Голосування

Як ви думаєте, коли починати вводити прикорм дитині? Коли це зробили ви?

з 4-х місяців
54 (13.6%)
з 5-ти місяців
81 (20.4%)
з 6-ти місяців
240 (60.5%)
раніше
4 (1%)
пізніше
18 (4.5%)

Всього голосів: 396

Автор Тема: Коли починати вводити прикорм?  (Прочитано 37167 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Оксанія

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Коли починати вводити прикорм?
« Reply #102 : 21 Травень 2012, 19:29:33 »
Кожна мати повинна мати книгу по введенню прикорму,і не слухати нерозумних порад!

Offline Alina2609

• Активна Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав 7.04.11, Єва 19.07.14
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #103 : 30 Травень 2012, 14:07:33 »
Я почала давати прикорм в 5,5 міс,але ми штучники,почала з каш.бо ми не дуже набирали вагу,потім сочки,фрукти,овочеві супчики,потім мяско,з 6 міс давала творожок
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Jul4uk

• Своя Мамка
  • Репутація: +487/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #104 : 03 Червень 2012, 23:10:24 »
Я почала давати прикорм після 6 місяців, але малий виявився справжнім фанатом ГВ і нічого крім мого молочка не їв  d112, в продовж місяця його максимум був 2, ну може 3 чайні ложечки овочів. І десь аж в 7,5 місяців, коли став значно активніший (почав повзати, ходити попри стіни і т.д.) подружився з пюрешками і кашками  d41

Offline axonna

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки і 4 місяці
« Reply #105 : 04 Червень 2012, 00:23:16 »
я почала давати прикорм в 3,5 міс. - це було печене яблучко. Чому так рано? Просто дитина коли бачила як ми їмо щось зі столу - дуже до всього тягнулась пробувати, спочатку получалось забавити її ложкою. а потім коли дали попробувати яблуко - вона страшенно полюбила процедуру їди: дивилась як їй це готують, вмощувалась зручненько, і розкривала ротик щоб їй клали їду!!!
Багато-хто скаже що це зарано.....Але до речі, в нас так і не було проблем з каканням....Ні поносу, ні запору....

До речі, ще хотіла кілька слів написати про допоювання....
Зараз педіатри говорять що допоювати не треба, бо грудне молоко і так складається з води...Так, це правда, і допоювати не треба якщо в кімнаті ідеальна температура повітря - до 20град. і вологість 50-80%. але якщо у вас як і у мене сухе повітря і температура вище 20 - допоювання обовязкове.
я згідна з багатьма дівчатами що ГВ накраще для дитини, але кожна мама сама повинна думати коли вводити прикорм. якщо дитина вже готова, якщо після першої зїденої кашки чи пюрешки вона чемно грається, не плаче, не поносить, а кожен наступний раз - хоче ще і заглядає з цікавістю в тарілку - тоді ви все правильно робите!!!  к
.....ще одне....ремомендації стосовно прикорму....а хто з вас памятає коли саме, скільки років тому педіатри одностайно стали стверджувати що прикорм потрібно вводити лише з 6 міс.? Мені зараз 27р., моїм сестрам -20, 17, моїй похресниці 7р - і всім різні педіатри рекомендували прикорм чуть не з 2 міс. - спочатку морковний і яблучний сочки, потім печене яблучко, і т.д. До півроку я точно знаю що їла все!!!! і рибу, і мясо, і клубніку з сиром...І здається мені нічого не бракує!  
тому і не обмежую свою малечу, лише грамотно потрохи все пробуємо. в півроку ми вже їли: рисову, кукурудзяну, вівсяну, гречану, пшеничну безмолочні кашки; картопляне, морковне, гарбузове, грушеве, абрикосове,яблучне пюре; соки яблучний, грушовий, сливовий, морковний; пили узвар та різні чайки з трав.
Розумна дочка...відддана подруга...найкраща дружина...найщасливіша мамуся

Offline VivaNatalya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +64/-0
  • дуже розумна тому, що скромна і тому така красива
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Любомир
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #106 : 04 Червень 2012, 14:13:07 »
оце Ви щасливі що з каканням все в нормі. z4
Исполнить, пусть плохо, свой долг самолично гораздо важней чем чужой сверхотлично.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
« Reply #107 : 04 Червень 2012, 14:17:48 »
Цитувати
в півроку ми вже їли: рисову, кукурудзяну, вівсяну, гречану, пшеничну безмолочні кашки; картопляне, морковне, гарбузове, грушеве, абрикосове,яблучне пюре; соки яблучний, грушовий, сливовий, морковний; пили узвар та різні чайки з трав.
d107 d107 d107 а зараз вам скільки? і що ви ще їсте? ....просто цікаво

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #108 : 04 Червень 2012, 14:43:23 »
в 3 місяці прикорм??? дуже рано! і чи варто таке робити
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline axonna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 05 Червень 2012, 23:57:51 »
наталочка-мамочка, зараз нам 6,5 міс. ще поки нічого нового не їли, все те ж саме доїдаємо. але десь на тижні вже хочу давати індичачу печінку варену, педіатр сказала що можна. а в 7 міс. - почнем курочку, мяско...мала вже не може дочекатись чогось мяного!!! вона як тільки за столом чує запах мяса - котлет, відбивних чи ще там чогось - просто слюні не встигає ковтати, очі великі робить, язиком губи облизує!!! хоть би не пройло поки ми до мяса дойдемо!!!

ще я замітила один ньюанс - дитина яка раніше починає прикорм виглядає дорослішою за однолітків поки ще маленька!!! ми вчора бачили кількох однолітків, мамочки яких починали і починають прикорм лише зараз, коли малятам 6 міс. і лише одна мамочка мала хлопчика Ростика якому також давала яблуко, кашки...ну все як і ми - то наші малята виглядали якось вже доросліше і жвавіше на фоні інших!!!! можливо це і збіг, але мені було приємно...

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +399/-3
    • Награды
« Reply #110 : 06 Червень 2012, 00:12:15 »
Цитувати
в півроку ми вже їли: рисову, кукурудзяну, вівсяну, гречану, пшеничну безмолочні кашки; картопляне, морковне, гарбузове, грушеве, абрикосове,яблучне пюре; соки яблучний, грушовий, сливовий, морковний; пили узвар та різні чайки з трав.
Ой,мені здається,що для півроку ви дуже багато всього спробували,але це ваша справа. :)

Offline axonna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 06 Червень 2012, 00:21:06 »
мамуся Анастасійки, а я не вважаю що ми забагато попробували...просто можна сказати що дитинці повезло з желудком, в неї немає ніяких проблом, а якщо так - то для чого було чекати коли виповниться 6 міс., і вже зразу напихати всі дитину?
от моїй мала моєї подруги має вже 5 міс., на зважуванні у педіатра показало прибавку лише 300 г, і лікар порадила їй почати прикорм з кашки. вона подумала....і вирішила почекати коли стукне рівно 6 міс.!!!! я її не осуджую це її справа, кожен виховує свою дитину і хоче для неї якнайкращого, тому це її вибір. а я свій зробила давно, і дуже довольна що саме так..

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
« Reply #112 : 06 Червень 2012, 00:36:09 »
Звичайно ваша дитина і ваша справа як її годувати. Та знаю таких матусь, які так спішились нагодувати своїх діток, що загриміли в лікарню і дуже їм потім несолодко було.

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #113 : 06 Червень 2012, 00:46:28 »
Цитувати
але десь на тижні вже хочу давати індичачу печінку варену, педіатр сказала що можна. а в 7 міс. - почнем курочку, мяско...мала вже не може дочекатись чогось мяного!!! вона як тільки за столом чує запах мяса - котлет, відбивних чи ще там чогось - просто слюні не встигає ковтати, очі великі робить, язиком губи облизує!!! хоть би не пройло поки ми до мяса дойдемо!!!
Ну добре, а куди так спішити з прикормом ?
Цитувати
ще я замітила один ньюанс - дитина яка раніше починає прикорм виглядає дорослішою за однолітків поки ще маленька!
  d128 Не факт - одна наша форумчанка годувала дитину до 10 місяців грудьми, то не сказала б , що її дитині щось бракує, тттт

Цитувати
вона як тільки за столом чує запах мяса - котлет, відбивних чи ще там чогось - просто слюні не встигає ковтати, очі великі робить, язиком губи облизує!!! хоть би не пройло поки ми до мяса дойдемо!!
Та це зрозуміло, а хто у вас " в стаї "
 головний - ви чи " детениш " ? Мій Артур теж кричить від радості, коли квашений помідор бачить, то це не означає, що я йому в такому віці буду давати

Offline axonna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #114 : 06 Червень 2012, 01:18:25 »
дівчата, а ж не говорю що: давайте, вперед, робіть як я!!!!
я лише поділилась своїм досвідом, своїм баченням. я ж не кажу що дітям лише на ГВ щось бракує!!!! я також збираюсь як мінімум до року годувати груддю!!

крім того я не знаю жодної матусі яка б потрапила з малятком в лікарню через ранній прикорм!!!! можливо через грип, вірус, якусь кишкову паличку яка потрапила до малюка з молоком матері....але не через ранній прикорм!!!
до того ж, ви напевно забули, але ВСІХ НАС ТАК РАНІШЕ ГОДУВАЛИ!!!! Спитайте своїх матусь!!! невже вони погано вас вигодували?

а щодо квашених помідор - я сама їх їла десь в рік, і нічого...

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +916/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #115 : 06 Червень 2012, 02:03:42 »
axonna почитала і перше питання виникло, а за чим ви гонитесь?
Суть прикорму навчити дитину їсти, щоб вона звикла до дорослої їжі, тому його і рекомендують вводити з 6 міс!
Ми почали прикорм в 5 і я б не сказала , що післяцього почали набирати вагу, як кричала моя педіатр, що мала худа не набирає вагу і.п. Нічого не змінилось просто в дитини така булова і все і я наприклад взагалі не розумію мамусь, які постійно переживають за вагу і скільки дитина з"їла, а потів в дітей проблеми з надмірною вагою і зараз по вулиці ходять дівчатка досить пишненькв, то мені страшно робиться d16
Нам прикорм вводили раніше, тому що нашим мамам треба було йти на роботу, декрет був лиш 1,5 року і все далі садок де з дітками ніхто особо не панькався d112
І взагалі навіщо постійно давати приклад наших мам? Ну ж раніше не було стільки інформації то звідки їм було знати шкоду раннього прикорму і взагалі тих продуктв які нам давали (коров"яче молоко,квашені огірки, і п.Т)
Цитувати
Спитайте своїх матусь!!! невже вони погано вас вигодували?
Ну а проблеми з шлунком у багатьох з наз ні про що не говорить? думаю тут коментарі зайві d112

Цитувати
а я не вважаю що ми забагато попробували...просто можна сказати що дитинці повезло з желудком, в неї немає ніяких проблом, а якщо так - то для чого було чекати коли виповниться 6 міс., і вже зразу напихати всі дитину
Я так зрозуміла що вам лиш 7 міс. то повірте те, що у вас нема проблем не означає, що їх не може бути  (щиро сподіваюсь що не буде!!!!) все вилазить пізніше d112!!!

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #116 : 06 Червень 2012, 08:50:34 »
Цитувати
Я так зрозуміла що вам лиш 7 міс. то повірте те, що у вас нема проблем не означає, що їх не може бути  (щиро сподіваюсь що не буде!!!!) все вилазить пізніше !!!
Звичайно, що проблеми вилізуть пізніше, просто така мама подумає, що вони попали в лікарню
Цитувати
через грип, вірус, якусь кишкову паличку яка потрапила до малюка з молоком матері....але не через ранній прикорм!!!
і ніколи не пов"яже, що в дитини поганий імунітет чи гастрит в шкільному віці чи ще інші проблеми саме через ранній прикорм d112
Я от ніяк не розумію для чого ставити експерименти над здоров"ям дитини, для того, щоб мама могла похвалитися, що її дитина все їсть і гарно вагу набирає, цікаво чи буде вона так само радіти якщо її дитина і в підлітковому віці буде так вагу набирати.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #117 : 06 Червень 2012, 09:35:32 »
Цитувати
а якщо так - то для чого було чекати коли виповниться 6 міс., і вже зразу напихати дитину?
не напихати зразу, а вводити перший прикорм(наприклад овочі), в 7 міс починаємо вводити другий прикорм(в нас була каша на воді), в 8-третій(йогурт). додатково, коли виліз перший зуб вводять фрукти(яблуко печене)
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline VivaNatalya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +64/-0
  • дуже розумна тому, що скромна і тому така красива
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Любомир
« Reply #118 : 06 Червень 2012, 10:13:45 »
Хоч я і фанат груднго вигодовування (мене в Дівії навчили добре d142), але 25 років тому воно не було дуже в ціні, тепер все змінилось. І ше не відомо шо казатимуть лікарі через 20 років і як наші діти будуть вигодовувати своїх. Це все стало дуже модно на даний час. Мода міняється. ...
Исполнить, пусть плохо, свой долг самолично гораздо важней чем чужой сверхотлично.