Автор Тема: Перше враження - помилка чи істина?  (Прочитано 6485 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Re: Перше враження - помилка чи істина?
« Reply #17 : 17 Грудень 2012, 11:40:29 »
Цитувати
обідно, що люди так вузько дивляться
Це їх проблеми, тому іншим не варто паритися з цього приводу
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #18 : 17 Грудень 2012, 11:45:22 »
Цитувати
але вже дорослі люди біля 40 років повинні жити пристойно, не багато, але не на межі
Іванка, але ж життя деколи так людей кидає, що б"єшся як риба об льод, а всеодно нічого зробити не можеш. То хіба на цьому треба припиняти своє спілкування л людиною, бо вона фінансово знаходиться на межі бідності?

Цитувати
мені блище вислів американцій "Якщо ви таки розумні, то чого ви такі бідні"
Дуже часто таке буває, що саме розумні якраз і бідні у нас в державі

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #19 : 17 Грудень 2012, 11:46:39 »
Я нечасто помиляюся в людях. В школі з одного погляду могла відрізнити відмінника від двієчника. Є щось таке в обличчі, рухах, поведінці, що на підсвідомому рівні говорить про людину. Що саме - точно не зможу пояснити. d104 За короткий час спілкування часто вже вимальовується картина, що людина собою являє і який у неї характер. Правда бувають і проколи: з кимось знайомство починається з відкритої конфронтації, а закінчується доброю дружбою, бо виявляється, що людина близька мені по духу. Різне буває, але здебільшого в процентах 75 вдається розпізнати людину. :)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #20 : 17 Грудень 2012, 11:49:58 »
Нас з америкою важко порівняти, бо там справді можна чогось досягти своїми здібностями. У нас кум-сват прорветься, незважаючи на особисті якості.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #21 : 17 Грудень 2012, 11:57:29 »
Цитувати
То хіба на цьому треба припиняти своє спілкування л людиною, бо вона фінансово знаходиться на межі бідності?
звичайно що ні, але певні висновки про неї зроблю.  d112

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #22 : 17 Грудень 2012, 11:59:19 »
Цитувати
з кимось знайомство починається з відкритої конфронтації, а закінчується доброю дружбою, бо виявляється, що людина близька мені по духу
ооо, то так взагалі часто буває! Бо якщо дві сильні і цікаві особистості, то в них завжди є конфлікти, але і дружба з цього получаєтся надзвичайна!!1

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #23 : 17 Грудень 2012, 12:14:54 »
Цитувати
у мене перше враження - це завжди істина у чистому вигляді!!!!!
   От у мене також так. Яке склалось перше враження, тобто, чи близька мені людина, чи зможу я з нею спілкуватись, то це стопроцентів потім підтверджується. Інтуїція  d112   Навіть буває, що перше враження якесь негативне, а потім наче змінюю свою думку, думаю "та ні, людина взагалі норм", але з часом переконуюсь, що перше враження таки було правильне.

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #24 : 17 Грудень 2012, 12:44:12 »
В мене переш враження зазвичай упереджене - я дуже насторожено відношусь до нових людей, особливо коли вони потрапляють в близьке коло спілкування. На контакт йду легко, але ніколи не підпускаю близько. І на щастя в більшості випадків з часом людина показує свої хороші сторони і думка міняється в кращу сторону. Мені так легше, ніж навпаки потім розчаровуватись в людині.

Offline bonitkaАвтор темы

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1032/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #25 : 17 Грудень 2012, 12:59:10 »
Цитувати
ооо, то так взагалі часто буває! Бо якщо дві сильні і цікаві особистості, то в них завжди є конфлікти, але і дружба з цього получаєтся надзвичайна!!
Якраз саме з конфліктів починалися мої перші відносини з моєю (уже  понад 10 років) найкращою подругою, ми познайомилися ще у підлітковому віці (одночасно прийшли у гімназійний клас), перше враження про неї було - розумна зараза, але така нестримана, пихата, та ще й всюди пхає свій ніс (до речі, вона думала про мене не краще... d27). Постійно у кожної з нас була своя думка на рахунок будь-чого, і чомусь вона ніколи не співпадала d27. Але з часом, я стала зауважувати, що наші погляди не такі вже і різні, якось так склалося, що ми почали більше спілкуватися, і я зрозуміла, що ця людина на скільки близька мені у всьому: поглядах на речі, на життя, навчання, сприйнятті оточення, коротше, ми стали просто "не розлий вода", у нас у кожної своя сім'я, ми живемо у різних містах, але це нам не заважає і ми досі накращі подруги.
А щодо тих людей, які роблять висновок про людину по матеріальному стану, на мою думку, це просто духовно убогі люди, або вони у минулому не мали матеріальних статків і відчувають презирство, таким чином, до свого минулого, або вони легко (можливо нечесно) отримали свої статки, тому просто не мають бажання "возитися" з тими, хто не має змоги виглядати так як вони.  :(
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #26 : 18 Грудень 2012, 16:40:00 »
      Я настільки часто ловила себе на думці, що моє перше враження про людину - хибне, що зараз намагаюсь не робити поспішних висновків. Іноді люди себе ведуть в нових компаніях чи з новими людьми зовсім інакше ніж з людиною, яких вони давно знають. Тому вважаю, що мені треба не один раз поспілкуватись з людиною, щоб скласти про неї правильне враження.

Offline marinella

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, Женя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #27 : 18 Грудень 2012, 20:10:36 »
Цитувати
Цитувати
але вже дорослі люди біля 40 років повинні жити пристойно, не багато, але не на межі
Іванка, але ж життя деколи так людей кидає, що б"єшся як риба об льод, а всеодно нічого зробити не можеш. То хіба на цьому треба припиняти своє спілкування л людиною, бо вона фінансово знаходиться на межі бідності?

Цитувати
мені блище вислів американцій "Якщо ви таки розумні, то чого ви такі бідні"
тут згідна з кожним словом, нажаль у нас можна нормально стати на ноги тільки завдяки стартовому капіталу (мами-тата, брата-свата-кума, чоловіка і т.д.), сама, яка б ти не була розумна нічого не зміниш і нікому не докажеш, а якщо і помітять, що ти розумієш трошки більше, то тебе швидше усунуть, щоб лишня правда не випливала. але це швидше про стиль життя, а не про характер чи якості людини.

а про перше враження, то воно в мене завжди на 100% вірне. я сама спочатку ніколи не оцінюю людину, я спостерігаю, як та людина оцінює мене чи когось іншого, як вона себе поводить. вона може навіть нічого не говорити, просто дивитися, стояти/сидіти, щось робити... це багато про неї говорить, в цьому видно її суть, іі власне відношення до цього світу, до інших людей, а для мене це набагато важливіше, ніж її зовнішня оболочка. коли людина починає говорити, це тільки доповнює її образ. ну а якщо ще складається якась ситуація, що потрібні конкретні дії, то складається повна і беззаперечна картина.
було часто, що в процесі спілкування, випливають якісь інші якості - хороші чи погані, але це тимчасово, під впливом якихось емоцій чи певних подій, а коли людина знову стає собою, коли вона залежить тільки сама від себе, вона знову і знову підтверджує те, що суть людини не міняється.
Поступки характеризуют человека больше, чем его слова и самомнение! ​

Offline marinella

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 18 Грудень 2012, 20:18:54 »
Цитувати
Є щось таке в обличчі, рухах, поведінці, що на підсвідомому рівні говорить про людину.
так, оце воно. риси обличчя, погляд, рухи, жести, вимова, інтонація - це саме перше, що характеризує людину, ну а далі то вже мислення, хід думок, поведінка, поступки - все, на що здатна людина - це все врождене і є самим важливим!
а щоб вже повно оцінити людину в загальному в певний період її життя - то її стиль життя, її відношення до життя і до інших людей, культура поведінки, культура мовлення - але це все набуте, і може змінюватися..

Offline marinella

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 18 Грудень 2012, 20:34:17 »
такі речі, як одяг і обставини знайомства можуть збивати з толку. сьогодні людина приїхала на крутому авто, а насправді в неї море боргів, кредитів або голодні діти вдома. або може бути простий одяг, і не зовсім зручна зустріч, але це тільки через те, що та інша людина сама не надає цьому особливого значення, хоча в неї може бути пару маєтків за кордоном. про чистий одяг - так, важливо, якщо ви постійно бачитеся, а якщо це перша зустріч, а якщо людина була пару суток в дорозі, або там прорвало труби і пару днів немає води, на перше враження це ніяк не повинно впливати, тільки тоді, коли обоє людей ретельно готувалися до такої зустрічі, тоді дійсно, як людина перед Вами з'явилася, в якому вигляді - дуже добре її характеризує, тобто це показує її відношення до Вас, наскільки ЦЕ для неї важливо...
може я в чомусь не права, але.. одне питання оцінити людину, надати їй свою оцінку, позитивну чи негативну, а інше питання, чи вона Вам підходить, зі всіма цими плюсами і мінусами. чи подобається суто Вам таке її відношення до Вас і до всього світу вцілому?

Offline bonitkaАвтор темы

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1032/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #30 : 18 Грудень 2012, 21:01:55 »
Цитувати
нажаль у нас можна нормально стати на ноги тільки завдяки стартовому капіталу (мами-тата, брата-свата-кума, чоловіка і т.д.), сама, яка б ти не була розумна нічого не зміниш і нікому не докажеш, а якщо і помітять, що ти розумієш трошки більше, то тебе швидше усунуть, щоб лишня правда не випливала. але це швидше про стиль життя, а не про характер чи якості людини.[
Склалося враження, що ваше твердження спрямоване більше в політичному напрямку d27 Я не згідна з тим, що можна нормально стати на ноги лише за чиєїсь допомоги, єдине, правда, що такий спосіб найлегший і практично не вимагає зусиль (або мінімальних зусиль). Звичайно, завжди найлегше скласти руки і чекати, що нам хтось щось допоможе, чи дасть, або в ідеалі зробить за нас, але ми самі знаємо, яка в нас держава, люди, які ми самі, тому замість того, щоб плакатись потрібно не чекати, а щось робити, якщо не получається, знову робити, а не складати руки і знову плакатись і жаліти себе, 99 разів не получається, то на сотий все вийде, і якщо ти собі самостійно проб'єш дорогу, і будеш впевнено рухатись у заданому напрямку, то тебе ніхто нізвідки не усуне, головне не зупинятися перед труднощами, шукати альтернативу, а не крутитися навколо своєї "умовної осі". Говорю це все не просто, щоб сказати, а використовую висновки з власного життя.

А тепер ще пару слів про перше враження, є різні типи людей, тому, дійсно, якщо є можливість паоспостерігати за людиною, то можна її "розкусити", а от, коли немає можливості спостерігати, а є потреба зробити висновок  d1... є мить, є розмова і будь здоров...в такому випадку, роблю попередній висновок про людину, відразу з думкою, що можу помилятися, відповідно коригую у підсвідомості складені характеристики, по мірі співпраці чи спілкування з даною людиною.
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #31 : 18 Грудень 2012, 21:25:12 »
Цитувати
Склалося враження, що ваше твердження спрямоване більше в політичному напрямку  Я не згідна з тим, що можна нормально стати на ноги лише за чиєїсь допомоги, єдине, правда, що такий спосіб найлегший і практично не вимагає зусиль (або мінімальних зусиль). Звичайно, завжди найлегше скласти руки і чекати, що нам хтось щось допоможе, чи дасть, або в ідеалі зробить за нас, але ми самі знаємо, яка в нас держава, люди, які ми самі, тому замість того, щоб плакатись потрібно не чекати, а щось робити, якщо не получається, знову робити, а не складати руки і знову плакатись і жаліти себе, 99 разів не получається, то на сотий все вийде, і якщо ти собі самостійно проб'єш дорогу, і будеш впевнено рухатись у заданому напрямку, то тебе ніхто нізвідки не усуне, головне не зупинятися перед труднощами, шукати альтернативу, а не крутитися навколо своєї "умовної осі". Говорю це все не просто, щоб сказати, а використовую висновки з власного життя.
Бонітка, пованістю згідна! ніхто ж не каже, що всі повинні стати міліонерами, але в зрілому віці досягнути якогось мінімуму можливо! хоча б щоб не голодати і було у що вдягнутись і дітям і собі! Якусь машинку сатерньку, якщо треба! Хату нехай і зйомну! Якщо в людини цього немає, це каже тільки про її лінь, вона шкодує себе і шукає виправдання d104
Цитувати
я вже пройшла той етап, щоб для мене показник розуму був саме багаж знань. Знати і не робити нічого, це ще гірше ніж взагалі нічого не знати! Дуже легко з розумним виглядом щось розповідати про політику і багатостраждальну історію країни, а ти встань і щось зроби!
Тому я не вважаю, що матеріальні речі ніяк не характерізують людину  d112, ненормально коли людина взагалі не привязана до матеріальних речей! що вона не хоче сама жити гідно і щоб дітки її жили гідно! Звичайно є таки люди, яки не цікавляться матеріальним - мати Тереза, Далай Лама  d27, але таких людей неможливо не відчути - в них німб над головою майже відчуваєтся  d112

Offline marinella

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 18 Грудень 2012, 21:26:17 »
Цитувати
Я не згідна з тим, що можна нормально стати на ноги лише за чиєїсь допомоги
я мала на увазі жінку, без будь-чиєї підтримки, і саме нормально (!) стати на ноги, тобто купити власний дім, авто і т.д., а не тільки мати змогу купувати одяг і продукти, ну і ще там пару раз вийти на каву чи в кіно.. це я так образно.
Цитувати
тому замість того, щоб плакатись потрібно не чекати, а щось робити, якщо не получається, знову робити, а не складати руки і знову плакатись і жаліти себе

я страшенно не люблю жалості, тим більше в свою сторону. я не казала, що я жаліюся. Ви мене в чомусь, напевно, не так зрозуміли ))
можна вилити душу і продовжувати рухатися далі, а жалітися і сидіти чекати манни з неба - це вже слабкість, або елементарна непристосованість до життя, хоча і таке буває, в певних ситуаціях, коли з якихось причин людина вимушена перечекати.

Offline marinella

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 18 Грудень 2012, 21:37:44 »
Цитувати
є потреба зробити висновок  d1 ... є мить, є розмова і будь здоров...
якщо це робочі моменти, то яка різниця, яка там людина глибоко в душі, а для короткої характеристики і цього цілком вистачить.
ну а якщо це дуже важливо, і ймовірне подальше спілкування, то і будуть моменти поспостерігати, і доповнити цю характеристику.