Автор Тема: Інтерв"ю з evakamila  (Прочитано 4153 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline march

• Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Re: Інтерв"ю з evakamila
« Reply #17 : 18 Грудень 2012, 22:19:02 »
але я натішилась коли читала про історію дитинства

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #18 : 18 Грудень 2012, 22:26:16 »
Свєт, так класно пишеш, завжди любила твоє почуття гумору! незагуби його  ;)

ще таке спитаю - ти маєш плани на майбутнє своїх донечок? маєш якісь секрети виховання? ти строга мама?
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #19 : 18 Грудень 2012, 22:51:43 »
ой таке цікаве інтерв"ю, я нахіхікалась))) Особливо про бантик))
1. Як зазвичай починається твій ранок?
2. Які фільми ти любиш?
3. Чи є якесь хобі?
4. Ви купили песика дівчаткам??

Offline evakamilaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #20 : 18 Грудень 2012, 23:01:52 »
Юля,дякую за запитання.
Цитувати
ти маєш плани на майбутнє своїх донечок?
За Камілу ще не думала,а Єва-на думку всіх знайомих,це майбутня акторка,так вміє мімікою грати,робити такі великі здивовані очі ,як у кота зі Шрека.Я прочитала її гороскоп по імені саме Євангеліна,то справді це ім"я їй підходить ідеально.З Камілою буду напевно мати проблеми з кавалєркою.вона так вміє"стріляти очима"по хлопцям  Для того щоб побачити посилання: Register or Login],чим старший хлопець,тим краще в неї це виходить  z5
Цитувати
маєш якісь секрети виховання?
Секретів виховання не маю.Дію по ситуації.От,дивись,мої дівчата народились під одним і тим самим знаком по Зодіаку але в різні роки,виховую я їх однаково,ну намагаюсь,а ростуть вони різні z5.Значить рік народження має велике значення.Єва народилась в рік мавпи-вона така і є ,я навіть не знаю,як це описати але вона не може довго сидіти на одному місці,щось скаче вдома весь час по кріслам і диванам.а якщо дивиться мультфільми,то дуже часто робить це стоячи на голові(на дивані) z5А Каміла-в рік свинки ,то вона так любить поїсти і вона в мене ,ну не те що грубенька але така м"якенька,що всі хочуть її пощупати і "пом"яцкати"за різні м"які місця z5.Якось по Діскавері дивились передачу про тварин і там спершу показали мавпочку,а Каміла каже:"О,це Єва",а потім ,буквально через 2 хвилини ,показали дикого кабанчика,а Каміла зразу:"А це не я" z5
Цитувати
ти строга мама?
Так,думаю,що я строга мама  z5,деколи навіть думаю.що трохи застрога і намагаюсь попуститись.Моя сестра навіть спочатку дивувалась мені,думала,що так,як у мене довго не було дітей,то я Єву розбалую,заношу її по рукам і т.д.,а коли подивилась на результат,то сказала,що до другої дитини  вже бабусю не допустить.Бабусьок я не дуже допускала до виховання,особливо до першого року кожної з донечок,напевне саме тут проявилось те,що не могла довго мати дитину і тому кожну хвилинку хотіла бути наодинці з донечками,допускався тільки їхній тато z5.Навіть в роддомі,коли мене прокесарили з Євою,то на другий день,як тільки я почала ходити ,мене перевели на 4 поверх з реанімації,а тоді дітей ще мамам не віддавали,їх розвозили тільки в години годування,таких запеленених,як голубці,вони рядочком лежали на довгій спеціальній каталці ,а я ходила і забирала Єву сама і вона була весь час біля мене,відносила тільки,щоб помили і перепеленали і зразу знов забирала назад.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #21 : 18 Грудень 2012, 23:06:51 »
Цитувати
Я взяла ножниці і постригла себе ,ну і трохи брата за компанію,а сліди "прєступлєнія"ми покидали в борщ.
аааа, я підстолом  d140 d140 d140, цеж треба ТАК приховати  z5

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #22 : 18 Грудень 2012, 23:19:28 »
Цитувати
Показати нові відповіді на Ваші повідомлення.
а я саме через цю функцію пропускаю все найуікавіше на форумі, в тому числі і інтервю  d111, треба якусь платну послугу придумати - "повідомлення в приват про нові цікаві темки"  d143.

Питання від мене:
1. В якому віці ти б хотіла залишитись, ну теоретично.
2. А чому дітки твої піздно появились (як ти пишешь), через здоровя, чи були якісь причини?
3. Ти зараз не працюєшь?
4. Якими рисами чи поступками чоловіка ти пишаєшься?
5. Чи ти згідні що є кризи подружнього життя в 1,3 і 7 рік? Якщо у вас були, то який твій рецепт подолання?
6. Яка твоя найсильніша "хотілочка" на данний час?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 18 Грудень 2012, 23:25:51 »
Оля,дякую за запитання.
Цитувати
1. Як зазвичай починається твій ранок?
Ранок в будні дуже відрізняється від ранку в вихідні дні z5В будній день,я просинаюсь ,готую Єві кашку,буджу її,вона йде їсти ,а я буджу Камілу(якщо вона має бажання йти в садок,яке в неї останнім часом дуже рідко виникає),вмиваємось,одягаємось,заплітаємось і відвожу в садок,школу.Тоді приходжу,включаю"Мамку",роблю собі кавусю з молоком і читаю вас z5....А в вихідні,моя Єва все рівно встає рано,тут же за нею пробуджується САМА Каміла(в будній день її чомусь треба довго будити  d111),вони йдуть дивитись мультики в вітальню,а я встаю беру своє одіяло і подушку і суну за ними туди досипати на диван,вроді вони так під моїм "строгим"контролем і нічого не натворять,поки я ще кимарю z5,до години 9.30,бо від 9.20 Каміла кожних 5 хв(як будильник) мене починає допитувати коли ми будемо вставати,щоб снідати  z5
Цитувати
2. Які фільми ти любиш?
Містичні,а зимою-новорічні  z4,різдв"яні Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
3. Чи є якесь хобі?
Дуже люблю заплітати косички,колоски,різні зачіски з них.Того в моїх дівчат довге волосся,а в Каміли навіть довше за Євине,бо вона так ще ні разу і не стрижена ,має волосся нижче попи
Цитувати
4. Ви купили песика дівчаткам??
Ні,Олічка,не купили.Домовились з доцями,що поки що чекаємо до весни,бо виявилось.що ця порода,яку вони хочуть таки може викликати у Єви алергію  d111.Підходить ідеально йорк.бо в нього не шерсть.а волосся але Єва не хоче,хоче саме"Ведмедика".

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 18 Грудень 2012, 23:28:22 »
Цитувати
Показати нові відповіді на Ваші повідомлення.
а я саме через цю функцію пропускаю все найуікавіше на форумі, в тому числі і інтервю  , треба якусь платну послугу придумати - "повідомлення в приват про нові цікаві темки"  .
Іванка,така функція є  z5,вона зверху над тією,ось
Цитувати
Показати нові повідомлення з Вашого останнього візиту.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #25 : 18 Грудень 2012, 23:35:18 »
Цитувати
Показати нові повідомлення з Вашого останнього візиту.
нєєє, я рідко її вмикаю, коли вже зовсім скучно  d112, бо там серед тих Сп поки щось знайдешь  d111

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 19 Грудень 2012, 00:11:12 »
Іванка,дякую за запитання.
Цитувати
1. В якому віці ти б хотіла залишитись, ну теоретично.
В віці від 25 років-до 30  але,щоб я тоді точно знала,що я буду мати своїх донечок,бо саме через це незнання і зневіру я прожила їх погано,нічого мене не тішило  :(,в голові була тільки одан думка,чому в мене не має дітей  d111
Цитувати
2. А чому дітки твої піздно появились (як ти пишешь), через здоровя, чи були якісь причини?
Це ніхто не міг мені пояснити точно.В той час перевірили мене всю і рентген труб робили,все було в мене в порядку.Почали чоловіка перевіряти,було незначне лікування .Потім два рази робили інсемінацію-і нічого d111А одного прекрасного дня,я була хвора ,до мене прийшла моя сестра з своїм чоловіком в гості і сказала,що вона вагітна(сестра молодша від мене на 9 років),я себе потім зненавиділа за свою реакцію,напевне все ж таки вплинуло.що я в той момент була хвора  d111 але я  після її слів розплакалась і не хотіла ні з ким розмовляти....Ой,я навіть зараз про це згадала і сльози потекли d111Наступні місяці я просила Бога,щоб я завагітніла допоки сестра родить,бо усвідомлювала,що я вже на грані  d105.Дійшло до того,що в лютому місяці,я пішла до ворожки(можете з мене сміятись  z5),відвела і порекомендувала мені її подруга.Ворожка кидала на карти Таро і я побачила,як випали дві карти на яких було намальовано колисочки(на звичайних картах я б не зрозуміла,а ці ж з малюнками),потім вона сказала прийти на другий день з чоловіковими труселями  z5.Признаюсь вам,що я в той час з своїм чоловіком посварилась(все за того.що не було дітей)і жила в тата.То я пішла купила пляшку вина і пішла миритись з ним z5,він був дуже цьому радий і на наступний день прихопивши труси я знов пішла до тієї ворожки.Вона мені поставила їх на плече z5,злила на віск і сказала,що через місяць буде зальот,бо вилився-лелека.Хочете вірте.хочете ні але в березні були останні місячні  z5 d41(між іншим,я взнала,що вагітна за місяць до народження свого племінника).Я думаю,що головна причина була в моїй зацикленності,я так хотіла мати дітей.що це від мене ніби відштовхувалось.Мені багато людей казали заспокойся і все буде добре,а я зі злістю думала:"Ага,вам добре радити,в самих діти то є"
Цитувати
3. Ти зараз не працюєшь?
Ні.звільнилась того року,коли Єва пішла в перший клас.Мого чоловіка це дуже обрадувало.він завжди цього добивався.
Цитувати
4. Якими рисами чи поступками чоловіка ти пишаєшься?
Він в мене дуже розумний в таких науках,як історія і географія,і взагалі"поговорить".Дуже люблю слухати,як він розмовляє з розумними людьми і доказує,що він правий  z5
Цитувати
5. Чи ти згідні що є кризи подружнього життя в 1,3 і 7 рік? Якщо у вас були, то який твій рецепт подолання?
Згідна,Іванка.В мене вони були.Рецепту немаю,сама в шоці,як ми вже 15 років живемо разом,при тому що ще 4.5 роки до того зустрічались  z5Він Лев по гороскопу і я теж.Мій тато ,ще коли ми зустрічались казав,що ми премо проти всіх гороскопів  z5.Ми коли зустрічались так довго,то навіть жодного разу не посварились.а як одружились,то кожний тиждень було:"іди ти туда....","Ні,ти йди туда..."
Цитувати
6. Яка твоя найсильніша "хотілочка" на данний час?
Хочу жити в "теплих краях"  z5,де не має осені і зими.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 19 Грудень 2012, 00:15:49 »
Цитувати
нєєє, я рідко її вмикаю, коли вже зовсім скучно  , бо там серед тих Сп поки щось знайдешь
Ага,це точно  d140 d140

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #28 : 19 Грудень 2012, 00:19:38 »
Нічого собі, ви навіть штучними методами намагались  d143!!! Ось вже точно яка б та наука не була, але зачаття та народження діток це до сих пір тільки Божий промисел, справжне диво на яке важко вплинути!

А як ти вважаешь, то було для тебе випробування? І чи ти сама аналізувала яким чином ти себе змінила чи щось зробила, щоб це випробування подолати? Якщо це для тебе особисте, то звичайно не відповідай!

Цитувати
але я  після її слів розплакалась і не хотіла ні з ким розмовляти....
але це дууууже природньо  d112
Цитувати
потім вона сказала прийти на другий день з чоловіковими труселями
d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 19 Грудень 2012, 00:30:48 »
Цитувати
А як ти вважаешь, то було для тебе випробування?
Так,Іванка,я вважала це випробуванням.Але я тоді вже не могла розумно мислити  d111,коли мені говорили,що мені Бог поки що не шле діток.бо значить я не заслужила,то я в грубій формі могла відповісти:"А цигани заслужили?Для чого,щоб потім морозити їх до смерті,щоб просити гроші?Чи п"янички і наркоманки діток тих заслужили,яких після народження викидали на смітник чи в туалет?(Якраз був такий випадок тоді на Пасічній  d111).Та десь далеко там в душі я переживала за те,що мені говорили,що це може бути правда...

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #30 : 19 Грудень 2012, 06:52:42 »
дуже цікаве інтерв'ю z4
особливо наплакалась на історії про діточок d3
сама питань задавати не вмію - буду слухати)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #31 : 19 Грудень 2012, 06:59:35 »
ого, зачиталася я d68 так цікаво z4
від мене кілька питаннячок:
1. Чи віриш ти в справжню жіночу дружбу?
2. Коли ти роздратована чи зла, що тебе найкраще заспокоює?
3. Чи знайоме тобі таке поняття, як "депресія"? Якщо так, то чим її лікуєш?
4. Чи є щось таке, про що дуже жалієш?
5. В яких темах на форумі ти ніколи нічого не напишеш? Чому?
6. 4. Улюблений фільм, серіал?
7. Які маєш фобії?
8. Читати любиш? Що порадиш почитати?
9. Ти довго ображаєшся?
10. Розкажи про перше побачення з чоловіком.
 ;)

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #32 : 19 Грудень 2012, 09:38:00 »
Свєта, дуже цікаве твоє інтерв"ю, читається на одному подиху.

1. Скажи, чи плануєш в майбутньому шукати для себе якусь роботу? Якщо так, то яку?
2. Чи вважаєш себе реалізованою жінкою?
3. Чи любиш готувати? Які твої коронні страви?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 19 Грудень 2012, 16:53:38 »
Дякую,Наталя,за питання.
Цитувати
1. Як Ви думаєте, якими основними рисами характеру повинна володіти жінка аби бути щасливою?
Колись прочитала в якомусь жіночому журналі статтю на цю тему і вона мені сподобалась,тому деякі її принципи взяла собі на "озброєння" z1:щаслива жінка живе"тут і зараз" і вона абсолютно щаслива тим,що живе,ніколи не можна жалкувати ,що ви народились жінкою,а завжди цим гордитись;нікуди не поспішати але й нікуди не спізнюватись;любити себе і брати до уваги в першу чергу свої інтереси,бо для того,щоб комусь щось давати,потрібно мати на це сили,так,що це не повинно вважатись проявами егоїзму;жити за правилами,які придумали ви ,а не нав"язаними бабусями чи суспільством.Жоден з фактів вашого життя не повинен впливати на вашу самооцінку.Жінка може отримувати"двійки"по життю але це ЇЇ двійки"і не треба себе за них карати d128.Щаслива  жінка чудово знає свої недоліки але вони ніколи не  повинні переростати в її комплекси.