Автор Тема: Діанаталь-гель  (Прочитано 3980 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Діанаталь-гель
« Reply #17 : 06 Грудень 2013, 21:08:35 »
Та взуття хоч поносити можна до різних нарядів в різну погоду :) А гель невідомо чи допоможе, тим більше ти сама ж не впевненна чи він тобі допоміг.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #18 : 07 Грудень 2013, 01:59:08 »
Цитувати
А гель невідомо чи допоможе, тим більше ти сама ж не впевненна чи він тобі допоміг.
але взуття ти покупаєшь купу разів за життя, а народжуєшь пару раз!
Для мене економія на вагітності і пологах це те саме, що економія на весілля! Звичайно, що у всіх різний достаток, тому хтось народжує у штатах, хтось в Швейцарії, а хтось в Рожнятові. Так само хтось весілля робить на Мальдівах, а хтось в селі в палатці. але ж жодна наречена не скаже, та що там невже комусь та фата потрібна, і без неї номрально, то давай зекономімо і без неї обійдемось - може і не попрут з церкви. Є багато  жінок, хто ображуєся без фати, але вони це роблять просто по бажаннню, а не через економію!
Мені пофіг було чи він поможе чи ні, мені не треба було це знати на 100%, бо як був щоч 1 %, що буде легше, то я його брала!
Є таки яки правда вважають, що він їм не потрібний і невіть про нього не думають, є таки хто не зможе фінансово це потягнути. але більшисть все рівно просто екномлять, при тому, що ДР святкують на бульшу сумму кожен рік ніж 1000 грн  d112

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #19 : 07 Грудень 2013, 09:48:16 »
Цитувати
але взуття ти покупаєшь купу разів за життя, а народжуєшь пару раз
Але те взуття - носиться, а гель можна купити і простоїть на полці. А потім вийде термін - на смітник.
Цитувати
але більшисть все рівно просто екномлять
А може люди просто помірковані і практичні, і не витрачають гроші на речі, які можуть навіть не знадобитись.

Але згідна з тим, що на інших аспектах пологів економити не варто. Викликати таксі, а не чекати швидку, купувати якісніші потрібні ліки, замовити платну палату, купити гарний і зручний одяг, походити на підготовчі курси для вагітних. Останнє реально має дати необхідні знання що відбувається в  пологах і як поводиться жінціщоб все прошло успішно.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #20 : 07 Грудень 2013, 09:58:04 »
Мені здається що тут потрібно дивитись по ситуації, але на всяк випадок думаю собі таке купити та пологи :xmm От при перших пологах я думаю він би мені дуже поміг і можливо б навіть епізіо не було. Дитина була велика, як пробили води то їх там жменька витекла, а потім дитина просувалась дуууже туго, лікарі мені туда щось пшикали і епізіо зробили бо реально зволоження практично не було d16 ну одним словом я ледве витиснула і потуги тривали немало. Я ж просто тоді не знала про цей гель, одна продуга сказала що є такий гель, ні назви ні що воно таке, лікарі теж нічого не говорили, то й пішла на пологи без нього d112 Ми ж всерівно стільки всього купуємо на ті пологи, інколи половина того взагалі не використовується, тому на всяк випадок можна купити цей гель, головне щоб його там після пологів не стащили,як любить наш хороший персонал зробити з невикористаними речами після пологів d30  

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #21 : 07 Грудень 2013, 11:07:12 »
Цитувати
а гель можна купити і простоїть на полці.
ну це зовсім рідко буває, я вже купили, то чого не викорастоти? Я теж дужєе швидко народила з 21 до 22.50, однак лікарка встигля всі тюбики вимазати  d27

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #22 : 07 Грудень 2013, 11:19:32 »
Мушу тут відмітитись d100, а, я так цей гель хотіла, але не встигли купити d111, наступний раз треба швидше рухатись

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #23 : 07 Грудень 2013, 20:36:56 »
Цитувати
я вже купили, то чого не викорастоти?
Пологи - процес непередбачуваний. Раптом, екстренне КС, чи стрімкі пологи, чи лікар забув, бо має купу рожениць, або навпаки все ідеально і лікар не баче змісту там мастити. Або як іноді буває, збирала-збирала пакети, а гелю немає  d30 ну це так, але буває ж. Царівна теж ним не скористалась, правда, подробиць не знаю, не встигли, здається. Це просто приклад  :)
А коли вже так і бути - взяли і лікар все вимастив, просто замало фактів і інформації чи справді він такий помічний. Тому  жінки і не дуже ведуться, а не економлять.
Особисто, вважаю, що важливіше (і дешевше!) набагато психологічне налаштування і освіченність майбутньої мами про тонкощі пологів. А гель - швидше ефект пласебо.  

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #24 : 07 Грудень 2013, 22:01:13 »
Цитувати
буває ж. Царівна теж ним не скористалась, правда, подробиць не знаю, не встигли, здається. Це просто приклад 
Мене мама дома подивилась (вона акушер-гінеколог), розкриття було 2 пальці, вроді d143. Думали, ще побалдіти дома, але коли я встала, то чомусь покровило. Тому ми зразу поїхали в лікарню, де пробивали води, їздили на інший поверх на УЗД і скликати консіліум z5 То і я, і мама згадали про гель вже коли схватки були з інтервалом десь 2хв.
От і не використала. Але тим не менше, на наступні пологи знов купуватиму його ;)
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #25 : 09 Грудень 2013, 16:32:53 »
Цитувати
Є таки яки правда вважають, що він їм не потрібний і невіть про нього не думають, є таки хто не зможе фінансово це потягнути. але більшисть все рівно просто екномлять,
Ще є третя категорія, жікни які НЕ знають про цей гель...ну я наприклад ;) і хоча я ходила в Дівію, але терміни піджимали, Наталя пересовувала заняття( за що їй велике спасибі), щоб я хоч встигла грудне дослухати...то про гель вона нам не казала, я вже після родів дізналась що таке чудо існує :xmm

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #26 : 09 Грудень 2013, 18:04:37 »
Цитувати
А коли вже так і бути - взяли і лікар все вимастив, просто замало фактів і інформації чи справді він такий помічний
так одне діло як би він коштував 20 тис грн, тоді можно було б думати, а він коштує 1000 грн! А народжуємо 1-2 рази за все життя!!!! Тому за таку ціну і з такого приводу взагалі не бачу змісту розмірковувати чи вже аж він так допомагає!
Допомагає звичайно - бо це зволоження і зменшення тертя - якщо дискомфорт важку виміріти, бо жанка ж не кожен день родить, щоб порівнбювати, то час пологів і розриви цей гель доведено скорочує, я десь читала дослідження, то на 30% скоріше пологи проходять.
Цитувати
Ще є третя категорія, жікни які НЕ знають про цей гель...ну я наприклад
Наталя та я і не рахую таких, бо їх 99%! і то зовсім не їхз вина!

Просто для мене показник непопулярності цього геля ще одне підтвердження того, що наши жінки готові економити на себе у всьому! навіть в такий справі!!!
Мене це зараз ну ТАК обурює  d105, бо я сама точнісенько така сама, хоча казалось би не склонна на собі економіти, а як загадаю вагітність  d16 Вагітний одяг майже не купляла, бо навіщо витрачатись, потім схудну і буде зайвий, в пологовий все дешеве купляла.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #27 : 09 Грудень 2013, 18:07:41 »
потім допишу таксі приїхало  d111

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #28 : 09 Грудень 2013, 23:02:48 »
Цитувати
то на 30% скоріше пологи проходять.
ООО, круто, то я взагалі б тоді 2 години народжувала d9
А якщо серйозно, то можна зрозуміти наших жінок, всетаки це наш такий пунктик в голові d111 Більшість із нас в чомусь себе обмежує, як не в грошах, то в часі присвяченому собі...чи ще в чомусь...точно щось в кожної знайдеться ;)
Тай якщо декретних немає, в чоловіка півтори тисячі, то точно не кожен захоче відкладати щомісяця на гель :xmm
Я особисто така боягузка, що напевне, якби знала раніше, то б на всі декретні накупила  кілька тюбиків d27 лиш би не боліло d30
Але після перших пологів, вже знаю, що то не все так страшно, правда аргумент про можливість народити без розривів для мене дуже вагомий z4

Offline мамуся-любуся

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
  • Моє ЩАСТЯ - в моїх руках!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко, 8 років, Таїсія 2роки
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
« Reply #29 : 02 Березень 2014, 01:13:28 »
Цитувати
замовити платну палату
Може не по темі, але щоб замовити палату, треба знати, коли точно народиш, а наперед хто тобі її дасть. А якщо уже після пологів брати, то не факт що така буде в наявності, бо зараз дуже багато народжує. Мені, наприклад, не стало, хоч родичка моя там не остання людина.

Offline blonda

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій та Артем
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #30 : 31 Травень 2014, 20:39:06 »
Мій геніколог сказала, що під час пологів у жінки стільки всього виходить, що цей гель поможе, як мертвому кадило. Не маєте куда гроші діти - купляйте. Ваші мами та бабусі тільки з гелями народжували? Дівчата, будьте мудрими.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #31 : 02 Червень 2014, 00:08:26 »
Цитувати
Ваші мами та бабусі тільки з гелями народжували? Дівчата, будьте мудрими.
наші бабусі в полі і вдома народжували.... Блонда будь мудрою, нафіг платити гроші і їти в пологовий? нафіг платити лікарю? Міліони років жінки самі народжували, тобі що грошей немає куди діти? Будь мудрою - народжуй вдома.

Offline Manechka666

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #32 : 20 Грудень 2014, 11:08:19 »
дівчата, чи хтось купляв останнім часом діанатал гель і де? бо облазила всі наші аптеки,ніде нема і замовити вже не можна,бо пропав з прайсів.

Offline Manechka666

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #33 : 20 Грудень 2014, 11:09:34 »
знаю,що можна привезти з інших країн без проблем, але час піджимає... d101 d102