Автор Тема: Вчимось "читати" характер...  (Прочитано 20910 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bonitkaАвтор темы

 • Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1652
 • Поблагодарили: 848 раз
 • Репутація: +1043/-0
 • Don't worry, be happy...
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Вчимось "читати" характер...
« : 04 Січень 2013, 01:56:38 »
Як визначити характер за рисами обличчя

Вивченням залежності характеру людини і її особистісних якостей від рис обличчя та зовнішнього вигляду займається фізіогноміка. Дослідженнями в цій області психології почали займатися ще вчені Стародавнього Сходу, а в античну епоху зібрані знання були систематизовані. Інтерес людей до того, як зовнішність людини впливає на його характер, не зник до сих пір. Наука ця досить складна, так як потрібно врахувати багато чинників, щоб визначити, що собою представляє людина, яке її поведінку і т.д.

Форма обличчя. Люди, у яких овал обличчя має довгасту форму, зазвичай врівноважені, розважливі, володіють високим інтелектом, вміють домагатися поставлених цілей. Трикутне обличчя свідчать про хитрість і малу чутливість, але при цьому серед таких людей зустрічаються і обдаровані особистості. Квадратна форма обличчя - ознака сильної волі. Прямолінійність, відвертість, рішучість, наполегливість - ось основні риси характеру, властиві людині з таким овалом особи. А ось добродушність, м'якість, миролюбство властиві круглолицим людям, але при цьому вони цілеспрямовані; часто з них виходять хороші лідери, керівники.

Брови. Довгі, широкі, але не дуже густі брови говорять про емоційну стабільність людини. Чим природніше форма брів, тим людина приємніше в спілкуванні. Підняті зовнішні кінці говорять про щедрість і мужність, а опущені - про скромність і сором'язливість. Короткі брови - ознака складного характеру, часто така форма зустрічається у людей з вибуховою натурою, не готових йти на поступки і компроміси.
Якщо у скроні права брова загинається донизу, то перед вами благородна і вдячна людина. Якщо вигин біля лівої брови - то людина поважна.
Якщо є зморшка над правою бровою, то це знак надії, а над лівою - знак ентузіазму.

Очі. Найбільше про натуру людини можуть розповісти його очі.
Недарма вони вважаються дзеркалом душі. Має значення форма вічка, колір райдужної оболонки і розташування на обличчі. Великі очі з живим блиском належать людям, які володіють волею, розумом, темпераментом, а от мигдалеподібні очі - ознака витонченої натури. Вузькі витягнуті очі свідчать про спокійний характер, а маленькі очі зустрічаються у замкнутих, нетовариських людей.

Якщо у людини великі очі, і вона дуже швидко говорить і думає, то це означає, що їх володар дуже емоційний. Широко розставлені очі й широке перенісся - ознака того, що людина схильна працювати з технікою.

За кольором очей також можна визначити якісь внутрішні якості людини.
Володарі сірих очей - найбільш урівноважені і діяльні. Вони не дають волі негативним емоціям, вони виважені, обережні.Такі люди матеріалісти, не здійснюють дурних вчинків навіть заради великої любові. Не дуже балакучі, але, якщо говорять, то у справі. Сіроокі жінки - схильні брати на себе багато відповідальності у сімейних питаннях, звалюють на себе часто непосильну ношу. Сірооким чоловікам заважає досягти максимального успіху їх обережність. Навіть коли ризик виправданий, не ризикнуть.

Люди з блакитними очима амбіційні. Вони горді і незалежні, їх самолюбство легко зачепити. В глибині душі часто бувають впевнені, що партнер їх недостойний. Ці люди критичні, бачать в оточуючих багато недоліків, але їм вистачає розуму не показувати це. У них прекрасні логічні здібності, досягають вони багато чого завдяки цьому. Жінки з блакитними очима щасливі в шлюбі, якщо шлюб з розрахунку. Щирі почуття змушують їх втрачати себе.
Чоловіки з блакитними очима - прекрасні сім'янини, але на шлюб йдуть не відразу. Їм важливо пізнати майбутню дружину дуже добре.

Зеленоокі чоловіки і жінки - діти Венери. Вони дуже привабливі для протилежної статі, чарівні, милі. Легко піддаються впливу, але так само швидко і звільняються від нього. Люблять розваги, спілкування, мистецтво, творчість. Їм властивий здоровий егоїзм - велика кількість людей настільки підпадають під їх чарівність, що готові багато в чому їм потурати. Зеленоокі жінки щасливі в коханні. Їх любов практично завжди не безмовна, все залежить тільки від них. Зеленооких чоловіків люблять сильні і владні дами, але вони, як правило, уникають попадання під каблук і незручних для них відносин.

Кароокі люди дуже добрі і душевні. Але не володіють сильним характером. І цим може скористатися їх оточення. Вони примхливі і іноді поводяться, як діти. З усіх кольорів очей у них найбільш слабка воля. Але вони мають гарну інтуїцію. Небезпечно, коли вони отримують велику владу - це пробуджує в них ниці інстинкти. Кароокі жінки - спокійні і домашні, якщо зустрінуть свого чоловіка. В іншому випадку, в шлюбі може бути багато непотрібних емоцій, ревнощів. Чоловіки, якщо їм дозволити, можуть розбалуватись в сімейних відносинах, стати самодурами. Їм краще поруч з сильною жінкою, яка буде контролювати їх капризи.

Ніс. Невеликий красивий ніс свідчить про людину із сильним характером. Про те ж говорить і довгий ніс, але збалансований іншими рисами обличчя (підборіддям, очима і т.д.). У оптимістично налаштованих людей ніс короткий, а костистий і довгий, навпаки, належить похмурим і гордим людям.

По носі людини можна судити про його винахідливість, проникливість, силі та багатьох інших рисах характеру.
Кирпатий ніс говорить про те, що людина цікава. Люди з таким носом часто задають дуже багато питань, намагаються вивідати чужі секрети. Такою рисою неодмінно повинні володіти слідчі й адвокати.
Якщо кінчик носа злегка подовжений і як би нависає над нижньою губою, то це говорить про те, що його володар підозріла людина. Володар такого носа легко розгадує наміри і мотиви поведінки інших людей.
Скритність людини можна визначити по ширині носа в області ніздрів. Чим ширше ніздрі, тим більше схильність у господаря такого носа нічого не приховувати.
Якщо є горбинка, то, як правило, така людина легко може вступити у сварку чи навіть бійку.

Рот. Маленький ротик вважається жіночним і красивим, але при цьому люди з такою формою рота часто є безвладними, невпевнені в собі. А ось великий рот говорить про мужність, сильну волю. У спокійних і врівноважених людей рот симетричний, немає ніяких перекосів при його відкритті. Якщо опущений один з куточків рота, то це свідчить про впертість.

Губи. Губи - "сердечко".
Кажуть, що тільки самі жіночні і чуттєві дами мають таку форму губ. Жінки з губками, складеними сердечком, кокетливі, чарівні, але при всьому при тому легковажні і часом навіть зрадники. Чоловіки з настільки жіночною формою губ, як правило, легковажні і пихаті.
Володарі губ сердечком обожнюють перебувати в центрі уваги, блищати. При цьому дуже часто вони незлобливі, не носять за пазухою каменів, і готові прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Соковиті великі губи.
Настільки апетитні губи властиві людям добродушним і чутливим . Хоч вони і є натурами вразливими, проте при цьому чудово володіють собою. Володарі великих соковитих губ, як би висунутих вперед, - невиправні оптимісти і душа будь-якої компанії.

Маленький рот з невеликими губами.
Маленький рот і м'яко окреслені ніжні і витончені губи невеликого розміру видають у своєму володарі наявність незвичайного розуму. При цьому власники коротких губ і маленького рота відрізняються, на думку фізіономістів, слабким характером.
Вони, як правило, нерішучі, невпевнені у своїх силах, постійно шукають схвалення власних вчинків у оточуючих.

Великі губи і великий рот.
Великий рот і червоні блискучі губи властиві натурам публічним. Вони успішні, часто досить владні, схильні до гедонізму і жадібнуваті одночасно. Їх цілі неясні, розпливчасті, їх плани рідко доводяться до завершення; їх життя протікає в пошуках задоволень.

Тонкі і вузькі губи.
Жорсткі тонкі губи - свідоцтво емоційної холодності, навіть черствості їхнього власника . Люди з тонкими губами - наполегливі в досягненні своїх цілей, розважливі, педантичні натури, що володіють логічним складом розуму. При цьому вони здатні виразно і красномовно аргументувати свою точку зору, роблячи це з великою переконливістю.
Дуже часто тонкий рот із ніби підібраними губами - свідчення наявності у людини акторських талантів. Щоб переконатися в цьому, досить поглянути на фото Клінта Іствуда, Ніколь Кідман, Демі Мур, а також багатьох "зірок", блищали на екрані до винаходу методик збільшення губ.

Диспропорційні губи (більша і пухка верхня чи нижня губа).
Висунута вперед, більш пухка верхня або нижня губа - ознака марнославних і легковажних людей, схильних, проте ж, в силу власної нерішучості, до компромісів. Але, будучи загнаними в кут обставинами або коли на карту поставлено все, власники непропорційних губ здатні знехтувати всі свої страхи і ризикуючи собою, хоробро кинутися назустріч небезпекам. Або можливостям.
 
Підборіддя. Якщо підборіддя у людини виступає вперед і має посередині ямочку, то це говорить про те, що людина хоче бути у всіх улюбленою. Такий тип підборіддя зазвичай надає обличчю якусь делікатність.
Вузьке підборіддя, яке найчастіше зустрічається у жінок, жінка з таким підборіддям може легко вийти заміж по величезній любові.
Квадратний широкий тип підборіддя у чоловіків говорить про пристрасну натуру, але в той же час дуже недовірливу, хитру і ревниву.

Вуха. Не забудьте для загальної картини оцінити форму вух. Довга мочка вказує на безтурботність і безпечність її володаря. Ознака неблагополуччя - маленькі вуха, невпевненість у собі - великі. У доброї і душевної людини мочка трохи подається вперед.

Визначаємо тип характеру по формі нігтів

Більшість психологів переконані, що по формі нігтів можна визначити тип характеру.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Круглі нігті. Люди з такими нігтями сентиментальні, справедливі. Не вміють справити перше враження, замкнуті при розмові з незнайомими людьми. Наділені чесністю та совісні у своїх вчинках, віддані друзям та рідним. Знайшовши свою половинку, перетворюють спільне життя на казку.

Квадратні нігті. Така форма свідчить про зваженість, урівноваженість, стриманість, самоконтроль. Такі люди дуже цілеспрямовані, наполегливі, тому часто досягають своєї мети. Вони хороші бізнесмени та ідеальні супутники життя. Дуже вірні та дбайливі. Дружбу з такими людьми використовують як спосіб перейняти їх кращі риси характеру.

Трапецевидні нігті. Характерні для людей з високою самооцінкою. Вони досить манірні, часто меркантильні. По природі своїй чутливі до мистецтва і добре проявляються у музиці, танцях, співах. Проте з людьми часто конфліктують і піддаються критиці з боку оточуючих. Але це для них неважливе. Тому з гордістю йдуть вперед.

Прямокутні нігті. Власники таких нігтів скоріше флегматики та сангвініки. Вони веселі, енергійні, комунікабельні, успішні, вміру кмітливі. Як правило, вміють проявити себе фактично у всіх сферах діяльності. Оптимістичне налаштування допомагає долати важкі життєві перепони. Друзів у них мало, зате всі перевірені.
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 
Сказали спасибо: Lyubа

Offline bonitkaАвтор темы

 • Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1652
 • Поблагодарили: 848 раз
 • Репутація: +1043/-0
 • Don't worry, be happy...
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #1 : 04 Січень 2013, 03:57:21 »
Як визначити характер по малюнку

Психологи давно відзначили, що за спонтанним малюнків людину можна дізнатися багато що про його автора. Якщо ви помітили, що на нудній нараді або лекції ваш сусід щось виводить на аркуші паперу, спробуйте визначити його характер з цього малюнку.

Спочатку подивіться на місце розташування малюнка. У верхній частині листа малюють люди, що володіють високою самооцінкою. Ті, кому не вистачає впевненості, створюють свої творіння внизу. З лівого боку малюють ті, хто живе минулим, а з правого боку - майбутнім.

Якщо малюнок схожий на стільники, його автор прагне до спокою, врівноваженості, гармонії та впорядкованості. Більш вузьке тлумачення малюнка  - прагнення знайти сім'ю, частіше за все не усвідомлюване.

Хвилі, круги і спіралі малюють люди з егоцентричним і честолюбним характером. Також це може означати і те, що людина хоче скоріше покінчити з поточною справою або у нього великі і нерозв'язні проблеми.

Мережі та решітки означають, що їх автор знаходиться в двозначному або ризикованому становищі. Якщо наостанок навколо малюнка проведено коло, означає, що проблема близька до рішення, або вирішена.

Мрійники і фантазери схильні малювати щось з м'якими, округлими краями - хмари, сонце, квіти.
Ці елементи також видають радісних і оптимістичних особистостей.

Повторювані мотиви, як на килимі, говорять про те, що людині в даний момент нудно й сумно. Це може привести його до вчинення нетипового або екстравагантного вчинку.

Геометричні фігури - трикутники, ромби, квадрати, видають розважливих, схильних все планувати, цілеспрямованих людей. Чим більше незграбний малюнок, тим агресивніша особистість.

Намальовані хрести можуть сказати про присутнім в людині почуття провини, що виникла зовсім недавно, швидше за все - в процесі розмови.

Чоловічків малюють люди, на яких в даний момент лягає неприємний обов'язок. І вони хочуть її уникнути, але бояться дати рішучу відмову.

Шахову дошку може намалювати людина, яка чогось побоюється, боїться забути або видати чиюсь таємницю. Ймовірно, вона відчуває себе в глухому куті і мріє про допомогу.

Кола, що переплітаються і стосуються один одного, видають людей, які відчувають себе обділеними, самотніми. Їм необхідна дружба і увагу інших людей.


Як дізнатися характер людини по його підпису

Для того щоб отримати інформацію про характер людини, необхідно отримати підпис, який ви будете вивчати і уважно її розглянути, співвідносячи з певним набором властивостей.

По-перше, зверніть увагу на напрям підпису. Якщо кінець підпису спрямований вгору, то перед вами явно позитивно налаштована людина, оптиміст і, ймовірно, творча особистість. Якщо літери розташовуються прямо - прояви песимізму та оптимізму в характері досліджуваного збалансовані. Якщо ж кінець явно спрямований вниз, то це є ознакою схильності до песимізму, слабкої волі, відсутності віри в себе.

Довжина підпису також говорить багато про що: довгий підпис характеризує людину як ґрунтовну, яка  глибоко вникає в суть справи, а також,  якій притаманні впертість , посидючість, але, можливо, занудність. Короткий підпис - ознака швидкої реакції людини і браку у неї терпіння для монотонної роботи, що вимагає постійної уваги.

Чи є  ваш об'єкт практиком або теоретиком, легко визначити, звернувши увагу на завантаженість першої та другої половини підпису.
Якщо на початку стоять 2-3 великі літери, а в кінці - прописні, то людина більше схильна до розумової праці. Такі підписи властиві зазвичай керівникам. Мінімум заголовних букв на початку, їх невисока амплітуда видає людину, яку приваблює діяльність прикладного характеру - службовця або громадського діяча. Завантаженість підпису великими літерами в кінці - ознака любителя практичної діяльності.

Якщо ви спостерігаєте в підписі дуже велику, високу заголовну букву, то перед вами, швидше за все, примхлива і вимоглива людина. Якщо ж навпаки - заголовна буква мала і майже не відрізняється від інших, то власник підпису скромний і сором'язливий.

Також відмічено, що добрі і м'які люди пишуть букви більш округлі, а різкі та запальні - незграбні і гострі. Крім того, незграбні літери свідчать про наявність критичного складу розуму, впертості, честолюбства, прагнення до незалежності.

Вивчаючи підпис, слід звернути увагу на зв'язаність і розірваність букв. Якщо всі букви між собою з'єднані, то ймовірно, що людина мислить логічно, послідовно, власник консервативний, насилу сприймає все нове. Якщо між буквами існує певна кількість розривів, то це вказує на вміння людини поєднувати дійсне і бажане. Занадто велика кількість розривів говорить про образно-конкретне мислення, мрійливість і непередбачуваність, а також про прагнення справити враження.

Як визначити характер по почерку

По почерку людини можна визначити його характер, внутрішню силу, рівень емоційності і цілеспрямованості. З часом з різних причин почерк має властивість незначно змінюватися, але основні елементи письма, як правило, залишаються незмінними.

Форма букв може бути округлою, незграбною і комбінованою. Округла форма говорить про добродушність, м'якісті людини, про її товариськість і легкість. Люди, що мають незграбний почерк, більш цілеспрямовані, володіють  високою  силою волі і лідерськими якостями. Найчастіше зустрічається комбінована форма букв, що свідчить про більш органічний характер.

Сильний нахил вправо говорить про запальний характер, нестриманість, а також про здатність підлаштовуватися під ситуацію. Нахил вліво може говорити про бажання йти наперекір всьому, а також про хитрість, неприродність і скритність. Рівний почерк без нахилу говорить про гармонійність, впевненість в собі, врівноваженість, наявність сили волі і моральність. Більш звичний легкий нахил вліво належить людині логіки, але готовій до співчуття.

Головна буква, в два рази перевищує рядкові, говорить про відкритість і впевненість в собі, а от маленька - про скутість.

Невеликі поля на листі говорять про ощадливість і навіть деяку скупість. Чим ширше поля, тим більше в людині щедрості, гордості, прагнення до розкоші і марнотратства.

Розмір букв вказує на емоційність людини.
Якщо літери великі, то можна сказати, що людина не вміє стримуватися, некерована і дуже емоційна.

Дрібний же почерк характерний для людей стриманих, цілеспрямованих, які знають свою справу і виконують її без зайвого шуму.

Чим більше химерні й оригінальні  рядки, тим більше це вказує на творчу людину. Різні завитки, гачки і петлі притаманні людям артистичного розуму, які бажають виділитися і бути почутими.
Простота ж свідчить про деяку бідність уяви і обмеженість.


Якщо всі букви пов'язані між собою, це говорить про наявність прямолінійності, логічності і розвиненого  інтелекту. У випадку, якщо рядки написані уривчасто, це вказує на присутність в людині талантів і творчих здібностей, а також на те, що вона більше керується інтуїцією, ніж розумом.

Людина, що пише щільним  почерком, зазвичай хоче закрити своє серце і душу від стороннього втручання, але, як правило, ці люди є хорошими друзями. Якщо слова розтягнуті і мають  довгі з'єднання, це говорить про надмірну відкритість.

Якщо рядки піднімаються вгору, можна сказати, що людина справжній оптиміст, честолюбний і впевнений у своїх силах. Але якщо рядки нахиляються вниз, то людина володіє досить низькою самооцінкою і песимістичним поглядом на життя.

Хвилеподібні рядки свідчать про спритність, хитрість і здібності до обману.
А ось прямі рядки, що не мають жодних викривлень , говорять про спокій і врівноваженість, про адекватне сприйняття реальності, впевненість в собі і сильному почутті боргу.глибоко вникає в суть справи, а також,
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline bonitkaАвтор темы

 • Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1652
 • Поблагодарили: 848 раз
 • Репутація: +1043/-0
 • Don't worry, be happy...
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #2 : 04 Січень 2013, 13:34:31 »
Як визначити характер дівчини

Часом так хочеться глянути на людину і відразу зрозуміти, який у неї характер насправді, і не мучитися припущеннями про те, підходите ви один одному чи ні. Враховуючи складність жіночої натури, чоловіки не відмовилися б навчитися визначати характер дівчини заочно. Адже це знання може допомогти уникнути дуже багатьох помилок, навчитися краще розуміти поведінку і відчувати настрій того, хто тобі не байдужий. Про темперамент можуть розповісти звички, особливості поведінки і зовнішній вигляд дівчини.

Дата народження.
Дізнайтеся дату її народження.
Дівчата, що народилися в зимові місяці, сміливі, розумні, здатні протистояти життєвим труднощам.
Ті дівчата, які народилися навесні, м'які , романтичні, скромні.
Літні - напористі, нетерплячі, влюбливі.
А ось дівчата, день народження яких припадає на осінні місяці, розумні, життєрадісні і ревниві.

Зовнішність .
Зверніть увагу на обличчя дівчини. Його форма багато що може розповісти про характер людини.
Круглолиці дівчата - м'які, плотські натури, дуже безтурботні і люблячі комфорт.
Власниці квадратного обличчя запальні, люблять суперництво, можуть бути деколи неврівноваженими, про що згодом шкодують.
Трикутне обличчя  часто зустрічається у замислених людей, схильних до роботи над собою, часто дівчата з трикутним обличчям наділені різними талантами і займаються творчою діяльністю.
Власниці трапецієподібного обличчя - найкращі господині, вони артистичні, м'які і створюють ідеальні родини.
Нарешті, дівчата з обличчям, що нагадує за формою прямокутник, чуттєві, спокійні, часто мають організаторський талант.

Почерк.
Придивіться до почерку . З кількох пропозицій, написаним дівчиною, можна багато дізнатися про її внутрішній світ.
Незграбні букви часто зустрічаються у людей, схильних діяти швидко, вони активні й цілеспрямовані.
Округлі букви характеризують дівчину як м'яку, ніжну і ласкаву.

Великі букви говорять про імпульсивність, дрібні - про здатність зосереджуватися.
Нахил вправо характерний для мрійників, добрих і серцевих натур, вліво - для любительок аналізувати свої вчинки і справи оточуючих.

Стиль одягу.
Зверніть увагу на те, в чому вона частіше ходить. Дивіться на деталі. Одяг може підказати, з якою людиною ви маєте справу.
Яскраві кольори одягу говорять про те, що така дівчина звикла бути в центрі уваги, вона вимоглива до себе і до інших, імпульсивна.
Дівчина , що віддає перевагу ніжним  кольорам , романтична натура, ніжна і м'яка, легкоуразливими.
Для дівчини, що віддає перевагу строгому  стилю або вибирає класику, немає нічого кращого порядку, спокою. Такі дівчата діяльні, активні і легко справляються з будь якими життєвими труднощами.
Нарешті, любительки спортивного стилю, цінують у житті комфорт і вміють залишатися собою в різних життєвих ситуаціях.

Макіяж.
Пам'ятайте, макіяж - це не тільки спосіб бути яскравою, але і можливість розповісти про себе.
Дівчата, які користуються яскравими кольорамии губної помади, олівцем для губ точно знають, чого хочуть в житті. Вони життєрадісні і оптимістичні, легкі на підйом.
Власниці ніжних відтінків помади в глибині душі невиправні романтики, чуттєві і ніжні.
А ось власниці помади темних кольорів таять у собі чимало таємниць і цілком можуть виявитися фатальними жінками

Зверніть увагу
Існує безліч способів дізнатися про характер людини, її особливості, однак не можна судити по характеру, виходячи тільки з таких спостережень. Щоб дійсно зрозуміти людину, потрібно уважно ставитися до її слів і дій.

Як визначити характер жінки


Характер жінки визначити простіше, ніж характер чоловіка, зокрема, тому що в період дорослішання дівчата активно висловлюють свої емоції. Хлопчиків же закликають емоції стримувати. В результаті, в дорослому житті жінки більш відкриті і, здається, видно як на долоні. Однак, щоб визначити характер жінки, не слід робити поспішні висновки.

Придивіться до жінки в різних ситуаціях. Нерідко буває так, що, наприклад, на роботі жінка веде себе одним чином, а в домашніх умовах повністю розкривається як особистість.

Зверніть увагу на юнацькі та студентські фотографії жінки. Риси особистості, як правило, дуже стійкі. Так, проведене на початку століття дослідження показало, що жінки, які виглядали щасливими на студентських фотографіях, і через тридцять років були щасливими.

За пропозицією Карла Юнга, дітей можна ділити на інтровертів і екстравертів. Інтроверти боязкі, замкнуті, спрямовані на свій внутрішній світ. Екстраверти, навпаки, сміливі, товариські і відкриті до світу.
Користуючись цим поділом, потрібно враховувати, що будь-екстраверт може в певні періоди життя стає інтровертом. І навпаки. Візьміть на замітку, що жінка-ентроверт обиратиме галасливі громадські місця. Жінка-інтроверт, навпаки, віддасть перевагу більш спокійну обстановку.

Характер жінки безпосередньо залежить від її самооцінки. Нерідко жінки страждають від заниженої самооцінки. Вона може проявлятися тривожністю. Жінки з заниженою самооцінкою часто вважають себе нещасними.

Визначити характер жінки можна, використовуючи поділ на темпераменти, яке використовували ще древні греки. Це меланхоліки (сумні, похмурі особистості), холерики (запальні і дратівливі), флегматики (повільні й спокійні), сангвініки (веселі й оптимістичні).

Визначити характер жінки можна і за її голосом. Згідно психологічним дослідженням, чоловіки вважають практичними ідеальними супутницями життя тих жінок, які говорять спокійним і тихим голосом. Характер таких жінок, на думку чоловіків, спокійний, добрий, доброзичливий.

Як визначити характер чоловіка

Хлопчиків з раннього дитинства навчають: "Ти ж чоловік і не повинен плакати!", "Тримай себе в руках". Виростаючи, чоловіки намагаються стримувати свої емоції. І це не може не позначитися на їхніх стосунках з оточуючими людьми - чоловіки часто бувають потайливі. І не так просто визначити їх характер.

Потрібно враховувати, що в результаті виховання чоловіки часто стримують свої емоції і почуття. І, мабуть, єдина емоція, яку вони можуть проявляти, не приховуючи від оточуючих, це лють. Але це не повинно стати критерієм оцінки характеру чоловіка.

Є п'ять факторів - "велика п'ятірка" - за якими визначають основні риси характеру людини. Ці основні параметри особистості такі: екстраверсія, доброзичливість, свідомість, нейротизм (емоційна нестійкість), відкритість досвіду. Щоб визначити характер чоловіка по цих параметрах, потрібно відповісти на питання - екстраверт він чи інтроверт, доброзичливий він або скоріше ні, свідомий чи безвідповідальний, емоційно стійкий або нестійкий, розумний або не дуже.
Як правило, ці п'ять параметрів здатні розповісти майже все, що іншим хотілося б дізнатися про ту чи іншу особистість.
Щоб правильно визначити параметри "великої п'ятірки", можна використовувати різні життєві ситуації. Наприклад, високу оцінку за фактором свідомості можна дати чоловікові, який під час їзди на машині проявляє велику обережність. А висока оцінка свідомості означає, крім усього іншого, сумлінність, працелюбність, організованість, пунктуальність. Низька оцінка свідомості - це недбалість, ліниво, неорганізованість, непунктуальність.

Намагаючись дати оцінку поведінці чоловіка і визначити його характер, потрібно враховувати, як впливає зовнішня ситуація на ту чи іншу рису характеру. Так, чоловік буде по-різному поводитися в церкві, на роботі, на вечірці і на футбольному матчі. Однак якщо на вечірці чоловік більш спокійний в порівнянні з іншими представниками сильної статі, то, мабуть, він і в інших ситуаціях буде вести себе аналогічно.

Визначити характер чоловіка допоможе його сміх

Сміх чоловіка, як виявилося, може багато що сказати про його характер.
Психологи стверджують, що для того щоб відкрити для себе нові грані характеру сподобався вам чоловіки, достатньо просто розповісти йому кілька смішних анекдотів і поспостерігати, як ваш кавалер сміється.

Якщо ваш обранець сміється голосно, заливисто, без особливого до того приводу, при цьому, широко відкривши рот, то про такого чоловіка можна сказати, що він рухливий темпераментний чоловік.
Швидше за все ця людина холерик або сангвінік. Але при цьому потрібно зазначити, що таким чоловікам часто не вистачає стриманості. Їх психіка нестабільна. Він легко може перейти від самого заливисто реготу до гніву. Такий чоловік більше любить говорити, ніж слухати.

Якщо ваш кавалер сміється неголосно, але заразливо, трохи прикривши при цьому очі, то про нього можна сказати, що це людина впевнена в собі, врівноважений, наполегливий і діяльний, іноді навіть занадто.

Про спокійний характер, з легкою домішкою егоїзму і самомилування може свідчити сміх, при якому чоловік сміється спокійно, практично не розкриваючи рота. Швидше за все ваш обранець відмінний співрозмовник, який може вислухати, а в разі потреби допомогти, особливо, якщо для цієї допомоги не потрібно нікуди бігти і щось робити.

Ярим індивідуалістом можна назвати чоловіка, у якого немає певної манери сміятися.
Він часто нехтує думкою оточуючих, в більшості випадків керуючись власною думкою.

Якщо ж ваш кавалер ніяк не відреагував на смішний жарт, то це ще не означає, що в нього зовсім немає почуття гумору, цілком можливо, що у нього просто щось трапилося.
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 


Offline bonitkaАвтор темы

 • Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1652
 • Поблагодарили: 848 раз
 • Репутація: +1043/-0
 • Don't worry, be happy...
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #3 : 04 Січень 2013, 16:41:24 »
Визначення характеру людини за фантиком від цукерки
  :)

Щоб досконало вивчити характер іншої людини,  потрібно, як то кажуть, з нею не один пуд солі з’їсти. Заняття довге і часто неприємне. Саме тому всім нам так хочеться дізнатися якомога більше про характерологічні особливості іншої людини просто «на око». Сьогодні психологи винаходять безліч всіляких способів, за допомогою яких можна небагато постеживши за поведінкою людини, і пізнати її досить пристойно.

Один з найзабавніших способів такого визначення властивостей особи «на відстані» – це можливість визначити характер по фантику від цукерки. Виявляється, по тому, як людина під час чаювання розправляється з фантиком від запропонованої їй цукерки, можна сказати досить багато про її внутрішній світ. Так фантик, скручений в трубочку, указує на пліткаря, а фантик-кулька – на людину, схильну до тривожності.

Отже, до вас прийшли гості? Збираєтеся пити чай? Запропонуйте гостям цукерки в обгортках. Психологи стверджують, що характер людини видає те, як вона, з'ївши цукерку, складає фантик.

Фантик-куточок.
З вами п'є чай людина, яка завжди прагне до ідеалу – ідеальних відносин, ідеальної зовнішності, ідеальної кар'єри, ідеальної квартири. Удома у неї, напевно, повна стерильність і всі речі акуратно розкладені по своїх місцях. Вона не терпить, коли її обдурюють, буває занадто різкою з людьми. Але подумайте самі, чи завжди приємно жити з такою "ідеальною” людиною.

Фантик-кулька.
Ваш гість мне фантик і скачує його в кульку? Він втомився від монотонного життя, що повторюється, від одних і тих же осіб навколо нього, від відносин, що не складаються, від проблем на роботі. Йому потрібний дуже хороший струс, яскраве враження. Він постійно турбується чи все гаразд удома, чи не скоротять його найближчим часом на роботі, чи не будуть неприємності у школі.

Відпрасований фантик.
Ваш гість розгладжує фантик нігтем і акуратно складає його.  Це людина, якій є про кого піклуватися. Вона стежить, щоб у її близьких було все – починаючи від грошей на кишенькові витрати і закінчуючи якимись сокровенними бажаннями. До оточуючих  вона відноситься поблажливо, по-материнському або по-батьківськи, всіх опікає і повчає з найдрібнішому приводу. Ви цінуєте в ній стійкість і життєву мудрість.

Скручений фантик.
Ваш гість скрутив фантик в мотузочок або склав гармошкою. Можна сказати, що у нього багато застарілих комплексів. Він дуже часто незадоволений собою, критикує себе з щонайменшого приводу. Це заважає йому насолоджуватися життям. Чим сильніше він скручує фантик, тим більше він залежить від думки оточуючих. Порадьте йому давати собі більше свободи і не звертати увагу на пересуди тих, що оточуючих.

Фантик-трубочка.
Вашому гостю подобається грати роль повіреного в серцевих справах, навколишні бігають до нього ” плакати в  жилет”. Він любить перемити чужі кісточки і базікає без угаву по телефону дві години підряд. Він добре розбирається в людях і дає їм дуже точні оцінки.

Фантик-фігурка.
Якщо ваш гість починає складати з фантика кораблик або фігуру орігамі, то означає він дуже чутлива людина. Які тільки сцени в думках він не розігрує. Але в теж час цей замкнута і обережна людина, уникає галасливі і веселі компанії, вважає за краще провести вечір в тихій, сімейній обстановці.

Розірваний фантик
Напевно  в житті цієї людини існує якась серйозна проблема. Вона не здатна підтримувати тривалі стосунки з коханою людиною. Вона весь час кидається, намагається знайти кращий варіант, постійно змагається з іншими і доводить себе до нервового зриву. Вона намагається прогнути під себе весь світ. Ви повинні підтримати і утішити її.
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 
Сказали спасибо: sjana

Offline bonitkaАвтор темы

 • Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1652
 • Поблагодарили: 848 раз
 • Репутація: +1043/-0
 • Don't worry, be happy...
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #4 : 09 Січень 2013, 18:54:48 »
Як зрозуміти характер людини по його одязі


Одяг несе в собі важливу інформацію про людину, відображає його особистість і в якійсь мірі долю. Давно було помічено, що колір, який ви найбільше любите, допоможе дізнатися характер і навіть настрій. Якщо переглянути одяг у своєму гардеробі, можна помітити, що, швидше за все, переважають речі однієї або двох кольорів. Звичайно, це не випадково.

Червоний колір - колір пристрасті. Його віддають перевагу люди владні, сміливі, мужні, запальні, вольові. Буває так, що людина, яка хоче побороти сором'язливість і боязкість, одягається саме в червоне. Звикати бути в центрі уваги, зберігаючи при цьому почуття комфорту всередині себе, краще в одязі цього кольору.

Білий колір одягу - сукупність усіх кольорів, "досконалий колір". Людина з будь-яким характером може віддати перевагу цьому кольору. Але не можна забувати про традиції в культурі різних країн і народів. У одних білий символізує відмова від усього земного, в інших - чистоту і невинність, у третіх - смерть.

Чорний відтінок одягу - протилежність білому. Цей колір показує спроби сховатися від дійсності і похмуре сприйняття життя. Часто людина, яка в одязі віддає перевагу чорному кольору, дещо замкнута і невпевнена  у собі. Однак чорний колір добре приховує недоліки фігури, тому жінки, які бажають приховати свої форми, воліють темні тони штанів і суконь. Для вечірнього туалету плаття цього кольору більш ніж доречно. Але якщо ви часто купуєте чорний одяг для дому та роботи - задумайтеся.

Сірий відтінок одягу - улюблений колір розважливих і серйозних натур. Такі особистості довго зважують всі "плюси" і "мінуси", перш ніж прийняти рішення. Деяка недовірливість і тверезий погляд на життя - основні якості людини, що віддає перевагу сірому  костюму. Цей колір також підходить людям, які бояться голосно про себе заявити.

Коричневі і бежеві тони одягу часто вибирають люди, що знаходяться в пошуку стилю і кольору, і невпевнені в своєму смаку. Пісочна гамма практично невидно оточуючими і не запам'ятовується, але несе в собі заряд умиротворення і спокою. Жінка в одязі бежевого відтінку часто представляється чоловіками як зворушливо слабка і незахищена.

Жовтий колір одягу - колір непостійності і мінливого настрою. Відкритість всього нового і прогресивного, мобільність, легкість на підйом відрізняють дівчат, які обирають одяг канаркового, лимонного та інших відтінків жовтого.

Оранжевий колір одягу вибирають  мрійники. Він показує наявність багатої уяви, інтуїції і ... омани. Дівчина в одязі апельсинового кольору притягує чоловіків як магніт своєю активністю і енергією. Вона грає, заманює, кокетує, але, на жаль, легко кидає. Приносити сумбур і свято, створювати навколо себе атмосферу творчого піднесення та веселощів - її стиль життя.

Рожевий колір одягу - колір доброти, колір життя. Йому  віддають перевагу чутливі люди. Цей колір підходить особистостям, спраглим ніжності, романтикам. Його носії часто бувають егоїстичними і емоційними.

Блакитний і синій колір одягу - колір моря і неба. Але за зовнішнім спокоєм іноді ховаються сильні пристрасті. Шторм і ураган - ось як можна охарактеризувати гнів жінки, люблячої ці кольори. Романтичність, відкритість, емоційність, віра в інтуїцію відрізняють людей, що віддають перевагу цій колірній гаммі.

Зелений колір одягу вибирають натури врівноважені і спокійні, часто флегматики. Вони прораховують всі свої ходи і не здійснюють зайвих дій. Віра в раціональні підвалини миру і здоровий егоїзм - особливості жінки, в гардеробі якої переважають смарагдові відтінки.

Як визначити характер людини по її поведінці

Характер - сукупність психічних рис, що складають особистість людини. Він проявляється у зовнішніх діях людини: вчинках, ставленні до оточуючих людей і предметів. Поведінка послужить добрим критерієм для визначення характеру людини.

Визначальна особливість характеру - темперамент. Психологи вважають, що ця риса не змінюється протягом життя, але може змінюватися її інтенсивність. Система темпераментів заснована на вченні про два типи поведінки - інтровертному і екстравертному.
Характер інтроверта визначається зовнішньою замкнутістю, людина уникає великих галасливих компаній, обмежує коло друзів до одного-двох чоловік. Екстраверт, навпаки, орієнтований на зовнішній світ, має велику кількість контактів і знайомих. Особливості його характеру виражаються в поведінці набагато сильніше, ніж у інтроверта, оскільки він не звик приховувати почуття і обмежувати зовнішні прояви.

Останнім часом деякі психологи почали виявляти третій тип поведінки - амбівертний (лат. Амбі - навколо). Людина такого типу однаково комфортно почуває себе у великих і малих компаніях, при людях і на самоті. В його характері можуть проявлятися риси як інтроверта, так і екстраверта.

Людина-екстраверт схильний до імпульсивності в поведінці. Залежно від типу темпераменту (холерик або сангвінік) він відрізняється відповідно більшою чи меншою швидкістю реакції. Таким людям важко зосередитися на монотонній роботи. Сангвініки схильні розкидати енергію відразу на кілька справ і в результаті все кидають на півдорозі. Холерики за свою нестриманість часто викликають несхвалення і роздратування у інтровертів, особливо у флегматиків. Жестикуляція цих двох типів активна і розмашиста.

Інтроверти (флегматики і меланхоліки) при першій зустрічі створюють враження спокою і врівноваженості, оскільки зовнішні прояви їх стримані і майже не видно. Флегматика можна визначити по повільності, яка доходить до деякої загальмованості, але для них така поведінка - норма, викликана необхідністю обдумувати кожен крок. У зв'язку з цим вони і відчувають таку неприязнь до холерика, що реагує на будь-яку подію миттєво, без роздумів і оглядки на майбутнє. Меланхоліки схильні до саможаління, депресій і хандри, але розкривають свої переживання тільки в крайніх випадках і тільки дуже близьким друзям.

Як визначити характер по сміху

Щоб визначити характер людини по сміху, зовсім не обов'язково бути професійним психологом. Сила сміху, його інтенсивність, а також дії, які його супроводжують, - все це може багато чого розповісти про людину.

Сміх від душі говорить про веселу вдачу і поступливим характером. Сміх до хрипу, до сліз знімає будь  яку нервову напругу.

Тихий, м'який сміх мають люди зі слабкою волею.

Неголосний короткий сміх - свідчення сили, великого розуму, волі. Такі люди часто бувають відмінними оповідачами. Вони легко справляються з великими навантаженнями.

Беззвучний сміх - ознака скритності, обережності, обачності та хитрості.

Уривчастим сміхом зазвичай відрізняються нервові люди з неспокійним характером.

Грубий сміх - ознака владності, егоїзму, тваринної натури. Нерідко ці люди сміються наодинці з собою.

Сміх, що закінчується зітхнувши, свідчить про схильність до істерії, схильності різких перепадів настрою, слабкої волі.

Людина, що сміється відкрито і голосно, впевнений в собі і вміє отримувати задоволення від життя. Правда, іноді ці люди проявляють грубість та сарказм. Вони люблять посміятися над іншими.

Якщо людина сміється неголосно, злегка нахиляючи голову, - вона не дуже впевнена  у собі. Люди з таким сміхом намагаються підлаштуватися під обстановку і догодити оточуючим.

Людина, яка примружує повіки, урівноважена і впевнена в собі. Вона завзята  і наполеглива, завжди домагається поставленої мети.

Якщо під час сміху ваш співбесідник морщить ніс, значить, він схильний до частої зміни поглядів. Такі люди емоційні, примхливі, діють в залежності від настрою.

Людина, що прикриває рот рукою, сором'язлива і боязка.  Їй не подобається бути в центрі уваги. Люди з таким сміхом досить затиснуті і не можуть відкритися малознайомій людині.

Сміх, що супроводжується дотиком особи, характеризує свого власника як мрійника і фантазера. Така людина емоційна, іноді навіть з надлишком. Вона насилу орієнтується в реальному світі.

Якщо людина часто стримує сміх, вона надійна і впевнена в собі. Такі люди врівноважені, не розмінюються на дрібниці, твердо йдуть до поставленої мети.

Ваш співрозмовник не посміхається, або посміхається, перекосивши рот направо. Будьте уважні! Перед вами груба, товстошкіра і ненадійна людина, схильна до обману і жорстокості.

Як визначити характер по ході


Всі люди різні, і в кожному є якась "родзинка".  За зовнішніми ознаками можна дізнатися як характер людини, так і його переваги. Також важливим фактором визначення характеру людини є її хода. Отже, розглянемо, які ж буває ходи і характери у людей.

Люди з танцюючою ходою вважаються забудькуватими, несерйозними, часто міняють своїх статевих партнерів. На таких досить важко покластися.

Ззануреними у свої думки, некомунікабельними вважаються люди, що володіють невпевненим кроком. Такі не хочуть привертати до себе зайвої уваги і не впевнені в собі.
Повільний, "журавлиний" крок відноситься до людей байдужих, або, навпаки, незадоволених  всім на світі. Такі люди важкі в спілкуванні.
Навпаки, стрімким кроком володіють люди з гарячою натурою. Вони щасливі, люблять багато працювати і відпочивати. Є один негативний чинник - такі люди більше дбають про себе, ніж про інших.

Безцеремонні, нестримані люди ходять дзвінкою ходою, чітко стукаючи каблуками. Така хода аж ніяк не є показником впевненості, вона говорить про те, що людина, швидше за все, навпаки, не впевнений у собі.
Такі люди часто змінюють статевих партнерів.

Статечний крок говорить про людину урівноваженому, спокійному, не здатну на необдумані вчинки. Такі люди вірні і надійні.

Енергійні, цілеспрямовані натури сильно розмахують руками при ходьбі. Вони приємні в спілкуванні і відносинах, щирі.
Такі люди часто змінюють статевих партнерів.

Статечний крок говорить про людину урівноваженому, спокійному, не здатну на необдумані вчинки. Такі люди вірні і надійні.

Нерухомо висять руки при ходьбі і важка хода кажуть, навпаки, про людину безвладну, нудну. Такі люди нудні як у житті, так і в ліжку.

Бідні люди, які звикли і звиклися з бідністю, мають тремтячим кроком. Вони погані коханці, одноманітне життя - їх кредо.

Дрібний крок видає людей педантичних і прискіпливих. Вони нетовариські, тому то спілкування з ними не приносить величезного задоволення.

Веселі за характером, але водночас дуже настирливі люди, які при ходьбі ставлять п'яти всередину. Такі люди дуже уважні до всього навколишнього.
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline bonitkaАвтор темы

 • Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1652
 • Поблагодарили: 848 раз
 • Репутація: +1043/-0
 • Don't worry, be happy...
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #5 : 09 Січень 2013, 19:05:57 »
Почерк і характер. Графологічна експертиза

Почерк і характер - річ нероздільна? Принаймні саме так стверджують дослідники почерку з Британії.

На протязі дев'яти місяців вони протестували на цей предмет вісім тисяч чоловік всіх груп і верств населення, перевірили ще раз відповіді на детекторі брехні і, нарешті, систематизували отримані результати за допомогою складної комп'ютерної програми.

Щоб перевірити результати їх досліджень на собі, візьміть лист білого паперу, у жодному випадку не розлініяного, твердий олівець і лінійку. Сядьте зручніше і напишіть три - чотири рядочки будь-якого тексту. Написали? Тепер давайте подивимося, що можуть сказати про ваш характер британські графологи. Проставте собі бали за кожен пункт характеристики почерку.

ПУНКТ ПЕРШИЙ. Розміри букв.
Не більше 2 - 3 міліметрів. 3 бали
4 - 5 міліметрів. 7 балів
6 - 7 міліметрів. 17 балів
Більше 7 міліметрів. 20 балів

ПУНКТ ДРУГИЙ. Нахил букв.
Сильно вліво. 2 бали
Дуже легко вліво. 5 балів
Без нахилу. 10 балів
Дуже легкий управо. 6 балів
Сильно вправо. 14 балів

ПУНКТ ТРЕТІЙ. Контури букв.
Округлі. 9 балів
Важко визначити. 10 балів
Незграбні. 19 балів

ПУНКТ ЧЕТВЕРТИЙ. Розташування рядка щодо верхнього краю паперу.
Розташована паралельно верхньому краю. 12 балів
Рядок зміщується вгору. 16 балів
Рядок зміщується вниз. 1 бал

ПУНКТ П'ЯТИЙ. Сила натиску на олівець.
Легка. 8 балів
Середня. 15 балів
Сильна. 21 бал

ПУНКТ ШОСТИЙ. Характер написання букв.
Злите написання букв. 11 балів
Роздільне написання букв. 18 балів

ПУНКТ СЬОМИЙ. Загальна оцінка написання букв.
Всі слова легко читаються, почерк акуратний. 13 балів
Почерк акуратний, але деякі слова читаються насилу. 9 балів
Почерк нерозбірливий. 4 бали

Підсумовуйте всі набрані бали. Для більшої точності проведіть тестування кілька разів протягом доби. Потім складіть всі бали і поділіть на кількість тестувань.

ВІД 38 ДО 51 БАЛІВ
Люди, що володіють подібним почерком, звичайно відірвані від життя, часто не здатні справлятися з важкими ситуаціями, занурюються в себе, в свої інтереси. Хворобливо сприймають невдачі. Нерідко попадають під чужий вплив. У таких людей спостерігається підвищена схильність до прийняття спиртних напоїв, до наркозалежності. До цієї ж групи відносяться фанати комп'ютерних ігор і футбольні уболівальники.

ВІД 52 ДО 63 БАЛІВ
Люди з цієї групи, як правило, не володіють вираженою силою волі, вони боязкі, часто розгублені в критичних ситуаціях. З багатьох питань проявляють пасивність. Вони ще не встигли усвідомити себе як особистість. Занурюються в свої мрії, які рідко утілюються в життя. У цю групу потрапили і бродяги, наркомани першого року, а також 32 відсотки сексменшинств.

ВІД 64 ДО 75 БАЛІВ
Подібні люди скромні, володіють м'яким характером, поважають думку оточуючих. Унаслідок їх природної довірливості їх легко обдурити досвідченій людині. Такі люди легко піддаються внушанням. Занижена самооцінка призводить до того, що вони часто підстроюються під інших людей, забуваючи про власне Я. У критичних ситуаціях намагаються боротися, але часто пасуют перед хамством. До цієї групи також відносяться квітникарі, голуб'ятники, вуличні торговці дрібним товаром.

ВІД 76 ДО 87 БАЛІВ
Люди, що володіють подібним почерком, щиросерді, відкриті, прямолінійні. Завжди відстоюють свою точку зору, але з терпимістю відносяться і до чужої. Рахують зраду гіршою межею людини і ніколи її не пробачають. Зате заради друзів підуть у вогонь і у воду. Здатні на вчинок заради вищої мети. Такі почерки були виявлені у працівників правоохоронних органів, страхових компаній, і, як не дивно, у кіноакторів.

ВІД 88 ДО 98 БАЛІВ
Найбільш поширена категорія. Люди цієї групи порядні, не здатні на обман, володіють урівноваженим характером, витримкою. У критичних ситуаціях відважні, налаштовані на перемогу. У них в голові завжди багато планів, не багатьом з яких, правда, призначено здійсниться. Кмітливі, до всього відносяться з гумором. Це люди, що виросли в міцних сім'ях із здоровою сімейною атмосферою.

ВІД 99 ДО 109 БАЛІВ
Люди цієї групи - незалежні в думках і вчинках. У них на все є власна думка. Вони володіють чіпким розумом і хорошою пам'яттю. У деяких ситуаціях здатні поводитися безглуздо. Люблять все прекрасне, нерідко самі присвячують себе творчості. Такий почерк буває у журналістів, музикантів, керівних працівників, менеджерів.

ВІД 110 ДО 121 БАЛІВ
Подібні люди владні, вимагають підпорядкування власним бажанням і капризам. Будь-яку критику в свою адресу сприймають як посягання на права власності і не пробачають. З дисципліною тут теж проблеми, вони часто дають людям зрозуміти, що вже роблять вам послугу просто спілкуючись з вами. У цю групу також потрапили викидайли нічних барів і швейцари периферійних готелів.
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline bonitkaАвтор темы

 • Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1652
 • Поблагодарили: 848 раз
 • Репутація: +1043/-0
 • Don't worry, be happy...
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #6 : 09 Січень 2013, 19:18:33 »
Тест на визначення типу характеру. Тест Леонгарда-Шмишека.

Пройти тест можна тут: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Тест К. Леонгарда - Н. Шмишека призначений для виявлення типів акцентуації характеру. Акцентуацією називається надмірність прояву деяких рис вдачі або їх поєднань. Акцентуація не є патологією, це крайня міра норми, за якою починається психопатія - безповоротна патологія характеру, що веде до порушення адаптації і взаємодії людини з довкіллям.

Саме по собі наявність акцентуації характеру не є недоліком. За деякими даними, у половини населення розвинених країн можна виявити той або інший тип акцентуації. У сприятливих умовах "прихована акцентуація" не проявляється, їх негативні риси виявляються компенсованими і людина може працювати цілком успішно. Крім того, в кожному типі акцентуації є позитивні якості, на які людина може спиратися при виконанні певної діяльності.

Тест К. Леонгарда - Н. Шмишека є опитувачем, що містить 88 тверджень, які групуються в 10 шкал, кожна з яких відповідає одному напряму акцентуації :

1 - висока життєва активність
2 - збудливість
3 - глибина емоційних реакцій
4 - педантизм
5 - підвищена тривожність
6 - перепади настрою
7 - демонстративність
8 - неурівноваженість
9 - стомлюваність
10 - сила і вираженість емоцій

Інтерпретація результатів тесту :
Відповідно до нього підраховується кількість плюсів з одних питань і мінусів - по інших, потім сума множиться на певне число. За результатами визначається переважаючий тип акцентуації характеру. Всього типів може бути десять.

Дм - демонстративний тип. Характеризує цілеспрямовану особу, яка відчуває потребу в постійній увазі з боку оточення. Ці люди відрізняються егоцентризмом, марнославством, честолюбством, хитромудрістю, відсутністю скромності. Схильні до фантазування. Вони можуть бути дуже послужливі, якщо цього вимагають їх інтереси. Позитивна сторона - сміливість мислення. Людина з таким типом акцентуації може бути успішна в професіях, що вимагають постійної взаємодії з публікою(актор, телеведучий, лектор і так далі).

П - педантичний тип. Відрізняється грунтовністю, зібраністю, пунктуальністю, високим самоконтролем, здатністю чітко виконувати обов'язки. Але при цьому інертність психічних процесів, властива представникам цього типу, призводить до повільності, загальмованості, перестраховки, уникнення творчих рішень, малої продуктивності розумових процесів. Люди такого типу добре справляються з монотонною роботою, що вимагає високої точності, - наприклад, у бухгалтерії.

З - "застрягаючий" тип. Характеризує особу з надмірною затримкою і стійкістю негативних емоцій. Такі люди відрізняються надмірною образливістю, конфліктністю, злопам'ятністю і підозрілістю. Честолюбні, надмірно самовпевнені, схильні до створення "надцінних" ідей.

У - збудливий тип. Описує людей, що відрізняються підвищеною збудливістю, дратівливістю, агресивністю. Ці особи, як правило, імпульсивні, не здатні контролювати свої емоції і поведінку в стані гніву. Можуть ігнорувати моральні норми, але нерідко знаходять себе в творчих професіях.

Г - гіпертимний тип. До нього відносяться особи, що мають підвищену психічну активність, оптимізм, життєрадісні, діяльні, ініціативні і заповзятливі. Прагнуть до лідерства у будь яких обставинах, але вважають за краще бути неформальними лідерами. Частенько такі люди не здатні доводити почату справу до кінця, бути обов'язковими і відповідальними. Вони відрізняються прожектерством, легковажністю, нестійкістю інтересів, невмінням відповідати загальноприйнятим нормам поведінки. Часто переоцінюють свої можливості.

Швидко і легко звикають до нового, не переносять самотності і монотонності. Одноманітний і вимагаючий ретельності і акуратності праця не для них. Не можуть знаходитися в стані бездіяльності. Представники гипертимного типу мають схильність до випадкового вибору професії, вони часто міняють роботу, орієнтуючись на зовнішню привабливість професії. Особливо їх цікавить робота, пов'язана з підвищеним ризиком і складними умовами праці.

Ди - дистимічний тип. Характеризує людей, що мають знижений настрій, схильних до депресії, пасивних, але таких, що при цьому тонко відчувають і мають тверду життєву позицію.

Ц - циклотимічний тип. Характеризує претендентів, яким властиві різкі зміни настрою. Їх вчинки і дії з боку здаються невмотивованими, а поведінка важко передбачувана. При певних настроях у них знижується рівень працездатності, навіть дрібні неприємності "вибивають з колії", невдачі важко переживаються. Будь-яка критика в такій стадії викликає думки про власну неповноцінність. Можуть виконувати монотонну, стабільну роботу.

Т - тривожно-боязливий тип. Описує людей, що відрізняються підвищеною боязкістю, боязливістю, тривожністю. Вони нерішучі, уникають лідерства, прагнуть займати підпорядковану позицію. При цьому можуть проявляти негативні емоції в цілях надкомпенсації своєї тривожності. Нерідко добре проявляють себе на підтримувальних позиціях.

Ае - афективно-екзальтований тип. Характеризує осіб, що переважно знаходяться у збудженому і захопленому стані. Вони дуже вразливі, бурхливо реагують на події. Як правило, щиро і глибоко переживають за інших, близько до серця приймають їх проблеми.

Ем - емотивний тип. До нього відносяться особи, що мають підвищену чутливість, здатність до емпатії(співпереживанню), вразливість і добросердя. У ситуації украй несприятливих умов життя можуть впадати в депресію. За кожним типом акцентуації характеру може бути отримані від 0 до 24 балів. Ознакою акцентуації вважається показник, що перевищує 12 балів.

Мій результат по тесту: Дм - демонстративний тип.  d112
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline na dia

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 179
 • Поблагодарили: 34 раз
 • Репутація: +48/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, 12 р.
 • Ваше справжнє ім’я: Надя
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #7 : 17 Грудень 2013, 06:58:46 »
щось таке в мене вийшло , нічого.....в кінці не клеїться....
 

Offline Natalia T

 • Новенька Мамка
 • **
 • Повідомлень: 29
 • Поблагодарили: 4 раз
 • Репутація: +2/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка
 • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #8 : 13 Липень 2015, 10:49:05 »
Дуже цікава інформація. Хоча характер з віком змінюється, як і почерк, хода ...
 

Offline Ніка15

 • Зацікавлена Мамка
 • ***
 • Повідомлень: 69
 • Репутація: +1/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #9 : 02 Грудень 2015, 16:55:10 »
цікава стаття
 

Offline Світлана84

 • Зацікавлена Мамка
 • ***
 • Повідомлень: 97
 • Поблагодарили: 24 раз
 • Репутація: +3/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Володя
 • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #10 : 13 Січень 2016, 16:32:32 »
я багато дізналася нового, дякую, що написали цю статю
 

Offline Бухгалтерка

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 132
 • Поблагодарили: 165 раз
 • Репутація: +38/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #11 : 14 Березень 2016, 17:51:06 »
Інформація дуже цікава і її дуже багато d120 Обов'язково перевірю на практиці  :bo
 

Offline Lyubа

 • Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1319
 • Поблагодарили: 930 раз
 • Репутація: +168/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Люба
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #12 : 14 Березень 2016, 18:57:25 »
Ціково,ще читаю....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline sjana

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 124
 • Поблагодарили: 372 раз
 • Репутація: +64/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #13 : 14 Березень 2016, 20:09:04 »
Про цукеркові обгортки ще не чула  :bo
 

Offline div4unk@

 • байдужі "все знають", а активні - вчаться !
 • Віддана Мамка
 • ********
 • Повідомлень: 6265
 • Поблагодарили: 1821 раз
 • Репутація: +207/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Вчимось "читати" характер...
« Reply #14 : 01 Лютий 2017, 13:27:59 »
Я зжитися з характером
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 
Сказали спасибо: Леньця