Автор Тема: Робота Укрпошти та інших транспортних компаній  (Прочитано 20950 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline АроматнаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +435/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Пропоную  в цій темі ділитися інформацією про роботу транспортних компаній, а також Укрпошти. Адже корисна інформація часто може стати в пригоді іншим.

Недавно відправляла посилку Укрпоштою до Львова. Вдома зважила, на сайті Укрпошти порахувала вартість (коробку мала свою, адресу на ній написала сама, бланк на пошті теж сама заповнила - це все додаткові послуги, за які береться плата і при калькуляції це видно). Так от, при розрахунку, бачу, що в чеку написано: за послуги - 3 грн. Питаю, за які послуги в мене взяли гроші, адже все сама зробила. Мені відповіли, що то варстість фірменного скотчу, яким обмотують посилки. Я протестую, бо на сайті така послуга у вартості не згадується і мене відправляють до начальника. Начальника нема на місці, а його заступник, уточнивши в оператора, підтверджує, що гроші взяли за скотч. Я прийшла додому і описала ситуацію на сайті. Через кілька днів заступник начальника поштового відділення зателефонувала і вибачилася за непорозуміння, виявилося в них в грудні (ага, точно) змінилися тарифи і я можу прийти забрати гроші, просила дуже забрвти відгук на сайті. Сьогодні проходила мимо відділення (№18, в центрі) і зайшла. Начальник відразу повернула гроші і вибачилася за роботу оператора. Ось так)
Тому, якщо ви запаковуєте самі посилку і пишете адресу, то за послуги з вас брати гроші не мають права!!!!
Дехто прочитає і скаже: о за 3 грн кіпіш підняла. А уявіть скільки посилок було відправлено в період новорічно-різдвяних свят! І скільки собі грошей заробила пошта!
Так роблять у багатьох відділеннях, я вже не раз з ними сварилася, але цього разу вирішила довести до кінця. Адже при відправці посилки, якщо в мене не вистачатиме 3 грн, в мене не приймуть відправлення, чи не так?
Буду рада, якщо комусь це допоможе)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
мене наприклад Укрпошта дратує. Одного разу замовила через інтернет білизну в Ажурі, от вони вислали...через днів 5 прихожу я на своє відділеня, а посилки немає d111 і де вона вони теж не знають. Я знайшла номер посилки прийшла до них а вони мені знов кажуть, що не знають де вона. В результаті я сама на їхньому сайті Укрпошти глянула , що та посилка вже більше тижня лежить на центральному відділені. І ще в них коли я приходила не працював компютер+ вони казали, що щось там вломилось і зникла більша частина інформації d109

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
в принципі проблем з Укрпоштою ще не було, а користуюсь послугами ТК дуууже часто, моя робота напряму з цим пов'язана, тільки одне мене в УП не задовільняє, посилки йдуть страшенно довго, якщо Новою поштою максимум 1-2 дні в будь-яку точку України, то Урпоштою посилка до Києва може і тиждень їхати, і більше...
частіше працюю з Новою поштою (десь 90% відправлень), часом з Інтайм. на нову пошту нарікань не маю, гарно працюють, швидко доставляють товар, щоб приїхав в неналежному вигляді, то такого ще не було, тут питань немає, але одного разу посилочку загубили, трохи було не приємно, бо клієнтка замовила 2 клатчика - 1 собі, 2-гий на подарунок,  і не мала з чим іти на день народження, бо подарунок недоїхав, от я мусіла позачергово виконувати її замовлення через роботу НП, а часу в мене тоді ну взагалі не було на додаткові замовлення. гроші, звичайно, повернули через 2 тижні, тут теж без питань, але трохи некрасиво вийшло
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
мама , правильно. а я в пасічній ходила 800 раз до начальника  відділення і мені пояснюють, що в них тарифи такі. по всьому місту відправляю нема таких тарифів. завтра буду коло фонтану слати зайду обов"язково на відділення18  і скажу най мені вернуть за 637 посилок. чекии в мене всі підклеїні .... ото розбагатію  d41 d41 d41

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Цитувати
най мені вернуть за 637 посилок
d140 d140 d140  d140 d140 d140
я під столом  z5
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Олька а де в нас знаходиться інтайм? d143

а ще мене цікавить яка заказ тк найдешевша? НП задоволена, але в них тепер трохи ціни піднялись і зовсім не вигідна їхня доставка

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
найдешевше вроді автолюкс , ну і укрпочта . якщо слати з нормального відділення. в ценрі коло фонтану нема проблем ніколи , крім черг)))

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Інтайм на Ребета (бічна Коновальця), навпроти автосалону Хонда
а найдешевша, Укрпошта, але вона і найдовше везе товар, кому не спішно, то УП

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • мама
    • Награды
Найдешевше Укрпошта (якщо невелике щось), аз ТК - Делівері.
Ксюшик, то  я з 18 посилку відправляла. Написала, бо знаю. що багато наших мамок користуються послугами Укрпошти. Ти вже не докажеш певно їм, чи були додаткові послуги в тебе, коли ти відправляла ті всі посилки, але надалі май на увазі - кажи відразу , що додаткові платити не будеш, хай навіть не включають в чек d27

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • мама
    • Награды
На Петлюри навпроти Гармонії знаходиться Делівері, САТ, Гюнсел

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
мама, о блін, розбила надію... я думаю то почав діяти мій гороскоп на рік змії...  d30 , а тут  гроші вислизнули ...

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
а найдешевша, Укрпошта, але вона і найдовше везе товар, кому не спішно, то УП
ага, та де вона дешева, я відправляла дит комбенезон ну він десь може 1кг важить бо зимовий, моя коробка то заплатила 22грн z5

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
а за що так дорого?
я відправляю сумочки, ну вони по пів кіло заважують +-, ще беру їхній конверт (7-8 грн), щоб гарно доїхали, то до 15 грн десь виходить
а якось відправляла дитячі речі, там комбезики флісові, кофточки, бодіки, не знаю скільки то все заважило, то в своїй обгортці, в них нічого не купувала, 6 грн заплатила  d104

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
я не знаю чого d104 я вдома його важила то десь був 1кг +- пару грам
сказал 22грн я заплатила тай пішла. я до того ніколи укрпоштою не користувалась тому і не звернула уваги d104

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата а мені упаковка обходиться 0,80 чи 1,20 максимум  , навіть на 6кг ваги z1, секрет відкрию в приват .

2. ще має значення цінна посилка чи ні. за це теж окрема плата., тому якщо все зібрати докупи то так і буде ... але якщо схитрувати , то все буде по іншому ;)

Offline koval4u4kas

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Я твой недостаток, ты - моя Вселенная...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Дівчатка, я працюю на Новій Пошті у Львовів  d100 якщо маєте якісь питання, звнртайтесь  ;)
Котёнок вырастет котом, мышонок превратится в мышь и лишь для матери родной ребёнок - навсегда малыш...

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
2. ще має значення цінна посилка чи ні. за це теж окрема плата., тому якщо все зібрати докупи то так і буде ... але якщо схитрувати , то все буде по іншому
а то напевно так і є, бо я тоді була оцінила в 400грн бо він так і коштував. ну але якщо не оголосити вартість а потім щоз з тією посилкою станеться що тоді d143