Автор Тема: Я втомилася від дитини!  (Прочитано 25970 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Я втомилася від дитини!
« Reply #68 : 09 Квітень 2011, 21:34:12 »
Дякуємо психотерапевту за приємне побажання.

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #69 : 09 Квітень 2011, 21:55:43 »
Цитувати
Доречі, а у нас в Богородчанах є сім'я, яка теж має самих дівчаток, але їх там 5!!!
ОГО яка мужня жінка, народити стільки діток!!!! Хай тато змириться з думкою про те, що ві ювелір і більше не мурдує маму ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +915/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #70 : 09 Квітень 2011, 22:18:43 »
Цитувати
Коли дитині виповнюється 4-5 місяців потрібно її залишати в ліжечку,чи манежику з іграшками на самоті хоч на 10-15 хв,це привчає її до самостійності,потім можна довести цю гру до 30хв.
я явно запізнилась d16, мала сама взагалі не хоче бути,привикла, що в хаті нас багато, а як я з нею сама, то капець повний d111..Два дні сидимо дома церез цю погоду жахливу, то я дурію вона постійно кричить і нічим не хоче бавитись, лиш руки і водити її!

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #71 : 09 Квітень 2011, 22:46:24 »
да ця погода всю картину портить! в мене вже просто нема сил треба сідати на валер"янку, бо бачу що стаю псіхованою, малі товчуться, б"ються, пищать, нерви цього вже не витримують, нема як на вулицю вийти, навіть в магазин (якби не сусіди, не знаю що б робила, та навіть мусор нема кому винести, так в коридорі і лежить), починаю зриватися від любого промаху, просто вже не знаю, що х собою робити! чує моє серце, що довго я такого випробування не витримаю і повернеться мій чоловік додому(

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #72 : 09 Квітень 2011, 22:55:54 »
Цитувати
то я дурію вона постійно кричить і нічим не хоче бавитись, лиш руки і водити її!
в мене те саме я вже сама з малим чуть не плачу, ще сьогодні в нього соплі почали текти от тепер заснув і крізь сон плаче крутиться , не розумію що з ним d104 вже 4 зуба є, невже наступні лізуть. Дійсно вже так втомилася шо то піпець d111 d111 d111

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #73 : 09 Квітень 2011, 22:56:46 »
Дівчата, а я себе так заспокоюю, коли вже думаю ну все, я згадую що поки вони маленькі, то ще хочуть мами, а як виростуть, а це швидко настане, то не знати як буде, так шо я стараюсь насолоджуватись кожною хвилиною, бо такого вже не буде, хіба як внуки зявляться d25

Offline Галочка25

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Наша радість
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 12.01.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #74 : 09 Квітень 2011, 23:32:59 »
я теж розумію, що треба було привчати дитинку самостійно гратись, але чогось упустила той момент, постійно боялась її саму залишити, навіть коли вона спала, тоя заглядала постійно до неї. В даний момент розумію, що це було схоже на манію,тому що тепер моя мала без мене нікуди, всіх любить і цілує, і грається зі всіма, але тільки, коли мама поруч!!!!

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #75 : 09 Квітень 2011, 23:46:27 »
В мене з першим синочком теж таке було, що боялась залишити одного навіть коли спав, постійно біля нього була. І він дійсно так привик, що я поруч і десь до 2 років я мала завжди бути поруч, грається з бабусею але я маю бути в кімнаті, а вже десь після 2 років почав з татом ходити гуляти, потім залишатись з бабусями сам і аж тепер коли народився братик і пройшло 3 місяці він почав самостійно в кімнаті собі гратись щось вигадувати, не довго звичайно, але 30 хв. точно без мене може погратись, а потім біля мене сам може сидіти і гратись і щось мені там розповідати.

Offline Галочка25

• Свідома Мамка
  • Наша радість
    • Награды
« Reply #76 : 10 Квітень 2011, 00:06:30 »
може, і в мене таке скоро буде....  Бо я, в принципі, можу залишити її з татком, але такі плачі, коли я виходжу! Правда потім забувається і з татом не капризує, грається самостійно... А коли  вдома появляється мама, то треба, щоб вона брала донечку на руки і сиділа весь час біля неї... Чесно, коли сама вдома, не маю часу навіть поїсти....Донечка не дає.. і ще вона не любить, коли мама миє посуду - тоді  внеї найбільше паніка!!!

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-1
    • Награды
« Reply #77 : 10 Квітень 2011, 00:11:50 »
Галочка25, в неї потім це мине, але доведеться ще трохи зачекати. Спробуйте коли вона вже грається в кімнаті біля вас непомітно вийти, хай сама посидить. Підключайте її до своїх хатніх справ, нехай з вами варить істи, розвішує прання. Це звичайно буде довше тривати, але я так робила  d112

Offline Галочка25

• Свідома Мамка
  • Наша радість
    • Награды
« Reply #78 : 10 Квітень 2011, 09:53:18 »
Я теж надіюсь, що пройде ;)  Велике спасибі за поради! Будем так пробувати робити, бо треба буде в садок потім віддавати! Тай допомога мені не помішає!  d30 нехай привчається мамі допомагати  z5

Offline Asteria1987

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владиславчик, 3 роки 9 міс.
  • Ваше справжнє ім’я:  Світлана
« Reply #79 : 27 Червень 2011, 15:43:06 »
І я вже змучилася:(...Мені ніхто не допомагає, я не памятаю, коли спала нормально:(...Бабусі і дідусь працюють, а у вихідні також хочуть відпочити:(...Певно також буду пробувати підключати малого до роботи:)

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Юлія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Романія 20,09,2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #80 : 27 Червень 2011, 17:06:15 »
Ми з донею десьз рочка робим все разом, прання вішаємо, перше доня носила мені по одній речі з пралки, а потім ми перейшли на балкон і доня мені подає речі та пришепки, коли я готую їсти то ставлю її неподалік на табуретку і розказую, що я роблю даю дещо їй помішати та вкинути(звісно якщо це безпечно). мені теж інколи буває тяжко, нетак що фізично а скорше морольно та це проходить, я стараюсь більше гуляти спілкуватись і все минається.
Дівчата непереживайте все скоро минеться, головне трішки терпіння та часу і ви самі непомітите як ваші дітки виросли та стали зовсім самостійні.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #81 : 27 Червень 2011, 20:19:28 »
от мені вже стало якось набагато легше, хоча ще недавно з розуму сходила. А якщо взяти до уваги, що зараз Денис в садок не ходить (канікули), і я сама з ними двома... а ще рік тому було просто архі важко, коли була з двома на рік молодшими  d111

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #82 : 27 Червень 2011, 21:17:58 »
в мене зараз цілими днями крики, писки, Тан забирає в Дениса іграшки, він плаче, уваги хочуть двоє, і одночасно...Денисик повзає, встає, падає, плаче, іграшки по всій хаті і я бігаю між цим всі і стараюсь щось зробити, навіть по телефону не можу з кимось поговорити. Боюсь того, що ще трошки Денис підросте і почнуть битисью Надіюсь що на наступне літо буде легше. А може й скоріше, з середини липня буду пробувати давати Таню в садочок :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
« Reply #83 : 27 Червень 2011, 21:49:36 »
в мене теж постійно крики і писки, в голові постійний "рок-концерт", я як лягаю спати, здається, що лягла в могилу (перепрошую) бо тишина раптом настала. Але якось вже ліпше, видно просвіток ніби. Малі вже між собою почали гратися, то ховаються одне від одного (часто, використовуючи мене як ширму) то співають одне до одного, Андрій смішить Назарка, от зараз пшукають собі і бігають навколо мене, застали мене біля компа, піднімала ручку, а я від "нічого робити" кнопки тут жму поки вони дуріють. А вони регочуть  z5 такий заразний цей дитячий сміх, це точно неповторне явище  z4 ну, без плачів не обходиться, той Андрій мучить Назара добряче. Неслухняний став, капєц просто. За Назаром треба дивитись, бо він всюди залазить вмомент і вже все потягнув, все покидав, пальцями позалізав, он на тижні стелаж з машинками падав на нього, я ледве встигла схопити. А в неділю зі сходів в магазині полетів, думала, посивію... Бігають за мною обидвоє, отакі два хвости. А ще іноді тато вміє вчепитися, то три на раз буває важкувато  d143 Тато зараз лише у Франківськ заїхав, коли буде, не знаю. Але, чи то я вже звикла, чи справді якось легше...

Offline Synjooka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 29.09.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #84 : 11 Липень 2011, 21:41:50 »
Дівчата, а я на цих вихідник такий курорт собі влаштувала... Поїхала на одинь два дні в карпати, зі своєю кумою і ще двома подругами... Чоловікові сказала що якщо не хоче біля себе мати істеричниї жінки або жінці на велерянці то хай бавить доцю - два дні це не так багато)))...

Це такий кайф, я вже і забула як це круто просто рослабитись, вирватись із цього шуму, крику, просто насолоджуватись живим спілкуванням без переривів на бігатню за маленчею....

Але коли на наступний день ми їхали додому подруги плакались що по суті одинь день це так мало, і як вон не хочуть їхати... А я так скучила за малою, що ні хвилинки лишньої не хотіла там бути...

Тому я всім раджу, убалтуєте чоловіків чи бабусь, і коли морально виснажені, робіть собі празник їдьте на сутки хоч кудась!!!! це насправді не так важко вирватись!!!! Мій справився ваші теж справляться!!!