Автор Тема: Двійнята і близнята.  (Прочитано 17160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мамуся АнастасійкиАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +417/-3
    • Награды
Двійнята і близнята.
« : 10 Квітень 2011, 11:00:17 »
Якщо ви з близнят,або в родиніу вас були близнята чи виховуєте своїх малят,то тоді ця тема для вас.Тут ділимося своїми успіхами,проблемами і просто балакаємо:)Я до речі сама з близняток і дуже класно мати рідну сестричку таку саму як я ;) ;)

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: Двійнята і близнята.
« Reply #1 : 10 Квітень 2011, 11:20:13 »
У мене мама з сестою близнята, мама розказувала що на них завжди всі дивились бо вони були однакові та й бабуся купляла їм однакові речі, а потім коли вже були кавалєри то вони старались рідно виглядати, мамина сестра пофарбувала волосся в світле, ну одяг різний! В школі мінялись одна з одною чи мама 2 рази до дошки виходила замість сестри! Хоча зараз по них і нескажеш що вони близнята, зовсім різні, але дехто плутає досі! d27

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #2 : 10 Квітень 2011, 14:52:15 »
В 2009році народились у нас близнятка.Зовсім неочікувано,хоч я мала б задуматись,бо моя мама з близнят,і в татовій родині також близнята. Народились на30 тижні. Як було важко-непередати .А зараз,як дивишся як дітки граються,сміються-душа радіє.Люблю їх безмежно!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лесюнчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
  • Живи так, ніби цей день останній!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлічка, Вікторчик і Сашенька
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #3 : 10 Квітень 2011, 22:34:18 »
А ми з чоловіком думали про те, що у нас можуть бути двійнятка і Бог нам їх дав. Це мрія мого чоловіка і я колись, як була малою то мріяла зразу про двох діток. А коли виросла, то забула про мрію, а вона сама про себе нагадала. Я дякую Богові, що він мені послав діток, без них я не уявляю свого життя!!!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #4 : 21 Жовтень 2011, 02:17:02 »
І я хотіла б мати двох зразу. Не получилось. Зате я народила дочок одну за одною. Хто їх незнає, то кажуть що вони двійнята, хоч на мій погляд вони різні.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #5 : 21 Жовтень 2011, 10:17:38 »
клас, я теж колись мріяла про двійняток, і завжди з чоловіком думали що в нас буде двійня бо і в моїй і в його родині є двійнята, може ще колись будем мати :)

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 21 Жовтень 2011, 10:25:34 »
Може і будете-здатність передається.У мене також старша донечка. d41 d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #7 : 21 Жовтень 2011, 10:30:17 »
А у мене  і мама і тато з двійнят d103  І я завжди мріяла про двійнят або близнят :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛІАНОЧКА

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • мої діти - моє щастя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ВОЛОДЯ 12Р, ЯРОСЛАВ 6Р.МАРІЧКА і КАТРУСЯ 4 рочок
  • Ваше справжнє ім’я: УЛЯНА
« Reply #8 : 13 Листопад 2012, 22:25:56 »
Привіт ! У мене дівчатка-двійнятка, 1рік і 3 місяці, хто має схожих по віку близнят , відгукніться! d41 d41

Offline ксюха654

• Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #9 : 14 Листопад 2012, 09:12:49 »
У мене хлопчики- двійнята, 1рік 8 міс  Будем знайомі

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 14 Листопад 2012, 13:43:50 »
ЛІАНОЧКА,то у вас четверо діток?

Offline ЛІАНОЧКА

• Активна Мамка
  • мої діти - моє щастя!!
    • Награды
« Reply #11 : 19 Листопад 2012, 00:19:57 »
Так, у мене 4 щастя, деколи буває важко не передати, але я дійсно щаслива матуся!

Offline ЛІАНОЧКА

• Активна Мамка
  • мої діти - моє щастя!!
    • Награды
« Reply #12 : 19 Листопад 2012, 00:24:52 »
Ксюха 564! Дуже приємно, а де  в якому районі Ви живете! Як справляєтесь з малечею, чи важко в такому віці як ваші малюки? Мої маленькі були чемніші, зараз стали вередухи.

Offline ксюха654

• Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #13 : 19 Листопад 2012, 08:56:32 »
ЛІАНОЧКА живу в районі Хоткевича.Справлятися мусимо. Зоднієї сторони легше, бігають, граються, з горшком проблем не має, зато повно всюди -підвіконники, шафи, стіл...... не дай бог щось лишити відкрите -на 2 години робота забезпечена. Недавно мала погано закрила кухню, так всі крупи були на підлоза вперемішку а такого багато. Зате часто граються двое і чим старші тим все частіше. Про них можна говорити довго-довго і ненаговоришся
Як ти ? Старші помогають доглядати принцес?

Offline ЛІАНОЧКА

• Активна Мамка
  • мої діти - моє щастя!!
    • Награды
« Reply #14 : 23 Листопад 2012, 23:45:58 »
Дівчатка в мене також шибениці, кругом їх повно, в нас все позав"язувано, крісла мусять бути сховані або перевернуті, бо ми полюбляємо лазити на стіл. З хлопців допомоги мало, а меньшому уваги треба приділяти ще більше ніж дівчаткам, але ми живем з бабусею, допомога є, але все одно дуже важко!

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #15 : 23 Листопад 2012, 23:51:46 »
Як це класно народити одразу два щастя! У мене мама з близнят, а я з сестричкою двійнята.  :)

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +483/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #16 : 10 Грудень 2012, 09:48:38 »
Знайшла статтю, як називати близняток, може комусь згодиться

Як вибрати імена близнюкам
 Деякі батьки не замислюються про вибір імен для малюків, поки близнюки знаходяться в утробі матері: «Ось коли вони з'являться на світ, тоді і назвемо». Але хочеться нагадати про те, що життя ваших малюків вже почалося: ваш животик росте, ви часто прислухаєтеся до своїх відчуттів, бажань.

Це для вас, їхніх батьків, ваші малятка ще незримі істоти і трішки нереальні. Але вони вже живуть, розвиваються, і їм необхідні імена. У нашому світі ми даємо людині ім'я для того, щоб до неї звертатися. Як тільки ви дасте діткам імена, вони з округлого животика мами перетворяться на справжніх діток, що чекають свого часу, щоб з'явитися на світ. Це дуже важливий психологічний момент. Чим раніше ви назвете своїх малюків, тим швидше в вас дозріє ставлення до них, як до маленьких діток, ви станете не тільки відчувати якісь зміни всередині себе, але і усвідомите, ким ці зміни викликані.

Як вибирати імена? Кожна пара це питання вирішує індивідуально. Можна сказати, що у всіх якісь свої критерії у виборі: хто звертається до церковного календаря; хто орієнтується на сімейні традиції і називає дітей на честь дідусів або бабусь - якась данина поваги своїм предкам; хто вибирає ім'я за значенням, намагаючись заздалегідь сформувати в дитині потрібні якості. Але всі єдині в тому, що хочуть, щоб їхні діти були унікальними і най-най...

Коли батьки чекають появи близнят, проблема з вибором для них імен стає ще важчою, ніж для одного малюка. Пропонуємо вам кілька ідей, які допоможуть впоратися з цим нелегким завданням і вибрати найкращі імена для ваших малюків:

- Різні імена з одним і тим же значенням на різних мовах. Наприклад, Зоя і Єва на грецькій мові та івриті означають життя;

- Якщо ви знаєте вже напевно, що народяться хлопчики, то надайте право вибору імен чоловікові, а якщо будуть дівчатка - виберіть імена самі;

- Намагайтеся не давати такі імена, як у знаменитостей: Бред і Піт - для хлопчиків, Кетрін і Зета Джонс - для дівчаток, а для 2 дівчаток і 1 хлопчика - Сара, Джессіка і Паркер. Задумайтеся, адже над дітьми можуть знущатися в садочку, школі, на вулиці;

- Можна назвати діточок співзвучно і красиво. Наприклад, жіночі імена: Аполінарія і Євангеліна, Поліна і Ангеліна, Ганна і Марія, якщо хлопчики - Марк і Антоній;

- Деякі вважають за краще називати малюків іменами, що починаються на одну букву: Марина і Марія, Роза і Розалія;

- Потрібно враховувати той факт, що обидва імені мають сполучатися з ім’ям по батькові та прізвищем. Не потрібно вибирати занадто довгі імена. Якщо на стику закінчення імені та початку імені по батькові стоять голосні і приголосні букви, таке з ім'ям по батькові звучатиме мелодійно і м'яко: Гліб і Олег Олексійовичі, Світлана та Марина Василівни. Поєднання кількох голосних або кількох приголосних букв важче вимовляються, наприклад: Ірина і Ганна Олексіївни, Ростислав і Костянтин Станіславовичі.

Народження дитини - це завжди радість, щастя, а якщо батьки чекають на двох малюків - то це щастя подвійне! Тепер всього буде вдвічі більше: радості, посмішок, любові і чотири теплих ручки, що обіймають зранку!

У виборі імен слід бути розсудливими. Вашим дітям з ними жити. Адже ім'я впливає на характер і долю людини.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
звертайтесь в приватні повідомлення
узгоджено з адміністратором