Автор Тема: Посткроссинг-листівки зі всіх куточків світу  (Прочитано 46924 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
justmary, дякую, я в профілі собі перекатала дещо з профілю ariannи  d27 Зараз наразі чекаю з двох сайтів листівки, що я замовляла для посткроссингу, з цими святами та вихідними трохи довго йдуть, мають десь певне завтра-після завтра прийти ;) і далі буду думати, як їх підписувати, то як щось знати не буду- у вас запитаю перекладу  d100 хочу по-швидше їх отримати і відправити, щоб зі строком не переборщити...
дівчата, скільки там днів дається на відправку листівки з дня реєстрації адреси?

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
нема терміну відправки.але я стараюсь у той же день вислати.максимум на другий

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я там на сайті щось таке вичитала про термін 60 днів, але то з моїм англійським  d104 може тоді ту адресу іншому комусь передають...

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
термін відправки є...і дійсно десь коло 60днів, я точно вже не пам'ятаю але там пише, бо я наприклад не встигла вкластись в свій термін d112 але там здається якщо не вкладашся в цей термін то просто ти можеш собі переобрати того ,кому будеш відсилати і знову мабуть надається та сама к-сть днів. Мені наприклад на пошту прийшло повідомлення десь там через днів 30 що листівка від мене ще не відправлена і якщо я не бажаю її відправляти туди то можу собі переобрати, а пізніше вже прийшло повідомлення що мій термін вийшов d30 А зара дійсно часу в мене на це нема, тож покищо не буду це починати

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
Якщо до 6 днів не дойшла ваша листівка,то отримує статус Expired-пропала.Але протягом року вона висить у відправлених.Деколи іде і більше- у мене бувало доходили за 86,98 днів.І мені такі приходили- або десь блукали або просто пізно відправили.

Маряна,не ображайтесь,але то трохи безвідповідально-хтось вашу листівку чекає.Треба було відправити звичайну з видами міста.Якщо у мене немає нічого на улюблені теми,то саме такі відправляю

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Та я знаю, що трохи негарно вийшо...просто я ж не можу усім слати стандартні наші листівки з видами нашого міста, а серйозно цим займатись в мене зара часу бракує, плани трохи помінялись з того часу і зара не вистачає часу на цей посткросінг d112

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А чому не можна слати всім стандартні з видами міста, якщо немає особливих побажань? та не всі ж у світі їх бачили та знають чи чули про Україну, не те що про Франик! ;) ще тут десь рядом в Росію чи Європу ладно, а в Америці, Азії, Африці чи Австралії види Франика-були б цікаві, багато хто думає, що у нас 0 цивілізації, от хай бачать  d27

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ну я теж так думала, але от цей перший одержувач так і написав прямо щоб йому не слали стандартних листівок з мітами,країнами і т.д., а якісь екстравагінтні з тваринами(там навіть здається ще й перечислення було яких саме), велосипедами іще з чимось вже не пригадую :xmm Вот я й впала в ступор, спочатку бігала по міту шукала, потім в мене часу вже не було цим займатись d112 Їх дійсно краще замовляти по декілька штук з ітернета, бо в нас нічого цікавого немає 

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ну так, якщо є якісь спеціальні побажання- тоді так, але якщо немає- то я буду стандартні висилати, і ще крім Франика замовила види Карпат, Камянець-Подільського і Києва, та ше зиму в Карпатах-на той випадок, якщо якийсь африканець мені попадеться, у них там зим немає, хоч подивиться  d27 З моїх теперішніх 5 адрес лише 1 з Тайваню попалась з особливими побажаннями, то я їй замовила листівку, де баночки для спецій в ряди стоять, вона щось таке збирає...

Offline M@rgo

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Я на всі 5 адрес вислала види Франківська і Карпат. Росіянка хотіла щось готичне - я їй вид старовинний міста. На Тайвань відправила Карпати,хай подивиться,як у нас красиво.

Offline Soulless

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +232/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
А я сьогодні отримала ось таку листівочку:

Виграла її у лотереї.
В ЖЖ є група посткросерів і там відбуваються такі прикольні штучки, як розіграші листівок. Якщо комусь цікаво, то це ось тут: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ого, навіть таке буває! Дякую за інфу! Вітаю з виграшем, гарна відкриточка!  :flv
А я зараз буду їхати на почту відправляти мої перші 2 листівки!  d100  ще сьогодні решту 3 допишу, бо лише отримала замовлені по-інтернету листівки, вечером заповню та завтра відправлю  d41 Буду Тайвань та США посилати авіа, а всі решта, хто в Європі-наземним транспортом, мабуть так?

Offline M@rgo

• Свідома Мамка
    • Награды
Так,по Європі модна наземним. Я і на Тайвань відправляла наземним.

Offline M@rgo

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
В ЖЖ є група посткросерів і там відбуваються такі прикольні штучки, як розіграші листівок. Якщо комусь цікаво, то це ось тут: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Уляна,дякую за ссилку,думаю це дуже цікаво.Завтра розберуся що і як там. Це ви по е мейлу виграли листівку?

Offline Soulless

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
Уляна,дякую за ссилку,думаю це дуже цікаво.Завтра розберуся що і як там. Це ви по е мейлу виграли листівку?

Там користувачі виставляють реальні листівки, які хочуть комусь надіслати і переможцю надсилають звичайною поштою, не електронною.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я вже там зареєструвалася, перепостила що тільки можливо... d27 але не знала, що й мені треба десь мої листівки виставляти d112 думала просто так розіграш буде випадковим чином  :xmm

Offline Soulless

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Я вже там зареєструвалася, перепостила що тільки можливо... d27 але не знала, що й мені треба десь мої листівки виставляти d112 думала просто так розіграш буде випадковим чином  :xmm
Та то так і є випадковим чином, просто пишеш, що хочеш брати участь у лотереї  d104