Автор Тема: Нетрадиційні методи лікування: аромо-, голко-, фітотерапія. Тра'вяна подушка  (Прочитано 12137 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rocllina

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Цитувати
Дійсно з фірми VIVASAN олійки самі найкращі,до цієї фірми я перепробувала стільки їх поки не зупинилась на цих олійках.В мене дуже сильно хворів малий поки ми не почали вдихати і навіть приймати внутирь ці олійки.Так що якщо вибирати то найкраще для дітей.Так воно коштує трошка дорого але вони дійсно помагають!!!!
Цитувати

А що це за фірма VIVASAN? Я раніше олійку купувала лише у аптеці. Але ви рекомендуєте саме цю фірму. На скільки якість їх олійки краще? Та трошки дорого, це скільки?

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А ми привезли собі арома-масла з Єгипту ще 3 роки тому. Я правда взяла з запасом (великі баночки), то маю ще досі. Вони такі економні і по якості з нашими ні в яке порівняння не ідуть. Маю масло троянди, апельсину, абрикосу, іланг-іланг, сандал і чайне дерево. Користуюсь у різних цілях: для ванн, масажу і ароматерапії z4 Тепер хочу ще інгаляції спробувати.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
Яке ваше ставлення до голкотерапії, як до засобу нетрадиційної медицини? Можливо хтось зтикався з таким особисто. Я зараз проходжу сеанси акопунктури, наважилася нарешті. Та всеодно боюся побічок. Лікування голками не дешеве, та всеж надіюся на те що допоможе. Бо лікування традиційне не допомагає (неврастенія, синдром хронічної втоми)

Offline Туся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
ніколи не пробувала, але дуже цікаво, постою послухаю.... d3

Offline Янінка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яніна
А де Ви це проходите? Я завжди мріяла власне акупунтуру спробувати, але щось не чула щоб у нас таке робили

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
Я роблю у Михайла Івановича він живе на Лермонтова. Ходжу до нього на голки. сьогодні була вдруге. ВІн колись був лікарем гінекологом. Тепер займається голками. Кажуть дуже хороший спеціаліст. А ще є жінка. Але як і де вона приймає не знаю. Бо у нас у місті тільки вони двоє професіонали. Іншим краше не довіряти. Бо голками можна і нашкодити навіть.
Дівчата я навіть не можу вам передати яке це відчуття. :)))
Він одразу нерв знаходить, голку запихає  щось там порухає і одразу відчуття стає таке ніби нерв у зубі тягнеш (ти хто робив без анестезії то знає що то таке) Але це відчуття тільки тоді коли голка в нерві одразу він питає чи чути голку, бо коли вона не в нерві то голку не чути (тільки тоді коли проколюється трохи чути але навіть дуже терпимо) але коли її там рухати і вона не в нерві то голку не відчуваєш, а потім бац чую голка нерв накрутила :)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Аромотерапія досить корисна, але необхідно знати і про протипокази стосовно її застосування, щоб не нашкодити здоров'ю!

1. Не можна самостійно використовувати ефірні масла при вагітності. Деякі фахівці взагалі не рекомендують практикувати ароматерапію в цьому стані. Особливо небезпечні в цьому випадку масла иссопа, кипариса, коріандру, кориці, лаванди, майорану, меліси, ялівцю, м'яти, насіння петрушки, полину гіркого, полину звичайного, ромашки, рути запашної, чебрецю, туї, фенхеля і шавлії.

2. Не рекомендується самостійно використовувати ароматерапію, як метод лікування, при виражених проблеми зі здоров'ям. Багато ефірних олій впливають на гормональну систему, що при використанні під контролем лікаря дозволяє вирішити чимало проблем зі здоров'ям. Але самостійне застосування, особливо для дітей, не рекомендується.

Особам, що страждають серцево-судинними захворюваннями, слід проконсультуватися у лікаря з приводу застосування ефірних олій.

Особам, які перенесли інфаркт міокарда і страждають стенокардією, не можна використовувати ефірні масла сосни та ялиці.

При важкій гіпертонічній хворобі (підвищення артеріального тиску) не рекомендується самостійно застосовувати ефірні олії базиліка, ялівцю, м'яти.

Особам із зниженим артеріальним тиском не рекомендуються ефірні олії іланг-ілангу, лимона, меліси і чайного дерева.

Важкі захворювання нирок: нефроз, нефрозонефрит, ускладнений пієлонефрит, є протипоказаннями для використання ефірних масел ялівцю, чебрецю та сосни.

При епілепсії та судомної настороженості не можна використовувати ефірні олії базиліка, розмарину, чебрецю та шавлії лікарського.

Не можна засмагати на сонці після прийому препаратів з апельсиновим, бергамотне і лимонним ефірними маслами.

3. Дітям лікувальні та профілактичні заходи ароматерапії може призначати тільки лікар. Дітям молодше 6 років не можна застосовувати м'ятна олія, так як воно сильно діє на дитячу шкіру і викликає безсоння. Слід з обережністю застосовувати цю олію при алергічному сінній нежиті і проходженні курсу гомеопатичного лікування.

4. До повного статевого дозрівання дітей не рекомендується самостійне застосування ефірних олій з таких рослин, як аніс, герань, материнка, жасмин, іланг-іланг (Кананга запашна), ісопу, кардамон, кипарис, кориця, меліса, ялівець, м'ята, неролі, троянда, сандал, чебрець, шавлія лікарська, а також з смоли ладану і мирри.

5. Не рекомендується застосовувати регулярно і тривалий час ефірні масла анісу та герані. При підвищеній згортання крові, тромбофлебітах протипоказані ефірні олії базиліка, кипариса.

6. При надмірному використанні сандалового ефірного масла може з'явитися відчуття тепла в епігастрії, відчуття спраги, іноді нудота.

7. При прийомі препаратів йоду і заліза не слід застосовувати ефірну олію лаванди. Ефірні масла, що містять кумарини та фурокумарини, підвищують чутливість шкіри до сонячних променів і іонізуючого випромінювання, що може викликати опіки, фотодерматити і фототоксичні реакції, тому ефірні олії апельсина, чорнобривців, бергамота, грейпфрута, дягелю, звіробою, лаванди, лайма (ліметта), лимона, мандарина слід наносити на шкіру не менш ніж за 3 години до виходу на сонце.

8. При підвищеній збудливості нервової системи не рекомендуються ефірні олії гвоздики і шавлії.

9. Ефірні олії фенхелю, кропу, коріандру, кмину, анісу в чистому вигляді можуть подразнювати шкіру, тому їх застосування для масажу рекомендується тільки в суміші з іншими ефірними маслами або ж з рослинним маслом.

10. Не можна самостійно, без консультації з лікарем використовувати ефірні масла сильної дії: анісова, листя Бей, гвоздична з листя, іланг-ілангу, імбирне, іссоповое, камфорне, Кардамоновие, кедрова, коричне з кори лаванди ковшіковой, лемонграссовое, переліки, піжмовое, піментовое, полинове, рутових, тімьяновое, кмином, туєва, тисячелістніковое, фенхелевое, чаберовое, чайного дерева, шавлієва (шавлії лікарського), евкаліптова, лаврове, полину таврійського, ялівцю козацького, туї.

Всі ці застереження пов'язані з наявністю в перерахованих ефірних маслах високого вмісту кетонів або фенолів. Безконтрольне застосування цих ефірних масел в неправильних дозах може викликати побічні реакції: нейротоксичність (негативний вплив на функції нервової системи), ембріотропний ефект (небезпечні під час вагітності), гепатотропних ефект (порушення функції печінки).

11. Всі ефірні масла перед застосуванням на шкіру або для інгаляції повинні бути протестовані на індивідуальну чутливість. Особливо рекомендується провести нашкірний тест ефірних масел з листя гвоздики, материнки, кори та листя коричного дерева, а також цітронелли, чаберу, чебрецю (тим'яну), оскільки вони можуть викликати роздратування.

12. Іноді відзначається індивідуальна непереносимість будь-якого запаху. У цьому випадку необхідно відмовитися від застосування олії, яка вам не підходить. Для проведення тесту розведіть в 1 мл жирного масла (кукурудзяної, оливкової та ін) 1 краплю ефірного масла. Нанесіть на область зап'ястя 1-2 краплі суміші, злегка втріть і поспостерігайте за станом шкіри протягом доби. Якщо не спостерігається почервоніння, свербіння, набряку, то можна спокійно використовувати дане ефірне масло в такій концентрації.

13. Обов'язковою умовою для використання ефірних масел є індивідуальна нюхова оцінка: запах повинен бути приємним, не викликає подразнення слизових оболонок носа і дихальних шляхів. Для тестування нанесіть 1 краплю ефірного масла або композиції (суміші) з ефірних масел на лист паперу і вдихніть аромат кілька разів. Оцініть свій стан протягом 10-20 хвилин. Якщо все добре - можна спробувати. Тільки будьте уважні та обережні.

Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Я роблю у Михайла Івановича він живе на Лермонтова. Ходжу до нього на голки. сьогодні була вдруге. ВІн колись був лікарем гінекологом. Тепер займається голками. Кажуть дуже хороший спеціаліст. А ще є жінка. Але як і де вона приймає не знаю. Бо у нас у місті тільки вони двоє професіонали. Іншим краше не довіряти. Бо голками можна і нашкодити навіть.
Дівчата я навіть не можу вам передати яке це відчуття. ))
Він одразу нерв знаходить, голку запихає  щось там порухає і одразу відчуття стає таке ніби нерв у зубі тягнеш (ти хто робив без анестезії то знає що то таке) Але це відчуття тільки тоді коли голка в нерві одразу він питає чи чути голку, бо коли вона не в нерві то голку не чути (тільки тоді коли проколюється трохи чути але навіть дуже терпимо) але коли її там рухати і вона не в нерві то голку не відчуваєш, а потім бац чую голка нерв накрутила
Ох, і підозріло я ставлюся до того лікування голками. Тим більше, надому! Ви впевнені, що голки стерильні? А ліцензію він має? Бо, не хочу лякати СНІДом, але Гепатит Б, теж можна підхопити. Я колись, з пару років назад, теж хотіла дочку на голки водити, мігрень її лікувати, але мене Любінець, це завідуюча з Тичини, попередила про обережність, і що попасти дійсно до професіонала "по-голках" -це важко, тай дорого. А ті, хто закинчив 1-місячні курси голкорефлексотерапії- то профани, до яких краще не ходити! Тай ті відчуття, що ви порівняли із нервом в зубі- брррр, не хотіла б такє відчути. Ваш стан- найкраще лікувати релакс-масажем, теж звичайно, щоб масажист-професіонал був. О це, дійсно і приємно, і стрес знімає! Ніякої втоми не має після сеансу такого масажу, особливо добре масажувати стопи ніг, дуже добре заспокоює!

Сказали спасибо: Ліра

Offline Туся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
ой, дівчата, позвалюсь Вам. Десь 2 роки тому впала на лижах, і час від часу коліно починало боліти. Неудачно могла на нього стати, і воно мені спухало, тиждень потім ходити нормально не могла. Ходила до травматолога, призначали різні процедури ( електрофорес і т. п.), але нічого не помагало. Потім пішла на герудотерапію. Поставили мені 1 раз дві п'явки, пару днів коліно ще боліло, потім перестало і ттт вже 2 місяці спокою)

Offline Lenastik

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
Мені голки ставили в Центрі репродукції людини, я забула як ту лікарку звали вона там одна.

Offline zoo

• Активна Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
І мені голки ставили в Центрі репродукції але ще 4 роки назад (причім на другому місяці вагітності  d101 при токсикозі) допомогло добре, курс лікування коштував 600 або 800 грн (точно не пам"ятаю). Лікарка нормальна :)

Offline pavl-irka

• Своя Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Він одразу нерв знаходить, голку запихає  щось там порухає і одразу відчуття стає таке ніби нерв у зубі тягнеш (ти хто робив без анестезії то знає що то таке)
Мені від самого опису "мурашки по тілі забігали". Ніколи б на таке не зважилась. Можливо, комусь і допомагає, та я ставлюсь до цього скептично. Особливо після співпраці з одним фітотепрапевтом, який не лікував хворих, а розкручував на гроші (і то не малі)

Offline milanochka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Happy mammy
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Ой і я люлблю арома..... найбільше лимончик і мандаринчик..... вся хата така пахуча стає.... м.м.м.м.м.м.м........ d8
Happy mammy

Offline Аромашечка

• Краса має значення!
  • Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • ///
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Павлик(12р) ,Аделіна(6р)
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
  А я кладу еф олійки в креми для обличчя,тіла,скраби,бальзами для волосся... Люди відчувають їх дію, тільки треба дуже обережно,сама не всі запахи переношу.

Offline vanilka

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата 14.09.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
А напишіть, дівчата, хто Вівасаном займається, скільки та розхвалена олійка з кісточок грейпфрута коштує?

Offline Світлана84

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
я також люблю, особливо іланг-іланг

Offline Карамелька77

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Я також обожнюю всілякі арома-олійки. Моя любов відкрилась після походу на сеанс тайського арома-масажу. Моя подруга водила мене на такий сеанс в Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , коли я в неї гостювала в Одесі. Масаж арома-оліями робили під тиху музику, вводячи в транс. Шкіра під час сеансу "дихала" всіма клітинками, наповнюючись ароматами. Після цього масажу в мене вдома зявилась арома-лампа. Я релаксую тепер частенько.