Автор Тема: Я втомилася від дитини!  (Прочитано 24033 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +111/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Re: Я втомилася від дитини!
« Reply #85 : 18 Липень 2011, 00:37:39 »
о,Synjooka Юля! це все абсолютно вірно сказано! я сама була в шоці від того, що я втомилась від власної дитини!d107 раніше все дивувалась сестрі, котра під будь-яким приводом хотіла вислизнути з хати, а малого лишити бавити мені.  тепер мені з моєю вже чуть легше - в п'ятницю після садочку відвожу малу в село до батьків, ввечері повертаюсь додому і трошки кайфую і скучаю за нею до неділі. хоч попри роботу завжди в голові рояться думки про донечку (чи поїла, чи вже заснула...), але я впевнена в своїх батьках, що вони її добре доглянуть, тому дуже не переживаю. такі короткі розлуки або просто короткочасний переїзд з дитиною в інше місце, поміж інші люди здорово розряджає і знімає напругу! навіть виїхати з дому на цілий день, щоб просто змінити обстановку - це вже класно! : d41
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #86 : 18 Липень 2011, 02:33:14 »
І  я хотіла б "здати" своїх трьох кудись. Так хочеться в теплий літній вечір погуляти з чоловіком під зірками.... Замріялась.... Дівчат своїх ще деколи здаю до мами, то моєї, то чоловікової, а малого цицюна ніхто не хоче. Ну ще трошки і думаю, що і його попробую лишити у баби.

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #87 : 18 Липень 2011, 08:24:24 »
І я дуже часто залишаю діток у мами!!! На вихідні буває, а інколи й частіше!!! В мене мама - золото! Сама весь час мені каже, щоб ми з чоловіком йшли погуляти, в кіно, будь- куди. І ми маємо час згадати нашу юність! Насправді- то дійсно корисно і добре, коли є де залишати!!! Я не бачу тут нічого страшного.Хоча в мене мала, пки була на грудному, то навіть з чоловіком важко залишалася, тепер вже трошки краще!! :)
Денисик і Катруся

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #88 : 18 Липень 2011, 17:02:01 »
Цитувати
Насправді- то дійсно корисно і добре, коли є де залишати!!! Я не бачу тут нічого страшного.Хоча в мене мала, пки була на грудному, то навіть з чоловіком важко залишалася, тепер вже трошки краще!!
100% згідна. Ми вже так давно з чоловік вдвох десь були. Так хочеться в кіно піти або навіть пройтись спокійно помісту. Це правда не означає, що я від дитини втомилась. Просто треба і чолоікові уваги приділяти.
Але я деколи дивна. От лишу малого з мамою, йду по справах, або як на дівішнік йшла, то думаю все, відпочину нарешті хоч трохи. Але проходить небагато часу і мені перед очима моя дитина. Ці очки, усмішка зубата і я так хочу до малого.  :)
І в мене так було з ГВ. Це був кошмар. Лиш циця, не права на довго ніде піти. А як відлучила, однозначно легше.

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-1
    • Награды
« Reply #89 : 18 Липень 2011, 17:06:08 »
Ой а в нас навіть не має з ким лишити. 24 години на добу я з малими. Інколи, коли старший ниє ( бо він в мене морально такий важкий, що капець. Інколи собі думаю, що краще би він був рухливіший, але мовчав більше і не нив, то мені би було легше з ним. Бо це постійно триндить, а як не має настрою то ниє і щось вимагає  d111) то кришу рве, а коли він у нормальному настрої то нормально, витримую. Але інколи так хочеться з чоловіком десь піти на піцу, а то не мож  d16

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 18 Липень 2011, 17:08:36 »
Іра, я Тебе розумію. Це в мене зараз трохи волі є. А як навчальний рік,мама на роботі, то теж постійно сама. Правда поки що з одним, але ще трохи і Тебе дожену d112
Треба поки є можливість з чоловіком в кіно сходити d143

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-1
    • Награды
« Reply #91 : 18 Липень 2011, 17:14:22 »
Цитувати
Треба поки є можливість з чоловіком в кіно сходити
100% поки трошки вільна не втрачай момент і повідривайся з чоловіком, бо потім як осядеш в хаті з двома то гаплик, нікуди не вирвешся з ним.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 18 Липень 2011, 17:21:01 »
Цитувати
100% поки трошки вільна не втрачай момент і повідривайся з чоловіком, бо потім як осядеш в хаті з двома то гаплик, нікуди не вирвешся з ним.
Оце точно. Так що маєм час до середини серпня десь сходити d143
Ух, як подумаю, що то з двома, одне розумніше за друге d111 Точно в хаті засяду, хіба десь з Вами ще буду зустрічатись d143

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
« Reply #93 : 26 Вересень 2011, 23:56:08 »
зараз так сталось що я цілими днями в квартирі з донею сидимо самі,нема на кого залишити щобб посиділи, d16 d16,от і викручуємся з чоловіком якось самі,нема на чиюсь допомогу розраховувати :(,а так хочеть ся десь піти посидіти ,чи відпочити з друзями зустрітись полялякати,я вже непамятаю коли сама виходила десь в люди... z2
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
« Reply #94 : 26 Вересень 2011, 23:57:01 »
але що поробиш,головне щоб малеча була здоровою,а то вже якось буде ;)
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
« Reply #95 : 27 Вересень 2011, 09:01:39 »
а так хочеть ся десь піти посидіти ,чи відпочити з друзями зустрітись полялякати,я вже непамятаю коли сама виходила десь в люди... z2
ага, я того тижня в місто поїхала, вперше за роки 3 точно. Як дурна роззиралася кругом, бо стільки всього змінилося! З чоловіком взагалі останній раз ще як на Аватар вибиралися (боялася, що народжу і вже не побачу),2 роки тому, а до того теж давненько десь були разом  z2

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #96 : 27 Вересень 2011, 09:11:49 »
Цитувати
нема на кого залишити щоб посиділи,
В нас так постійно, я навіть деколи малу могла би лишити свекрусі, але більше люблю, щоб вона була з нами, і мене якось то зовсім не напрягає d104 Чи в магазин, чи десь в кафе завжди йдемо всі троє, якось так від народження привикли, що по-інакшому і не уявляємо.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 27 Вересень 2011, 09:16:16 »
Цитувати
Чи в магазин, чи десь в кафе завжди йдемо всі троє,
А мені з ним тяжко. Бо його всюди повно. В магазині всі вішаки, одяг має попробувати, перебрати, передивитись. Всюди лізе. В кафе та ж історія. Але я мажу його залишити деколи з мамою, правда дуже швидко за ним скучаю. :)
А от з чоловіком в кіно так і не вибрались d143

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #98 : 27 Вересень 2011, 09:21:51 »
Інколи є відчуття відпочити від дитини. Але без неї навіть не уявляю як можу бути. Ми без неї з чоловіком нікуди ще і не ходили. Якщо ми не можемо її взяти то ми просто не йдемо. Було нас так запрошено на два весілля вона була менша а раз була зима а то в селі то ми не йшли бо малу не могли взяти. Інколи з чоловіком бігли в метро без малої а яяк взнали що можна по заяві брати від тоді тільки з нею ходимо. Моя мама просить неодноразово лишити її ночувати в неї а мій чоловік дуже проти він рахує що дитина не повинна ніде бути без батьків.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #99 : 27 Вересень 2011, 09:25:23 »
Цитувати
Бо його всюди повно.
В нас то саме, в мене Настя гіпер-шустра, але я вже привикла d27, але без неї чогось не вистачає.

Offline kizylja

• Своя Мамка
  • Репутація: +223/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія,
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #100 : 27 Вересень 2011, 10:27:55 »
гарна темка, якраз мені при нагоді - я от залишилась сама на цілий день - і мені страшно.
ми з чоловіком як десь ідемо, то малу беремо з собою частіше за все, а от серед тижня, коли всі на роботу а ми саменькі дома інколи думаю, що дах поїде (туди хоче, їсти не хоче - розриваюсь до сліз, хочу, щоб усе було як найкраще для манюні)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #101 : 28 Вересень 2011, 08:56:52 »
І я в цій темці можу виговоритись. Я вже з цим графіком дитячим неможу!!! Зранку вставай і відправляй одну в школу, а друга за уроки сідає. Потім старша в школу йде, а я по меншу в школу збираюсь (і таку прогулянку на пів годинки з малим за одно робим). Приходжу з школи - дай їсти, і одночасно приглянь за малим, починаєм робити уроки з меншою дочкою ( а уроки в неї робляться цілий день, аж до ночі переважно!!!). За трохи приходить старша з школи. Знову дай їсти, відправляю на гімнастику. Далі робим уроки з меншою і погуляти деколи навіть не маю часу з малим. А там знову ввечері - їсти, митися, уроки. І чекаю 9-10 год. щоб вже повкладались. І то добре, як в 10 вкладуться, а вчора по 12 год. пішли спати!!!! Той графік мене вдома тримає цілий день, неможу десь навіть піти!!! d111