Автор Тема: Робота Укрпошти та інших транспортних компаній  (Прочитано 22811 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
в мене також завжди проблеми з укрпоштю мама ззакордону висилає посилки то завжди за 7днів призодить а тепер вислала то вже півтора місяця нема номер пише шо незареєстроваий мама пішла за кордоном на пошту ті позвонили на украіну і посилкаа зразу знайшлась  а так якщоб нешукати то вони б собі привласнили + до того там дуже наглі прцівники з ними неможливо говорити d105

Offline таня

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
А мене Укр пошта дратує саме більше працівники  старі і зарозумілі.Відправляла 2 рази одну посилку бо коробка була не в ідеальному стані.Більше відправляти з неї не хочу.

Offline Галюсик@

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Завжди користуюся послугами Нової пошти. Претензій ще не було.... Але після прочитаного стає страшно..(((

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Так от, при розрахунку, бачу, що в чеку написано: за послуги - 3 грн.
я цього не знала! з мене +
я завжди все самаа роблю, а за послуги платила d107 думала, то за то,що вони там в комп дані вводять, ну і обмотують пакунок
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
ось через ненависть до Укр.Пошти всі переходять на Нову пошту. А ці вже теж нагліють, раніше сумку відправляла за 6грн. А тепер пакунок(як конверт звичайний і легенький) 16грн!!! найменше зараз 15грн. То вже знову вигідніша та Укр.Пошта! :(

Offline іваночка82

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: СТАС та ЖЕНЬКА
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Дівчата дякую за цікаву інформацію.Зі мною ще ніяких казусів не траплялось,завтра маю забрати посилки на НП аж переживати почала.Раніше користувалася Укр. поштою довго чекала посилки від чого це залежить що і відстань од :xmmнакова іноді посилка іде тиждень,а іноді 2-3 ніхто нічого пояснити толком не міг,тепер перейшла на НП швидко,але дорожче.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Ну з новою поштою не все так печально, якщо посилка загубилась але нормально застрахована, то гроші повертають, а от укрпошта це жах якийсь, дуже довго обслуговують одного клієнта, і посилки їдуть тижнями, в базі дивишся що вже є на відділенні, приходиш, кажуть що нема, після довгих нависань переривають і таки знаходять, і якщо б це був 1 раз, таке постійно

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
Я тепер користуюсь Делівері (9грн-посилка)
Наразі все добре

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
ого, ви такі речі пишете страшні, в мене ще жодного разу не було проколів ні з котрою поштою. А від Укрпошти посилки навпаки чомусь тепер за 3 дні доходять, хоч раніше стандартно тиждень йшли.
Не так давно мала оказію з Новою Поштою, ну, там проїхав і відправник і працівники, але мені все гарно компенсували без проблем  z4

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
А мене Укр пошта дратує саме більше працівники  старі і зарозумілі.Відправляла 2 рази одну посилку бо коробка була не в ідеальному стані.Більше відправляти з неї не хочу.
:oox У мене таж ситуація....як починають ...а я тут за дурно сижу....тря ля ля... d105 короч хоче гроші або могоричі d112 то пішла в центральне віділення пожалілась....то тепер ні пари з уст  d27
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Neverseenglee

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
  • Моє щастя у мене в руках.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маргарита
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
для мене зараз найзручніше - це Нова Пошта, хоч і найдорожча, проте швидко і в різні куточки України, ще жодного разу не підводила (дуже сподіваюсь, що таких казусів, як у вас, не буде), і відділень у нас декілька, що не треба тому, хто живе в Пасічній аж на Ребета їхати по посилочку. А на Укрпошту вже давно не ходжу, там не працівники - а злі тьотьохи, яким остогидла вже давно їхня робота і вони усю свою злість виплескують на клієнтів, вже хіба якийсь самий крайній випадок - і то відправляю чоловіка, він у мене терплячіший :)

Offline snv512

• Своя Мамка
  • Репутація: +128/-2
  • Щаслива жінка, дружина, мама!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна Злата Ярема
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Та ладно, не треба вже аж так наговорювати на Укрпошту. Згідна, з працівниками там туго, але відділень в рази більше, ніж будь якої іншої компаніїї, і в рази дешевше відправити посилку.
Страх видит преграды, вера-возможности...

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Доречі, поясніть мені будь-ласка як укрпоштою получається дешевше? Може в мене відділення таке? мені допустим якщо відправляють з Києва, то я переводжу тій людині, якщо щось невеличке 10 грн., і приїзджає посилочка обмотана скотчем, любий кульочок... а якщо я відправляю, то мені кажуть що вони не можуть прийняти таку посилку, має бути в їхній упаковці, тому те ж саме відправити коштує вже не 10 а 15 грн. ну і до Києва новою поштою їде 1 день. укрпоштою, ще в мене менше ніж 3 дні не їхало, ну і звичайно капець незручно що оплатити доставку на укрпошті може тільки відправник, а одержувач на крайняк може повернути гроші як за цінну посилку, і потім ідеш за тими вже не 15 грн., а 18 чи скільки, бо ще доплата за зворотню доставку коштів...

Offline snv512

• Своя Мамка
  • Репутація: +128/-2
  • Щаслива жінка, дружина, мама!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна Злата Ярема
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
На нП зараз мінімальна вартість доставки 16 грн приблизно, тоді як з Укрпошти я відправляю на таку ж відстань і приблизно таку ж вагу 5-6 грн)) На рахунок тари-є певні вимоги, Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  ну але я все ж думаю що працівники так збільшують оборот))  Я відправляю посилку безцінним відправленням, а гроші за пересилку скидають на тел або на картку)  На рахунок часу доставки-можливо справа якраз у великій кількості відділень фактично в кожному місті() у франику їх 16, з яких всі відправлення звозяться в один центр обробки, і звідти вже по пунктах призначення. Напевно якийсь час займає обробка, ну і все ж таки я згідна, що на укрпошті вже досить старі методи роботи)
Страх видит преграды, вера-возможности...

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую, за інфу, виходить накручують в мене на відділенні  :(

Мені сподобався список, що як має упаковуватись, особливо:
Цитувати
бджоли за наявності ветеринарного свідоцтва, виданого Головним департаментом ветеринарної медицини, - у спеціально виготовлені посилкові ящики, конструкція яких запобігає їх пошкодженню або втраті;
це напевно за час правління Ющенка додали такий пункт  d140

Offline Neverseenglee

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
  • Моє щастя у мене в руках.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маргарита
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
погоджуюсь з Zhychok, що "капець незручно", що не можна оплатити доставку отримувачеві, тому треба прорахувати вартість наперед (а як знати точно ?) і просити кидати гроші на картку, бо ходити інший раз на УкрП, щоб забрати тих 15грн зовсім не в радість, стільки вже мають прикладів з інших поштових компаній, а не можуть і собі таке запровадити  d112 саме через їхні застарілі методи роботи і тітоньок, які 10хв набирають на клавіатурі одно слово і не хочеться з ними працювати.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
я інколи пересилаю УкрПоштою невеликі речі, то знаю, що пересилка коштує до 10 грн. Можна здешевлювати і пересилати у влдасному папері, але щось я собі не уявляю того.. а в кульках вони не дозволяють чомусь. Можна ж товар обгорнути в папір і запхати то діло в кульок, там адресу причепити без проблем.  А мені касирка "та загорніть в газету"  d107 Коротше, я прошу з людини 10 грн , купую пакет і не парюся з газетами... Виховані гарні працівниці на центральному відділенні і по Дністровській. А на Симоненка, блін, такі "звізди" сидять, ну їх в баню. Але молоденька там хороша.

А ще мені дуже подобається, що Новою Поштою можна самому ТТН створювати. Роздрукувала між справами - занесла у відділення - на відправку хвилина часу  :flv