Автор Тема: Дитина з дитбудинку  (Прочитано 28441 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline solona

• Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Дитина з дитбудинку
« Reply #34 : 05 Лютий 2013, 17:48:54 »
Дякую, Мар"янка, за відповідь і підтримку. Про всиновлення в моїй сім"ї мова не заводилась ще жодного разу. Врешті, я дуже хочу свою дитинку. Плануємо тільки пів року, тому, сподіваюсь, панікувати ще не слід. Але це говорить мій розум, а в душі все одно лячно. Ну, це вже я відхиляюсь від теми, вибачте.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #35 : 05 Лютий 2013, 18:06:19 »
Я знаю таку історію.
Після смерті малюка (СРДС) знайома довго не народжувала, мала страх, що все повториться. Виникла думка про всиновлення, тобто збирала інформаціюпро це, "прощупувала" як сприймуть рідні... Але нікому не сповіщала про таке бажання. Аж тут дізналася, що вагітна. Через кілька місяців, як народила свого малюка, дізналася, що її тітка усиновила 12-річного хлопчика такого ж віку, як мав би її перший малюк на той час, і ім*я таке ж саме. Мабуть, дійсно, думки матеріалізовуються...
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 05 Лютий 2013, 18:23:40 »
Ризик є завжди.
Однак, нещодавно бачила в російських новинах, що батьки подали заяву в суд, що позбавили їх батьківських прав на власного сина, бо він став некерованим. Що він таке вчудив, що спонукало їх до таких дій???
Суд їх прохання задовільнив.
Пишу це, а виникла думка, може, вони йому не біологічні батьки, а всиновили його.
Прикро, що є такі, що всиновлюють не тому, що не бачать змісту життя без дітей, а так би мовити для статусу, щоб не бути бездітними. Тоді і списується все на гени.
Яка б у вас не була правильна сім*я і аристократичні гени, але, якщо дитина відчуватиме байдужість і відсутність любові, то ніяке "книжне" виховання не поможе.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 05 Лютий 2013, 18:36:46 »
При гени та інші "проти" легко говорити, коли є свої дітки.
Сім*ї, які прийшли свідомо до такого кроку і в яких виникають такі сумніви, мені здається, просто потребують психологічної підтримки близьких. Тобто, впевненості в тому, що все буде добре. Бо всі ці проти таки серйозні аргументи. Але, коли ми  плануємо чи d101, то не настроюємо себе як нам буде потім важко з алкоголіком чи наркоманом, а думаємо, щоб народився здоровеньким, ростимо і виховуємо

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #38 : 05 Лютий 2013, 19:22:09 »
solona, пів року це ще взагалі малий термін :) я ж просто не знала, ви так написала начебто років 5-10 нічого не виходить...я ж не знала на скільки у вас там критична ситуація d104  То у вас ще все попереду, ще все буде, не хвилюйтесь d139

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #39 : 05 Лютий 2013, 20:47:29 »
Я особисто знаю сімю,де взяли в дім прийомну дитину,мама цього хлопчика померла,а тато здав його маленького в інтернат,і тоді мама моєї подруги,яка дружила з рідною мамою цього хлопчика,знайшла його і взяла в сімю! Хлопчик вже шкільного віку,у нього все добре,батьки прийомні дали йому більше,ніж рідний батько.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 08 Лютий 2013, 11:38:05 »
що ж це за батько такий d109  І взагалі мене просто шокують люди які покидають або здають в інтернат своїх власних дітей d107 d104

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 08 Лютий 2013, 11:52:49 »
Ось ссилка на текст, відео не можу знайти

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 08 Лютий 2013, 12:11:00 »
На мою думку батьки самі винуваті, бо як то кажуть "що посієш - те й пожнеш". Усі діти проблемні, хто більше хто менше але безпроблемних дітей не буває...це ж не лялька яку посадиш і вона буде сидіти скільки завгодно на одному місці d112  Звичайно що не всім батькам виходить виростити хорошу людину, але потрібно старатись і не до всіх дітей методи покарання чи навіть заборони дивитися телевізор, сидіти за компютером і т.д. підходять. Деяким дітям просто бракує уваги чи звичайної розмови та розуміння, усі діти різні і якщо до одних доходить криком та стояння в кутку, то іншим це може тільки зашкодити. На мою думку ці батьки просто вибрали неправильну тактику виховання сина і думаючи що вони все роблять правильно звинувачували у всьому його коли він їм не підкорявся, чомусь ж цей хлопчик так і лишився в інтернаті і не вернувся до батьків, значить там йому краще виходить d104

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #43 : 08 Лютий 2013, 12:12:55 »
Перечитала темку....Можу сказати що ті які відважуються на усиновлення просто супер молодці z4,я завжди захоплююся такими людьми,а от на рахунок себе навіть не знаю,мені б було страшно,навіть не в плані розвитку дитини,а чи змогла б я їй дати все те необхідне,і чи змогла б любити як своє рідне :(

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
« Reply #44 : 12 Лютий 2013, 21:36:24 »
Привіт! Будь ласка, не клади слухавку! - Що тобі треба? У мене немає часу на твою балаканину, давай швидше! - Я сьогодні була у лікаря ... - Ну і що він тобі сказав? - Вагітність підтвердилася, вже 4-й місяць. - А я тобі чим можу допомогти? Мені проблеми не потрібні, позбавляйся! - Сказали, пізно вже. Що мені робити? - Забути мій телефон! - Як забути? Алло, алло! - Абонент знаходиться поза ... Минуло 3 місяці. - Привіт малюк! - Привіт, а ти хто? - Я твій Ангел Хоронитель. - А від кого ти будеш мене охороняти? Я ж тут, і нікуди звідси не подінуся - Ти дуже смішний! Як ти тут поживаєш? - Я добре! А ось мама моя щось кожен день плаче. - Малюк, не переживай, дорослі завжди чимось незадоволені! Ти, головне, побільше спи, набирайся сил, вони тобі ще ой як згодяться! - А ти бачив мою маму? Яка вона? - Звичайно, я ж завжди поруч з тобою! Твоя мама красива і дуже молода! Минуло ще 3 місяці. - Ну, що ти будеш робити? Наче хтось під руку штовхає, вже другий стакан розлила! Так і горілки не напоготові! - Ангел, ти тут? - Звичайно, тут. - Щось сьогодні зовсім мамі погано. Цілий день плаче і лається сама з собою! - А ти не звертай уваги. Не готовий ще білий світ побачити? - Здається, вже готовий, але дуже боюся. А раптом мама ще сильніше засмутиться, коли мене побачить? - Що ти, вона обов'язково зрадіє! Хіба можна не полюбити такого малюка, як ти? - Ангел, а як там? Що там, за животом? - Тут зараз зима. Навколо все біле-біле, і падають красиві сніжинки. Ти скоро сам все побачиш! - Ангел, я готовий все побачити! - Давай! Малюк, я чекаю тебе! - Ангел, мені боляче і страшно! - Ой, мамочки, боляче-то як! Ой, допоможіть хоч хто-небудь ... Що ж я тут одна зможу зробити-то? Допоможіть, боляче ... Малюк народився дуже швидко, без сторонньої допомоги. Напевно, малюк дуже боявся зробити мамі боляче. Через добу, ввечері, на околиці міста, недалеко від житлового масиву. - Ти, синку, на мене не ображайся. Зараз час такий, я така не одна. Ну, куди я з тобою? У мене все життя попереду. А тобі байдуже, ти просто заснеш, і все ... - Ангел, а куди мама пішла? - Не знаю, не переживай, вона зараз повернеться. - Ангел, а чому в тебе такий голос? Ти що, плачеш? Ангел, покваптеся маму, будь ласка, а то мені тут дуже холодно - Ні, малюк, я не плачу, тобі здалося, я зараз її приведу! А ти тільки не спи, ти плач, голосно плач! - Ні, Ангел, я не буду плакати, мама мені сказала, що потрібно спати. В цей час в найближчій п'ятиповерхівці, в одній з квартир, сперечалися чоловік і дружина: - Я не розумію тебе! Куди ти зібралася? На вулиці вже темно! Ти стала нестерпною після цієї лікарні! Люба, ми такі не одні, тисячі пар мають діагноз безпліддя. І вони якось з цим живуть. - Я прошу тебе, будь ласка, одягнися і пішли! - Куди? - Я не знаю, куди! Просто відчуваю, що я повинна кудись піти! Повір мені, будь ласка! - Добре, в останній раз! Чуєш, в останній раз я йду у тебе на поводі! З під'їзду вийшла пара. Попереду йшла швидким кроком жінка. За нею слідом ішов чоловік: - Кохана, у мене таке відчуття, що ти йдеш по заздалегідь вибраному маршруту. - Ти не повіриш, але мене хтось веде за руку. - Ти мене лякаєш. Обіцяй завтра цілий день провести в ліжку. Я подзвоню твоєму лікареві! - Тихіше ... ти чуєш, хтось плаче? - Так, з того боку доноситься плач дитини! - Малюк, плач голосніше! Твоя мама заблукала, але скоро тебе знайде! - Ангел, де ти був? Я кликав тебе! Мені зовсім холодно! - Я ходив за твоєю мамою! Вона вже поруч! - О, Господи, це ж і справді дитина! Він зовсім замерз, швидше додому! Дорогий, Бог послав нам малюка! - Ангел, у моєї мами змінився голос. - Малюк, звикай, це справжній голос твоєї МАМИ!

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 12 Лютий 2013, 21:41:54 »
Ось така похожа історія була із знашим синочком. Не бійтися всиновляти, це така радість для тих у кого ще не має своїх діточок.

Offline Олявка

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 4 роки, Остап 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #46 : 12 Лютий 2013, 22:03:35 »
У мене по-сусідству живе сім я, яка всиновила дівчинку. Незнаю як так могло підібратись, яле дівчинка так схожа на прийомну маму, що просто очам не віриться. Я взагалі дуже поважаю людей які наважуються взяти у свою сім ю дитинку з дитбудинку. Це ж скільки любові, тепла, розуміння, підтримки потрібно докласти, щоб пробудити у дитині і у собі споріднений інтинкт, прийняти у своє серце і зробити своїм??? Це й ризик, і страх. Дай Боже щоб тільки такі дітки попадали у добрі руки, щоб не розбивались серця їм потім.

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #47 : 12 Лютий 2013, 22:40:01 »
Цитувати
Привет! Пожалуйста, не клади трубку! - Что тебе нужно?
Без слів....одні емоції... d18 d18 d18 d18 d18 d18 d18

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 12 Лютий 2013, 23:03:38 »
Я була на курсах по опікунстві, мене туди направили на 5днів, щоб я щось для себе зрозуміла. І туди приходили батьки які виховують таких дітей. Одна мама прийшла, і розказала що внеї є своя дитина, хлопчик, ходить уже до школи, а другу дитину не получається народити, і вони взяли з будинку, розказували що дитина була не дуже адекватна лягала на пішоходах, бабкам перевертав банки з смитаною, тим які на базарі продають і т.д. Сім"я уже збиралася повернути його назад, але зібралися, і вних все получилось. Потрібне тільки велики терпіння і любов. Мама була з тим хлопчиком на курсах, такий милий і так її обнімав.  А ще та дитина розказала, як в таких закладах їх там б"ють.

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #49 : 12 Лютий 2013, 23:12:00 »
А я б,напевно,не змогла всиновити.Просто тому,що не могла б по-справжньому любити цю дитинку.

Offline geromi

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #50 : 12 Лютий 2013, 23:23:45 »
я дуже хочу всиновити дитинку. я переконана, що кожна дитина повинна жити з мамою і татом... Якщо Господь подарує більше рішучості, а чоловік більше грошей :) ми точно візьмемо дитину. звичайно страшно брати на себе таку відповідальність, свою дитину ти любиш безумовно, а дитинку з притулку треба ще полюбити і щоб дитина нас ролюбила. Ну якщо це наша доля то буде все ок