Автор Тема: Ведичні зустрічі  (Прочитано 25444 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дівчата я стільки задоволення отримала від сьогоднішньої зустрічі, виконала декілька пунктів по накопиченню жіночої енергії, приємно поспілкувалась і так насміялась  :) :) :)
Всім дівчатам дуже дякую за приємну компанію, за цікаві розмови і не тільки про Веди
Дівія, я навіть не знала що ти така приємна, весела і просто мега-позитивна людина, в мене досі на обличчі посмішка коли згадую тебе  :)
Панакота, мені чомусь з часу навчання ти здавалась зовсім іншою, сьогоднішній вечір остаточно розвіяв ті думки
Знаю що всі наші мамусі просто красуні,але дивлячись на аватарки уявляєш собі іноді людину зовсім по іншому, от так з Настею Seld, я думала ти така пацанка, а ти красуня така  :)( не знаю чи Веди дозволяють захоплюватись жіночою красою d143)
Halyna, VivaNatalya приємно було познайомитись.А майже всіх решту мамок знаю вже давніше  :*
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
І я вже дома. Було дуууужееее приємно всіх побачити і поспілкуватись, треба частіше зустрічатись і набиратись тої місячної енергії, вона мені аж до сих пір спати не дає  d27. Все пройшло чудово на супер позитиві, впринципі все як завжди  d112.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Панакота, мені чомусь з часу навчання ти здавалась зовсім іншою,
цеж якою  d30???

Я теж вже дома, мої вже давно храпунюють))))) Класно посиділи ,дуже відверто поговорили, не можу сказати, що зустріч була тематичною  d27, але ми просто виплеснули одна одній свої скаргии)))), думаю якщо зустричатись частіше, то буде більше саме Ведичної інформації, бкдемо по трохи ці скарги розбирати!  d27

Тільки в кінці впізнала маму Лєрочки)))))) , бо очикувала зустрити якусь дуже поважну серьозну жіночку, а то сиділа дівчинка z4
Метелик така струнка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (певно мені теж треба сідати на систему d143) Дуже інтелегентна дівчина!!!
Мікробка як завжди  -малий гарнюній живчик, всю дісципліну нам порушувала своїми висловами  z5.
Пчолка красуня!
Галина дуже гарно виглядає після пологів!! така молодец!! (не забудь подзвонити на рахунок слінгу).
Селд також дуже гарна і натхненна, щось мені здаєтся що вона більше всіх Ведам навчилась  d130.
Вікторія така яскрава дівчина, але я думала що ти більш балакуча, а ти така скромна, більше слухала d112, чи то через велику компанію?
Царівна весела дуже )))) мені надзвичайно сподобалась твоя стрижка!!! це нова чи я просто раніше не помічала?
Улала така як я і думала, така пряма і щира!
ВіваНаталія дуже розумна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (всі інши якості я вже знаю)))).
Дуже мені сподобалась зовнішньо дівчинка Улясик, така мила))).

Взагалі всі буди дуже гарні! Просто треба частіше зустрічатись, бо як так давно не бачишься, дуже сумбурна зустріч виходить  d112

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
І я всім дякую за зустріч :*
я теж прийшла додому така вся "переповнена енергією", чудово закінчила вечір з чоловіком
і дітками :)
треба частіше зустрічатися
теж додом до слів Іванки і Тані, що всі дівчата красуні, цікаві співрозмовники і дуже хотілося б поговорити більше d30

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
і мені все так сподобалось z4правда дійсно про Веди майже і не поговорили d27але я так і думала,що не вийде поговорити d108Іванка,дякую за карточки.
Пчолка ще раз повторюсь ти  такаааа гарна d9

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
Цитувати
Пчолка ще раз повторюсь ти  такаааа гарна
Дуже дякую,дівчата, мені надзвичайно приємно, так мене вчора закидали компліментами  d100, дякую,дякую  :* :* :*
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Бачу дівчата вчора ще посиділи....Було дуже приємно всіх побачити і посидіти в компанії таких приємних жіночок. хоч про веди не дуже балакали, але атмосфера була точно ведична d30

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
Цитувати
хоч про веди не дуже балакали, але атмосфера була точно ведична
Ага, особливо зважаючи на те скільки ми там всього назамовляли  d27. Але хоч якийсь план виконали, набрались купу місячної енергії  z4

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
А я вже аж сьогодні зібралась з думками і можу відписатись d38
Мені тааааак добре було, ніби я з вдалого першого побачення прийшла d27 І за столом попала я в коло таких панянок, спілкування з якими прагнуло моє єство d108
Таня Метелик, мене чомусь завжди таким спокоєм душевним надихає d104 І мені навіть в голові не вкладається, що ти можеш підвищити голос і на когось крикнути d112
А ВівалавітаНаталя! Ті книжки таки щось роблять з тобою, бо як писала Панакота, ти
Цитувати
дуже розумна
. А я додам стала якась жіночно розумна, чи що d143
Рада була бачити знову Любашу і Пчолку (жу-жу-жу). Я ще дома сміялась з того, що Люба навіть меню не дивилась, а їй пів кухні принесли z5 z5 z5
Seld, ти знаєш, тобі такі зміни дійсно більше личать z4
Ну, Панакота, як мій університет колишній: казав мій викладач, що навіть якщо ми на пари ходити не будем, а тільки в коридорі тусуватись і оголошення читати, то вже будем набагато мудріші, бо оголошення написані граматично правильно і несуть багато корисної інформації. Так і з тобою: про ведів мало говорили, але в кожній темі, які обговорювали ти можеш сказати щось таке, що заставляє задуматись :)  d124
І ще: можна тут в любові зізнатись? d100 При кожній зустрічі переконуюсь, що Дівія, то моя  d4 Ну, от просто посиділа за одним столом і прийшла додому щаслива-щаслива  :8
П.С. Заздрю тим, в кого діти вкладаються спати без мами. Бо впевнена, що якраз після того, як пішли "грудні" і залишилось тісне коло, було багато супер корисної інформації. Хник
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, а якщо би ми десь зустрітися попробували в якомусь клубі, приміщенні, тобто не розважальному закладі, щоб формат був по типу як в Дівії, щоб хтось був ведучим, тобто тримав дисципліну, щоб трохи дійсно було можливості поспілкуватися

Offline VivaNatalyaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +64/-0
  • дуже розумна тому, що скромна і тому така красива
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Любомир
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
щоб хтось був ведучим, тобто тримав дисципліну

то має бути самодисципліна. Займались вчора тим чого кому не вистачало. Як буде бажання спілкуватись тематично то і лівих тем практично небуде (наголошую що практично не буде, бо ми такі жінки - без теревенів ніяк) d112
Исполнить, пусть плохо, свой долг самолично гораздо важней чем чужой сверхотлично.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
та то так про самодисципліну
я так жартома написала, просто мала на увазі щоб хтось, наприклад, задавав тему чи щось розповідав прочитане якісь цікаві  речі ...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
я б теж в принципы була за таки зустричи - щось типу поседеньок з кавою або чаєм. але я проти одного відучого, не думаю що серед нас є хтось хто має вже таки знання  d104. та і лекції можно і дома послухати! Може просто слухали  б якісь пару лекцій, а на зустрічі всі обговорювали?  d130

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
Цитувати
Може просто слухали  б якісь пару лекцій, а на зустрічі всі обговорювали?
Просто вкрала мою думку. Так само хотіла про це написати, думаю, що це було б саме продуктивне. До речі, маю одного знайомого кришноїда, можливо його запитати, чи не хотів би він прийти до нас на зустріч і щось трошки розказати  d130, але він дуже затятий  d111, там ніяких компромісів.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
треба вибирати тему  зустрічі і трішки почитати та послухати,а потім обговорювати z4

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Зайшла на сайт Торсунова, вирішила взятис. Трошки за голову d27може допоможе d104але слухати лекціі мені важко,я на слух не дуже добре шось сприймаю,то іх можна там скачати і читати?

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
там можна і читати,я читаю, а не слухаю.