Голосування

Як ви думаєте, коли починати вводити прикорм дитині? Коли це зробили ви?

з 4-х місяців
53 (13.5%)
з 5-ти місяців
80 (20.4%)
з 6-ти місяців
238 (60.7%)
раніше
4 (1%)
пізніше
17 (4.3%)

Всього голосів: 391

Автор Тема: Коли починати вводити прикорм?  (Прочитано 32607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Re: Коли починати вводити прикорм?
« Reply #119 : 06 Червень 2012, 11:49:44 »
ми почали з 6 , я б і пізніше починала, бо малій хватало молока, просто всі навкруги почали мене грузити шо то запізно
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +301/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #120 : 06 Червень 2012, 11:59:00 »
дівчата а починати з кабачка прикорм добре?(чекаю поки будуть свої на городі,і малій якраз буде біля 6)
Просвітіть мене будь-ласка як робити пюрешку і по скільки давати дитині кожний день?

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #121 : 06 Червень 2012, 13:05:49 »
з кабачка добре починати, але треба дивитись скільки разік дитина какає, бо якшо більше 3 то не бажано кабачок давати.Кабачок почистити, порізати, зварити і блендером перетерти і все готово, спочатку 1/2 кофейної ложки і з кожним днем збільшувати.Ще можна з цвітної капусти починати прикорм

Offline axonna

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки і 4 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #122 : 06 Червень 2012, 13:40:34 »
дівчата, вас послухати - то виходить я своїй дитині лише зла бажаю!!!  d128 d128 d128  і вона у мене взагалі якийсь колобок грубий!!!!  Зовсім ні!!! нормальна дитина з нормальними показниками ваги і росту!!! мене тоже мама так годувала, і навіть ще більше різного давала, і проблем зі здоровям у мене майже немає!!! ніяких гастритів і всякого такаго!!! d130

а пишненькі дівчатка-школярочки по вулиці ходять - то це не через ранній прикорм, а тому що батьки їм дозволяють кожен день напихатись у школі чіпсами, сухариками, живчиками і т.д.!!!!

ви кажете що прикорм треба починати коли появилисось давати зубки? тоді виходить моїй племінниці треба було щось давати в 2 місяці? а як же з тими дітьми, які народились з зубками???  d104

я повторюсь, але я не змушую нікого робити як я!!! я лише поділилась своїм досвідом, своїм баченням.  d79

Розумна дочка...відддана подруга...найкраща дружина...найщасливіша мамуся

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #123 : 06 Червень 2012, 13:54:00 »
Цитувати
ви кажете що прикорм треба починати коли появилисось давати зубки? тоді виходить моїй племінниці треба було щось давати в 2 місяці? а як же з тими дітьми, які народились з зубками???  не знаю
а хто писав що прикорм починають коли є зуби???
я писала що фрукти вводять коли появився перший зуб
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #124 : 06 Червень 2012, 13:58:55 »

Цитувати
я писала що фрукти вводять коли появився перший зуб
я читала, що фрукти вводять після появи першого зуба але виключно після 6-ти місяців, тобто є зубки в 6 місяців, вводимо яблучко, нема, чекаємо до 7-8 місяців.

Offline оксана7777

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 06 Червень 2012, 16:00:23 »
Цитувати
яблучко, нема, чекаємо до 7-8 місяців.
в моєї досих пір нема зубів, а яблуко я давала

Offline axonna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 06 Червень 2012, 17:22:31 »
Багато експертів вважає, що вводити прикорм треба у віці від 4 до 6 місяців. Інші  радять почекати з цим ближче до 6 місяців, особливо якщо ви годуєте грудьми, оскільки утворення молока може зменшитися через зменшення потреби дитини в ньому. Водночас у немовлят є те, що називають виштовхувальний рефлекс — якщо торкнутися язичка дитини, вона реагує виштовхуванням його вперед. Можливо, ви вже помітили це: щоразу, коли ви кладете їжу ложечкою в ротик, малюк виштовхує її назад язичком. Це не означає, що їжа дитині не подобається, малюк лише не вміє справлятися з виштовхувальним рухом язичка. Натомість у віці 5–6 місяців дитина широко відкриває рот в очікуванні ложки.
Ось деякі ознаки готовності малюка до введення прикорму:•   Дитина добре тримає голову. Коли малюк сидить, він мусить упевнено тримати голову.
•   Спроможність сидіти з підтримкою. Піврічне немовля ще не вміє сидіти самостійно, проте повинне сидіти у кріселку для годування без підтримки, не з’їжджаючи й не перехиляючись набік. Можливо, ви підмостите скручені рушники, щоб влаштувати малюка зручніше. Це допоможе йому ковтати і запобігатиме поперхуванню.
•   Дитина має проявляти інтерес до їди. Часто малюк в очікуванні ложки зі стравою нахиляється вперед, відкриває рот або ж намагається дотягнутися до їжі руками.
•   У дитини згасає виштовхувальний рефлекс язика. Виштовхувальний рефлекс простежується до віку 4–6 місяців. Він призначений для того, щоб немовля не подавилося, оскільки при потраплянні в рот твердих часточок їжі малюк виштовхує їх язиком. Якщо на початку пригодовування дитина виштовхує їжу язиком, припиніть його на кілька днів або тиждень і спробуйте знову. Ніколи не можна насильно заштовхувати їжу в ротик дитині.
Спочатку треба давати нову їжу по чайній ложечці, з кожним днем додаючи ще по одній і дивитись на реакцію.Переконайтеся, що прикорм, з якого ви починаєте, складається лише з одного інгредієнта, щоб простежити за чутливістю дитини до немолочної їжі. Наприклад, якщо ви починаєте з фруктів, запропонуйте їх малюку протягом трьох днів поспіль і поспостерігайте за реакцією. Якщо в дитини з’являються висипка, блювання або діарея, це може вказувати на те що варто ще зачекати з прикормом.
І взагалі, тема початку прикорму напевно найбільш обговорювана на сайті, тут багато спірних питань, і кожна мама старається зробити все правильно.

Offline GalyaW

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 3 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #127 : 06 Червень 2012, 17:53:56 »
оксана7777
Цитувати
Ще можна з цвітної капусти починати прикорм
я так і зробила у 6 міс. і 1 тижд. Зараз пробую давати цвіт. капусту з картоплею

Цитувати
Спроможність сидіти з підтримкою. Піврічне немовля ще не вміє сидіти самостійно, проте повинне сидіти у кріселку для годування без підтримки, не з’їжджаючи й не перехиляючись набік. Можливо, ви підмостите скручені рушники, щоб влаштувати малюка зручніше. Це допоможе йому ковтати і запобігатиме поперхуванню.
Мій малий в пів року ще добре не сидить і мені тяжко буває його годувати, а в 4 міс. взагалі не знаю як би я його годувала d130 d128

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +831/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #128 : 06 Червень 2012, 18:38:59 »
НЕ погоджусь з цим
Цитувати
Якщо дитина після року і надалі споживає лише їжу для немовлят і молоко, то це може призвести до порушення росту внаслідок неадекватного харчування і дефіциту калорій або поживних речовин. Для того, щоб розробити оптимальний план харчування такої дитини для забезпечення її адекватного росту, потрібне обстеження педіатра і дитячого дієтолога.
Їжа для немовлят?Що конкретно,в мене дитина далі на гв, їсть корисну їду,бо наш стіл то має перчене-солоне і жарене.І дитині таке не можна.Тому можна овочево-мясні супи теж трактувати як їжу для немовлят. У всьому має бути здоровий глузд і логіка.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #129 : 07 Червень 2012, 09:36:48 »
Дівчата, дотримуйтесь теми! Обговорюєм тут терміни введення прикорму, а не сам прикорм!

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #130 : 08 Червень 2012, 19:19:21 »
Ми ввели прикорм в 5 міс. і 2 тижня. До шести місяців не дотянули бо мені здавалося що синочок взагалі моїм молоком не наїдається, ну і звичайно всі родичі кричали що я мачуха і не хочу дати дитині сочку яблучка, жовтка і т.д.... :)

Offline axonna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #131 : 08 Червень 2012, 22:57:33 »
я також не розумію чому потрібно вводити прикорм іменно в 6 міс., а якщо раніше - це дуже погано...
маю особистий приклад. моїй малютці - майже 7 міс. десь близько 6міс. я замітила що почало пропадати молоко. можливо через лактаційний криз, можливо через те що почала лікувати болючі зуби (а через наркоз не можна годувати груддю), можливо через страшенні нервування....дитина плакала бо хотіла їсти, щоб мала була сита і спокійна я робила їй суміші, а вона посмокче бутилочку - і до грудей прицьмокується...нас спасало лише те що вона з 4,5 міс почала їсти і дуже полюбила різні безмолочні кашки, які я в "безмолочний період" робила на тих пару грамах молока з грудей. тому хоч вдень поки їх їла була сита і спокійна....
а я стала пробувати все щоб зберегти молоко...зараз бачу що мені це вдалось, і я надіюсь що таки протяну ГВ хоч до року як планувала (звісно, якщо не перестану нервуватись!!!). а ще - я зовсім не шкодую, а навпаки рада що почала прикорм так рано...

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +329/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #132 : 08 Червень 2012, 23:00:04 »
Рівно в три місяці я ввела морквяний сік  за два тижні вже яблуко печене. Я рахую що нормально кожен вмрішує сам як краще.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #133 : 09 Червень 2012, 00:28:21 »
Цитувати
а через наркоз не можна годувати груддю)

axonna можна годувати грудьми коли дають наркоз при лікуванні зубів.  d3 ;)

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #134 : 09 Червень 2012, 11:05:29 »
 привітик а я поділюся своїм досвідом в мене двоє діток z1 і двоє по різному, перша донечка вде сік з яблучка їла з двух місяців так як молока було мало і не жирне z2 а з другою дівчинкою навпаки молока,хоть відбавляй і жирне так нам ось уже 5 місяців скоро а ми на мами ному молочці z5 але лікар каже що з 5 місяців і почнемо з фруктів, моя думка така якщо є грудне молоко то прикорм вводити з 5 -ти місяців а якщо не вистачає тут треба вже радитися з дільничим d30

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #135 : 09 Червень 2012, 16:04:33 »
ну але коли молока нема можна давати суміш і всеодно не спішити з прикормом, але то як хто вважає за потрібне так і робить я нікому не навязую свою думку