Автор Тема: Мами-одиначки  (Прочитано 5225 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
Re: Мами-одиначки
« Reply #17 : 09 Квітень 2011, 19:26:00 »
Цитувати
а який зараз обсяг аліментів на дитину (я так розумію, це якийсь відсоток від зарплати)?

якщо людина на мінімалці то помоєму було 230 грн.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
тримаю на руках два щастя.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #18 : 09 Квітень 2011, 19:27:52 »
Цитувати
якщо людина на мінімалці то помоєму було 230 грн.
капець d111 і як за такі гроші вижити...

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #19 : 09 Квітень 2011, 19:32:07 »
ось точніша сумма
Ст. 182 СК встановлений мінімальний розмір аліментів, який на одну дитину не може бути менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Цього року прожитковий мінімум для дитини до 6 років складає 557 грн., від 6 до 18 років - 701 грн. Тобто відповідно мінімальна сума аліментів - 167,1 грн. і 210,3 грн.
Якщо платник аліментів має нерегулярний, непостійний доход, частина доходу отримує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають важливе значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів в конкретній грошовій сумі (ст. 184 СК).
тримаю на руках два щастя.

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #20 : 09 Квітень 2011, 20:07:45 »
Цікаво чи з форумчанок хтось ріс в не повній сім'ї , я наприклад з 2 років живу з вітчимом, називаю ну і рахую так, що він мені тато, а свого біологічного ніколи не бачила :)

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #21 : 09 Квітень 2011, 20:15:53 »
ну от що ж то за створіння ті чоловіки, одні якісь нормальні, а інші такі виродяться, що просто жах!
от недавно почала переписуватися з давнім знайомим, не бачилася з ним з 2004 року,. і він каже, що мав дівчину, вона від нього завагітніла, все було норма, але за місяць до народження малого вони розійшлися, і так він не бачив тої дитини і не хоче навіть на 5 хв перетинатися з йього мамою
ну не розумію, невже його не болить серце за дитиною, це ж його - ріне! як можна бути такими черствими
і от тепер він зустрічається з іншою дівчиною і вона також від нього вагітна! нащо робити дітей,.. а потім лишати їх і з мамів робити одиначок

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #22 : 09 Квітень 2011, 20:21:24 »
моя мама з таом розлучилась, коли мені ледве виповнився рік. Щось перше аліменти платив, потім вона в суд подавала... але до кінця він все рівно не виплатив. Все, більше татів не було.

Віра
я просто в шоці, що, люди не знають, що є на світі презервативи?!!?!? ну чи ще якісь засоби, невже попередній досвід нічому не навчив?!?!!?  d111 як можна настільки безвідповідалним бути. Але, він, оячевидно, навіть на секунду не задумується про долю тих дітей. Або задумується, але егоцентризм змітає будь-які докори сумління на своєму шляху.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #23 : 09 Квітень 2011, 20:23:33 »
І я виросла в нповній сімї. Мама нас з сестрою виховувала сама, але я не можу сказати, що я якась обділена чи інакша виросла. Тато нам ніколи не допомагав і ніякого інтересу не проявляв.Сестра одного разу їхала через Москву і виявила бажання з ним зустрітись, то при зустрічі він запитав чого приїхала і коли їде d107, вона була в шоці, тому що була проїздом і просто хотіла його побачити.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline лана лістатАвтор темы

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #24 : 09 Квітень 2011, 20:23:57 »
ой,дівчата,деякі дівчата є такі,що думають за допомогою дитини втримати чоловіка і все спеціально підстроюють,але ж таким способом жалості їх не втримаєш,бо без справжнього кохання і взаєморозуміння міцної сім"ї не створиш і ніякі діти не поможуть.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #25 : 09 Квітень 2011, 20:24:46 »
Цитувати
Цікаво чи з форумчанок хтось ріс в не повній сім'ї
Мої батьки розлучені, але розлучилися, коли я вже була доросла, я була цьому тільки рада, бо нормального життя в них все одно не було, а слухати постійні скандали і бути між ними рефері вже просто не було сил d111 А моя мама виросла в прийомних батьків, але вони для мене найрідініші люди, з ними в мене кращі стосунки, ніж з батьками...

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #26 : 09 Квітень 2011, 20:33:48 »
Цитувати
І я виросла в нповній сімї. Мама нас з сестрою виховувала сама, але я не можу сказати, що я якась обділена чи інакша виросла. Тато нам ніколи не допомагав і ніякого інтересу не проявляв.
я з сестрою аналогічно. в дитинстві я взагвлі не задумувалась про те, що тата нема, якось мами вистачало :). лише коли старша стала і почалась криза 90х,то тоді вже зрозуміла що з татом було б краще ( в матеріальному плані). Але нічо, виросли і без тих модних речей, що інші мали...І по дві освіти з сестрою отримали, защо дуже вдячна моїй мамі...
Хоча б мені хотілось коли-небудь побачити свого тата...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #27 : 09 Квітень 2011, 21:10:37 »
тоді не було такого розмаїття всяких товарів, тому ми не так  і спокушалися. Я у школі мала один черговий костюм, котрий прався і наступного тижня одягався знову. В ліцеї носила одяг з гуманітарки.... А зараз тобі смаколики на любий смак і телефони і різна модна одежинка і круте життя по телевізору, котре так хочеться наслідувати... зараз набагато важче у матеріальному плані. Хоча, пам"ятаю як мамі не платили зарплату 5 місяців...оххх, як же вона примудрялась нас годувати... Але навіть в ті моменти якось не думала про тата. Просто, по-перше, його  ніколи не було, і я не знала, як то є без нього. А по-друге, тати інших дітей теж активної участі в їхньому житті не брали. Принаймні, я того не пам"ятаю. Тому якось і думок не виникало, що от у когось є тато, а в мене нема. А вже коли подорослішала, то вже знала і розуміла все.
Тата свого бачити і не хочу. А навіщо? Він не любив ні маму ні мене. А коли захотів повернутися - то зусиль докладати було влом, мам, типу, мала сама просто так все забути і пробачити.  Щастя своїй новій родині він також не дав. Трохи знаю як він жив, то ця людина в мене ні поваги ані хоч якогось інтересу не викликає.

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #28 : 09 Квітень 2011, 21:29:56 »
Цитувати
Мої батьки розлучені, але розлучилися, коли я вже була доросла, я була цьому тільки рада, бо нормального життя в них все одно не було, а слухати постійні скандали і бути між ними рефері вже просто не було сил
І справді, коли такі стосунки між дорослими, то вже краще  розійтися. А мій малий після розлучення свого тата ідеалізує ( ось татові важко, татові треба допомогти, добре, що ти мама працюєш, а у тата не получається) - мене це таак дратує - жах!

Offline Каліпсо

• ПрОсТо ЩаСлИвА
  • Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #29 : 13 Квітень 2011, 03:36:36 »
Моя мама розлучилася коли мені було 7, а брату декілька місяців. Мій таточко залишив її без копійки, з двома дітьми на руках, та щей при тому, що у брата було запалення легень. Незнаю і нерозумію, як моя мама це все витягнула(він за 12 років навіть не подзвонив і не спитався чи ми ще живі), та я дуже рада що вони розлучилися, так як мама від мого татуська була бита стабільно.... тепер у неї через це застій крові в лівій частині мозку, розшатані нерви і поломане життя...... z2
Напевне у мене на фоні цього і розвинулось таке бачення, що тато моєї дитини має бути найкращим татом у світі, моя дитина не має ні в чому собі відказувати тай узагалі я хочу щоб дитинство у моєї дитини було кращим і світлішим ніж моє  d79 :)
Дрожь в ногах, всю трясет, в голове: слава Богу все закончилось, ноет каждый сантиметр твоего тела… А ты лежишь и улыбаешься, и счастливей тебя в этот момент никого нет! Теперь, я – МАМА!!!

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #30 : 13 Квітень 2011, 09:43:01 »
А моя сестра тепер вагітна від чоловіка, якому 33 роки і женитись він не хоче, бо ще не готовий до сім'ї d110 d109 І дитину каже, що визнає, коли зробить тест на ДНК і потім, якщо підтвердиться, що це все-таки його дитинка він обіцяє якось помагати...............Я в шоці d16 А тепер взагалі не дається чути, попрощався з нею і навіть не дзвонить...........короче спригнув........Так що буде напевно вона мамою одиначкою................шкода дитинки :(

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #31 : 13 Квітень 2011, 10:09:20 »
Цитувати
тест на ДНК і потім, якщо підтвердиться,
якщо би мені чоловік запропоновував зробити тест ДНК, то це би одразу стало кінцем стосунків, незалежно від результатів тесту :/

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #32 : 13 Квітень 2011, 10:19:51 »
Цитувати
.шкода дитинки
Ліля, як на мене, то шкода було б як би дитина зростала в сім"ї де немає поваги і любові. А сестра, ще знайде собі чоловіка, який полюбить і її і дитинку. А якщо чоловік не готовий до сім"ї, то йому треба думати чи готовий він до сексу - КОЗЕЛ

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #33 : 13 Квітень 2011, 11:03:40 »
В мене є знайомий в якого 12 дітей від різних мам, ніяких аліментів він не платить. Одружився вже має двох своїх офіційних. Він каже що це їхні проблеми, тих жінок, чим вона думала, що вона не знала, що будуть наслідки для неї, але не для нього. Такі поняття в деяких.