Автор Тема: Ваша найдорожча покупка!  (Прочитано 17441 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Svetka

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Ваша найдорожча покупка!
« Reply #68 : 29 Червень 2012, 02:04:15 »
Цитувати
В нас зарплати просто смішні
нажаль буває таке що тішишся, або тобі заздрять що хоч такі, бо багато людей взагалі без роботи... :(

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #69 : 29 Червень 2012, 07:41:48 »
нда, бачу, не одна я з комплексами  d143 читаю Валяєву, вона домогосподарка, але ж все рівно, яка в неї шалена самореалізація!!!!!! народ купує її книжки, тоннами читають статті, скільки вдячних коментів. Так що всім би такими домогосподарками бути. А просто вдома борщі варити і годувати вдячного коханого чоловіка - ну мені реально цього мало, я б таким не задовільнилася. Але якщо на роботі отримуєш тисячу чи півтори - то все рівно вони на дорозі не валяються, а  уявіть, якби й того не було! А так можна шмотку купити, а чоловік хай мамонта тягне додому  d27

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #70 : 29 Червень 2012, 08:51:55 »
Цитувати
а чоловік хай мамонта тягне додому
d27 d27 d27 d27
ну мене теж не влаштовує ціле життя в декреті сидіти, але якщо виходити з моїх доходів то декретних я получаю більше ніж на роботі зарплати то ліпше вдома сидіти d27 але це я шуткую, я хочу на роботу бо вдома я б точно здуріла

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +155/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #71 : 29 Червень 2012, 23:56:26 »
Цитувати
Це тому, що в нас людина навіть маючи  роботу не може себе прогодувати. В нас зарплати просто смішні.

Абсолютно підтримую  z4

Offline Budzya

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
« Reply #72 : 25 Грудень 2012, 11:01:52 »
Цитувати
Це тому, що в нас людина навіть маючи  роботу не може себе прогодувати. В нас зарплати просто смішні.

Абсолютно підтримую
В нс просто не можливо смому без підтримки вякої там почати заробляти гроші, - хтось мусить допомогти, так би мовити "В попу штовхнути" d100

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #73 : 08 Січень 2013, 16:08:10 »
Цитувати
мені ця тема більше нагадує хвастання...
  І мені,і багатьом,напевно. Не від заздрощів,а просто думається зразу: які ми люди,міщани,все вимірюємо матеріальним.Не слід забувати,що Бог на небі не рахує наші дорогі покупки,які ми ,нажаль, "туда" з собою не заберемо,а рахує наші добрі,безкорисливі вчинки. Краще б створили темку: Яким своїм вчинком я горжусь найбільше, або,яку мету перед собою ставила і чи досягла її...Ну якось,так...

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #74 : 08 Січень 2013, 16:30:28 »
Цитувати
Краще б створили темку: Яким своїм вчинком я горжусь найбільше, або,яку мету перед собою ставила і чи досягла її...Ну якось,так...
Ольга,а це ідея!Можеш створити,думаю багато хто матиме чим поділитись в ній. Хоча й така темка для багатьох буде виглядати як хвастання  ;)
0683086060 Маша

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 08 Січень 2013, 16:39:55 »
Ну не зовсім хвастання,а швидче,як повштовх до дій. Треба ж чогось прагнути. Зараз навіть поступити до універу,своіми силами,без хабаря,чимале досягнення. Це я до прикладу. А писати,що чоловік їздив на заробітки,а я потім собі щось дороге купила,так кожна зможе!Були б ті купюри...

Offline Marabella

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 08 Січень 2013, 18:28:58 »
Цитувати
Ну не зовсім хвастання,а швидче,як повштовх до дій
Ну і про матеріальне так само можна сказати,коли тут читаєш які дорогі речі люди можуть позволити собі купити,то теж можна почати діяти щоб більше заробляти,або надихати до цього чоловіка d27. Але я згідна з тобою,що вартніше говорити про якісь свої досягнення
0683086060 Маша

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #77 : 08 Січень 2013, 18:55:11 »
Цитувати
Ну не зовсім хвастання,а швидче,як повштовх до дій
Жодного поштовху для дій в цій темі я наприклад не бачу  d112 d112 d112

Offline Marabella

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 08 Січень 2013, 21:25:21 »
Цитувати
а знайдуть тільки зависть і озлоблення на весь світ,бо хтось живе краще і багатше.Люди такі,що не вміють дякувати за те,що мають (а хтось і того може не мати) ,а вміють тільки міряти в кого хата вища,в кого машина довша,в кого жінка краща. і т.д.
так всіх "под одну гребёнку"...?
тоді тут взагалі багато тем треба видалити...
0683086060 Маша

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #79 : 08 Січень 2013, 21:41:42 »
Цитувати
Думаю,що ніхто тут не знайде натхнення і поштовху для дій,а знайдуть тільки зависть і озлоблення на весь світ,бо хтось живе краще і багатше
 ну не знаю, мене особисто не болить що хтось собі щось купив, а хтось ні. На все свій час, дасть Бог і інші ,хто зараз не взмозі собі дозволити, купить щось дороге. В мене теж деколи немає грошей на маршрутку, нічого хожу пішки. І колись я теж щось значне куплю за свої зароблені і мені буде приємно, що я такий молодець

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #80 : 09 Січень 2013, 15:12:21 »
Хто з жінок заробляє самостійно - не буде тут писати, на що витратила зароблене. В мене така думка.
Цитувати
А писати,що чоловік їздив на заробітки,а я потім собі щось дороге купила,так кожна зможе!Були б ті купюри...
Бачу не я одна так думаю.  z4

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 09 Січень 2013, 16:38:31 »
В кожного з нас свої потреби.Комусь з милим рай і в шалаші,а комусь і височенного палацу замало. Такє наше життя.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #82 : 09 Січень 2013, 16:51:21 »
  а я сіла подумала і побачила що я не маю найдорожчої покупки..Знаєте якось так в моєму житті-що завжди купляли все спільно з чоловіком..А от я особисто за свої гроші (косметику парфуми і речі я не вважаю дорогими покупками)  нічого собі не купляла. Я коли почала заробляти хороші гроші-то я завжди їх тратила на племінників..Якщо взяти до купи-то сума буде великою..а якщо по окремості-то все в рамках достойних речей і іграшок, книг...Я думаю що я навіть не готова собі ще зробити велику покупку ...я про це ніколи не думала. Я чомусь завжди думала що щось таке велике-це пріорітет чоловіка купляти дружині))))))
Ну але я  якщоб зараз знову почала заробляти-то певно моєю найбільшою покупкою став би маленький будинок в горах..тихий  такий..з дерева....такий як на різдвяних картинках)))))
і доречі я теж завжди радію коли жінка може купити собі за власно зароблені гроші щось те що їй по душі-навіть якщо воно запрєдельно  (забула як українською-напишіть)   дороге z4

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #83 : 09 Січень 2013, 20:17:34 »
А я сприймаю все простіше, бо філософствувати і зариватись глибоко можна в будь-якій темі. Але так робити не треба, бо наших нервів надовго не вистачить!
У мене є багато вчинків, які я зробила і можу пишатись собою, але є й покупки, які робила за власні, зароблені гроші. Знаєте, гроші, які ти сама заробила своєю працею і потом приносять таке величезне задоволення, і втіхи набагато більше від зароблених мною 50 грн, а ніж від 50тис, які мені дасть чоловік чи  якийсь інший спонсор. Думаю, ті, хто відчуває це-підтримають мене! ;)
Я от сіла і подумала, що до недавна сама заробляла, та і тепер буває трохи. І все витрачала на одяг, косметику, розваги... А от найдорожча покупка за власні гроші - це моє весільне плаття d30

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #84 : 09 Січень 2013, 21:27:38 »
Цитувати
запрєдельно  (забула як українською-напишіть)   дороге
Захмарно дороге, може  z1