їла молозиво, але їй не хватало, я так розумію, бо тягла щосили, нервувалась і плакала. За два дні позривала мені соски, груди набрякли, доторкнутись небуло змоги. І тоді чоловік на моє прохання привіз мені суміш, яку я дала лялі 30 мл. на ніч мала спокою, груди змащувала кремом Бепантен, допомагав поступово, а ще купила насадку на сосочок, коштує 7 грн. а полегшення і мені і лялі.мала вдало захоплювала сосок в ротик, а мені вже було не так боляче, коли прибуло молоко на 3-й день. Розтирала груди сама і руками і масажером, потроху зціджувала і давала пити малій з пляшки. а на ніч догодовувала. може хтось і засудить, але я вважаю, що краще маляті добре поїсти і спати, ніж підривати пупок від голодного плачу.Зараз їмо і груди і з пляшки, бо ненаїдаємось і за годину хочемо ще, а так швидко ненабирається.Може ще все зміниться...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #72 : 24 Червень 2010, 22:35:33 »
Я перші два дні теж підгодовувала синочка в роддомі, бо він кричав як різаний від голоду.Я теж вирішила, що краще підгодувати аніж псувати дитині нервову систему. І нічого, нам уже 5,5 місяців, а ми виключно на грудному, лише недавно почали по крапельці сочок пробувати, а тиждень тому почали по ложечці яблучне пюре. Буду годувати поки буде молоко, хотілося б хоча б до 1,5 рочків. :)

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 24 Червень 2010, 22:36:16 »
Цитувати
потроху зціджувала і давала пити малій з пляшки. а на ніч догодовувала

Думаю ти погано робиш.
Для чого давати їй зціджене молоко з пляшечки чи докормлювати сумішшю, дитинка ще маленька ,не розуміє і відмовиться тобі від грудей через ту пляшку,а то що не стає молока, то така справа, це твоє бажання годувати чи ні, бо саме зараз молоко, як то сказати ,врегульовується, в грудях ще мало його, але ти постійно її при кладай і воно прибуде і буде в такій кількості як їй треба.

Перші десь 3міс.найтяжчі для молока, якщо зможеш вберегти його ,то дальше буде без проблем.
Воно періодами то є багато ,то мало.
Але то треба ,щоб мала постійно сцала,цим вона і збільшує лактацію, особливо вночі,а якщо ти її вночі нагодуєш сумішшю, то яка лактація, за тиждень другий молоко пропаде.
Якщо хочеш годувати напирай на груди.

В мене з Аліною в десь біля 3-го міс.було пару день, що було дуже мало молока, вона лиш сцала, саме гірше на вечір взагалі нічого не було, вже йшла по суміш, а одна добра людина відговорила ;), і все нормально, молоко стало в норму і їмо далі.

А дала я б суміш, я майже впевнена, що мала би довше від неї спала, і отак я б могла перейти на суміші і лишити лялю найціннішого грудного молочка

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 24 Червень 2010, 22:37:54 »
Цитувати
Я перші два дні теж підгодовувала синочка в роддомі, бо він кричав як різаний від голоду

В роддомі я згідно, що якщо дитина сильно плаче, то треба дати, бо ж молока ще немає, але потім коли воно прибуде, то d128

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #75 : 24 Червень 2010, 22:41:10 »
Цитувати
але я вважаю, що краще маляті добре поїсти і спати, ніж підривати пупок від голодного плачу.Зараз їмо і груди і з пляшки, бо ненаїдаємось і за годину хочемо ще, а так швидко ненабирається.Може ще все зміниться...

ніхто не має права осуджувати!! це вибір та рішення кожної жінки як і чим годувати маля!  ;)

Для інформації:

у виробленні молока задіяні два гормони , пролакти та окситоцин. Пролактин виробляється після годування і любить ніч., власне під його впливом виробляється молочко, з відсивиходить що ДУЖЕ важливими є власне нічні годування бо як їх зменшити то молока не буде достатнь. На хлопських розум, в ночі ми диктуємо грудям скільки молока треба  z5 а суміш для дитячого організму не є природнім і організм включає захисну функцію і дитинка входить у глибокий сон.Так мамі легше дитина спить, але бідний організм мучиться.У діточок що на ГВ більш чутливий сон бо по іншому дитинка не чула б що проголодалася. У діточок перших місяців життя що день що ніч однаково (відносно) єм головне їсти -спати-їсти-спати.
Окситоцин виділяється до і під час годування. Любить тепло! Цей гормон впливає на вихід молочка з грудей. (Багато жінок можуть це замітити під час сексу, бо там якараз зашкалює цей гормон і може молоко витікати d30)

отже часте прикладання і нічні годування це залог успішного ГВ z4
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 24 Червень 2010, 22:42:51 »
Цитувати
вже йшла по суміш, а одна добра людина відговорила 

d100 d100 d100 d100 d100 d100 d100

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 24 Червень 2010, 22:51:38 »
Цитувати
Для чого давати їй зціджене молоко з пляшечки
Цитувати
дитинка ще маленька ,не розуміє і відмовиться тобі від грудей через ту пляшку
Якщо це робити декілька перших днів, то дитина не встигне привикнути, але зловживати не варто. Просто дитина може не висмоктувати молоко через те що протоки забиті. У мене була така проблема, правда обійшлося без пляшечки, я просто частіше розціджувала груди. А от якщо молока не вистачає, то я б з сумішами зачекала, можливо треба щось собі попити для лактації. Я пила багато чаю і додавала у нього коров"ячого молока. Допомагало. А ще перед годуванням допомагають легкі погладжування грудей і теплий компрес. Я і вдень і вночі перед годуванням брала мисочку з теплою водичкою,змочувала в ній  фланелеву серветку і прикладала до грудей.Такі компреси розслабляли м"язи сосків, протоки відкривалися, а молоко швидше прибувало.

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 24 Червень 2010, 22:54:48 »
Правильно і я так думаю z4

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 24 Червень 2010, 23:00:39 »
Цитувати
пила багато чаю і додавала у нього коров"ячого молока  
дуже ризиковано. Коровячий білок. Я ризикнула почати пити молоко лише коли малюку виповнилося 6міс.

Те що ми їмо впливає на склад молока, а для виготовлення потрібно створити належні умови для гормонів про які я писала вище. тому хоч просто гарячої води можна пити головне гаряча рідина (тепло), далі теплі компреси про які говорить Неподарунок  ;), поглажування плюс часте прикладання для вироблення окситоцину. А як поцідитися між годуваннями то гіперлактація забеспечена  z5 z5 z5

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 24 Червень 2010, 23:07:58 »
Цитувати
дуже ризиковано. Коровячий білок
Тут я згідна. Я тоді про це не знала, а коли синочку був місяць, я не могла зрозуміти звідки у нього діатез. Виявилося що виною тому коров"яче молоко. Я звичайно припинила його вживання, але на той час і потреби вже такої не було, бо лактація встановилася.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 24 Червень 2010, 23:25:24 »
у мене був маразм пам"ятаю  d30 d30 d30 я взагалі боялася будь, що їсти. мені всі казали , ти що треба їсти ! горіхи носили, мясів, фрукти іт.п., а я ні небуду!! Сварок було багато. моя віповідь була одна: "моє здоровя і моєї дитини тому невказувати. Добре я погана мама бо даю лише пити (тобто некалорійне чи яке там) молоко!"
Зрештою моє меню складалося з чаю з меліси імяти, гречка без масла, відварена молода говядина (не телятина бо там все той же коровячий білок) і десь колись курячий нежирний бульйон. З солодощів печене зелене яблуко. а потім яблучна дитяча пюрешка. В результаті молока завалися а малюк поправлявся перші три місяці по 2кг в місяць і ріс по 6-3-3см і проблем з животиком небуло. Аналізи в нормі були і гемоглобін 128. Тай я таку легкість відчувала правда набридла була одноманітність d27 
організм мами за вагітність назбирав достатньо вітамінів на перші місяці! неварто налягати на їжу бо це пряма дорога до проблем з животиком. Тай далі головне не кількість а якість!!!  z4

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 24 Червень 2010, 23:34:04 »
Я перші місяці сиділа на творожках, галетному печиві, відварному м"ясі і рибі і легеньких бульончиках. І при цьому малюк в перші 2 місяці набирав по 1200. А потім у нас почався вічний діатез на все, в тому числі на печені яблука, а в чотири місяці у мене жмутами випадало волосся. Треба пробувати різні продукти (крім алергенів), але по -трошки і з розумом. Все не так страшно, як здається. Я і зараз практично нічого не їм, хоча вже трошки розширила свій раціон. Я готова на все заради того, щоб моя дитина довше була на грудному вигодовуванні.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 24 Червень 2010, 23:48:41 »
Молодець!!  z4 :*

а те що волосся випадає то це природньо. Згадайте під час вагітності ми такі красуні, волосся живе-живе, густе-густе. а це тому, що під час вагітності воно практично не випадає, хоча в звичному стані у людини має випадати в день , не памятаю приблизної цифри волосків, і тут же ростут нові, це такий непреривний процес. Але не під час вагітності тут ми красуні  z5. Далі приблизно (в кого як) десь в місяців 3-5 починає випадати те що не випало за 9місяців, а волосся чи мало ось і клоччя. Я теж в чотири як почала линяти  :/ то думала лиса лишуся, а ні  ніби не лиса  d27 d27 d27
До слова, одна моя хороша коліжанка розповіла рецепт чудо-шампуня: берете козяче молоко і звичайну шампунь , змішуєте один до одного. Казала що ефект ще той, повертається природній блиск, волосина товстішає, тай взагалі волосся укріплюється. Доречі мішати можна відразу велику кількість а не на раз бо така шампунь непортиться, мож хоть літру  d140

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #84 : 24 Червень 2010, 23:52:15 »
Треба попробувати. Але це все ж таки внутрішня проблема - дитина висмоктує з мами все, що їй потрібно, а значить мамі треба поповнити запаси. Я місяць пила вітаміни і зараз волосся вже майже не випадає.