Автор Тема: Дитина з дитбудинку  (Прочитано 21213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Jul4uk

• Своя Мамка
  • Репутація: +487/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Дитина з дитбудинку
« Reply #187 : 10 Липень 2013, 15:51:11 »
Завжди цікавило питання, чому у суспільстві побутує думка, що усиновлювати дітей мають можуть тільки ті сім"ї, яким не вдається народити власних?  
На нас з чоловіком, коли усиновили Іллюшу (мені було 24, чоловіку 27) дивилися квадратними очима і це без перебільшення, коли після не скромного питання "Чому усиновили? Не можете мати власних?(зі співчутливою ноткою в голосі) " дізнавалися, що все гаразд і власні діти ще обов"язково будуть.  
Зараз вже маю можливість порівняти і мушу сказати, що з дітьми, які не мають того "інтернатівського" багажу значно простіше. З Іллюшою було раніше досить складно, непросто і зараз. Він досить активний, цікавий і веселий, добрий і дуже любить молодшого братика, але всерівно відрізняється від дітей-однолітків. Але думаю, то питання часу. Не можна вимагати від дитини всього і одразу. Він у 4.5 роки мав ріст 91см. і вагу 12,5 кг., згідно з медичною карткою сидіти почав 1,4р., стояти майже у 2, ходити пробував вже після 2 років. Виходячи з того, що з дітками, які самостійно не топають не гуляють, за межі 4стін вийшов  майже в 3. Він боявся їздити в транспорті, та що казати, він навіть не знав як яка тваринка каже, усе починали з 0. Але зараз бачу результат, 3-їй клас закінчив на 8 балів  і більше. Дуже тішуся кожними його досягненням)) Жодного разу, незважаючи на всі труднощі і  довгий список діагнозів (з якого зараз залиштлися тільки проблеми з зором) ми з чоловіком не пожаліли про свій вчинок. Хто знає, можливо тому, що у нас є Іллюша, Бог і подарував нам Олексійка.

Online Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #188 : 10 Липень 2013, 15:53:44 »
Jul4uk ВИ велика молодчика  від мене супер d124  :flv
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +875/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #189 : 10 Липень 2013, 15:57:28 »
Цитувати
Зараз вже маю можливість порівняти і мушу сказати, що з дітьми, які не мають того "інтернатівського" багажу значно простіше. З Іллюшою було раніше досить складно, непросто і зараз. Він досить активний, цікавий і веселий, добрий і дуже любить молодшого братика, але всерівно відрізняється від дітей-однолітків. Але думаю, то питання часу. Не можна вимагати від дитини всього і одразу. Він у 4.5 роки мав ріст 91см. і вагу 12,5 кг., згідно з медичною карткою сидіти почав 1,4р., стояти майже у 2, ходити пробував вже після 2 років. Виходячи з того, що з дітками, які самостійно не топають не гуляють, за межі 4стін вийшов  майже в 3. Він боявся їздити в транспорті, та що казати, він навіть не знав як яка тваринка каже, усе починали з 0. Але зараз бачу результат, 3-їй клас закінчив на 8 балів  і більше. Дуже тішуся кожними його досягненням)) Жодного разу, незважаючи на всі труднощі і  довгий список діагнозів (з якого зараз залиштлися тільки проблеми з зором) ми з чоловіком не пожаліли про свій вчинок. Хто знає, можливо тому, що у нас є Іллюша, Бог і подарував нам Олексійка.
Однозначно так, набагато важче уже дитину ,яка має своє минуле і переживання навчати все якщо не навпаки то зовсім інакше.
От,
а оце
Цитувати
а нас з чоловіком, коли усиновили Іллюшу (мені було 24, чоловіку 27) дивилися квадратними очима і це без перебільшення, коли після не скромного питання "Чому усиновили? Не можете мати власних?" (зі співчутливою ноткою в голосі) дізнавалися, що все гаразд і власні діти ще обов"язково будуть.  
Багато людей в нашому суспільстві  не реагують на такі проблеми, і тому їм дивно,що хтось робить таке діло,ще й без особливої на те потреби. В нас важливі проблеми - смертельно важливі - звикли ігнорувати та не обговорювати. Лиш так..
СП Іспанських брендів
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #190 : 14 Липень 2013, 16:38:09 »
Цитувати
Цитувати
У нас в компанії одного хлопця були всиновили,то коли про це взали люди то ніби почали на нього тицяти пальцями що він якийсь не такий та й на батьків його почали наговорювати,а до того було все нормально
Дивні люди
Це не  то слово Дивні та це Дикість тицяти пальцями та він ж так людина як ми  він не виноватий що попов у дитбудинок в кожно у сімї свої проблеми і темний ліс.
Юлічка! а ти молодець що наважилися на такий вчинок z4 z4 z4 d124 d124 d124
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Online Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #191 : 14 Липень 2013, 19:43:38 »
Цитувати
Це не  то слово Дивні та це Дикість тицяти пальцями та він ж так людина як ми  він не виноватий що попов у дитбудинок в кожно у сімї свої проблеми і темний ліс
я теж з вами згідна,але  нажаль не всі люди однакові  :(
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #192 : 14 Липень 2013, 23:57:02 »
Юля, Вашому Іллюші пощастило. Я от пригадую, колись бачила передачу про те,наскільки дітки з дитбудинку безпорадні в побуті і неадаптовані в суспільстві. Це навіть не порівняти, коли людина, яка ніколи не покидала межі якогось глухого забитого хутора опиниться посеред мегаполісу, де нікому до неї нема діла.Тому так важливо, щоб якомога раніше дітки потрапляли в сім"ї!!
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
« Reply #193 : 15 Липень 2013, 01:03:28 »
 Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Боже. Дивлюся, а сльози самі котяться з очей. Який  все таки жорстокий наш світ.   Як важко дивитися на дитячі сльози. Маленькі янголята-беззахисні. Мами здійснюють божевільні, безрозсудні вчинки, кидаючи своє дитя. Дякуйте долі, що стали мамою.  Адже немає нічого кращого як ростити діток, віддавати свою любов і ласку. Людина живе на Землі заради покоління.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #194 : 15 Липень 2013, 03:18:10 »
Держава звичайно в нас.... немає навіть слів.
Дуже меня подобаєтся як організовано в інших країнах. Далеко не всі матері алкоголічки, багато просто неповнолітніх, чи вагітних від насилля чи в 16-18 років без чоловіка, чи зовсім бідних і вони рішаются на такий крок, але який в них вихід? просто реально як цуцика підкинути комусь під двері  :( :( :(. За кордоном є купа анонімних і неанонімних програм, куди такі дівчата можуть звернутись і самі  з багатоьх родин вибрати батьків для своєї майбутньої дитини! поспілкуватись з ними. Ті бажаючи дитину родини такий найчастіше малолітній вагітній можуть оплатити гарні умови вагітності, допомагати в харчуванні (так заборона їде на матеріальну допомогу самій жінці, бо це могло б стимулювати вагітняти як раз щоб дитину продати) і т.д. І вони потім народжують і лишають (абож іноді і не лишають, бо не можуть таке зробити - там працюють психологі  яки до кінця вияснятььб наскільки рішення віддати дитину обмірковане - якщо так, то рекомендують не бачити і не брати дитину на руки після пологів ). Вже спільно біологічні і прийомні батьки вирішують яким чином будувати далі відносини, чи будуть біологічні батьки її навідувати пару разів на рік і т.д., підписують контракти.
То такий гарний підхід , бо він вирішує дуже багато питань. Полегшуючи рішення біологічної матері (яка дещо заспокоюєтся, коли бачить, що дитині прийомні батьки дадуть море уваги, освіту, лікування і т.д., що вона малолєтня мати одиначка не зможе дати ніколи), а також прийомні батьки бачуть, що жінка психічно здорова, не алкоголічка, не наркоманка - це в них забирає сумніви стосовно здоровя дитинки.
Нашій країні це б дуууже допомогло, особливо в нашому регіоні, де і досі вагітність в 16 неодруженої дівчини може поставити хрест на всьому її житті, бо її просто батьки можуть з хати погнати  :(.

На рахунок того, що складно знайти здорову дитину, то теж питання дуже спірно. майже всі діти відстають у розвитку, але це не через алкоголізм біологічної матері чи погану вагітність (хоча є і таке ), це більше через всю нашу систему дитячих будинків. Діти до року всі в лікарнях леажть (нас студентів медиків на практиці найчастіше посилали на догляд за такими дітками), вони лежать в окремих палатах і до них ніхто не приходить. Тільки 4 раза на день кашу приносять і 2 рази на добу памперс змінюють, бо санітаркам і так багато роботи, їм же окремо за це ніхто не платить  d104. То самі розумієете як дитина до року слише тільки "На", "Їшь", "Замовкни" то як вона може розвиватись???? І як вона ніколи на вулиці не була? і навіть поповзати немає де? За два тижні студенської  практики 2 річні діти починають говорити окремі слова , бо з ними  майже вперше в житті СПЛКУЮТЬСЯ!!!
Тому як дитина в 1-2-3 роки потрапляє в родину, за рік вона вже взагалі не відстає у розвитку!!!!

А на рахунок любові, то я абсолютно впевнена, що як жінка доглядає за дитиною, вона  її починає любити 100%! Так ми жінки влаштовані - за ким доглядаємо - того і любимо  d112.
Вибачте, але люди коли хочуть дійсно собаку, не як ігрушку, а реально як собаку! То вони ТАК її люблять, що ночами не сплять, по докторах возять, а як померає, то горе вселенське!!!! А то ДИТИНА!!!!!!!!!! Бажана дитина!!!! Про яку нелюбов може йти мова?  d104

Offline MNP

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антон
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #195 : 15 Липень 2013, 08:19:11 »
Перечитала темку - захоплююсь людьми, які зважились і подарували сім"ю сироті. В нашій країні це дійсно Подвиг!

Offline Kisja35

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #196 : 30 Грудень 2013, 23:25:41 »
У мене є двоє своїх діток, але ми з чоловіком уже давно вирішили що візьмемо дитину з дитбудинку. Можливо не зараз але обов'язково візьмемо d79

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #197 : 30 Грудень 2013, 23:33:42 »
А я ось не знаю чи змогла б дати тій дитині щире материнське тепло і ласку  :xmm

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #198 : 30 Грудень 2013, 23:38:00 »
А я відверто мрію про це, ще коли працювала в опікунській раді , пообіцяла собі, що візьму дитинку, чоловік теж підтримує, однак питання житла заважають ....

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #199 : 30 Грудень 2013, 23:40:32 »
Неждана, а не думала про те, як будуть діти сприймати це?

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #200 : 30 Грудень 2013, 23:46:26 »
Настя, відверто не думала, з малим ми потроху говорили, справа в тім , що з ним ми до дит. Будинку відвозили його іграшки та одяг, і він щиро співчував тим діткам, думаю , якщо більше розмовляти, то він це сприйме  і схвалить наше рішення! А  мала ще дуже маленька лише  рік та два місяці, тож рано) ми наразі лише взяли на патронаж одного хлопчика, серце кров'ю обливається коли ідемо до нього в дит. Будинок....

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #201 : 30 Грудень 2013, 23:50:29 »
Неждана,
Цитувати
взяли на патронаж одного хлопчика
що саме передбачає такий статус для дитини?
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #202 : 30 Грудень 2013, 23:58:35 »
Взагалі це згідно ст. 252-256 договір який укладається між органом опіки та піклування ( за згодою дитини) та вами  про взяття на виховання дитини позбавленоі батьків)  після укладання такого договору ви стаєте патронаж ними вихователями і несете ідповідальність за дитину до досягнення нею повноліття.
 Ми наразі самого договору не укладали щоб не травмувати ні дитину, і щоб ми якось плавно до цього прийшли вперше чергу морально) тому при приіжджаємо часто до нього, поки лише один раз йшли з ним на прогулянку)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #203 : 31 Грудень 2013, 00:01:35 »
Ого, ви дійсно молодці... А що вас спонукало до такого виваженого кроку?  :xmm Це дууууууууже серйозний крок