Автор Тема: Молозиво. Користь молозива у перші дні життя.  (Прочитано 6341 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline marta123

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Любчик 3роки 10 місяців, Катруся 1.5 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
я також вважаю, що потрібно дитинці давати той 1-2-3 суміш поки не появиться наше чудодійне молозиво :(

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Коли в мене народилась перша дитина то я один раз давала суміш, тому що молозива ясне діло при перших пологах ніякого не було, а він хотів їсти і кричав. Груди ссав, але там було пусто і від того в мене поробились тріщини на сосках, тож щоб не мучитись нам обом довелось використовувати суміш. На третій день прибуло молоко і все стало добре. Їв одне гр.молоко.
Другий мій синочок в роддомі собі спав і особливо їсти не хотів. Тож йому вистачало того молозива, що в мене було поки не прибуло молоко. Звісно він втратив в вазі десь 300 грам, але то нічого страшного.
Третій синочок виявився ненажера. Йому мого молозива було мало. Він ссавгруди без перестанку день-ніч-день. Втратив 500 грам. Соски в мене почали боліти від того і я вже не витримавши згодилась дати йому суміш. Він поїв і солодко заснув. На третій день прибуло молоко і все налагодилось. За три дві він набрав тих 500 грам які втратив.
Так що , давати суміш чи ні треба дивитись по дитині.

Offline natka.au

• Мої дітки - моє щастя!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +98/-0
  • Я дуже щаслива мамуся!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Карінка 23.04.2001р., Соломійка 31.12.2013р., Марк 14.09.2015р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
В роддомі підгодовувала сумішю 2 рази поки молока не було, бо донечка втратила в вазі 200гр
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Улянка88

• К
  • Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марчик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
А в мене молозива майже не було, коли народився синочок так бідний смоктав груди, а там нічого не було, то мусили годувати синочка сумішшю, тому що скинув у вазі 300гр, але весь час прикладала малого до грудей, щоб швидше прибуло молоко. І вже на 5 день ми повністю перейшли були на грудне годування:)

Offline AngryM

• Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Молозиво було... але на 2 день, малюк почав плакати аж заходитись... і всі бігали його важити і міряти температуру... почав втрачати вагу і температурив... якби я знала зразу, що то від жари...  :( народжувала в жовтні... в палаті була спека, медсестри запевнили що треба укутувати дитину в 2 байкові пеленочкиі ще ковдрочкою накривати, бо діти мають бути в теплі.. боже-боже... синочок червоний-кричить, бо йому жарко... а я ї гадки не мала... тому його забрали в реанімаційне відділення, з мене зробили мачуху, бо дитина голодна і обовязково треба дати суміш... але я зціджувала молозиво... як згадала- ту біль то мурашки по тілу  d24  з  шприца йому давали, хоча раз і суміш поробував. Молоко прибуло на 4 день. Після приїзду додому дотримувалась температури 18-19гр. і вологості 40-50., карапуз був в одному бодіку  ;)
Раніше я думала, що людина більше не плаче, коли дорослішає, але виявляється, що тоді-то якраз вона і починає плкати, дізнаючиь, що відбувається у світі.

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Мала родилась величенька, з вагою 4 кг, молозива було мало, то акушерка зразу сказала чоловіку бігти по нутрілон, доня була така голодна, що випила зразу 60 мл суміші і перестала плакати, вона зразу заснула і дала мені відпочити, бо пологи були важкі і я дуже погано почувалась.За час перебування у пологовому я часто чула як щойнонароджені діти верещали цілу ніч і вранці їм бігли по суміш.
P.S.Молоко в мене з"явилось аж на 4 добу і ніякого молозива мені б не стало, хоча жаль, бо воно корисне d79

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline m_olesya

• Своя Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва 12 років, Остапчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Мій малюк смоктав тільки груди,молозива йому вистачало.Чоловіка відправили в аптеку,дали список,і він притащив нутрілон,то я примусила  обміняти його на підгузки ,коли нас виписували.
А їй однаково.Вона тулить запашну свою дитинку до грудей та обнюхує запашне її личко,натерте м"ятою і рум"янком.Байка,що дитинка її з ганчір"я - дитяча голова з торішнього жовтого ранету.А де вона візьме теплу живу дитинку?Позичить в сусідів?Чи купить на базарі?Чи ягнятко вгорне замість дитинки?

Offline Dracena

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юліанна і Ростік
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
В мене була така історія в роддомі. Коли родила сина, в палаті зімною була жінка, в якої були сліпі соски і її дитина дуже плакала. Тоді я вирішила йому дати свої і годувала їх двох три дні, потім їх виписали. Тоді в мене почало прибувати молоко для двох. Груди були такі набиті, як каміння, температура, зцідити не можу багато руками, моя дитина багато не з'їдала, я була вже не рада, що погодувала ту дитину. Але вже вдома все налагодилось, почало прибувати  молока скільки треба і тепер тільки рада, що тоді дала тій дитинці свого молозива, бо воно ж таке корисне! Надіюся, що це посприяє його імунітету та подальшому здоров'ю :flv

Сказали спасибо: Вишенька))

Offline m_olesya

• Своя Мамка
    • Награды
Марина, ви добре зробили d79. І як воно годувати не своє дитя?Які відчуття,мені завжди було це цікаво
А їй однаково.Вона тулить запашну свою дитинку до грудей та обнюхує запашне її личко,натерте м"ятою і рум"янком.Байка,що дитинка її з ганчір"я - дитяча голова з торішнього жовтого ранету.А де вона візьме теплу живу дитинку?Позичить в сусідів?Чи купить на базарі?Чи ягнятко вгорне замість дитинки?

Offline Dracena

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Дякую, Олеся))) Спочатку мені здавалось таке: що я роблю, а як моїй дитині не вистачить? але побачила, що все окей! всім хватить :) а відчуття взагалі класні, материнські)) рятуєш дитя від голоду) його коли виписували, я вже переживала як він буде без моєї сісі) його замотали в конверт і я йому в дорожку ще дала і дивилась як на свого рідного) от таке...

Offline m_olesya

• Своя Мамка
    • Награды
А як далі бідна мамуся з сліпими сосками буде дома годувати своє дитя?

Offline Dracena

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Олеся, сумішшю нажаль :( але той хто хоче годувати грудьми, все зробить заради свого малюка :)

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
І що би в тому пологовому робили з дітьми, якби суміші не існувало  :xmm ? (мене вона теж не обійшла :(, бо трупом лежала після заг наркозу)

Offline m_olesya

• Своя Мамка
    • Награды
Перечитала ще раз темку і з сумом констатую: назву "корисність молозива у перші дні життя" треба змінити на :( "суміш-найкращий друг матусі!" А персонал  d105тотально нав'язує суміш замість того,щоб заохочувати виключно ГВ

Offline Листопад

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • Твистинг - моє хоббі!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
в мене при натиску на сосок виділялось молозиво на останніх місяцях

Offline саламандра

• Фотографія - моє хоббі, моя пристрасть і життя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Якщо народився без крил, не заважай їм рости.
    • Награды
У мене після других пологів було таке густе молозиво, що мала весь час зригувала майже все, що висмоктувала. От і вір потім у користь молозива. Їй воно явно не йшло.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
про молозиво основне Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Подумала і додала ще: 03 Червень 2016, 21:06:35
Молозиво було... але на 2 день, малюк почав плакати аж заходитись... і всі бігали його важити і міряти температуру... почав втрачати вагу і температурив... якби я знала зразу, що то від жари... 
моя кричала як недорізана, бо не могла прокакатися меконієм. дали гліцеринову свічку - помогло, і заспокоїлась. що суміш має до крику ? яким органом ви це визначаєте ? дійсно, від спеки може кричати і ще від купа чого...