23 Жовтня 2014, 13:04:50 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Для того щоб побачити посилання:
ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ або УВІЙДІТЬ
Дитячий фотоконкурс жовтня
"Я маленький кулінар!"
Набір фото!

Початок Допомога   Пошук   Увійти Реєстрація  
Форум перебуває на Технічному Обслуговуванні. На щастя форум МАМКА.інфо припиняє свою роботу! Усім справжнім мамусям дякую, що були з нами! Хто вважає себе ображеним і нещасним вигнанцем без провини забаненим, такі собі білі овечки в пушку, які навіть поняття не мали що сталось: Тіште своє самолюбсвто и купайтесь в своєму лицемірному болоті самі, воно ж вас туди і засмокче. Дуже шкода, що для мами, жінки, дружини ВИ дозволяли собі опуститись до низьких висловлювань, пліткам, стьобу, ненормативній лексиці, рахуванню чужих грошей (бо мозгів своїх не стає заробити самій) брудній манері висловлювання, заздрості - які НЕ притаманні МАМАМ, тому, дороги у нас з вами різні,це був форум для МАМ, а не для базарних БАБ! Жодну з Вас не було "обхаяно", жодну! А ви тільки це і робили! Гидко і противно, а ви вважаєте це смішно і кльово! Тепер можете продовжувати принижувати одна одну, задовільняючи свій егоцентризм. Насолоджуйтесь цими недовгими моментами. Я в ці ігри більше не граю. Створіть собі хоч 1000 форумів, але знайте, жодний з них не досягне такого успіху, що мала МАМКА. Ваші амбіції Вас же і погублять! Вибачте за не дуже гарний текст, але ж ні, я не буду вибачатись, бо звикли щоб до всіх усі-пусі і через перепрошую. Надоїло! П.С. Іншим адекватним і порядним мамкам я просто хочу побажати щастя для Ваших діток і не реєструйтесь на форумах, рано чи пізно ви самі зрозумієте що це дурна трата часу, де сидять БАБи і тільки чешуть язиками від того, що нема чим зайнятись і в яких мозок деморалізує. P.P.S. Прохання організаторів СП написати свої рахунки для повеернення коштів reklama@mamka.info
Вхід для Адміністратора
Ім'я користувача: Пароль:  
Тривалість сесії (у хвилинах):   Запам'ятати: