Автор Тема: Я втомилася від дитини!  (Прочитано 25945 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Я втомилася від дитини!
« Reply #17 : 11 Лютий 2010, 22:48:10 »
Я в день лягаю спати з дитиною, вночі правда працюю. Забиваю на кухню коли нема часу або натхнення......
розряжаюся в ночі, тепер ще з вами.... отак і живу.
Боюся пропустити хвилину життя синочка, ревную його до всіх....от віц цього я змучуюся, але не можу контролювати свою ревність.....час покаже!!!!!!!!!!  d111
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
« Reply #18 : 12 Лютий 2010, 19:31:28 »
Ой, що казати в мене їх двоє і кожному щось дай. d111

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #19 : 13 Лютий 2010, 16:30:29 »
А мене ще третя дитина,чоловік
Хоча нема що казати, він  мені з моїми двома помагає d103

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
« Reply #20 : 09 Квітень 2010, 20:18:53 »
я думаю, у всіх ще одна дитина - то чоловік. В мене мій  класний, але навіть на вміє світло і телевізор виключити, як спати лягає. Відрубується за дві секунди, а те все працює, а я забити не можу, приходжу і виключаю. Бісить страшно, холєра, я ж йому не прислужниця, а він дорослий бугай 30 років. Не раз як розізлюсь, поскидаю його дурацькі сорочки в шафу і не прасую. На роботі дрес-код у них, то я ті кляті сорочки прасую довше, аніж повзунки.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 09 Квітень 2010, 20:28:39 »
перечитала ще раз першу сторінку. Нагадала собі, як колись мене знайомі тітоньки агітували дитину заводити , а потім страхали, що "часу ні на що нема, безсонні ночі і ти вся змучена", чула слова типу  "а що ти думала, НУ ТИ Ж МАМА". Холєра, ніби ти автоматично з людини стала роботом, нема потреб власних ну ніяких...
Але то все мине. Діти так бігом ростуть. Я вже рада, що в мене ще одна дитина, старший скоро виросте, може буде з пацанами гуляти, з татом на рибу, а на мене пофіг. А так буде ще менший, ще з ним побавлюсь та пообнімаю  d79. А потім навчу самим собі сорочки прасувати і повалю кіно дивитись ха-ха  d27

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
« Reply #22 : 09 Квітень 2010, 21:11:52 »
Цитувати
Бісить страшно, холєра, я ж йому не прислужниця, а він дорослий бугай 30 років. Не раз як розізлюсь, поскидаю його дурацькі сорочки в шафу і не прасую. На роботі дрес-код у них, то я ті кляті сорочки прасую довше, аніж повзунки.

Іруся, в мене ситуація ідентична, навіть вік чоловіків співпадає,але я часом собі дозволяю розрядку,лишаю на нього дітей і тікаю з дому d41

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 09 Квітень 2010, 21:21:42 »
Ні в мене чоловік сам гладить свої штани і сорочки, бо я це терпіти не можу,але так як він працює дома, то і сорочки не використовуються, тільки як йдем в гості.

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #24 : 09 Квітень 2010, 22:41:02 »
Цитувати
чула слова типу  "а що ти думала, НУ ТИ Ж МАМА". Холєра, ніби ти автоматично з людини стала роботом, нема потреб власних ну ніяких...
Ага, а в мене ще було "ну ти ж не пацанка, 29 років! Що думала, то тобі не лялька", так ніби я від дитини відмовилась  :/ а мені ж просто відіспатись треба було...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 09 Квітень 2010, 22:59:03 »
Знаєте, коли цілий день один вередує, а друге і собі за компанію, цілий день носишся по хаті як віник, а тепер тепло то ще по 2рази гуляти, поки збереш ,розбереш,то як можна не втомитись від дітей d104

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 10 Квітень 2010, 12:31:40 »
я раніше в кіно ходила, а тепер не можу, бо звикла кіно дивитись вдома з оригінальною доріжкою, розвалитись на кріслі і без набридливих криків збоку, без хрусту попкорну, без чужих мобілок... Деколи така замахана і відстала від життя, що мені взагалі ліньки кудись збиратися. Хочеться розслабитися на дивані, поспати, почитати, аби на мене ніхто не вилізав, а не десь іти, товктися в автобусах...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 10 Квітень 2010, 14:45:32 »
а мені навпаки хочеться якоїсь тусовочки цікавої

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #28 : 10 Квітень 2010, 22:41:43 »
мені теж інколи так ліньки кудись зібратися і піти, краще спокійно дома полежати, але як чоловік запрошує в кіно, то не відмовиш ;), хоч і лінь ;)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #29 : 29 Листопад 2010, 14:59:12 »
І в мене нерви здали. Знаю, що буває важче, буває легше. Але... 5 листопада малий підчепив у садку вітрянку, перехворів 2 тиждні, мав вже йти в садок. Тут хворіє мала, а ле вже у важкій формі. Малого чоловік веде в  садок, а там їх група на карантині  :( І от я вже 25 днів в чотирьох стінах з двома спиногризами  d30 d30 d30 Мало того, що постійно їх нагодуй (при чому, що малий дуже перебірливий і тому получається, що варю окремо кожному), на двір вийти не мож, мала вдень спить дуже мало, потім в 8 вечора вирубається, потім прокидається і вже спати не хоче, так і товчуться до 1 ночі. Чоловік приходить, в 10 вечора всіх жене спати, малий просить почитати йому казочку, я, звичайно, не можу, тому що з малою, тоді він йде до нас в ліжко, чоловік кіпішує, щоб йшов у своє (при цьому він не може усвідомити, що казку може й татко почитати - він же ж з роботи, змучений), малі, які спати не збираються, товчуться в темріяві по ліжку, а в мене одне бажання - провалитись крізь землю  :/ І так кожного дня. Вчора вже зірвалась, і перший раз в житті малій дала по попі, ох і реву почалось  d79 (в 12 ночі) ще й малий почав її захищати, сказав, що злий на мене, бо я обідила Яну. То ще й пробачення просила і в нього, і в неї. А ще 4 моляри лізуть, ррррррр, я просто не знаю, як це все витерпіти. Фізично ніби нормально, але моральних сил зовсім немає, ще й від чоловіка ні підтримки, ні доброго слова.

Offline Gumka

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 4 р. 11 міс., Аліночка - 2 р. 6 міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #30 : 29 Листопад 2010, 15:27:10 »
Олічка, я тебе дуже добре розумію. Бо сама, як правило цілий час з дітьми сама. Діти постійно хворіють, чоловік постійно на роботі, а коли приходить додому хоче відпочити.
А ми мамусі завжди маєм бути бодренькі, веселі, не стомлені - де справедливість  d104.
Пробую з чоловіком говорити на цю тему, що треба більше часу з дітьми проводити, в нього аргумент - хтось має сидіти вдома з дітьми, а хтось має заробляти гроші. І його хочеться зрозуміти.
А тобі Оля побажаю в такі моменти переглянути фотографії, коли твої дітки були зовсім малесенькими і подумати "як я могла колись жити без своїх маляток, вони ж найдорожчі в світі".
Дітки підростуть і в тебе буде більше вільного часу для себе. Такі періоди треба просто пережити і менше нервуватись. Хоча на словах завжди все легко, в дійсності трошки по іншому. Тримайся.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #31 : 29 Листопад 2010, 15:28:09 »
Оля тримайтесь. Я Вас розумію, особливо на рахунок підтримки від чоловіка.  :(
Хоч в мене один, але напевно за двох, хвилинку не посидить. А зараз захворів, то такий прикрий. Я хочу просто трохи відпочити і відіспатися. За рік і три місяці я ще ні одної ночі не поспала хочаб 4 години підряд. Трохи виснажилась, а чоловік замість того щоб помогти: коли приходить з роботи міг би і з дитиною посидіти, то він сідає за комп. І я як була сама з малимцілий день так і вечорами тоже сама.
Але це нічого, час проходить, дітки ростуть. І це ж таке щастячко d25

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #32 : 29 Листопад 2010, 16:03:46 »
Дякую за підтримку. Для мене дітки - найбільша радість, але й інколи від тієї радості хочеться відпочити. І ще дуже б хотілось розуміння від найближчих, а коли ці найближчі думають, що ти і так сидиш вдома (=нічого не робиш), то чого ще скиглити. А вони ж на роботі, гроші заробляють. А коли я одного разу сказала чоловікові, що він хоч на роботі від дому відпочиває, а вдома від роботи, а в мене 24 години одне й те саме, то він був у шоці, як таке можна було сказати. І ще, я навіть "сидячи вдома" теж заробляю гроші, я за 4 роки 2 рази в чоловіка попросила і то на продукти, коли в мене не було. Він не жмот, але в нас 2 великі кредити, тому я розумію, що він і так зі шкіри вилізає, щоб ми не голодували. Але я помітила, що він якось так ставиться до того, що я заробляю, (хоча я ніколи його цим і не думала принижувати, навпаки, ми ж одна команда) мовляв, ну ти ж така, куди мені до тебе. Він дуже часто допомагає по дому - може прибрати за годину все, але не може зрозуміти, що мені потрібна саме МОРАЛЬНА підтримка, тоді в мене виростають крила і з"являються і сили, і енергія, і бажання.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #33 : 29 Листопад 2010, 16:04:50 »
Правильно дівчата кажуть Ви справді хороша мати і всі втомлюються просто не всі про це говорять а Ви наважились. Коли в мене такий криз то я чекаю чоловіка з роботи, залишаю на нього малого,беру свою куму і ми йдемо з нею кудись погуляти бодай на 2 годинки. Помагає. Коли повертаєшся то вже так скучаєш ніби цілий день не бачила.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!