Автор Тема: Ваша найдорожча покупка!  (Прочитано 16805 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
Re: Ваша найдорожча покупка!
« Reply #85 : 11 Січень 2013, 18:54:17 »
Цитувати
Хто з жінок заробляє самостійно - не буде тут писати, на що витратила зароблене.
не погоджуся, важайте хвалькуватою...та я мабуть пишаюся тим що своє "старйо" я купила собі самостійно і за свої гроші.
Зараз я Абсолютно не можу собі нічого купити бо всі гроші то мого чоловіка, навіть немаю соц виплат. Одним словом утриманка. Інколи гріє душу що колись могла соб дозволити і придбати ту машину, підзбирати і купити. Чесно,зараз, я не вічуваю страшного ушербу, гроші то не головне, мені достатнього на прожиття і одягнутися дитині - а собі по потребі (і то тільки необхідне) про нарядний одяг я вже й забула коли купляла. А коли працювала, я дозволяла собі багато що купити, заробляла непогані гроші і тратила на право на ліво, дуже шкодую правда що багато пускала не на те що потрібно. Хоч стара моя Жигулька і ламається, гроші витягує багато, але ті 4 колса є, я задоволенна що змогла колись її придбати-це важаю своєю навіть не найдорожчою покупкою, а найдоцільнішою. найпрактичнішою, найбілшою і найзначущою -що змогла зробити за власні кошти.
Мабуть я вже і ніколи не зможу собі дозволити дорогої покупки за власні кошти, бо є на то свої причини, трішки невтішні та то вже інша тема. Та рада що змогла колись....і навіть не перед кимось вихвалятися, а просто знати для себе. А написала про покупку бо захотілася підтримати темку. Хоча могла б і промовчати. d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #86 : 11 Січень 2013, 19:00:39 »
А я не бачу нічого поганого в тому, що хтось похвалиться своєю покупкою d112, ну мала людина можливість і купила, а за свої гроші чи чоловікові, то вже її справа. Я люблю почитати хто, що купує, це стимулює краще заробляти d30

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #87 : 11 Січень 2013, 19:08:57 »
Дівчата, та то ж тема, про покупки, а не про досягнення і все таке. якщо когось жаба душить що хтось має шубу або машину, то не заходьте в цю тему, абоо просто порадійте за дівчат d112

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #88 : 11 Січень 2013, 19:14:44 »
Мені теж здається,що цікава тема-цікаво хто на що готовий потратити якусь кругленьку суму

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: Ваша найдороща покупка!
« Reply #89 : 11 Січень 2013, 20:12:15 »
а в мене моя найдорожча покупка ще в майбутньому :)
Гарно написала! Оце найкращий стимул заробляти.
Роксана якось так мило про свою машину написала - видно, що справді дорога їй та покупка, і може й не ціною.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #90 : 11 Січень 2013, 20:24:13 »
Цитувати
або просто порадійте за дівчат
Я такої ж думки.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
« Reply #91 : 11 Січень 2013, 20:58:51 »
Цитувати
Я такої ж думки. А моя найдорожча покупка - це машина, правда старенька.Але горджусь тим, що це мої зароблені гроші.
Скажи??? :8 Таааак тебе розумію.

Валентина, ти правильно замітила...:) Дякую! Дуже приємно !...:)
Так це не в ціні справа.... :8

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #92 : 11 Січень 2013, 21:23:05 »
Цікава темка,на початку всі хвалились такими дійсно дорогими речами....а дальше просто почали обговорювати гарно так хвастатись чи ні d27
  Для мене кожна моя покупка дорога,так як ніхто мені непідкидає гроші,все самі з чоловіком.Дякую батькам за квартиру яка мені залишилась,інакше б не знаю де жили d27 А найдорожча моя покупка то мій фотоапарат один,а потім другий....за позичені на початку гроші,потім по трошки віддавала,і то я одна своїми силами ті гроші віддавала.....і ця покупка для мене як для Роксани машина z4 Бо це не просто собі така цяця якою я тішусь,а мій хліб і вдоволення моєї душі....
  Але це все дрібниці в порівнянні з тим скільки ми заплатили за своїх дітей у роддомі,то ж також дорогі покупкі у наш час d103 і також за власні грошикі ;)
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #93 : 11 Січень 2013, 22:15:52 »
Я читаю цю темку на рівні з іншими, а тепер вирішила написати коментар. Для мене чужі покупки, які б вони дорогі не були, абсолютно не є стимулом заробляти більше чи прагнути до чогось більшого. Адже ми тут всі дорослі люди, які вже чогось досягли кожен у своєму маленькому світі і , якщо в ньому всі здорові, якщо є речі, які нас заставляють радіти і посміхатися, то хай весь світ навколо замре... І до чого тут чиїсь покупки?
Свою найдорожчу покупку не можу пригадати. В квартирі все купували з чоловіком - щось дороге, щось не дуже. Хоча... пам"ятаю де, коли і за скільки купувала речі (одяг, іграшки та ін) для свого старшого синочка, для молодшого і скільки це приносило нам радості... Що може бути дорожчим?  Дорога квартира? Начиння в ній?
 d130 d130 d130

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #94 : 11 Січень 2013, 22:36:06 »
почитала темку і побачила, що якось вона то в один бік від суті ухиляється, то в другий. Тема про найдорожчу покупку, правильно? А тут уже пішло за свої гроші, чи за чиїсь.  d112

Якщо писати про найдорожчу мою покупку, то це на даний час нежитлове приміщення. Я на нього не заробила повністю, а лише частину, решта - то моя частка грошей від продажу квартири моєї бабусі, яка мені ці гроші і дала. Я могла їх витратити ще дуже давно на всяке шмоття, але в моєму житті стався поворот - помер тато, а я вчилася на платному відділенні, тому змушена була покласти гроші на депозит і з відсотків сплачувала за університет, а також виживали з мамою у важкі часи. Потім сталася криза і якраз на самому початку я буквально видерла гроші з банку і згодом не довіряючи вже банкам, вклала в нерухомість.
Цю історію я розповіла для того, щоб показати, що навіть якщо людина купує щось не за власні зароблені кошти, ще не означає, що вони цій людині впали з неба.  :)

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #95 : 11 Січень 2013, 23:01:18 »
Не знаю чи то так правильно писати,але найбільше ми з чоловіком витратили грошей на наших дітей.Горджуся тим,що то були наші гроші,і що ми їх вчасно і достатньо мали,коли лиш на один день треба було тисячі,а скільки тих днів було...От думаю,що все стається так,як має статися,і що б було,як би ми просто не мали.За що б рятували їм життя,робили операцію.На себе не витрачаю-все до хати,бо не знаєш,коли як буде.А зараз взагалі класно-я в декреті,чоловік в пошуках роботи. d143
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #96 : 11 Січень 2013, 23:21:35 »
Я подумала про свою покупку найдорожчу,і щось нічого не можу придумати.Купляла житло,але не сама особисто,купляла машину за свої кровні,але теж з чоловіком.Як не дивно,купляла ворота,це,напевно з останнього найдорожче,як не смішно це звучить. z5

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #97 : 11 Січень 2013, 23:24:54 »
я з останнього купила відеокамеру, але то гроші не зароблені а подаровані усіма на день народження і щоб не розтратити на дрібнички, купила щось суттєве...А зарплата в мене така, що не знаю коли я з неї зможу наскладати на щось суттєве  d143

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #98 : 11 Січень 2013, 23:25:44 »
Цитувати
Як не дивно,купляла ворота
Гаражні? z3

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #99 : 11 Січень 2013, 23:26:23 »
О, згадала. Найдорожча з недавніх моїх покупок - це оверлок.  d41

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #100 : 11 Січень 2013, 23:32:13 »
Ні,ковані ворота з хвірткою.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #101 : 11 Січень 2013, 23:38:36 »
Для мене найдорожчі покупка це все те,що вкладається в будівництво будинку,остання найдорожча покупка під новий рік це вікна  ;)  z3 z3 z3
P.S. але оскільки тема в розділі "здоров"я та краса"  то взагалі не варто тут писати ні про автомобілі,ні про техніку   d112 d112 d112 Одяг,взуття,прикраси,косметика,груди силіконові  z3 z3 z3 z3 z3 z3 z3 z3 більше нічого не приходить на думку  d27 d27 d27 d27