Автор Тема: Милі дитячі звертання :)  (Прочитано 10281 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Re: Милі дитячі звертання :)
« Reply #34 : 07 Березень 2014, 14:13:30 »
І ми кажемо - я тебе любу. Раніше говорила мамко і татко, а останнім часом каже мамоцко, а татко так і залишився татком ))). А ще каже, що вона мамина зозулька і татова керочка (цукерочка)  :) :) :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Іриска3

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #35 : 07 Березень 2014, 14:20:20 »
моя на себе каже "касунька" (красунька).
а сьогодні я кличу малого "Владька", а вона додає "сьокоядька" (шоколадька)  d27(то я його так інколи лагідно прозиваю)
а бабуся в нас "бабусіцька"

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #36 : 26 Березень 2014, 20:31:42 »
моя Софійка тепер любить мені казати "мамуня" а чоловікові "татуню", а коли приходжу з садочка забирати, то каже " чуєш шо, я тебе так люблю"  angel1

Offline bonitkaАвтор темы

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1043/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #37 : 26 Березень 2014, 22:55:18 »
Цитувати
" чуєш шо, я тебе так люблю"

ох, вже ці дітки... d9 d9 d9
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #38 : 20 Серпень 2014, 11:55:07 »
Мій синочок любить всілякі словечка видавати. Бабуся і дідусь в нього або бабуся, бабуля, дідусь, дідуля або  бабуленцио та дідуленцио,коли грайливий настрій. Тата кличе по імені, як друга. Я - мама чи мамуля. Молодший братик в нього  Матвійона (Матвій).

як я синочка обіймаю і кажу, що він маленький синуля, то він мені каже: "а ти моя маленька мамочка". Як кажу,що люблю його, то завжди відповідає, що любить сильніше. Коли кажу кицюня чи зайчик, то він виправляє "це ти кицюня, а я Марко"
Буває накричу на сина, а він так ображено "маленьких не можна ображати"  або "як можна на маленьку дитинку кричати?"

Цитувати
3.2 Забороняється:
3.2.16 залишати на форумі повідомлення, котрі не містять ніякого змісту, беззмістовні повідомлення, кілька повідомлень під ряд в одній темі з метою збільшення кількості повідомлень (ін. сл. "накручування" повідомлень), а також  тільки смайлики (  z4 ,  d140 ,  :)  і т.п.) ! В разі, якщо таке відбудеться, дані повідомлення будуть видалятись без попередження їх власника, а форумчанину буде знижено рейтинг! При регулярному порушенні даного правила, міру покарання буде визначати Адміністратор форуму.

Ваші повідомлення відредаговані, при ще одному такому порушенні Вам буде знижено репутацію!

Ознайомтесь з Правилами форуму Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛьоліK

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #39 : 06 Вересень 2014, 09:03:50 »
А моїй як щось треба то каже мамуся будь-ласка або татко

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #40 : 06 Вересень 2014, 09:16:22 »
Мій чоловік декілька разів сказав на мене "мамка", то дитина усе літо на пів вулиці кликала мене "мамка", то аж люди оглядалися, бо звучить воно досить незвично d27. правда зараз частіше каже "мамуся".
З татом простіше - каже "татко, таточко, татусик".
На бабусю каже "бАбуся" з наголосом на перший склад, теж кумедно виходить

Offline Ірина Конопада

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #41 : 14 Вересень 2014, 00:18:10 »
Моїй доні майже 1,5 міс. Ми ще не дуже говоримо, але часто повторяє за кимсь те, що їй подобається. Але багато повторяє того, від чого в нас волосся стає)) На мене вона каже аба мама, інколи як запитаю як звати маму, то може сказати Кійка)) Так смішно. А ось на тата, то буває по всякому, то тятько, то тятя, інколи атя))) Найбільше любить діді, то в нас дідусь.

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #42 : 14 Вересень 2014, 00:38:11 »
в мене такий кумедний випадок, я якось покликала чоловіка - Міську, ходи сюди. то моя доця замість букви х , казала к - то десь через 1-2 дні каже Міську коди , коди!! чоловік каже, не називай мене так, вона ще маленькою була, і ось я його кличу -Михайло, ходи сюди - то мала як видачть - КАЙЛО ( КАЛО) - коди сюди - ми чуть не впали. а так кличе мамуся і татусь - ще було мамця, мамусінька і т.д. а моя племінниця, як їй було десь 1 рочок - вона ще добре не вміла говорити, а мого чоловіка кликала - міміля  це було її найперше найдовше слово, то так кумедно звучало, спочатку -МИ-міля, потім МІМІЛЯ(наголос на 1-й склад), потім був мімілька. а себе ддоця називала Іся (Христя) потім Тинка, а свою сестричку - Начі (Настя) а братчика - Лянчі (Юліанчик). племінниця(на 2 роки старша) називала мою доцю спочатку Ічя, а потім Листинка,а свого  братчика (у них різниця 1 р 9 міс) - Лялюнчик (Юліанчик)
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Таня ІФ

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #43 : 14 Вересень 2014, 00:46:22 »
моя каже просто мамо або мамусю....а особливо подобається як вона ,останнім часом ,каже "я скуцила сильно"-при тому що весь день зі мною))або ,що дуже "любу тебе"-...що ще для щастя потрібно.....???
Дитина може навчити дорослого трьом речам-радіти без всякої причини,завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму!!!

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #44 : 14 Вересень 2014, 00:47:21 »
ой, я ще згадала, як мене називала племінниця - всіх повним імям - а мене тетка Лю ми все сміялися, що я з Китаю приїхала(моя сестра живе в іншому місті). так і було - приїхала тате Лю і лялю в животику(ми чекали на доню) і Мімілька
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #45 : 02 Червень 2018, 16:44:50 »
Тато завжди  татко,татусик.
Мама-була завжди мама,останнім часом матуся... d27 і каже ти знаєш,люблю тебе безмежно :)
Сестричку називає Дарусинка :)