Автор Тема: Нестача кальцію в організмі дитини  (Прочитано 12799 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Нестача кальцію в організмі дитини
« Reply #34 : 20 Квітень 2015, 16:24:56 »
А що це за кальцій з "Нового життя"?
мені тут сказали що не можна вживати кальцій вкупі з Д -3 як ми оце звикли в таблетках. А траба вживати хелатну форму кальцію, тобто там навіть сруктурна формула інша, він засвоюється організмом краще бла-бла, хтось чув про таке?

Online vibibi

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +286/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Квітка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #35 : 09 Червень 2015, 13:40:39 »
ну йой!! і як дізнатися чи нестає кальцію? d24 малому рік і 9 місяців, а тімячко як 5 копійок, і сир їмо кожен день і сир кальцинований роблю, може я таки "прєувєлічіваю" і все у сина ОК d79
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #36 : 31 Січень 2017, 08:11:47 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Хочу порадити всім мамам, особливо тим у кого проблемні дітки або зубки один за одним лізуть, старий провірений спосіб, яким користувалися ще наші бабусі і який дуже ефективний ( провіряла на своїх дітях) це товчена шкарлупа з домашніх курячих яєць......Я збираю скарлупу,мию її і стараюся видалити плівочку зсередини (якщо не вдається - не біда, зберете її потім).....скарлупу проварюю протягом 10 хв., висушую і подрібнюю в кофемолці, потім просіюю через ситечко і додаю до кашки по 0,5 чайної ложки, можна й менше......ні Гопантенат кальцію ні звичайний кальцій нам нічого не дав, а т натуральний ТАК....зубки повилізали без температури і т.д. ....а ще нам один лікар сказав що це єдиний кальцій, який засвоює організм людини, всі інші види виходяь транзитом.....НЕ ХОЧУ НІКОМУ НАВ"ЯЗУВАТИ СВОЮ ДУМКУ, але всі кому я радила таке задоволені, до сих пір дякують :)..а мені звичайно ж підказала моя бабуся,  а ще й підчитала в газетах.....побічних ефектів ніяких....ПЕРЕВІРЕНО на найдорожчих....НА МОЇХ ДІТЯХ  :)
Візьму на замітку :bo бо молочного їсти моя донечка уже не хоче.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #37 : 01 Березень 2017, 14:41:56 »
то кальцій карбонатний зі шкаралупи. він засвоюється, тільки якщо додавати в нього лимонну кислоту, будь-який сік кислий (лимон, лайм і тд) чи віт С. інакше все валить в судини та нирки, а не у кістки. погугліть - про це багато пишуть. і плюс про сальмонеллу на шкаралупках  d128
А що це за кальцій з "Нового життя"?
мені тут сказали що не можна вживати кальцій вкупі з Д -3 як ми оце звикли в таблетках. А траба вживати хелатну форму кальцію, тобто там навіть сруктурна формула інша, він засвоюється організмом краще бла-бла, хтось чув про таке?
так, хелатна форма найбільш засвоювана, карбонатна - до 10-15 %, цитратна - до 30-40%. і до комплексу віт Д3 (саме холекальциферол) і обовязково магній у співвідношенні 2:1 (кальцій:магній). я своїй беру такий, тут ще є і віт мк-7 Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Подумала і додала ще: [time]01 Березень 2017, 14:43:55[/time]
Цитувати
А знаєте що в сирі менше кальції, ніж в рибі

Та то багато де є більше кальцію, ніж в творозі.. Тимбільше його треба з,їсти десь 1 кг, щоб трошки кальцію отримати... :)
так, дитині треба зїсти 1 кг сиру або трохи менше твердого, щоб отримати добову дозу кальцію. в грудному молоці після року і до 3 років є достатня порція кальцію

Подумала і додала ще: [time]01 Березень 2017, 14:45:05[/time]
ну а як взнати щи нехватає кальцію
ми здавали кров з вени на заг та іонізований кальцій