Автор Тема: Перша невідкладна допомога(дитина подавилась, задихається, впала з ліжка і т.д)  (Прочитано 34763 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Так чоловік, коли йшов в магазин, обклав ліжко по краю подушками і скатав ковдру, а малий примудрився якось ці барикади перелізти. Ми тепер вирішили відкрутити в ліжка ніжки, так воно буде десь см 20 в висоту.
Справа в тому, що я не бачила як він падав, тому не знаю чи на голову, чи плошмя на спину, але свідомість точно не втрачав, бо одразу заплакав як впав. це вже я бачила, бо кулею з ліжка злетіла d16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Цитувати
Ми тепер вирішили відкрутити в ліжка ніжки
Теж вихід!
А як обмацуєш малого, ніде не сіпається чи плаче, що болить? Якщо ні, то швидше за все, що впав більш-менш вдало ,а заплакав, бо налякався.

Ми оце хочемо вже ліжечко опускати, бо малий вже тримається за побічницю і стає на коліна. Вчора дістав з машинки (стоїть біля ліжка) мої вітаміни, щітку для волосся, все позкидував собі в ліжко і грався. Добре, що вітаміни щільно закручені були, але я теж спереживалась...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
А як обмацуєш малого, ніде не сіпається чи плаче, що болить?
Ні, не плаче зовсім. Поводить себе як звичайно, настрій гарний.
Цитувати
Ми оце хочемо вже ліжечко опускати, бо малий вже тримається за побічницю і стає на коліна.
Ми ще давніше опустили, а зараз думаю вже до упору опустити дно, бо він може в один прекрасний день стати на ніжки і випригнути з ліжечка.

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Мій малий вперше впав з дивана у 5 місяців, я якраз купила ходунки і розклала їх, а йому стало так уікаво, що він якось дуже різко відштовхнувся ніжками і бубух. Троха поплакав бо перелякався, але все обійшлося. А вдруге у 6 місяців - спав на ліжку нашому (знала, що має спати ще довго), я відійшла в іншу кімнату і чую кричить, я вбігаю а він за пів метра від ліжка на підлозі d104 d104 d104, я дуже перелякалася,. Кажуть, якщо дитина зразу заплакала і нормально рухає ніжками і ручками - то все добре)

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
я вбігаю а він за пів метра від ліжка на підлозі   , я дуже перелякалася,
А до лікаря зверталися?

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Алла, не хвилюйся, якщо дитинка активна, все добре. Ми впали в 3 місяці, ліжко у нас теж високе. Я не встигла підбігти, у мене потім довго руки тряслись, бо впали ми на спинку і трошки голівкою вдарились, не встигла я підбігти. Але все добре було, я до вечора дивилась як себе поводить дитина, Аврора гралась, сміялась, переляк дуже швидко пройшов. А те що мами відключаються таке буває, особливо коли погано почуваєшся (я з температурою 40 лежала і лактостазом сама вдома), я тоді навколо ліжка стелила ще ковдру, на всяк випадок і манюню  з собою брала в ліжко, яке теж подушками обкладала.

А малюки сі мають поти через падіння і удари, це такий етап в їхньому житті, спочатку лякаються, а потім подобається падати на попу і вже вони так граються, не бійтесь цього :)

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Я найбільше перелякалася через те, що він на голий паркет впав, всетаки на килим м"якше було б d104

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Юлія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Романія 20,09,2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
на мою думку немає нічого страшного! все  буває перший раз! в нас красуня впала в 5 місяців! я більше плакала за неї бо перживала і картала себе! пішла до лікаря а він каже що як що дитинка впала і немає рвоти, синців, незвичайних рухів малюка , млюк веде себе як завжди, нормально їсть, грається та спить то все ок! ви невиноваті так просто сталося і я думаю в усіх таке рано чи пізно стається! бажаю щоб це в вас було впершек і остання! здоровячка вашому малятку!!!

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Привіт дівчаточка, давненько мене не було, а ви тут вже понастрочували.... d16
На рахунок дивану - це мабуть знайома історія кожній з нас, бо так чи інакше за всім не вслідкуєш!хтось раніше пробує "літати", а хтось пізніше.Ми вперше пройшли випробування свого вміння десь приблизно теж у 7міс., все обійшлось.І основна моя думка так 6ми дорослі, знаємо чого чекати від падіння і тому акумулюємося, а діточки наші падають розслаблені, тому (звичайно, якщо падіння було не на голову)зазвичай все обходиться без особливих травм(ну крім маминої нерво-трьопки d30)
Не варто себе сильно звинувачувати - ми всі люди!!!!
У мене недавно теж випадок був.Малий зранку приліз до мене досипати з краю, чоловік вже пішов на роботу, підклав там щось під нього.Сплю я і чую ба-бах d107, думала, щось приснилось.Відкриваю очі, а малий з-під дивану  вискакує, очі здоровенні, і бігом до мене підковдру з головою!!! Я пухукала у вушко, але йому це було не потрібно, він знову міцно заснув!!!!

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я з ліжка малою падала регулярно  z5 пам"ятаю, як ми поїхали з мамою в санаторій, то я в першу ж ніч звалилась була... А вдома мама з цим боролась просто - присунула ліжко до стіни і клала мене від стіни спати аж поки я не підросла...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Ну день пройшов і все ніби без змін ттт - дитина адекватна, синців ніяких немає. Ще завтра їдемо до лікаря, попитаємо що до чого :)

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
В мене теж була така ситуація!Дитині був рочок тоді,перший раз впала з ліжка!Але як?Я це бачила на власні очі,але не встигла підбігти і зловити!Дитина зробила ковирок через себе,голова відкинулась назад,а руку викрутило в іншу сторону!Оце в мене був шок!Я так плакала,більше як дитина!Я взяла її на руки,ми разом плакали,а потім я її поклала на ліжко.і плачучи над нею,почала їй мацати ножки,ручки згинати,хребетик дивитись,і продовжувала над нею ридати!Ви би бачили вираз обличчя дитини,вона перестала плакати і дивилась на мене величезними очима,чому я так ридаю! d30Поставила її на ножки і дитина продовжила свої забави!Так що не преживайте,все добре можете бути впевнені!Кажуть,що взагалі діти вміють падати!Кожна дитина падає з ліжка вперше(і не востаннє),просто хтось раніше,а хтось пізніше!

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Я в парку гуляю, то дівчата майже всі розказують що їх дітки з ліжок падали, одна дівчинка то губу собі навіть розбила, але за пару хвилин гралася як нічого не було. Я пом"ятаю колись їхала в поїзді в плацкарті і люди дитину на верхню полку положили, дівчинці років десь 5, то мала з верхньої полки впала, проснулась лягла на нижню і як нічого не було заснула одразу - ось тут дитина дійсно політала.  d27 d27 d27

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
Алла,неперживай,я думаю,що немає такої дитини ,яка б не впала,це не означає,що ти виновата,що заснула і таке інше,всяке буває,ми всі любим своїх діток,але ж не можем їх від всіх синяків уберегти.

В мене Арсен впав в 7 міс.до паркету на голову,я так налякалася,руки тряслися,оле огледіла дитину,всім порухала,бачу що все нормально ,не вертав.
Здається Антоша писала,шо дитина падає розслаблена,тому важко в такому стані щось поламати.

В мене Аліна вже 2 рази відзначилася,ну раз повині чоловіка,а другий раз через перила перегнулась,я її ловила-ловила,але так і неспіймала,але удар послабила,тай ковьор був товстий z5

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
Мала моя спить на нашому ліжку,то воно навколо огороджено,що не мож впасти,от тільки спинка в ногах дуже низенька і вона конче хоче нагнутися порозглядати ковьор от так і впала

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Мій синочок теж падав з ліжечка не раз, але все, Слава Богу, обходилось. Поплаче хвилинку, я задурю, відволічу і все проходить. Правда руки-ноги в мене потім цілий день теж трясуться. Чоловік мене сварить, каже що я більше малого лякаю своєю реакцією, ніж саме падіння d107

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Дякую, що ви мене заспокоїли, дівчата. Я думала, що це я така мамаша погана, а тепер трошки легше на душі, та й з синочком ніби все добре ттт :)