Голосування

Як ви думаєте, коли починати вводити прикорм дитині? Коли це зробили ви?

з 4-х місяців
53 (13.5%)
з 5-ти місяців
80 (20.4%)
з 6-ти місяців
238 (60.7%)
раніше
4 (1%)
пізніше
17 (4.3%)

Всього голосів: 391

Автор Тема: Коли починати вводити прикорм?  (Прочитано 33086 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Коли починати вводити прикорм?
« Reply #68 : 12 Жовтень 2011, 09:53:12 »
Я своїх почала догодовувати з 8 міс.Думаю якраз добре.бо на два міс недоношені.Починала з гарбуза,моркква,кабачок. Картопля аж після року.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #69 : 12 Жовтень 2011, 10:10:25 »
а я вже була настроєна з 4-ох місяців вводити прикорм, ну так мені лікарка казала, але напевно почну десь з 6-ти
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #70 : 12 Жовтень 2011, 14:58:49 »
я тоже рішила шо буду давати не швидше 6  місяців, і я навіть нічим малого не допоюю а тільки моє молочко,хоча моя мама і всі "родичі гарбузові" уже тиснуть з усіх сторін "ну та дай трошки сочку, дай трошки яблучка,дай картопельки,дивись він плаче може він хоче чаю", мені деколи навіть страшно коли на маму лишу синочка то боюсь вона шось йому запхає d140 d140 d140

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +356/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #71 : 12 Жовтень 2011, 15:11:24 »
О ні Людочка рано ще
Цитувати
"ну та дай трошки сочку, дай трошки яблучка,дай картопельки,дивись він плаче може він хоче чаю",
Тим більше що ви на грудному молочку, а не на сумішах! Я теж думаю що з 6 треба буде починати пробувати! Ми з 5 десь почали пів ложечки печеного яблучка їсти, а так що систематично то десь з 6- 7 місяців!

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +836/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #72 : 27 Жовтень 2011, 14:00:29 »
Я пам"ятаю,педіатр казала,що колись вони жінкам рекомендували з 2 тижневого!!!! віку давати малюкам усім відвар з старої картоплі,цибулі ,моркви і ще чогось, і ніяких алергій не було,нічого,на питання моє:"навіщо?",відповіді конкретної не почула.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #73 : 29 Жовтень 2011, 09:36:43 »
Цитувати
мені деколи навіть страшно коли на маму лишу синочка то боюсь вона шось йому запхає
Люда, аналогічно!!!! Це просто мій панічний страх залишати малого зі свекрухою і свекром: хоч Юліку вже скоро 11 місяців і я розумію, що він вже по-трохи має пробувати всяку їжу з дорослого столу... Але не до абсурду ж доходити... Ото недавно наговорилась 10 хвилин про то, що дитині до року я цукор ніде ні в яких кількостях не даю. Довго пояснювала, чому так. Сказала, що як виникає необхідність трошки підсолодити даю трішечки натурального меду, він дуже поживний і Юлік не має алергії на нього... ото поговорила, свекруха послухала.. і рівно через 30 секунд після цього спробувала засунути юліку до рота цукеркку пташине молоко.... оту магазинну, типа шоколадну.... Я була в шоці, аж зверещала як мале паця!  d27 Ну, чи нормальні???? А свекор мовчки слухав, а коли ми прийшли до них наступного разу пів години шукав вирізку з газети, щоб показати мені, що мід маленьким давати не треба...  d16.. Ці люди впевнені, що корисніше за цукор нічого немає. Я ніколи нічого не п'ю з цукром - просто мені не смачно, то свекруха чисто на це плювала - вічно насипе цукру і кричить: пий, то глюкоза, корисно!!!  d111 d112 Добре, хоч змирились, що я мясне не дуже їм і домашні молокопродукти.... Але ця тема не про моє догодовування, а про дитяче  d30 тому напишу, що я теж "погана мама" - Юлік на 80, а то і 90 % харчується цицею. Раз на день він стабільно отримує прикорм - супчик, або картопельку з мяском, чи інше овочеве пюре, або кашку з яблучком. Деколи протягом дня отримує печенько Марію і дольку апельсинки - улюблений делікатес. Пішли до педіатра, то вона дуже настійливо закликала ЗНАЧНО більше догодовувати, бо малий погано набирає вагу - я хотіла їй порадити ту вагу поміняти, бо та совдепівська рухлядь точно нічого нормально не покаже... Але до року він точно вагу потроїть - буде мати 9 кг... На що педіатр сказала, що по нормам, має бути 10 кг в рік. А моя мама була зі мною, слухала, а потім аж засміялась, і каже - ну, а що буде. як не набере 10??? Заберуть його в нас?  d27 То педіатр збавила обороти, посміхнулась, сказала, що нічого страшного не буде, то середні норми, звичайно... Але вийшли ми з кабінету і моя премудра мама напала, що я  не годую дитину, та так, що я вже сама через це переймаюсь конкретно  d112 Звісно, в малого в раціоні трапляються кисло-молочні продукти, але рідко, чесно. І мясо - дуже рідко (а це погано, бо то я не мясоїдка, а дитя ж невинне...), яєчко - теж рідко.. Тепер вирішила взятись серйозніше за це питання... Не можу лише поняти, як то йому рибку почати давати?... Я річкову взагалі не їм, та й ніхто в родині найближчій не їсть, тому ні готувати ні вибирати я її не вмію.. А заморожену лікарка сказала ні в якому разі не давати.. що робити?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +478/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #74 : 29 Жовтень 2011, 13:46:00 »
На рахунок цукру, то я малій його почала давати аж десь в 1,5 року, але і мед я ще ніколи не давала, боюся я його, там можуть бути хвороботворні спори, він ж не проходить ніяку обробку, тому я планую почати його давати аж після 3-х років. А от з рибою в нас вибору нема, так як ми живемо далеко від моря d112, я для першого прикорму давала форель річкову, купувала живу і чоловік чистив, з неї філе порівняно з іншими легко зробити.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #75 : 29 Жовтень 2011, 14:53:07 »
Цитувати
мені деколи навіть страшно коли на маму лишу синочка то боюсь вона шось йому запхає
От в мене теж таке було, бо всі старалися дати їй щось полизати, то огірка квашеного, то ковбаски d111
Навіть зараз сварюся, щоб не задобрювали дитину цукерками, хоч вона і просить, я стараюся обмежити вживання, бо все одно час від часу, як не щоки червоні, то під колінами, то попка, і дитина плаче, що бубка, а коли мене нема, то всі потрохи пригощають d16 Достатньо того, що в садочку на д.н. дають, то нам і так вже забагато солодкого d104

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #76 : 29 Жовтень 2011, 15:01:23 »
Олічка,я купала червону рибку і відварювала кусочок невеликий з картопелькою і цибулькою..короче робила уху малому.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #77 : 29 Жовтень 2011, 16:43:13 »
Я це читала
Цитувати
давати малюкам усім відвар з старої картоплі,цибулі ,моркви і ще чогось, і ніяких алергій не було,нічого,на питання моє:"навіщо?",відповіді конкретної не почула.
Дуже легесенький відвар, плюс чорнослив чи ізюм туди, для покращення травлення по одній дві чайні ложечки, покращує моторику кишечнику при запорах. Але я таке робила десь з 4 місяців, чи раніше можна - незнаю d104 Але рахую краще відвар, ніж свічка від запорів. В принципі, кожна мама краще відчуває, що дитинці потрібно :)

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
« Reply #78 : 29 Жовтень 2011, 17:03:21 »
Я проголосувала за 6 місяців, хоча реально малому почала вводити прикорм з 5, але це тільки тому, що в нього виліз зуб. До 5 місяців малий навіть водичку не пив.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
« Reply #79 : 29 Жовтень 2011, 17:13:51 »

Цитувати
Звісно, в малого в раціоні трапляються кисло-молочні продукти, але рідко, чесно. І мясо - дуже рідко (а це погано, бо то я не мясоїдка, а дитя ж невинне...), яєчко - теж рідко.. Тепер вирішила взятись серйозніше за це питання...
Оля, я не думаю, що тут є щось страшне. В мене малий до сих пір молочне не дуже їсть. Молоко може випити, але дуже -дуже-дуже рідко. Щоправда мяско просто обожнює, впринципі, як і я, та також не надто асто його їсть. Саме більше, що він їсть це макарон, може навіть просто з маслом  d112. До року в нас так само основним в раціоні було мамина циця, то не можу сказати, що моїй дитині чогось бракує. Тобто я хочу сказати, що поживні речовини які йому треба він візьме від тебе. Не рахую, що дитину треба напихати їдою, бо так треба. В мене от буває, що малий зовсім нічого не хоче їсти, то я і не наполягаю, а як є мама, то вона постійно починає казати, що може він цього не хоче, може йому щось інше приготувати...
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline prosana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +274/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
« Reply #80 : 11 Листопад 2011, 16:21:14 »
Я почала вводити прикорм,коли малому виповнилось 5,5 місяців. Почали ми з яблучного і морквяного сочків. Потім ввели поступово овочі (картоплю, моркву, кабачок), згодом четвертинку жовтка, розведеного молоком.

Offline Юляшка

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочку 7 рочків, донечці 5 рочки
« Reply #81 : 17 Листопад 2011, 16:54:26 »
Я почала вводити прикорм з 6міс. З кабачка, далі цвітна капуста, картопля, гарбуз, морква. Яблуко дала десь паралельно з картоплею, спочатку печене, тоді з гарбузом на парі варене (буквально 2 хвилини), а деколи сире даю.
З 7міс. даю каші. Нордік, там зерна подрібнені, варити всього кілька хвилин треба, тоді ще на блендері перетираю.
З 8міс. пробую кефір, йогурт і сирочок - не хоче нічого з цього, поки що по кілька ложок, більше не хоче, але додам яблука чи гарбуза і буде їсти. Чекаємо завтра добренькийдомашній сир мають нам привезти.

Offline Okivaro

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик , Христинка.
« Reply #82 : 16 Грудень 2011, 23:01:39 »
Дочці ось сповнилось 5 місяців, пять днів даю по дві чайні ложечки овочеве пюре. Спостерігалися болі в животику і часте випорожнення, за два дні перерви нормалізувалось все, Зараз думаю продовжити грудне харчування до 6 місяців без прикорму.

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #83 : 17 Грудень 2011, 14:59:15 »
Нам вже скоро 5 місяців і також почала активно цікавитися темою введення прикорму!!!! Планую почати саме з 5 місяців!!! До цього давала пити водичку, кілька раз чай з кропику (не пив!!!) і морквяний сік, але соку кілька крапель, решта - кипячена водичка!!!

Offline vkindrachuk

• Активна Мамка
  • Репутація: +96/-0
  • I want to trevel
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #84 : 30 Грудень 2011, 19:16:13 »
Я почала вводити прикорм  в 6 місяців, починали з овочевого пюре .