Голосування

Як ви думаєте, коли починати вводити прикорм дитині? Коли це зробили ви?

з 4-х місяців
53 (13.5%)
з 5-ти місяців
80 (20.4%)
з 6-ти місяців
239 (60.8%)
раніше
4 (1%)
пізніше
17 (4.3%)

Всього голосів: 392

Автор Тема: Коли починати вводити прикорм?  (Прочитано 35630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +914/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Re: Коли починати вводити прикорм?
« Reply #34 : 14 Грудень 2010, 11:09:35 »
Дівчата допоможіть порадою!!!!
Ходили сьогодні важитись і мала вже другий місяць погано набирає вагу z2 z2 z2! Того місяця ми набрали 500гр, а цього ледве 300 і зовсім не підросли z2 z2 z2!
Дільнича каже вводити прикорм і давати каші на коров"ячому молоці, я боюсь, бо сама його погано сприймаю і коли зараз їла то мала погано реагувала :(!
Не знаю що робити, як той прикорм вводити, що давати, сижу в шоці!
Може якісь готові кашки купляти, підкажіть бо сижу чуть не плачу d35 d35 d35 d35
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #35 : 14 Грудень 2010, 15:45:38 »
Вікторія, з якою вагою народилась доця і скільки важить зараз? Вага, тим більше для дівчинки, поняття суперечливе. і 300 грам - доволі хороший показник. А коров"яче молоко особисто я до року навіть приблизно не давала своїм дітям. Моїй доці зараз рік і місяць, вона важить 8900-9100, при народженні важила 3600, але я не переймаюсь.

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 14 Грудень 2010, 16:14:45 »
Народилась 2,890 а зараз 6,450.
Я теж здивувалась і ще перепиталась чи то коров"яче вона має на увазі, то вона на мене так подивилась...

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lastochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люся
« Reply #37 : 16 Грудень 2010, 23:37:46 »
Віка,точно не переймайся,кожна дитинка індивідуальна в цьому плані :)у нас теж алергія на молочне була,зараз майже пройшла,я Анічці куплялі безмолочні кашки,або спробуй ті що уже мають у свому складі сухе молоко,а розбавляються водою,з такими у нас не було ніяких проблем,раджу спробувати фірму Heinz ми такі купляєм і задоволені :)

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #38 : 17 Грудень 2010, 00:07:27 »
Віка, та у вас нормальна вага як для 5-місячної дитинки. До 6 місяців вага (та, що при народженні) подвоюється.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #39 : 17 Грудень 2010, 00:21:57 »
Згідна.Віка не парся.Справді дитина має до 6 місяців подвоїти вагу,тоді все добре.Різні місяці бувають.Звичайно з 5 місяців можна ввести прикорм.Хай це буде готова гречана каша безмолочна.такі продаються,та навіть спокійно мож картоплю попробувати з 6 місяців з овочами,трошки м"яса та й нормально буде поправлятись дитина.В мене мала в півтора року важить 15 300 і я не хвилююсь,в мене племінник в 3 з половиною роки важить 16 700.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 17 Грудень 2010, 00:24:11 »
Таня, м*ясо, мабуть, рано.  Вже не пам*ятаю, як вводила малому своєму прикорм, але точно з овочів, сочків і т.п.

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 17 Грудень 2010, 11:28:21 »
Дякую дівчата за відгуки, я вже заспокоїлась! Просто хочеться для своєї дитинки всього найкращого d112!
Даю їй кашку гречану без молочну, трошки їсть, але вона недобра на воді!
Не знаю що робити, чи може дійсно на молоці розводити d104

Увага! Правила форуму:

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #42 : 17 Грудень 2010, 12:05:14 »
Вікуся, не запаруйся.По перше все індивідуально, а по друге дівчата тендітніші за хлопців тому набирають вагу менше....Я з 5 місяців почала Іллюші давати овочеве пюре.Варила одну маленьку картоплинку і морковку...Молола в блендері, додавала пару крапель оливкової олійки і відвару в якому варила овочі і з пару ложок в обід , в 12 годині давала...Тепер він їсть взагалі з задоволенням...А ввечері в годині 5 після гуляння фруктове пюре-яблучко-грушка.....Спочатку може бути трохи бабрати і плювати-а потім  дитині сподобається.....Так що не переймайся.
А на рахунок коровячого молока-то це абсурд дитині його давати до родів...Годуй своїм, що може бути цінніше материнького...

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 17 Грудень 2010, 12:09:23 »
Багато людей думають, що давати своїм дітям дитячі суміші "сучасно ", і помилково думають, що вони корисніші від грудного молока. Жіноче грудне молоко -краще джерело харчування дітей. грудного молока змінюється з віком дитини, і тому воно щонайкраще задовольняє його потреби, що змінюються, у харчуванні і збереженні здоров'я. У коров'ячому молоці бракує вітамінів і заліза, у ньому може бути занадто багато деяких мінеральних речовин, таких як сіль, кальцій і фосфат. Дитячі суміші часто приготовлені неправильно або без дотримання санітарних норм. Крім того, жир і протеїни коров'ячого молока не тієї якості, що потрібно дитині. Коров'яче молоко взагалі не варто давати дитині до року. Протеїни, що містяться в коров'ячому молоку, можуть викликати в дитини яку алергію, наприклад, астму. Деякі діти і дорослі не в змозі переварювати коров'яче молоко, і коли вони п'ють його, у них з'являється діарея.

Дитячі суміші і коров'яче молоко не мають імунні властивості й іншими захисними і які сприяють росту речовин, що містяться в молозиві і грудному молоці. Діти, що харчуються дитячими сумішами і/або коров'ячим молоком, не одержують від своїх матерів природних імунізаторіви і в них більше шансів занедужати.

Сказали спасибо: Танюша9577

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 17 Грудень 2010, 12:10:18 »
Чим корисне і шкідливе молоко?
    Молоко — перший продукт, який пробує людина. Материнське молоко вважається синонімом міцного дитячого здоров`я. А як же бути з молоком, коли ти вже виріс? Пити чи не пити? Адже останнім часом навколо цього питання з`явилося багато "за і проти".
     КОМУ КОРИСНО?
    Молоко багате на кальцій, який засвоюється з нього приблизно на 97%, чим не можуть похвалитися інші продукти. Завдяки цій особливості молоко — продукт номер один при остеопорозі — хворобі, що характеризується крихкістю кісток, пов`язаною з вимиванням із них кальцію.
    Застудженим. Молочний білок засвоюється з молока дуже легко, не так, як із м`яса або іншої білкової їжі. А для боротьби з інфекцією організму потрібні імуноглобуліни, які утворюються з білка.
    Гіпертонікам. Молоко має легкий сечогінний ефект, завдяки чому знижує тиск. Тому воно корисне людям, що страждають від гіпертонічної хвороби.
    Тим, у кого безсоння. Амінокислоти триптофан і фенілаланін, що містяться в молоці діють заспокійливо на нервову систему і мають легкий снодійний ефект. Тому 200 мл цього напою корисно випивати за годину до сну.
    Хворим на печію. Печія зазвичай є симптомом підвищеної кислотності шлунку. Молоко знижує кислотність шлункового соку, через що стакан напою допомагає при печії.
    Тим, хто страждає на авітаміноз. Коров`яче молоко містить більше 20 вітамінів. Найбільше в ньому порівняно дефіцитного вітаміну В2 (рибофлавіну). Це головний вітамін енергетичного обміну: перетворює жири і вуглеводи на енергію, а також покращує стан шкіри.
    Спортсменам. Молоко — природний анаболик. Вже через півгодини після вживання воно викликає сплеск утворення білків в організмі. Завдяки цьому, якщо пити його після тренувань, можна нарощувати м`язову масу.
     КОМУ НЕ ПІДХОДИТЬ?
    Людям з дефіцитом лактази. Якщо після випитої склянки напою, починається "революція" — живіт бурчить і наступає послаблення, причина молочної нестерпності в дефіциті ферменту лактази, що переварює молочний цукор — лактозу. Його мають близько 15% людей.
    Алергікам. У деяких людей на молоко може виникати алергія через несприйняття деякими алергіками молочного антигену "А". В цьому випадку молочне може викликати свербіння шкіри, висипи і навіть спровокувати приступ бронхіальної астми.
    Людям зі схильністю до утворення фосфатних каменів у нирках. Якщо у людини є така схильність, молоко сприятиме появі ниркових каменів. Дізнатися про те, чи є у вас така схильність, можна по тому, чи був подібний ефект у батьків (нерідко передається спадково, генетично) і аналізу сечі — якщо у ній є осад із фосфатів.
    Людям після 55 років і дітям до 1 року. У молоці міститься міристинова кислота, яка сприяє накопиченню в організмі ліпопротеїдів низької щільності, що відіграють важливу роль у розвитку атеросклерозу. Після 55 років атеросклероз розвивається у більшості людей, тому вживання молока краще обмежити. Безпечна доза молока — 300 г на день.
     ЯК ПРАВИЛЬНО ЗБЕРІГАТИ
    На світлі в молоці руйнується багато корисних речовин, тому його не можна зберігати в скляній банці на світлі. Кращий спосіб зберігання — в темному пакеті. Пити молоко рекомендується дрібними ковтками. Тоді шлунковий сік зможе його повноцінно обробити. А якщо випити відразу склянку, ферменти шлункового соку не проникнуть вглиб цієї товстої краплі, молоко недоперевариться і може заграти в кишечнику. Якщо ви не любите пити молоко, корисно готувати молочні каші. Правда, так більше 50% цінних речовин випарується.

Сказали спасибо: Танюша9577

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 17 Грудень 2010, 12:26:05 »
Віктуся дякую за пораду ;), буду пробувати, а з молоком точно почекаю!
Я думаю вона буде така як я худа мама казала, що з нею теж лікарка сварилась, що вона мені їсти не дає d27, то просто треба спокійніше до того відноситись d112!
До речі Іллюші сьогодні сім місяців - ВІТАЮ smile336

Увага! Правила форуму:

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #46 : 17 Грудень 2010, 13:12:53 »
Цитувати
Народилась 2,890 а зараз 6,450.
В середньому за місяць 700 гр. - дуже хороший показник. Нехай дівчинка буде тендітною і стрункою, а не в 10 років мучить себе дієтами, так що дійсно - не переймайся.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #47 : 17 Грудень 2010, 14:41:14 »
Цитувати
Таня, м*ясо, мабуть, рано.
Ірена,не вважаю,що зарано,радять лікарі з 6-7 місяців.Я думаю,до 50 г телятинки-це добре навіть і корисно

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 17 Грудень 2010, 16:42:32 »
Віктуся дуже цікава стаття - дякую!
Але в мене питання, там пише, що до року дитині не можна молока, а кашки на молоці чи картопельку розводити молоком можна, чи взагалі не давати d130?

Увага! Правила форуму:

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 17 Грудень 2010, 16:44:02 »
Таня, але якщо дитинка лише на ГВ. А тут раптом - зразу м*ясо !!! Не думаю, що це добре. Треба все поступово. Спочатку ті продукти, як легше засвоюються.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 17 Грудень 2010, 16:48:43 »
Наскільки я знаю, та і багато моїх знайомих так робили, найкраще м*ясо десь з 8 -9 місяців.