Автор Тема: Робота Укрпошти та інших транспортних компаній  (Прочитано 21819 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Христя@

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим та Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Дівчата я також завжди Новою поштою користуюсь. Чоловік замовляв телефон в інтернет магазині прийшов отримувати і за доставку заплатив 69 грн. Звичайна доставка вже коштує 59 грн. виявляється d107 d107 d107 d107 d107

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +923/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
З Харкова посилки НП йдуть зараз 3дні, і тарифи стали значно вищі. Минулого тижня заплатила за доставку дитячого трикотажу вага 7кг-78грн, потім брала доставку Делівері, то за таку саму заплатила 32грн-приїхала теж за 3дні
Якщо відправляю Укрпоштою, то запаковую і підписую дома сама, безцінна посилка(наприклад 2пари взуття дитячого) по вазі виходить 8-9грн(доставка у Львів), в Тлумач відправляла то 4грн
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +849/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
Якщо так піде далі, то напевно доведеться таки навчитись чекати і почати миритись з лінивими, мЕдлЕнними тьотями Укрпошти d30
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
З Одеси НП посилка вагою 30кг я заплатила 67 грн,не сказала б,що це дорого.Доставка посилки 2-3кг максимум 32 грн.Ціни вважаю адекватними.Краще заплачу більше,але мені не нахамлять тьотки на укр.пошті

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
З Одеси НП посилка вагою 30кг я заплатила 67 грн,не сказала б,що це дорого
а я за посилку 28кг (вони рахують об*ємну вагу) також з Одеси заплатила 64грн, так само не рахую що це дорого!

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
це дійсно не є дорого. але в моєму випадку 40 грн за курточку, фактична вага якої десь 1 кг написати спеціально об.ємну вагу 2,1 кг, щоб вийшло не 25 грн, а 35 грн + їхня упаковка я вважаю здирництвом і лізла вона з Харкова теж дуже довго, як для найкращого та найшвидшого перевізника :/

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
Лайла, ще залежить з якого міста іде, знаю що з деяких міст спочатку їде до Києва і аж потім до пункту призначення!

Я за ляльку з  Миколаєва заплатила 39грн, а подружка за таку саму ляльку з Одеси 25грн

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Лайла, ще залежить з якого міста іде, знаю що з деяких міст спочатку їде до Києва і аж потім до пункту призначення!

Я за ляльку з  Миколаєва заплатила 39грн, а подружка за таку саму ляльку з Одеси 25грн
ще й від операторів залежить. Я оформляю посилки на кількох відділеннях, то на одному з них рахують завжди дешевше. Було і так, що сварилася з ними, чому вони річ, яка важить 500 гр. пишуть 1,6 кг (річ запакована в пакунок на 2 кг), то вони з таким викликом кидали той пакунок на вагу і переважували. Це було трошки раніше.
Позавчора відправляла посилку, то мені сказали, що тарифних зон уже нема, і посилки до 2 кг всі коштують 25 грн., далі не памятаю розцінок
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Укрпошта тепер швидко приходить, я вже ще давніше помітила. А тепер мені куртка з Дніпропетровська йшла щось 3 ну чи може 4 дні, при тім, що за доставку я заплатила 10 грн всього. А НП тепер йде тих самих 3 дні ще й вартість неймовірна.

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
і мені подобається укрпошта, за доставку взуття платила 7,50. аж смішно. і подобається, шо можна прослідковувати де саме товар.. ну звичайно не без глюків, деколи заносять в базу 2 дня після відправки, або стоїть на одному місці досить довго, але взагальному я задоволена, бо платити за дрібнички по 25 грн НП, іноді відбиває охоту від замовлень з інтернету

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Розкажу і я про свій досвід з Укрпоштою. В мене там завжди проблеми з доставкою. Куди б я не відправляла все чомусь закінчується проблемою-  вантаж по дорозі не туди "закидають" (останній раз відправляла в Калуш штани,то вони опинились в Донецьку). Пішла я на пошту виясняти-тільки зайшла з каляскою (бо на дворі дитину не лишу, тай і наша пошта пристосована до того,щоб каляски заїжджали) так з порогу почула від техпрацівниці "компліменти" в свою сторону про помиту підлогу і мою каляску. Я зразу ж попросила книгу скарг,та начальник відділення почала просити пробачення. Тут я її за своє відправлення питаю-перевіряє-знову просить пробачення-обіцяє вирішити проблему до кінця дня. Та не судилось.... Історія з відправкою штанів до Калуша із Тисмениці затягнулась на 2 тижні. Бо вантаж ішов за маршрутом - Тисмениця-Івано-Франківськ-Донецьк-Київ-Івано-Франківськ-Калуш.
Тепер коли чоловік десь на роботі затримується,то питаюсь його чи він додому через Донецьк їхав. d112

Offline Olyamak

• Своя Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Дівчата, порадьте з досвіду, яка транспортна компанія буде дешевша і швидша по часу: інтайм чи нова пошта. По місцю розташування підходять обидві ідеально.

Offline Alla-R

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман, Анжеліка
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
На мою думку краще Нова пошта, і по місту її відділень багато

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 2 роки 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Дівчата, а хто скаже як наложка на укрпошті??? сума 200грн

Offline АроматнаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
на сайті укрпошти все розписано

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Romek

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
я користуюся укрпоштою якщо замовляю товар малою вагою тоді 10-15 грн --а новою поштою коли велика вага. Звичайно є свої мінуси в укрпошти ------- довгі черги і оператори , які боються лишній раз рухнутися -- але вартість доставки заставляє їх терпіти

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
а я тепер користуюся лиш укр поштою,посилки останнім часом швиденько приходять,кілька днів тому забирала туфлі,то з Харкова в Франківськ приїхали за 4 дні,вважаю,що то не довго,продавцю за пересилку докинула 10грн до вартості туфель. А от Нова Пошта цінами розчаровує,за доставку бюстгалтера з Дніпропетровська заплатила 35грн, це взагалі капець.