Автор Тема: Робота Укрпошти та інших транспортних компаній  (Прочитано 22457 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
що Новою Поштою можна самому ТТН створювати
а що то? d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
а що то?
Свєта номер декларації...якщо я не помиляюсь  d27
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline snv512

• Своя Мамка
  • Репутація: +128/-2
  • Щаслива жінка, дружина, мама!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна Злата Ярема
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ну і ще, врахуйте, що Укрпошта це не просто транспортна крмпанія, вони надають ще купу інших послуг.
Страх видит преграды, вера-возможности...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
найбільше я платила 20 грн за доставку в Новій пошті, і це коли є можливість відшкодування вартості. А так все 16, в  той час як на УП мінімум 10 за безцінну посилку. Але за швидкість доставки та зручність/швидкість отримання я згідна таке платити.
Що відділень УкрПошти є більше - мені пофіг, бо в мене відділення НП одне біля роботи, а інше біля дому, тому мені набагато зручніше ходити до них. Плюс - в Новій пошті посилку можеш скерувати саме туди, де тобі зручно отримати, а не по місцю прописки. І про післяоплату вже писали. Хоча, от ой же Бон Прі присилає з післяоплатою - то їм можна? А може і "звичайним людям" можна?

ТТН - товаро-транспортна накладна. НП ввела програму дояльності, там бали якісь нараховують. Накладну створила собі у вільний час, потім віддала працівникам разом з пакунком, поставила підпис і гуляєш  :flv

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
ТН - товаро-транспортна накладна. НП ввела програму дояльності, там бали якісь нараховують. Накладну створила собі у вільний час, потім віддала працівникам разом з пакунком, поставила підпис і гуляєш 
ага, прикольно! не сидиш і не чекаєш, доки будуть флегматично набирати дані на компі d30 це великий плюс

Цитувати
І про післяоплату вже писали. Хоча, от ой же Бон Прі присилає з післяоплатою - то їм можна? А може і "звичайним людям" можна?
а в чому питання? :xmm

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Дівчата поясніть мені темній, чи можна на укрпошті отримувати посилки, якщо ти не прописана там, де знаходиться те відділення?

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
прописка взагалі не має жодного значення
куди хочете, туди і пишете, щоб Вам відправили
берете паспорт і приходите забирати
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
тільки зазначено має бути до запитання , бо вони відправлять або на центральне відділення , або на вказаний адрес на посилці . так може і загубитись

Offline Ната1980

• Своя Мамка
  • Репутація: +92/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: вже більший від мами)))
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Та ладно, не треба вже аж так наговорювати на Укрпошту. Згідна, з працівниками там туго, але відділень в рази більше, ніж будь якої іншої компаніїї, і в рази дешевше відправити посилку.
Не скажіть. Відділень Нової пошти теж доволі багато, та й надійніше воно якось.

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +144/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
я відсилати посилки не відсилала, а ось отримувати, отримувала багато разів через укрпочту. останній раз отримувала посилку з ів роше у відділенні на пасічній (восьме) так хочу сказати що у мене витягнули туш з посилки  d105

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
Аж тепер на трапила на цю темку!
Постійно замовляла Новою поштою - без проблем,все вчасно, але зараза деруть дорого!

Попробувала Деливери то там набагато дешевше,але сервіс та обслуговування у них хромає  d27

Посилка,що з Одеси приходить Новою поштою за день, у Деливери 5днів  d107

Чекала на посилки 5 днів, а як прийшла получати  d16 і подивилась як ті хлопці,що шукають посилки перекидають їх та топчуться по них  :oox

А за укр почту взагалі мовчу  :/ Таке враження що я прийшла не на пошту посилку відправляти,а до неї додому в третій ночі за чимось  d105 (відправляла на вул.Бельведерська).Якщо сказати,що обслуговування хромає - то це нічого не сказати  d105
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Цитувати
А за укр почту взагалі мовчу   Таке враження що я прийшла не на пошту посилку відправляти,а до неї додому в третій ночі за чимось   (відправляла на вул.Бельведерсь
  на укр пошті ужас вони там такі неприємні шо аж іти нехочиться туди і ви правду пишете ніби до них додому йдем d111

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
Цитувати
на укр пошті ужас вони там такі неприємні
мені, знач, пощастило, бо у відділенні біля мене працюють 2 молоденькі дівчини, вони завжди гарно розмовляють, усміхаються, і підкажуть і розкажуть, одним словом хороші дівчата
правда, посилки дійсно дуууже довго їдуть, але це вже зовсім інша історія
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Я в основному користуюся Автолюксом, рідше - Новою поштою. Нарікань нема.
Колись мала справу і з Укрпоштою, але то так довго йде, тому вирішила  на користь приватників.

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +923/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
я один раз користувалась Укрпоштою
то заплатила 24грн за невеличку коробочку
на Новій пошті за то саме потім 18грн і доставили на другий день
незнаю як вони рахували но вони дурять, щей щось забрати можуть з посилки(це я по своєму досвіді говорю)

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline @@@Vika@@@

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
Вчора перший раз пересилала Укрпоштою.В 11 ранку людей взагалі не було,без проблем(раптом заповнила якийсь один бланк,підписала конверт,потім,ще один бланк...), з їхнім пакувальним конвертом за 3.50 грн., пересилка в Харків мені обійшлась в 9.70грн.(правда я цінність посилки вказала нульову).Ось так.Як на мене,те,що дешево,це єдиний плюс Укрпошти.

Offline бараболька

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: квіточка
  • Ваше справжнє ім’я: оля
На рахунок Укрпошти, теж пожаліюсь, хоч і дешево, але не знаю в якому відділенні є нормальне ставлення до людей, таке враження, що від них з дому забераєш щось. А на рахунок інших перевізників, то Делівері порівняно дешево, там мінімальна сума доставки 8 грн, ( я з Харкова за 2 кг одягу заплатила 9 грн), правда є один нюанс, якщо висилають до середи включно то приходить, наприклад з Харкова,Одеси за два дні, а якщо в четвер відправляють, то аж  в понеділок ( через 5 днів),в них на сайті є скільки часу перебуватиме вантаж в дорозі з дня відправки. Пробувала і Автолюксом, сервіс не набагато кращий ніж на Делівері, а от ціни вже більші, і мені здається, що останній раз коли я в них заберала, то вони підняли тарифи, хоча коли я запитала про це, то сказали що ні, а вартість була в два рази дорожча ніж попередній раз. Про Нову Пошту нічого поганого не можу сказати, але от ціни, трохи кусючі. Правда був один випадок, що постачальник відмовився переселати Новою Поштою, мотивував, це тим, що халатне перевезення і може вантаж розбитись, відповідно запропонував альтернативний варіант без перевезення, можливо так йому було зручніше d104.