Автор Тема: Я втомилася від дитини!  (Прочитано 22938 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natali24Автор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Мама принцеси!
    • Награды
Я втомилася від дитини!
« : 11 Листопад 2009, 15:59:21 »
Я втомилася від дитини!
Не можу більше, це жах якийсь. Ні хвилини, ні секунди я не можу побути сама тоді коли мені це треба. Я потрібна їй ПОСТІЙНО! Кожну секунду! Звичайно, вона ще маленька - 1,8 року - я це розумію, але від того що розумію ще гірше! З нетерпінням чекаю коли ж нарешті вона засне, щоб я могла побути на самоті. Але не виходить, раз спить по 2 години на день, а раз спить по 20 хвилин і починає: "дай чайок, дай кефір, дай ось то, дай це..дай, дай, дай ..."  d24 Чесно дах їде, втомилася! d35 І від чоловіка втомилася. І від того що допомоги немає, теж втомилася. Чоловік допомогти може тільки вечорами, але я все-одно втомлююся до чьортиків. Сльози мене вже душать і поплакатися нікому, чоловікові скажу, подумає що я погана мати. А я ж стараюся все зробити, щоб донечка була щаслива, Я знаю що я гарна мама, але кошмарно втомилася. Виходить глухий кут і я ніяк не можу з нього вирватися. Як мені справитися з цими емоціями агресії і злості на весь світ? d12
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Фрейя

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Я втомилася від дитини!
« Reply #1 : 12 Листопад 2009, 13:59:30 »
Ти дуже правильно написала про те, що ти гарна мама, гарні матері природно втомлюються. І твоїй донечці потрібна щаслива мама, яка може виражати свої емоції (і злі в тому числі).
Довірся чоловікові, вчись просити його допомогти, тому що дитина - це все-таки те що об’єднює двох люблячих дорослих людей!
По-друге, спробуй врегулювати режим дня: все одно ти встановлюєш його, розплануй свій день, режим харчування, прогулянки і тд. Протягом дня спробуй відводити хоч 5-10 хв на себе (далі більше), привчай Яночку залишатися однією - виходь на кухню, в іншу кімнату, ненадовго. Привчай помаленьку гратися самостійно. Спочатку буде кликати тебе, ти не біжи одразу до неї, скажи їй з іншої кімнати що ти є і зараз підійдеш. З часом все владнається.
Цей форум для того і був створений, щоб можна було висловити свої позитивні, а також і негативні емоції, які так часто накопичуються у таких, як ми, мам.

Offline Luanita

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
  • Щаслива вагітна
    • Награды
« Reply #2 : 16 Листопад 2009, 14:19:09 »
Наталі, може спробуй у вільний час, коли дитинка заснула, малювати, або просто сісти почитати журнал. Мені звичайно важко ще зрозуміти яка це втома, але відволіктись треба однозначно! Може як чоловік прийде з роботи, вийди прогулятись в магазин хоча б на годинку, мене завжди магазини заспокоюють, особливо щось купляти собі або свєму карапуз, хоча я ще і не знаю хто це, але по магазинах дитячих хожу і вже купляю ті малесенькі речі, це так класно.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #3 : 19 Січень 2010, 15:40:01 »
А я щоб відпочити трохи поки маля спить не роблю щось по дому, а сиджу тут і читаю... от і відволікаюсь...

Offline Chokolat

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #4 : 19 Січень 2010, 15:42:47 »
 z4 Оксанка, молодець.

Offline VaniLLa

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
« Reply #5 : 19 Січень 2010, 15:44:10 »
Ми теж так відпочиваєм, бо вийди кудись важко, по тел говорити нереально, бо дитина кричить під вухом, багатьох це дратує d104 А тут, спокійно, розслабончік d41

Offline Westa

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #6 : 19 Січень 2010, 15:55:25 »
і я так само відпочиваю z4

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #7 : 19 Січень 2010, 15:56:11 »
Дитину треба однозначно привчати до самостійності, адже ти сама кажеш, що прохання, зазвичай, такі, що не потреби дитини задовольняють, а просто "відчути, що мама поруч, що я можу нею покомандувати". Якщо не змінювати нічого, то дитина так вертітиме іншими людьми все життя.
Звичайно, є вік, коли дітки не можуть обійтись без мами, у віці 18 місяців виникають стани, коли діти тривожаться, якщо мами немає поруч (ситуація, коли дитя плаче, щоб взяли на руки, потім тут же злазить, а через дві звилини знову проситься на руки). Спробуй призвичаювати донечку робити щось самостійно (спочатку у твоїй присутності), наприклад, гратись з іншими дітками, зацікав її іншими людьми. І однозначно проводь рамки, коли маму можна турбувати, а коли - ні. Не біжи на перший-ліпший крик, якщо донечка може щось зробити сама, запропонуй їй це.
Але найголовніше - шувай підтримку в інших, найперше - це в чоловікові. Поговори з ним обов"язково. Повір, часто чоловіки навіть не здгадуються, що там у нас всередині діється. Я колись теж все в собі тримала, поки одного разу не розплакалась від власного безсилля. Довелось поговорити, чоловік тоді був вражений, він і не думав, що в жінки стільки всього назбиралось :-) Тепер уважніше дослухається, знає - якщо прошу, то значить дійсно треба.

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #8 : 19 Січень 2010, 21:08:58 »
Цитувати
Спробуй призвичаювати донечку робити щось самостійно (спочатку у твоїй присутності), наприклад, гратись з іншими дітками

Дуже дієвий спосіб... Взагалі треба почастіше виходити з дитинкою на вулицю... там багато подразників на які переключається увага дитини... Та і мамі не завадить спілкування... Бо часто мами так намагаються захистити свою дитину від всього, що фактично ізолюють її від навколишнього світу...
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #9 : 20 Січень 2010, 15:24:20 »
є ігри типу пірамідок, щоб діти складали їх самі. Мій Андрій теж любить, щоб я була поруч, то я деколи, сидячи біля малого, попиваю собі чайок і дивлюсь одним оком телевізор. А він тим часом кладе машинки в гаражі (у вас то можуть бути ляльки чи ще щось), розсипає з мисочок фасольку чи копійки... Або я стараюсь, щоб буденні справи ми робили разом. Наприклад, я мию посуд, а син залазить біля мене на кріселко і спостерігає. Чи прання закладаємо, потім білизну розвішуємо, тру овочі на їжу... Таким чином, і спілкування проходить легше і я маю більше вільного часу, поки син спить.
Не треба весь час кукати над дитиною, вона уже не малесенька, нічого серйозного собі не зробить поки сама у кімнаті (ну, якщо у вас максимально убезпечена кімната). Хай навчиться терпіти, розуміти маму (типу, зараз домию посуд чи доп"ю чай і буду з тобою бавитись). Без сліз не обійтися, але, зрештою, і мама - не робот, і дитині треба привчатись бавитись самій та враховувати інтереси мами ))))

Offline Софійка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
« Reply #10 : 23 Січень 2010, 09:45:30 »
Дуже егоїстичний допис. Я хороша! Я втомилась! d104
 Взяли себе в руки. У Вас одна дитина, їй скоро 2 рочки. А в подальшому ви захочите з нею провести більше часу, а небуде. Отримуйте задоволення від спілкування з дитиною, а не сприймайте все як кару.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 24 Січень 2010, 13:21:35 »
Цитувати
ви захочите з нею провести більше часу, а небуде

Це точно. Дітки так швидко ростуть. І час назад не повернеш.  d79

Offline мамуська

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #12 : 26 Січень 2010, 21:10:12 »
Коли я сиділа в декреті все робила сама. Під кінець вже була налагоджена система все встигати. І в мене було правило - поки Артьомка спить, я присвячую цей час собі. І нехай все зачекає, зато в дитини буде відпочивша мамуся.
 А от про це, що перший допис є егоїстичним, я не згідна. Всі ми люди, всі змучуємося, і в мене були такі періоди. Це природньо. Це ж не значить, що вона любить тільки себе кохану і дбає тільки про себе.

Offline DIANA

• Новенька Мамка
  • **
  • Радість материнства!!!!!!!!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
« Reply #13 : 29 Січень 2010, 12:59:21 »
Ой як я тебе розумію у мене теж такий аврал, але моя спить по 15-20 хв. 2-ва рази на день у мене вже руки опускаються. Я навіть в туалет (вибачте) мушу іти з нею.А якщо десь треба піти  то катастрофа d111 я маю бути і все тут, а головне що ніхто мене не розуміє, моя мама каже: то твоя дитина, а на кого має навчитися. І ще проблема вона зовсім не грається іграшками, вона розкидає все що бачить, і з такою посмішкою, як не в 1-річної дитини. Є якийсь вихід???????????????7 z2 z2 z2 z2   

Offline Ромашка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
« Reply #14 : 29 Січень 2010, 13:48:41 »
А ти попробуй порозкидати разом з дитиною, у формі гри. А потім разом з нею поскладати, також в ігровій формі.

Offline DIANA

• Новенька Мамка
  • **
  • Радість материнства!!!!!!!!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
« Reply #15 : 30 Січень 2010, 12:40:13 »
Я вже цей метод випробувала, ніяких змін тільки бардака прибавилося.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #16 : 11 Лютий 2010, 22:23:37 »
І я деколи так замахуюсь, що хочеться деньок на острів

Сказали спасибо: кота