Автор Тема: У якому віці ваша дитина пішла у дитсадок?  (Прочитано 20642 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline IR

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артур, 4 роки 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Мій Артур пішок у садок майже в 4 роки. Був дуже до мене прив"язаний, але нічого. Перший тиждень плакав, водили до обіду. Після другого тижня вже і спав і лишався до кінця дня. Зараз (минуло 8 місяців) ходить без  проблем, тільки кожного ранку питає "Може не підемо до садіку, я буду вдома з мамою, татом чи з бабою". Але я не поступаюсь.  В садіку цікаво. Немає чого сидіти вдома.

Offline RomaS

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 10 років, Єлизавета 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Романа
моя мала пішла у 5 років, їй дуже сподобалось з першого дня і я жаліла, що скорше її не дала. Правда спочатку трохи хворіла вона, але потім адаптувалась і їсть з неохотою. Вона зараз вже мала в садку випускний, бо вже до школи, а вона всерівно хоче і ходить в садок, хоча її група більшість дітей сидить вдома
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline natka.au

• Мої дітки - моє щастя!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +86/-0
  • Я дуже щаслива мамуся!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Карінка 23.04.2001р., Соломійка 31.12.2013р., Марк 14.09.2015р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
ми пішли в 2 роки у ясельну групу ,довго привикали(біля 2 місяців дочка плакала)

Offline Семисветик

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богдан 4 роки, Вікторія 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
У мене син пішов у 3 роки - проблем не було.  А дочка у 2,5 роки і також проблем  не було. Дуже швидко адаптувалися.

Offline Айрен

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
ми також рано пішли 2.3 в червні того року перші дні плакав а потім додому не завжди хотів іти . хворіли з осені але маю надію що цей рік буде менше  :)

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
малий пішов в 2.6... адаптувався швидко, але перший рік дуже хворів... :(
Денисик і Катруся

Offline Юляшка

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочку 7 рочків, донечці 5 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Павлик пішов у 1рік10міс. Перші дні взагалі не плакав, на другий тидень пару днів похникав, бо і з мамою хотів бути і в садочок хотів. Ось уже 4 місяці ходить і не пропускаємо ні дня. Ввечері як приходить то хвилин 15 з мене не злазить, пообнімамось, поцьомкаємось і тоді вже йде бавитись.

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Ми пішли в садочок в 2,5 з вересня місяця, коли формувалася група. Мала була готова, так як вміла вже сама їсти, одягатися, ходити на горщик. В психологічному плані також проблем не було - йшла в групу не обертаючись на мене, а забрати її звідти спочатку було дуже важко d140, не хотіла йти. Якби не хвороби, то було б все чудово. А так тиждень в садочку - 3 тижні вдома. Правда я сама після хвороби не спішила її відразу вести, хотіла щоб сил набралась, але то все одно 4-5 днів і лікарняний. До садочка ми майже не хворіли. Лютий-квітень сиділи вдома(перед пологами і перші місяці після народження синочка не хотіла щоб хворіла). В травні пішли - через тиждень соплі. Потримала вдома. Зараз ніби нічо, вже 3й тиждень ходимо. Сама проситься в садок :)
Але і не без проблем - перестала по великому ходити на горщик :(. В садочку взагалі не ходить на горщик по великому, затримує, починаються закрепи, а при закрепах не хоча сідати на горщик d111 Досі боремось з цією проблемою. Хоча пісяти сідає сама без проблем і аварій взагалі не буває ні вдома, ні в садочку, ні вдень, ні вночі d104

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
моїй донечці 3 роки. а синочку 2 місяці. живемо окремо від батьків і бабусів. хотілося б дати доцю в садочок цього літа, але як то зробити з грудною дитиною на руках. може хто підскаже. як зранку відвести, як через годину(маю на увазі період адаптації) забрати, коли синочку треба ціцю давати!?
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
Я думаю дитину давати до 3 років,  спочатку дитину на годинку давати потім на пів дня, щоб було кому забирати, то краще так привчати, а нє - треба на роботу все тарах бабах дитина в садок - нема кому забрати, і дитина плаче і ти плачеш

А якщо є кому забирати то вже дивитися по дитині наскільки вона готова  :)

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
У мене чоловік веде, а я забираю, головне щоб не було дощу, а так я від зими забираю все нормально. Я захожу, кажу щоб Саша одягався, сама йду до коляски, правда у нас група на 1 поверсі :)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
uliana, у мене була така ж ситуація. Старша донечка у садок пішла і маленька родилась. То старшу чоловік завжди водив, а ввечері як я йшла на вечірню прогулянку з меншою, то і забирала старшу. Менша інколи спала в той час, інколи я на руки брала з собою в групу. А старша переважно вже вміла сама вдягатись, то з цим майже проблем не було.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +66/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
А  моя мала майже 3 місяці ходить в садок, але все ще плаче і каже що не хоче йти.

Offline Murosia

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав 3роки
  • Ваше справжнє ім’я: мирося
мій пішов у 1,9 місяців у ясельки, спочатку плакав, потім звик

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Мій син пішов в рік і чотири місяці в "Першу ластівку". У них в групі було п'ять дітей. Не плакав, зразу побіг гратися. Потім вів себе по-різному, в залежності від того, яка вихователька працювала в цей день: до одної біг так, що я не встигала його перевзути, а інша забирала його з плачем. В садочку швидко навчився їсти самостійно, до цього часу набирав ложкою їжу і чекав, поки я її йому в рот відправлю :) ; спав вдень без моєї присутності (до цього мусила лежати біля нього, поки не засне), сідав на горщик так, як і усі дітки (вдома мусила тримати його над унітазом, на горщик не сідав категорично).

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
Я до речі теж знаю, що деякі дітки в садочку поводяться набагато краще, ніж вдома... В мене так само син. В садочок пішов, то відразу пляшечку залишив, в туалет самостійно... Може там вони дивляться на інших діток, і починають робити так само, незнаю, але це класно, що вони так гарно і швидко розвиваються в садочку...
Денисик і Катруся

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
а стосовно виховательки, то в дитини завжди є одна улюблена, а друга не дуже, перевірено  d112