Автор Тема: У якому віці ваша дитина пішла у дитсадок?  (Прочитано 23512 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Олеся :)

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маргаритка, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Re: У якому віці ваша дитина пішла у дитсадок?
« Reply #85 : 14 Березень 2011, 21:21:09 »
Це ж класно що дитина так ставиться до садка!!! мама, не переживай!!!  все буде ок :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #86 : 15 Березень 2011, 07:59:49 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
А ми пішли в 3 рочки.
І ні одного дня не плакали. d41 d41 d41
молодець який!!! таких діток на пальцях можна порахувати, що не плачуть  z4 )))))))

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #87 : 15 Березень 2011, 08:05:34 »
Цитувати
Каже ти мене приведеш лишиш підеш додому а потім прийдеш
моя теж так казала, дуже доросла ніби, все розуміла, а коли діло дойшло до садка, то був просто жах  d111(див. вище, я про це вже писала).
Дай Бог Вам оминути ці "чудесні" хвилини, надіюся у Вас все буде z4

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
« Reply #88 : 15 Березень 2011, 08:15:14 »
Андрійчик у мене плакав десь до тижня, потім заспокоївся, меншого ще не даю в садочок, ше рано, але боюсь, щоб не був похожий на мене в дитинстві. Мама розказувала, що я плакала в садочку місяці 3 без зупину, відводили - плакала, забирали - плакала. Сказала вихователька, що я дитина не до садочка і мене забрали. Добре що дома був дідо, я аж поки не пішла до школи, знала де хто на вулиці помер, ходила на всі поминки, знала всі місцеві плітки, і т.д.  :)
[/url]

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
з старшим у два рочки, а меншого через ті привики ніяк не можу оформити(вже 2 рочки)

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
А ми сьогодні йдемо перший раз в садок.Страшенно переживаю аби лише сподобалось.

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
Напишете, я думаю теж в серпні давати в садочок. А Ваша ляля сама їсть і гарно проситься на горшок? Бо мій Юрка їсть сам коли він того хоче, і проситься теж залежно від настрою  :) а кажуть що в садочок треба іти уже з цими навичками.
[/url]

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +342/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Ірина1111 Ми ходимо в садок 2 тижні. Трохи плачемо, трохи граємося. Привикаємо важко. Ясно що бажано щоб дитина такі навички мала, самі розумієте в групі майже 30 дітей і вихователька реально не може всім приділити уваги. Але в нас в групі є хлопчик якого привели в памперсах і який сам їсти не вміє. І такі в групах є також.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +342/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
kaktus Удачі вам в перший день. Головне щоб дитині сподобалося. Бо у нас все пройшло зовсім не так як  я думала. Але кожна дитина по іншому сприймає. Ввечері напишіть як все пройшло

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
А ми сьогодні йдемо перший раз в садок.
хай щастить в перший день  :)
Цитувати
Бо мій Юрка їсть сам коли він того хоче, і проситься теж залежно від настрою
Моя мала йшла в садок в 2р.2міс. з їжею була таж історія, правда на горщик просилась завжди, хоча спочатку могла і загратись  :) Спочатку трошки плакала, потім звикла. Правда півроку я її водила тільки до обіду, в смислі забирала спати додому.
І знаєте, що я вам скажу? В садочку добре діє стадний інстинкт. По-перше їдять там всі, за перші кілька місяців навчили навіть тих, хто ложку в руках тримати не вмів z4 Сашка й досі в садочку їсть добре, а вдома через раз - то сама, то "мама годувай d27"
По-друге, на горщик їх також висаджують всіх через конкретні проміжки часу, хто не завжди проситься, спочатку всяке буває, а потім поступово теж призвичаюються :)
По-третє, я дуже переживала за спання, такяк вдома дуже важко вкладаємось. В садочку - все ок, вихователька сказала всім в ліжечка - всі діти потопали спати.
Просто є діти які легко адаптуються, а є такі з якими перші тижні треба просто пережити
Звичайно дуже багато залежить від вихователів
Ніколи не думала, що стану такою прибічнецею дитячих садочків d27. Та, моя мала тепер з задоволенням туди щодня біжить, і це радує
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Моя Христя пішла в садок у 1 р.10 м. Десь 3 тижні плакала. а потім перестала і освоїлась. І Русланка пішла в садок десь цьому віці, а може і чуть швидше. І вона плакала, лиш не зранку як всі діти, а ввечері, як ми приходили забирати її додому! На горшок просились постійно (ну але без збоїв теж не було), вдягатись теж могли, бо була пізня весна-початок літа і якраз мало одягу, їли самостійно також.
А тепер мене чекає знову ця сама дорога - із синочком. Як питаю його чи хоче в садок то він каже що ні. Сам вже акуратно їсть другі страви, а супами ще його годую, хоч рветься сам і це їсти. В хаті бігає на горшок сам, а як на вулиці він без підгузника, то не хоче проситись, завжди в штани.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Тоді як ми йшли перший день в садок,то я забула медогляд і завідуюча сказала,щоб ми прийшли на другий день.У нас тьотя чоловікова працює в садочку,то в той день ми пішли до неї в групу,а там дітки по 4 роки,то в тій групі малій дуже сподобалось,бо дівчатка відразу забрали її гратись,стали все показувати. Дашуля навіть на мене не подивилась і я спокійно собі виходила на півгодини і вона навіть уваги не звернула,що мене немає. І коли казала,що йдемо додому,то вона не хотіла.
А вчора вже ми пішли в свою групу. То вона не хотіла йти,сиділа біля мене,не хотіла навіть зняти куртку й шапочку. Десь з годину вона мене водила за собою по групі і коли хотіла якусь іграшку,то показувала мені,щоб я їй її дала.Потім вже я пішла і сіла собі,а вона пішла гратись. Не знаю,що з того буде чи зможе там лишатись на цілий день і основне спати,бо вона так тяжко на обід вкладається.Але буду надіятись на краще.Сьогодні не йдем,бо свято,кажуть мало дітей може бути.Підем в п"ятницю і вже лишу її на пару годин,якщо вийде.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
Сьогодні не йдем,бо свято,кажуть мало дітей може бути.Підем в п"ятницю і вже лишу її на пару годин,якщо вийде
Краще не робіть перерви, добре стабільно водити кожен день, щоб дитина призвичаїлась, а потім вже можна і посачкувати d27

Offline dukesa

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Привіт Всім! Хочу поділитися і своїм досвідом: Донечка Яринка (зараз їй майже 6років) пішла в садочок в 3 повних рочки. Ми ходимо в садочок №8 Веселка - це на Сахарова (міліцейський), ясельної групи в садочку немає, тому беруть лише з 3-х. Хочу сказати, що похід в садочок був стресом більше для мене, ніж для дитини... але зібравши волю в кулак, перечитавши масу літератури, я усвідомила що мої хвилювання передаються дитині , і почала десь за місяць до "видатного дня" заводити розмову про садок. Я розповідала як там гарно і весело, і що без садочка ну просто не можливо жити, навіть вигадувала неймовірні історії як мамуся, коли була маленька, ходила в садочок. А насправді в садочок я ніколи не ходила, тому і було так страшно. Потім ми пішли гуляти і зашли в садочок на майданчик, заглянули в групу...І так з дня у день  ми жили садком.
Одним словом, нашим малятам важливо знати, що віддаємо ми їх в садок не просто так, а з важливою місією (тут її треба придумати) і що найголовніше, що обов"язково заберемо додому, а не залишимо там.
Донечка жодного разу не плакала, почали ходити в червні - 2 тижні, потім з вересня. Щодо хвороб - це дуже індивідуально, найважчий період - поки не включать опалення.
Всім удачі!

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
А мої в садочок не ходили d102, а от на третю маєм грандіозні плани-вот би ще десь садочок в Микитинцях відкрили!...а то тільки приватний-дуууже дорогий :/

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +458/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 8 років, Денис 5 роки
М почаи ходити минулого року у майже 3 роки (без 2 місяців) з 1 червня. ПЕрший день лишила на півгодини, ледве дочекалася. Ходила під садком, крутилася, не знала, де себе діти і що роить моя дитина. Подзвонила до виховательки, а вона каже, а чого ви сидите, вона навіть не плаче і не згадує про вас. Мені як камінь з душі. Потім ми на півгодини кожного дня час збільшували. Десь 2 тижні ходили до обіду потім залишала на сон. Трошки хотіла мами під час обіду, але забувала, сон зморював. Можна сказати, що адаптація моєї дитини- рідкість, вона не плакала. Бажаю, щоб діки ваші також не плакали і швидко адаптовувалися до садка.

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +458/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 8 років, Денис 5 роки
А ще багато залежить від вихователя. Бачила багато дітей з такими істериками і плачами ішли у садок, а вихователь зразу забирала на руки і давай небилиці якісь розказувати. Дитина затихала, слухала уважно і заспокоювалася. У мене знайома почала водити малого, то він клюнув на рибки і щораку ішов у садок з умовою, що буде годувати рибок.