Автор Тема: Дитина з дитбудинку  (Прочитано 28440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Дитина з дитбудинку
« Reply #17 : 29 Січень 2013, 21:53:24 »
Дуже щаслива за тих батькіа,що змогли всиновити малих діток до рокк.Таких дуже легко полюбити.Вони ще не розуміють,як з ними поступили їхні батькі.А от старших діток...вони травмовані тим,що так живуть,вони зі своїми проблемами,думками...Дуже важко д таких діток знайти підхід.А в нас таких діток  принаймні можжливо усиновити.
в мене знайома 4 роки то все робила,оббивала пороги ,то наймолодшого,що їй дозволили 10років.Їм важко було,бо хлопчик вже сформована дитина з своїми поглядами на життя.Але вони щасливі.
Тим людям які всиновлюють дітей від мене низькій уклін.Я б теж всиновила..Якщо фінанси позволятимуть то я задумаюсь
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #18 : 29 Січень 2013, 21:57:06 »
Інша знайома всиновила дівчинку 8 років. без хабарів, правда було деяке знайомство.
то справді важко було притертись. але думаю, тут головне, щоб правильний підхід у батьків був. і безмежне терпіння
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 31 Січень 2013, 20:40:42 »
в мене знайома цим займається зараз. Пізніше напишу про її проблеми з тим усім

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +318/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #20 : 31 Січень 2013, 20:54:10 »
і я нерозумію того шоб платити гроші за всиновлення d130....ти ж береш дитину в сімю, їй ж краще буде там ....багато про це агітацій та діла мало віддржави d143
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
« Reply #21 : 31 Січень 2013, 21:10:53 »
а що тут не зрозумілого? це - бізнес. просто є попит - людина марить дитиною. є пропозиція - дітей багато. хочете дитину, все просто . платите - отримуєте...  :( як і все в нашій державі  d111
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +214/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
« Reply #22 : 31 Січень 2013, 21:19:58 »
Чула по радіо що того року по Ів.Іфранківській обл.було всиновлено 15 дітей.
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #23 : 31 Січень 2013, 22:39:27 »
Цитувати
Тут в першу чергу потрібно врахувати, що якщо хочеш немовля, то потрібно мати на хабар. немалий. кілька років тому чула, щj рахунок йшов на десятки тисяч
   це кому такі хабарі?  d107

от та моя знайома також захотіла удочерити дівчинку. Дуже довго шукала дитину. Казала, що навпаки -- дітей дуже мало, яких можна усиновити, і саме батьки стоять на чергах, щоб їм дісталась дитина. Просто всі хочуть немовлят, бажано -- здорових, або хоч не дуже сильно хворих. А залишені діти чиї -- як правило якихось не дуже вдалих та розумних батьків, що більше полюбляли чарку. От і діти дуже часто з вадами.
Друга проблема -- за законодавством братів-сестер розділяти не можна. З одного боку це, звичайно, добре. З іншого -- хто захоче усиновляти 3-4 дитини??? 
Коротше, шукали вони дитину дуже довго. Збирали довідки та всі папери. Поїхали в Закарпаття. Вже вирішили взяти дівчинку з її братом, тобто двох дітей. На суді прокурор вписав їм відмову, бо в них замала житлова площа (трикімнатна квартира, правда, в них ще своїх двоє діток). Ясно, що хотів хабар. Вони не погодились, подали апеляцію. Не знаю, що їх далі чекає.
Взяти на виховання набагато легше, аніж повністю усиновити. Але батьки тих дітей можуть будь-коли їх собі повернути... 
Поки знайома мені це все не почала розказувати, я й не думала, що так важко усиновити дитину.

Offline Andy

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 28.10.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Андрій
« Reply #24 : 01 Лютий 2013, 06:58:40 »
Моя власна думка - строго не судіть:
Якщо люди дійсно хочуть допомогти дитині чи декільком, то це великий плюс і я схиляю голову перед таким людьми, самі колись з дружиною думали допомогти дитині з дитячого будинку стати на ноги та добитись чогось в житті, та таким держава не охоче віддає дітей хочуть хабара вважають шо в дитячому будинку їм краще буде.
Проте знаю що є люди які усиновлюють дітей заради немалої допомоги на дитину, сують хабарі на право і на ліво, то таким будьласка, а потім з тих дітей вироскає хто зна шо.
Та знаю про ще одну проблему, є дуже мало дітей до одного, ну до двох років, які здорові без вад, тому так мало усиновлень, мало хто хоче брати інваліда чи ВІЛ  в сім'ю де тимпаче є ще й свої діти. А трирічну дитину в якої вже сформована частково психіка важко обігріти любов'ю настільки щоб вона не грубила відносилась, як до батьків.
Тому в нашій державі, з нашою бюрократією, в якій робиться все через п'яту точку, вважаю, що шанси усиновити дитину прирівнюються до нуля.  d104 d111 d109

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #25 : 01 Лютий 2013, 09:48:30 »
Цитувати
Друга проблема -- за законодавством братів-сестер розділяти не можна. З одного боку це, звичайно, добре. З іншого -- хто захоче усиновляти 3-4 дитини???
В мене сісідка так взяла,хоч вона одиначка і виховує їх одна.Кажуть,що спочатку вона вибрала одного хлопчика,який чимось навіть на неї схожий.а потім дізналась.що в нього ще є сестричка і два братика,тож забрала всіх.Я вам сажу,що таким людям.як ця жінка,треба пам"ятник при житті ставити.Двоє з діток мають проблеми зі здоров"ям і наскільки я чула,досить серйозні.Як вона переживає за цих дітей,возить їх по всіх лікарях.Дітки в неї ростуть такі дружні,виховані.

Offline Jul4uk

• Своя Мамка
  • Репутація: +487/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #26 : 02 Лютий 2013, 22:20:29 »
Цікава тема, поки почитаю, а далі впорядкую думки і відпишусь

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: зоряна
« Reply #27 : 04 Лютий 2013, 16:32:56 »
я просто з захопленням ставлюсь до батьків які всиновлюють дітей роблять сімейні дитбудинки.весело проводять час.нас двоє сестер весь думаю булоб добре якби було більше.далеко в душі хотілаб.але велике але боюсь що незможу полюбити ставити на одному рівні з своїми.просто так брати неможна треба ж окружити любовю дати дорогу в життя.така моя думка

Offline solona

• Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
« Reply #28 : 05 Лютий 2013, 11:34:58 »
Маю три приклади всиновлення дітей. Два- у родині, про один нещодавно подруга розповіла. В родичів довго не було діток, вирішили всиновити хлопчика, до року в них ще й своя дівчинка народилась (про такі випадки, до речі, не раз чула, коли після всиновлення одразу свої малята народжуються. Мабуть, то так Бог винагороджує). Чудова сім"я, я знала їх змалечку, ці братик з сестрою навіть схожі, дуже красиві, батьки ніколи не розділяли їх і однаково сильно любили, проблем ніяких не було. У дівчинки тієї своє малятко вже є. Випадок який подруга розповіла про своїх родичів взагалі з розділу сценаріїв до мексиканських серіалів. Чоловік з дружиною не мали і не могли мати діток, тому їздили весь час в дитячий будинок, купували дітям речі та солодощі. Каже, що вони так кожних вихідних відвідували малят, вирішили взяти дитину на усиновлення. Наступного разу по дорозі в дитбудинок чоловік зупинив машину в лісі, жінка побігла в кущики. І тут вона почула дитячий плач, дитя лежало прямо серед лісу, очевидно, його покинула неблагополучна мати. Вони забрали і всиновили цю дівчинку. Зараз вона вже доросла, але проблем з нею було дуже багато z2.

Offline solona

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 05 Лютий 2013, 11:55:49 »
А другий випадок у родині теж не дуже хороший. Жінка працювала в дитбудинку і взяла собі дівчинку, яку покинула 16-літня мати. Вони з чоловіком теж не могли мати дітей, тому Оксанка була їхнім щастям і надією. Це хороша благополучна сім"я...була. Оксана вийшла заміж і народила хлопчика, проте з чоловіком почали сильно пити, влаштовувати гулянки і бійки між собою. Батько Оксани застав початок тільки того жахіття, що там відбувалось, помер. А мати ще довго мучилась з ними. Була отравилась (напилась солярки чи бензини), врятували, але з часом вона з розуму зійшла, потім пропала і її знайшли в лісі мертву. У них ще 3 дітей народилось, всі хворобливі були, сім"я дуже важка, там вони ї будинок свій палили і...  Я вважаю, що гени в дитині проявляться, в якій би хорошій сім"ї прийомних батьків далі дитинка не зростала, але від цього людей , що наважились на всиновлення  поважаю ще більше. Ніколи точно не знаєш, кого береш у сім"ю, є великий ризик знайти клопіт на все життя, але є й шанс знайти велике щастя і поділитися ним з беззахисним дитям, яке так прагне тепла і турботи, затишку і любові, адже воно не винне, що народилось небажаним своїми рідними батьками.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #30 : 05 Лютий 2013, 12:02:17 »
Я взагалі дуже позитивно ставлюсь до всиновлення діток :)  Та нажаль в нашій країні зара небагато сімей всиновлюють дітей, якось це не дуже позитивно чомусь сприймається d104  Якби б в моїй сімї не було дітей, то я б з радістю всиновила, ну звичайно ж коли б була впевнена що зможу цю дитину забезпечити всім необхідним d79 Не дуже позитивно ставлюсь до сімей які навсиновлюють їх купу, щоб держава їм додаткові кошти платила і житлом забезпечувала а самі до тих дітей ставляться як до робітників і всім дуже розказують що такі вони святі і люблячі батьки що цілу хату дітей прийняли. Якщо вже всиновлювати, то з розумом і потім любити та дбати про цю дитинку так як про свою рідну, адже дитині важлива увага та любов її батьків, а не так для галочки що її взяли в хату на проживання d128

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 05 Лютий 2013, 12:07:47 »
solona, погоджуюсь з твоїми словами що є і в цьому великий ризик бо ніколи не знаєш кого взяв у сімю...але краще вже ризикувати,аніж все життя прожити без дітей і тільки збоку споглядати та тихо заздрити чужому щастю :( Рідні діти теж не святі, не раз такі сюрпризи можуть своїм батькам влаштувати d30 d112
Що ж це за життя без дітіей d104  хай якими б вони не були d84 d93 d83       

Offline solona

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 05 Лютий 2013, 16:07:12 »
Мар"яна, повністю з тобою згідна. Я ще якраз хотіла написати, що бач, коли дитина прийомна і щось таке видає, то прийнято вважати, що це "гени", а коли свої таке виробляють з рідними батьками, що волосся дибки піднімається, то думають "в кого ж воно таке вдалося d143". Я також згідна, що краще ризикувати і брати дитинку, зробити щасливою і її і себе. Бо навіщо жити без дітей взагалі. Знаєте, я дуже сильно хочу малятко, проте поки що у нас не виходить, стараюсь не панікувати, вірю, що Бог нам допоможе і я стану мамою. Але весь цей час очікування вагітності для мене ніби очікування на вокзалі на лавочці. Ніщо не може мене вже зацікавити настільки сильно як бажання мати дитину, мало що радує, живу просто перечікуючи день. Намагаюсь себе переналаштувати, але не виходить :(. Якось зміст життя втрачається...

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 05 Лютий 2013, 17:10:47 »
Знаєте, я колись дивилась якусь передачу, не можу пригадати назви, але пам'ятаю що ця передача якраз була присвячена тематиці сімейним парам які ніяк не можуть завести дітей і саме цікаво що у половини з цих пар було все в порядку з здоровям, обстеження проходили і чоловіки і жінки, лікарі казали що все в них добре і пояснити чому вони не можуть зачати дитину вони не в змозі d104  І тоді до цієї проблеми підключали психологів, саме вони стверджували що жінка якось себе психологічно так зациклює на цій проблемі що більш ні про що не може думати, але насправді саме страх який живе в її підсвідомості не дає їй завагітніти. От ви там нижче писали про пари які після всиновлення вагітніли і це правда :) можливо це й дійсно так Бог винагороджує, а можливо,як пояснюють психологи, жінка починає мінятись з появою дитини, в неї пропадає страх,перелаштовується психіка і легко вагітніє  d101
Якщо у вас вже дійсно ніяк не виходить мати свою дитинку то подумайте над всиновленням, але якщо ви дійсно готові полюбити цю дитину як свою власну, навіть якщо після неї у вас з'являться і свої  d78