Автор Тема: Перше враження - помилка чи істина?  (Прочитано 7837 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Re: Перше враження - помилка чи істина?
« Reply #34 : 18 Грудень 2012, 21:42:41 »
Я поважаю людей, які чогось добилися в житті. Але це для мене не головний критерій у виборі знайомств. Хто знає, як ця людина розбагатіла. Може когось кинула і тяжко образила, або розбагатіла за чийсь рахунок і тепер її "носа граблями не дістанеш". Люблю простих у спілкуванні і розумних людей, які вміють дати собі раду в різних ситаціях. А багаті-небагаті - не головне. Бувають і небагаті люди, з якими цікаво поспілкуватися. Багато моїх в минулому небагатих знайомих досягли немалого успіху і зовсім не шкодую, що знала їх від початку їхнього шляху.
     Звичайно доглянута, освідчена, успішна людина викликає більшу довіру. Але для мене найголовніше, що у людей в голові, а не у кишені.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #35 : 18 Грудень 2012, 21:46:36 »
Цитувати
Бувають і небагаті люди, з якими цікаво поспілкуватися.
дівчат, так ніхто ж і не каже, прямо про багатство! Я маю на увазі саме бідність. 

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #36 : 18 Грудень 2012, 21:50:58 »
Хтось тут писав про бомжа, який раніше був бізнесменом і прогорів чи його хтось кинув. Всяке буває, може він теж був розумний, просто не пощастило йому...
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #37 : 18 Грудень 2012, 21:52:49 »
Цитувати
Хтось тут писав про бомжа, який раніше був бізнесменом і прогорів чи його хтось кинув. Всяке буває, може він теж був розумний, просто не пощастило йому...
так невже це не характерізує людину?  d104 На долю кожного випадають випробування, але є люди яки подають і піднімаются, а є що ні. Це найбільше зхарактерезує людину як на мене - не важливо скільки разів ти падав, важливо скільки разів піднявся!

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #38 : 18 Грудень 2012, 22:07:39 »
Почитала темку і згадала своє знайомство з теперішньою кумою і дуже доброю коліжанкою d4 : при першій зустрічі я подумала, що вона трохи чокнута d38 Це був перший курс університету і з того часу вже пройшло 12 років міцної дружби.
Кожного разу згадую, як я попросила іншу дівчинку сісти біля мене, щоб та ненормальна не сіла d27 Бо вигляд в неї був ще той: довгий сірий сарфан, з-під нього виднілись кольорові колготи, якісь ненормальні черевики, фіолетова куртка до колін, рюкзак (чи щось в тому плані), хвилясте розпущене волосся з обручем, скоби на зубах і постійний сміх d30 Як я тоді помилялась! Наскільки глибокою і розумною дівчиною вона виявилась :)
Цитувати
Звичайно доглянута, освідчена, успішна людина викликає більшу довіру
І довіру, і бажання спілкуватись.
В свій час багато читала літератури про розвиток особистості і надзвичайно добре запам"ятала слова Бодо Шефера: "Якщо хочеш бути багатим - "приліпись" до багатої людини, слухай, щО вона говорить, як поводиться, як спілкується.
Цитувати
На долю кожного випадають випробування, але є люди яки подають і піднімаются, а є що ні. Це найбільше зхарактерезує людину як на мене - не важливо скільки разів ти падав, важливо скільки разів піднявся!
+1000000000
Ще коротко одне висловлювання американки, яка з трьома дітьми пішла від алкоголіка чоловіка, що її бив і пішла, немаючи даху над головою. В неї заитали, як їй вдалося досягти успіху, стати фінансово незалежною, незважаючи на те, що  у неї троє дітей. Вона відповіла, що саме ТОМУ, що у мене троє дітей, я змогла це зробити ;)
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline marinella

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, Женя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #39 : 18 Грудень 2012, 22:07:45 »
Цитувати
я вже пройшла той етап, щоб для мене показник розуму був саме багаж знань. Знати і не робити нічого, це ще гірше ніж взагалі нічого не знати!
так, тут швидше говориться не про той розум, який ми отримали в школі чи інституті, тобто по предметах, а швидше за розуміння самої ситуації, в якій людина знаходиться, її здатність саме жити, а не книжки читати, можна бути начитаним, і тільки демагогію розводити, яке все несправедливе. а можна не знати жодного письменника (крім Шевченка і Пушкіна, напевно  d27), але мати як кажуть, ту "жилку", відчуття, бачити якийсь предмет і вже знати пару варіантів куди його можна примінити, продати, чи що з ним робити..
Поступки характеризуют человека больше, чем его слова и самомнение! ​

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
« Reply #40 : 18 Грудень 2012, 22:16:24 »
добре, коли інтуіція дійсно працює (в моєму розумінні це має бути мінімум 80 % співпадіння - все інше "гадання на кавовій гущі").
Часто (майже завжди) нам подобаються люди, які чимось схожі на нас (ознак схожості багато - від улюблених парфумів до світоглядних припципів)
Я довіряю своїй інтуіції в приватному житті і зовсім не довіряю в професійній сфері ))) Тому що беручи на роботу людину треба бути об"єктивною )

Щодо матеріального стану - є такий термін "емоційний інтеллект" (кому цікаво в інтернеті багато інформації) - саме він відповідає за успішність в житті - ось чим пояснюється парадокс, коли двієчники стають успішними, а відмінники пасуть задніх. Ця теорія мені близька.
Із свого досвіду скажу - зустрічала багато цікавих людей різного достатку, але найкомфортніше спілкування виходить з людьми "свого кола" - так простіше і зручніше - більше тем для спілкування.

Offline bonitkaАвтор темы

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #41 : 18 Грудень 2012, 22:16:47 »
Цитувати
я мала на увазі жінку, без будь-чиєї підтримки, і саме нормально (!)
Бог дав голову, руки, ноги,... як чоловікові, так і жінці, тобто працювати, ставити перед собою цілі і іти до них, можуть сміливо як чоловіки, так і жінки.  d112
Цитувати
купити власний дім, авто і т.д.,
Ще раз: потрібно ставити цілі, вірити в перемогу, і працювати на результат, розвиватися, рости над собою! Професіонали всюди цінуються, а якщо не цінуються, потрібно шукати те місце, де вас справді оцінять по заслугах. Якщо ж вас ніде не оцінюють на скільки, як ви себе оцінили, то, можливо, вам ще треба працювати над собою.

Якщо ви поставили собі за мету: дім, авто, то повинні розуміти, що майже не реально своїми супер-пупер силами здобути все і відразу, до цього потрібно іти, крок за кроком, будувати собі стратегію і відповідно до неї тактику. Якщо ви збираєте гроші на будинок, то відповідно потрібно зосередитися на своїй меті і "не швеньдяти" грошима по кафе чи на різні "шмотки", адже, "багатий не той, хто багато заробляє, а хто мало тратить!"
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #42 : 18 Грудень 2012, 22:26:12 »
Я завжди з розмови розумію,з якою людиною маю справу.Передалось від мами,в неї набагато сильніша інтуїція d112
Якщо я інколи помиляюсь,то вона - ні.
Зазвичай,мої оцінки сходяться із наступними,що приходять з часом спілкування.
За весь час,є тільки одна людина,яку я ніяк не можу "розкусити",це мій викладач,і за купу років, так і не знаю,що він собою представляє d104

Щодо оцінки вигляду з матеріально боку: дійсно,напрочуд  неправильно,але...
Я звертаю увагу не на одяг,а на манеру вдягання - це дуже багато розповідає про саму людину.

Offline marinella

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 18 Грудень 2012, 22:55:08 »
Цитувати
потрібно шукати те місце, де вас справді оцінять по заслугах
так, коли людина має мету і йде до неї це добре, а ще коли вона має певну професію, робить це з успіхом і їй це подобається, це ще краще. але не завжди є можливість працювати там, де подобається, але працювати треба, бо діти їсти хочуть. і не з першого разу вдається знайти таку роботу, або створити свою фірму.
ті фірми, які розвиваються і розуміють від чого залежить їх успіх і прибуток дійсно шукають професіоналів, але є й такі випадки, коли прибуток уже стабільний і немалий, і начальству хочеться відмити побільше, то навряд чи буде схвалюватися ваше "знання справи", і коли цьому ж таки "начальнику над вами" загрожує втрата певних нечистих грошей, бо ще хтось це знає і розуміє, то залишиться або один або інший, саме це я мала на увазі, хоча це вже трохи інша тема.

Цитувати
Якщо ви поставили собі за мету: дім, авто, то повинні розуміти, що майже не реально своїми супер-пупер силами здобути все і відразу
таке може бути хіба що в казці )) я думаю, що кожна людина, яка стикалася з життєвими проблемами сам на сам це розуміє, і йде до своєї мети довгі роки і важкою працею.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #44 : 18 Грудень 2012, 22:57:29 »
Я першому враженню не те щоб не довіряю, але ставлюсь з осторогою, тому що знаю що воно може бути хибним. Знаю, що і я на людей складаю не найкраще перше враження  d30( чула це вже не від одних), тому думаю, що і я можу помилятись.
 Знаю дуже багато заможних і успішних людей, які справді не просто розумні і мудрі, серед них є такі які і вищої освіти не мають і толком говорити нормально не вміють, зате як у них працює мозок, такого в жодному виші не вчать  d108, і інститути вони вже закінчували тільки для корочки і скажу вам, що одягаються теж дуже так невзрачненько, хоча там одяг дорожезний брендовий, хто знає той і пойме. Так що "встречают по одежке провожают по уму" правда на 100%.
 Але я і згідна з Аллою, що життя дійсно деколи бє дуже жостко і не завжди є сили починати все з нуля. Моя думка така, що головне це завжди памятати і бути до всього готовим.
  Взагалі судити людину дуже важко, тут є багато підводних камінців, от наприклад, людина і розумна і в достатку, а от вдягнутись не вміє, то що має робити.
  Я взагалі якщо чесно на одяг не звертаю ніякої уваги, якщо мене запитати, а в чому там хтось був одягнений, то я навіть не згадаю, бо не маю такої звички розглядати хто в чому ходить, я вечором не завжди можу сказати, що я вдягала не те що хтось  d27. тому для мене це не критерій взагалі, впринципі рівно так само як і матеріальний достаток.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #45 : 18 Грудень 2012, 23:08:32 »
Цитувати
Знати і не робити нічого, це ще гірше ніж взагалі нічого не знати! Дуже легко з розумним виглядом щось розповідати про політику і багатостраждальну історію країни, а ти встань і щось зроби!
Ой, як класно написала. Згідна на всі 100. Дуже мене бісять такі розумники які задницю від теліка відірвати не можуть зате во всю глотку горлопанять якже то все погано, і це не те і се не етак.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #46 : 18 Грудень 2012, 23:12:16 »
Я переважно після першої зустрічі можу оприділити яка людина.Буває таке,що людина хороша і нічого поганого мені не зробила,а я чомусь не сприймаю її.Не знаю від чого це залежить,можливо причина в мені

Offline bonitkaАвтор темы

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #47 : 18 Грудень 2012, 23:15:41 »
Цитувати
ті фірми, які розвиваються і розуміють від чого залежить їх успіх і прибуток дійсно шукають професіоналів, але є й такі випадки, коли прибуток уже стабільний і немалий, і начальству хочеться відмити побільше, то навряд чи буде схвалюватися ваше "знання справи", і коли цьому ж таки "начальнику над вами" загрожує втрата певних нечистих грошей, бо ще хтось це знає і розуміє, то залишиться або один або інший, саме це я мала на увазі, хоча це вже трохи інша тема.
Ми дещо відхилилися від самої теми, тому пишу (надіюся) в останнє відповідь на ваше твердження: працювати можна там, де ви змогли себе примістити (
Цитувати
бо діти їсти хочуть
), помимо того ніхто не забороняє працювати над собою, вчитися (навіть якщо ви не маєте фінансів, щоб здобувати якусь освіту), наприклад, якщо ви не знаєте іноземної мови, починаєте вивчати, коротше дивитесь, що б допомогло вам вирватися з тієї ситуації у якій ви знаходитесь, чи отримати роботу, яку ви хочете, все ж таки, будь яка робота дає якийсь досвід, крім професійного ще й життєвий, тому все у наших руках! Ви не обов'язково мусите піти і створити відразу власну фірму, до цього також потрібно дорости і не тільки фінансово, але і психологічно.

І просто забов'язана дещо додати по темі: хитрих і нещирих людей, практично завжди можу вичислити з першого погляду, чомусь у більшості випадків (спеціально наголошую, в більшості випадків, але не завжди) для мене показником служить посмішка і вираз очей  d112
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #48 : 18 Грудень 2012, 23:21:56 »
Цитувати
Знати і не робити нічого, це ще гірше ніж взагалі нічого не знати! Дуже легко з розумним виглядом щось розповідати про політику і багатостраждальну історію країни, а ти встань і щось зроби!
Так,так!І мене така думка.Чи задумуються ті що так говорять чи зробили вони щось хоча б для людей які їх оточують,для вулиці на якій вони живуть

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #49 : 18 Грудень 2012, 23:31:37 »
Цитувати
І просто забов'язана дещо додати по темі: хитрих і нещирих людей, практично завжди можу вичислити з першого погляду,
а я взагалі їх не бачу, ось чесно навіть коли мені кажуть, що та людина про когось пускала чутки чи негарно поступила, чи навіть про мене, я щось так до цього спокійно ставлюсь, дещо неприємно буває, але потім я на ту ситуацію просто махаю рукою  d104, ну не знаю, щось мені так самій легше жити, не можу я закриватись від людей, може то і погано, а може мені просто не робили боляче, тому я така безпечна  d143. Взагалі я не можу сказати, що зовсім не розбираюсь в людях, вроді і розбираюсь, але я не категорічна якась, як мені самій людина подобаєтся, то я дуже на багато чого закриваю глаза  d143 . В той же час не можу сказати, що я саме терпимо ставляюсь до чужих недоліків  d104. кортше, певно в мене не дуже зрілі погляди на людей, немає якихось критеріїв відбору.

Offline marinella

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 18 Грудень 2012, 23:42:37 »
Цитувати
тому пишу (надіюся) в останнє відповідь на ваше твердження
 :)
це не є 100% твердження, але такі випадки існують, я просто навела приклад, бо не раз бачила сама і чула про це від своїх друзів.
а от
Цитувати
працювати над собою, вчитися
це потрібно завжди робити !